Указ Президії ВР УРСР від 23.11.1945 «Про затвердження складу Окружних по виборах до Ради Національностей виборчих комісій від УРСР»
|
||||
Як допомогти й отримати допомогу під час війни |
◀ Указ Президії Верховної Ради УРСР від 23 листопада 1945 «Про збереження історичних найменувань та уточнення і впорядкування існуючих назв сільрад і населених пунктів Ворошиловградської області» | ВВР/1947/3-4 1945 Про затвердження складу Окружних по виборах до Ради Національностей виборчих комісій від Української РСР |
Указ Президії Верховної Ради УРСР від 15 грудня 1945 «Про ліквідацію Копайгородської національної сільської Ради, Копайгородського району, і Радянської національної сільської Ради, Крижопільського району, Вінницької області» ▶ |
|
На підставі ст.-ст. 47, 48, 49 «Положення про вибори до Верховної Ради СРСР» затвердити Окружні по виборах до Ради Національностей виборчі комісії від Української РСР в складі таких представників громадських організацій і товариств трудящих:
Голова Окружної виборчої комісії Веретенніков Василь Федорович — від професійної спілки залізничників Управління Північно-Донецької залізниці.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Рояк Петро Петрович — від робітників та службовців Чистяківської шахти «Лутугіно».
Секретар Окружної виборчої комісії Молчанова Марія Федорівна — від Артемівської комуністичної організації.Климович Ніна Гарасимівна — від робітників та службовців шахти імені Артема Дзержинського району.
Кожемякін Василь Кирилович — від робітників та службовців Ново-Єнакіївського коксохімічного заводу.
Клепачева Олександра Георгіївна — від Горлівської міської комуністичної організації.
Лісничий Іван Семенович — від колгоспників колгоспу імені 18-го Партз'їзду, Красноармійського району.
Петренко Марія Степанівна — від робітників та службовців ОБМЧ-1 міста Краматорська.
Тристічев Яків Андрійоївич — від робітників та службовців Горлівської шахти «Кочегарка».
Харчевніков Семен Андрійович — вид робітників та службовців залізничного вузла станції Слов'янськ.
Хворост Іван Іванович — від Костянтинівської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Голова Окружної виборчої комісії Нехаєвський Петро Семенович — від Вінницької міської професійної спілки працівників політосвітніх установ.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Бондар Ганна Іванівна — від Дашівської професійної спілки медично-санітарних працівників.
Секретар Окружної виборчої комісії Хмелівська Оксана Костянтинівна — від Вінницької міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Агафонов Василь Прохорович — від Вінницького міського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Бацінко Олександр Михайлович — від колгоспників колгоспу «Червоний Промінь», Вороновицького району.
Бутко Микола Васильович — від Вінницької професійної спілки залізничників Півдня.
Куделькін Олександр Ілліч — від робітників і службовців Немирівської машинно-тракторної станції.
Малашевич Володимир Ілліч — від Вінницької організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Маркін Василь Васильович — від робітників, службовців та інженерів управління будівельно-відбудовних робіт Вінницької залізниці.
Пантюшина Марія Іванівна — від робітників, службовців та інженерів Вінницької взуттєвої фабрики.
Чубкова Степанида Аврамівна — від Вінницької міської комуністичної організації.Голова Окружної виборчої комісії Тульнов Петро Львович — від Ворошиловградської комуністичної організації.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Скороход Всеволод Григорович — від Ворошиловградської міської професійної спілки працівників вищої школи і наукових установ.
Секретар Окружної виборчої комісії Ігнатченко Антон Трохимович — від Ворошиловградської професійної спілки фінансово-банківських працівників.
Баско Ніна Олексіївна — від професійної спілки працівників металургійної промисловості заводу імені Ворошилова.
Богданов Павло Єгорович — від Ворошиловградської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Демиденко Парасковія Іванівна — від Ворошиловградської міської комуністичної організації.
Ізотов Іван Пилипович — від Краснодонської професійної спілки працівників вугільної промисловості.
Коробченко Лідія Іванівна — від Ворошиловградської професійної спілки працівників політосвітніх установ.
Петченко Єгор Єгорович — від робітників та службовців шахти імені Щорса, Ровеньківського району.
Шкарупа Віра Андріївна — від колгоспників колгоспу «Червоний партизан», Новосвітлівського району.
Юній Іван Михайлович — від Ворошиловградського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Голова Окружної виборчої комісії Вешніков Олексій Олексійович — від професійної спілки робітників чорної металургії Півдня.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Бровко Степан Максимович — від професорів, викладачів та студентів Дніпропетровського державного університету.
Секретар Окружної виборчої комісії Макаренко Трохим Іванович — від Дніпропетровської професійної спілки працівників політосвітніх установ.
Булгаков Мирон Петрович — від робітників, службовців та інженерів Нікопольського південно-трубного металургійного заводу.
Єрінова Євгенія Яремівна — від Дніпропетровської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.Карпенко Парасковія Іллівна — від колгоспників колгоспу «12-річчя Жовтня», Покровського району.
Лисков Григорій Михайлович — від робітників, службовців та інженерів заводу імені Леніна, міста Дніпропетровська.
Маленкін Андрій Сергійович — від Дніпропетровської міської комуністичної організації.
Масько Григорій Минович — від колгоспників колгоспу «Червоне село», Солонянського району.
Філіпов Олександр Олександрович — від Дніпропетровського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Хрукалова Зінаїда Семенівна — від Дніпропетровської професійної спілки працівників мистецтв.
Голова Окружної виборчої комісії Лозко Дарія Іванівна — від Дрогобицької професійної спілки працівників державної торгівлі.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Березовиченко Ксенофонт Семенович — від робітників та службовців цегельних заводів Самбірського району.
Секретар Окружної виборчої комісії Кобець Іван Силович — від Дрогобицької професійної, спілки працівників політосвітніх установ.
Андрієнко Павло Григорович — від Стрийського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Гисяк Іван Йосипович — від Стрийської професійної спілки працівників машинно-тракторних станцій і земельних органів.
Запатичний Ілля Григорович — від колгоспників колгоспу імені Сталіна, Комарнівського району.
Ковальський Степан Михайлович — від робітників та службовців 4-го нафтопромислу міста Борислава.
Марковиченко Парасковія Архипівна — від Дрогобицької міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Патерілов Микита Федорович — від Дрогобицької комуністичної організації.
Тесля Григорій Терентійович — від працівників Дрогобицького музично-драматичного театру.
Шкуро Тетяна Семенівна — від Самбірської міської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.Голова Окружної виборчої комісії Пилипчук Федосій Йосипович — від Житомирської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Козаченко Олексій Костянтинович — від Житомирського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Секретар Окружної виборчої комісії Павшенюк Євгенія Петрівна — від Житомирської професійної спілки працівників політосвітніх установ.
Василенко Марія Федотівна — від Житомирської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Головань Ларіон Трохимович — від робітників, службовців та інженерів депо станції Житомир.
Компанієць Михайло Арсенійович — від робітників, службовців, та інженерів авторемонтного заводу імені Сталіна, міста Житомира.
Кондратюк Марія Кирилівна — від колгоспників колгоспу «Хлібороб», Бердичівського району.
Лутаєнко Самійло Миколайович — від Житомирської комуністичної організації.
Молостов Аркадій Савелійович — від професорів, викладачів та студентів Житомирського сільськогосподарського інституту.
Ничипорук Настасія Михайлівна — від колгоспників колгоспу імені Шевченка, Черняхівського району.
Обозненко Олена Олексіївна — від Коростенської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Голова Окружної виборчої комісії Козуб Корній Григорович — від професійної спілки працівників промислового будівництва Півдня.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Лобер Дмитро Євдокимович — від викладачів та студентів Запорізького педагогічного інституту.
Секретар Окружної виборчої комісії Марков Федір Ларіонович — від Запорізької міської комуністичної організації.
Андросов Михайло Васильович — від Запорізької організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Бакай Павло Володимирович — від робітників та службовців Березноватської машинно-тракторної станції, Андріївського району.Введенський Олександр Андрійович — від Запорізького товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Дайдоєв Іван Тимофійович — від робітників та службовців радгоспу «Каучук», Якимівського району.
Межеріцька Клавдія Іванівна — від робітників та службовців Запорізького заводу «Комунар».
Сідая Надія Прокоівна — від колгоспників колгоспу «Удар по інтервентах», Васильківського району.
Тайкова Зоя Семенівна — від Мелітопольської професійної спілки медично-санітарних працівників.
Чернова Надія Костянтинівна — від робітників та службовців Дніпробуду.
Голова Окружної виборчої комісії Головань Олексій Яковлевич — від Ізмаїльської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Листюк Марія Леонтіївна — від Ізмаїльської міської професійної спілки медично-санітарних працівників.
Секретар Окружної виборчої комісії Слободчиков Прохор Силантійович — від Ізмаїльської професійної спілки працівників політико-освітніх установ.
Ачинська Надія Парфентіївна — від Кілійської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Георгієв Василь Петрович — від селян села Селіогли, Арцизького району.
Ларкін Микола Олександрович — від робітників та службовців залізничного вузла станції Ізмаїл.
Мойсєєва Тетяна Іванівна — від колгоспників колгоспу «Червоний партизан», Біляївського району.
Олійник Неоініла Степанівна — від Котовської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Тихонов Павло Полікарпович — від робітників та службовців Велківського рибзаводу.
Тринін Олександр Сергійович — від бійців, командирів та політпраціівників Н-ської військової частини.
Чемерис Терентій Іванович — від Роздільнянської комуністичної організації.
Голова Окружної виборчої комісії Кисляков Олексій Михайлович — від професійної спілки залізничників станції Гречани.
Заступник Голови Окружної виборчої комісії Горільченко Ганна Іванівна — від Кам'янець-Подільської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Секретар Окружної виборчої комісії Шабалін Олександр Тихонович — від Кам'янець-Подільської Професійної спілки працівників політосвітніх установ.
Алексєєв Яків Савович — від робітників, службовців та інженерів Городокського цукрового заводу.
Андрощук Катерина Киріянівна — від колгоспників колгоспу імені Ворошилова, Красилівського району.
Коваленко Марія Михайлівна — від Кам'янець-Подільської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Лебедь Григорій Кузьмович — від Чорноострівської комуністичної організації.
Левкова Оксана Олексіївна — від колгоспників колгоспу імені 18-го партійного з'їзду Меджибіжського району.
Прохоров Микола Іванович — від курсантів, командирів та політпрацінників Н-ської військової частини.
Чабаненко Федір Федорович — від Кам'янець-Подільської професійної спілки працівників нафтової промисловості.
Чернявська Євгенія Миколаївна — від працівників Кам'янець-Подільського драматичного театру.
Голова Окружної виборчої комісії Кекало Степан Самійлович — від професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл України.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Онучина Марія Михайлівна — від Молотовської районної професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл, міста Києва.
Секретар Окружної виборчої комісії Куровський Василь Антонович — від Київської професійної спілки працівників, політосвітніх установ.
Гулий Максим Федотович — від працівників Академії Наук УРСР.
Гурєєв Сергій Миколайович — від Печерського районного товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Глінських Віктор Олексійович — від Фастівської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Індиченко Костянтин Степанович — від Подільської районної комуністичної організації міста Києва.
Колумбет Спиридон Іванович — від колгоспників колгоспу імені 9 січня, Києво-Святошинського району.
Матусевич Федір Іванович — від робітників та службовців Рогозинської машинно-тракторної станції, Бориспільського району.
Руденко Горпина Захарівна — від колгоспників колгоспу імені Кірова, Переяслав-Хмельницького району.
Шевченко Галина Михайлівна — від Ленінської районної організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України, міста Києва.
Голова Окружної виборчої комісії Єрьомін Петро Дмитрович — від Кіровоградської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Долиніна Євдокія Антонівна — від Кіровоградської комуністичної організації.
Секретар Окружної виборчої комісії Уханов Олександр Овсійович — від Кіровоградської професійної спілки працівників політосвітніх установ.
Головко Петро Семенович — від Знам'янської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Зосімов Йосип Степанович — від викладачів, робітників та службовців Кіровоградського ремісничого училища № 1.
Карамишева Марія Степанівна — від Кіровоградської міської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Кузьмін Владислав Степанович — від Кіровоградської міської професійної спілки медично-санітарних працівників.
Крючков Яким Петрович — від робітників, службовців та інженерів Кіровоградського заводу «Червона зірка».
Олефіренко Ганна Андріївна — від робітників та службовців Лозоватської машинно-тракторної станції, Компаніївського району.
Туманевич Іван Захарович — від колгоспників колгоспу «Комуніст», Бобринецького району.
Хильченко Яків Антонович — від Новгородківської професійної спілки працівників машинно-тракторних станцій і земельних органів.
Голова Окружної виборчої комісії Кібець Степан Онопрійович — від Красноградської комуністичної організації.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Радевич Леонід Васильович — від Карлівської професійної спілки медично-санітарних працівників.
Секретар Окружної виборчої комісії Кожухар Василь Митрофанович — від робітників та службовців Красноградської досвідної селекційної станції.Бовкунов Іван Кузьмович — від робітників та службовців залізничного вузла станції Конград.
Бур'ян Катерина Андріївна — від колгоспників колгоспу імені Кагановича, Коломацького району.
Гугало Марко Дементійович — від робітників та службовців Балаклійського заводу «Арсенал».
Ігнатенко Ганна Василівна — від колгоспників колгоспу імені Луначарського, Машівського району.
Кирничок Самійло Олександрович — від колгоспників колгоспу «Новий шлях», Карлівськото району.
Кобченко Галина Кузьмівна — від колгоспників колгоспу «Пролетарка», Петрівського району.
Сисоєв Володимир Іванович — від бійців, командирів та політпрацівників Н-ської військової частини.
Таранова Надія Федорівна — від учителів Кременчуцької середньої школи № 3.
Голова Окружної виборчої комісії Стефаник Семен Васильович — від Львівської міської професійної спілки працівників вищої школи і наукових установ.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Полонська Дарія Антонівна — від Львівської професійної спілки медично-санітарних працівників.
Секретар Окружної виборчої комісії Чупис Микола Максимович — від Львівської міської комуністичної організації.
Зарицький Мирон Онопрійович — від професорів, викладачів та студентів Львівського політехнічного інституту.
Комарницький Євгеній Іванович — від Львівської міської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Ладигін Іван Іванович — від бійців, командирів, та політпрацівників Н-ської військової частини.
Солодовніков Георгій Ларіонович — від робітників та службовців залізничного вузла і депо станції Рава-Руська.
Трусевич Ярина Василівна — від Жовківської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Третяк Мотрона Яковлівна — від колгоспників колгоспу імені Хрущова, Львівського району.
Цимбала Василь Гнатович — від селян села Лісневичі, Сокольницького району.
Штурмак Мирон Олексійович — від селян села Чишки, Олеського району.Голова Окружної виборчої комісії Борисенко Іван Трохимович — від Миколаївської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Кулик Сергій Іванович — від Херсонської комуністичної організації.
Секретар Окружної виборчої комісії Биков Дмитро Васильович — від Миколаївської міської професійної спілки працівників політосвітніх установ.
Барибін Максим Маркович — від Миколаївської міської професійної спілки працівників суднобудівельної промисловості.
Голуб'ятнікова Антонина Олексіївна — від Миколаївської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Комаренко Федір Васильович — від Миколаївської професійної спілки працівників машинно-тракторних станцій і земельних органів.
Матвєєв Олександр Костянтинович — від робітників, службовців та інженерів заводу імені Комінтерна міста Херсона.
Нечаєв Володимир Костянтинович — від курсантів, командирів та політпрацівників Н-ської військової частини.
Покладова Олександра Андріївна — від колгоспників колгоспу імені Сталіна, Володимирівського району.
Цигельний Олександр Васильович — від робітників та службовців Ново-Бузької машинно-тракторної станції.
Яцушко Марія Макарівна — від Горностаївської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Голова Окружної виборчої комісії Савчук Микола Панасович — від Одеської міської професійної спілки працівників вищої школи і наукових установ.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Степаненко Зінаїда Ісаківна — від Одеської професійної спілки працівників машинно-тракторних станцій і земельних органів.
Секретар Окружної виборчої комісії Швайко Дмитро Савович — від Одеської міської комуністичної організації.
Грязнова Марія Петрівна — від робітників та службовців Андрієво-Іванівської машинно-тракторної станції та Андрієво-Іванівського районного земельного відділу.
Іващенко Олександр Никонович — від Одеської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.Каспрюк Сильвестр Макійович — від колгоспників колгоспу імені Леніна, Іллічівського району.
Орищенко Микола Миколайович — від курсантів, командирів та політпрацівників Н-ської військової частини.
Пащенко-Мещерська Ганна Юхимівна — від працівників Одеського театру імені Жовтневої революції.
Сазонов Олександр Олександрович — від робітників, службовців та інженерів Одеського заводу імені Андре Марті.
Семикіна Олена Антонівна — від Овідіопольської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Скирда Костянтин Пилипович — від робітників, службовців та інженерів Одеської електростанції.
Голова Окружної виборчої комісії Лузанова Варвара Василівна — від Полтавської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Сафонов Григорій Андрійович — від Полтавської професійної спілки працівників друку.
Секретар Окружної виборчої комісії Надточій Марія Іванівна — від Київської районної комуністичної організації, міста Полтави.
Ваценко Олександр Володимирович — від Полтавської професійної спілки працівників машинно-тракторних станцій і земельних органів.
Денисов Гаврило Андрійович — від Полтавського міського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Зелений Андрій Кузьмович — від робітників, службовців та інженерів Полтавського заводу «Метал».
Каверіна Антонина Олександрівна — від Полтавської професійної спілки працівників політосвітніх установ.
Левитський Борис Григорович — від Полтавської професійної спілки працівників вищої школи й наукових установ.
Масленіков Михайло Олександрович — від робітників, службовців та інженерів Полтавського паровозо-ремонтного заводу.
Пороник Олександр Іванович — від Полтавської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Христиченко Зїнаїда Карпівна — від колгоспників колгоспу «Політвідділ», Миргородського району.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Олейніков Тимофій Яковлевич — від робітників, службовців та інженерів мукомольних підприємств міста Ровно.
Секретар Окружної виборчої комісії Сухаревська Ніна Павлівна — від Ровенської комуністичної організації.
Бабляк Петро Дмитрович — від Волинської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Давидович Степан Хомович — від селян села Міловиця, Оликського району.
Зубрицька Степанида Максимівна — від селян села Ровенці, Луцького району.
Лопатченко Марія Іванівна — від професійної спілки залізничників Управління Ковельської залізниці.
Лук'яненко Катерина Антонівна — від Ровенської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Максимчук Уляна Семенівна — від селян села Теремне, Теремнівського району.
Неверковець Ольга Павлівна — від колгоспників колгоспу імені Ватутіна Межиріцького району.
Тихонов Юхим Георгійович — від Ровенського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Голова Окружної виборчої комісії Онищенко Гнат Іванович — від Сталінської професійної спілки працівників промислового будівництва.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Федоренхо Іван Васильович — від викладачів та студентів Красногородськогої сільськогосподарського технікуму Мар'їнського району.
Секретар Окружної виборчої комісії Мордвінов Олександр Васильович — від Сталінської міської комуністичної організації.
Бондаренко Іван Миколайович — від робітників та службовців шахтоуправління імені Кагановича міста Макіївка.
Дудко Поліна Андріївна — від колгоспників колгоспу «Більшовик», Маріупольського району.
Карпухіна Марія Андріївна — від робітників та службовців трубного заводу імені Куйбишева міста Макіївка.
Костюченко Федір Микитович — від робітників та службовців Сніжнянської шахти № 19.
Правдюх Іван Григорович — від Харцизької професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.Семашко Антонина Миколаївна — від Волновахської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Цокуров Микола Мусійович — від колгоспників колгоспу «Нове життя», Катиківського району.
Швець Федір Іванович — від робітників та службовців Маріупольського заводу «Азовстальбуд».
Голова Окружної виборчої комісії Лазуренко Михайло Костянтинович — від Станіславської міської комуністичної організації.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Спасокукоцький Юрій Олександрович — від професорів, викладачів та студентів Станіславського державного медичного інституту.
Секретар Окружної виборчої комісії Кальницький Степан Андрійович — від Станіславської професійної спілки працівників машинно-тракторних станцій і земельних органів.
Бондарєв Олександр Митрофанович — від Станіславського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Гнаткова Валентина Матвіївна — від Станіславської міської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Гречух Григорій Федорович — від Станіславської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Лакєєв Іван Олексійович — від бійців, командирів та політпрацівників Н-ської військової частини.
Нікітченко Євгенія Степанівна — від Станіславської професійної спілки працівників мистецтв.
Нижник Василина Семенівна — від Станіславської професійної спілки фінансово-банківських працівників.
Присяжнюк Павло Миколайович — від робітників, службовців та інженерів Станіславського паровозоремонтного заводу.
Судук Одокія Лук'янівна — від селян села Микитинці, Станіславського району.
Голова Окружної виборчої комісії Шевчук Федір Макарович — від Сумської комуністичної організації.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Ільющенко Мотрона Василівна — від Сумської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Секретар Окружної виборчої комісії Гончарук Іван Сидорович — від робітників, службовців та інженерів заводу імені Фрунзе міста Суми.Калініна Марія Омелянівна — від робітників та службовців Сумської машинно-тракторної станції.
Лунін Микола Олександрович — від робітників, службовців та інженерів паровозного депо станції Смородіно, Південної залізниці.
Марценко Сергій Йосипович — від Сумського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Педос Антонина Петрівна — від Сумського товариства Червоного хреста і Червоного півмісяця.
Пармузіна Горпина Антонівна — від колгоспників колгоспу «Більшовик», Білопільського району.
Рядовая Варвара Пилипівна — від Сумської професійної спілки фінансово-банківських працівників.
Супрун Лука Наумович — від робітників та службовців Засульської машинно-тракторної станції, Роменського району.
Чернецький Іван Петрович — від професорів, викладачів та студентів Сумського педагогічного інституту.
Голова Окружної виборчої комісії Голий Василь Костянтинович — від Чортківської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Бахвалова Меланія Іванівна — від робітників та службовців депо станції Тернопіль.
Секретар Окружної виборчої комісії Єрещенко Катерина Василівна — від Чортківської професійної спілки працівників політосвітніх установ.
Боченко Іван Миколайович — від Кременецької міської комуністичної організації.
Борщ Марія Яковлівна — від робітників та службовців цукрового заводу «Поділля», Микулинецького району.
Густяник Михайло Степанович — від селян села Добровляни, Заліщицького району.
Козлов Павло Іванович — від Тернопільського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Казанцева Наталія Яковлівна — від Збаражської міської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Криворучко Василь Петрович — від колгоспників колгоспу імені Тимошенка, Борщівського району.Переймибіда Ларіон Михайлович — від робітників та службовців відділу руху станції Тернопіль.
Розвадовська Ганна Матвіївна — від Чортківської міської професійної спілки працівників зв'язку,
Голова Окружної виборчої комісії Петрущак Іван .Дмитрович — від Закарпатської ради професійних спілок.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Борканюк Серена Гнатівна — від Закарпатської комуністичної організації.
Секретар Окружної виборчої комісії Терещенко Іван Андрійович — від Ужгородської комуністичної організації.
Горагонич Софія Юріївна — від Мукачівської міської професійної спілки робітників державних установ.
Гудь Амвросій Іванович — від Севлюшської окружної ради професійних спілок.
Дюрічка Костянтин Юрійович — від Тячівської організації Спілки Молоді Закарпатської України.
Железняк Василь Ілліч — від робітників, службовців та інженерів Чанадіївського лісопильного заводу.
Лагойда Ганна Василівна — від селян села Хуст, Хустівської округи.
Мацейко Йосип Миколайович — від селян села Горяни, Ужгородської округи.
Патрус-Карпатський Андрій Михайлович — від робітників та службовців редакції газети «Закарпатська Правда».
Рокицький Степан Степанович — від Берегівської професійної спілки медично-санітарних працівників.
Голова Окружної виборчої комісії Пікалова Настасія Спиридонівна — від Уманської міської комуністичної організації.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Зелена Наталія Трифонівна — від Уманської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Секретар Окружної виборчої комісії Поліпонов Степан Лазарович — від Уманської міської професійної спілки працівників політосвітніх установ.
Козарчук Лідія Порфиріївна — від колгоспників колгоспу «Сталінський клич», Ладиженського району.
Куницький Каміл Олександрович — від Гайсинської комуністичної організації.
Панчук Федот Микитович — від колгоспників колгоспу імені 9-го Січня, Христинівського району.
Позиченюк Галина Лук'янівна — від Погребищенської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Холінов Микола Васильович — від робітників, службовців та інженерів Смілянського машинобудівельного заводу.
Цветкова Марія Петрівна — від Бабанського товариства сприяння обороні і авіаційно-хімічному будівництву в СРСР (Тсоавіахім).
Швецов Микола Олексійович — від робітників, службовців та інженерів Харіївського спиртно-горілчаного заводу, Сквирського району.
Голова Окружної виборчої комісії Семко Михайло Федорович — від викладачів та студентів Харківського механіко-машинобудівельного інституту.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Забіла Наталія Львівна — від спілки письменників Харківської області.
Секретар Окружної виборчої комісії Голованев Олександр Антонович — від Харківської комуністичної організації.
Галаздарова Зоя Василівна — від Орджонікідзевської районної організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України, міста Харкова.
Голбан Євгеній Данилович — від бійців, командирів та політпрацівників Н-ської військової частини.
Голева Валентина Георгіївна — від учителів 19 середньої школи міста Харкова.
Єфімов Віталій Яковлевич — від робітників та службовців заводу № 135.
Крушельницький Мар'ян Михайлович — від працівників мистецтв міста Харкова.
Крят Павло Іванович — від робітників та службовців Харківського заводу «Серп та Молот».
Рябенко Парасковія Панасівна — від колгоспників колгоспу імені Чкалова, Двурічанського району.
Тиховський Володимир Олександрович — від Харківської професійної спілки працівників вищої школи й наукових установ.Голова Окружної виборчої комісії Чорноус Сидір Кирилович — від Чернігівської професійної спілки працівників лісу і сплаву.
Заступник голови Окружної виборчої комісії Хлібик Ольга Гуріївна — від Чернігівської міської професійної спілки працівників початкових та середніх шкіл.
Секретар Окружної виборчої комісії Гірман Іван Микитович — від Чернігівської міської професійної спілки працівників політосвітніх установ.
Баклан Володимир Іванович — від Ніжинської комуністичної організації.
Дружиніна Ніна Георгіївна — від Чернігівської міської комуністичної організації.
Журавльов Володимир Йосипович — від Чернігівської міської організації Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України.
Косаковський Леонтій Васильович — від робітників, службовців та sнженерів залізничного вузла станції Чернігів.
Масловський Григорій Юхимович — від колгоспників колгоспу імені Леніна Олишівського району.
Новак Радіон Федорович — від робітників та службовців Прилуцького м'ясного заводу.
Шевчик Олексій Микитович — від колгоспників колгоспу «Молодий будівельник», Козелецького району.
Ященко Катерина Яковлівна — від Чернігівської міської професійної спілки медично-санітарних працівників.
Голова Президії Верховної Ради УРСР
Секретар Президії Верховної Ради УРСР
м. Київ
23 листопада 1945 р.
Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:
- вираження народної творчості (фольклор);
- акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
- розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).