Указ Президії ВР УРСР від 18.7.1945 «Про нагородження орденами «Материнська слава» та медалями «Медаль материнства» … Київської області»
|
||||
Як допомогти й отримати допомогу під час війни |
◀ Указ Президії ВР УРСР від 17 липня 1945 «Про нагородження орденами «Материнська слава» та медалями «Медаль материнства» багатодітних матерів Ровенської області» | ВВР/1946/4 1945 Про нагородження орденами «Материнська слава» та медалями «Медаль материнства» багатодітних матерів Київської області |
Указ Президії ВР УРСР від 24 липня 1945 «Про нагородження орденами «Материнська слава» та медалями «Медаль материнства» багатодітних матерів Дніпропетровської області» ▶ |
|
На підставі Указу Президії Верховної Ради СРСР від 18 серпня 1944 року нагородити від імені Президії Верховної Ради СРСР:
Матерів, які народили та виховали дев'ять дітей
1. Бабенко Олександру Володимирівну — колгоспницю села Червоне, Тальнівського району.
2. Боженко Христину Марківну — колгоспницю села Скребиші, Білоцерківського району.
3. Вовк Василину Минівну — колгоспницю села Ротмистрівка, Ротмистрівського району.
4. Голуб Парасковію Митрофанівну — колгоспницю села Глинка, Ново-Шепелицького району.
5. Зеленько Онисію Луківну — домашню господарку села Степанки, Черкаського району.
6. Ковтун Дарію Михайлівну — колгоспницю села Косенівка, Бабанського району.
7. Мартиш Тетяну Юхимівну — колгоспницю села Будище, Черкаського району.
8. Роєнко Катерину Яковлівну — колгоспницю села Антонівка, Ладиженського району.
9. Стрілець Євдокію Семенівну — домашню господарку села Москівці, Баришівського району.
10. Тищенко Пелагію Данилівну—колгоспницю села Білозір'я, Смілянського району.
11. Шевченко Катерину Овер'янівну — колгоспницю села Фесюри, Білоцерківського району.
12. Яременко-Самгородську Клавдію Олексіївну — домашню господарку міста Київ.
Матерів, які народили та виховали вісім дітей
1. Величко Ганну Антонівну — колгоспницю села Пилиповичі, Бородянського району.
2. Гапоненко Євдокію Андріївну — колгоспницю села Руська Поляна, Черкаського району.
3. Коваль Катерину Назарівну — колгоспницю села Березняки, Черкаського району.
4. Коломієць Мотрону Луківну — колгоспницю села Руська Поляна, Черкаського району.
5. Корчаху Парасковію Кирилівну — колгоспницю села Нечаївка, Черкаського району.
6. Кутас Марину Кіндратівну — колгоспницю села Зеленкове, Тальнівського району.
7. Мележик Мотрону Кіндратівну — колгоспницю села Михайлівка, Узинського району.
8. Назаренко Ганну Максимівну — колгоспницю села Ліски, Черкаського району.
9. Нечипоренко Устину Тимофіївну — домашню господарку села Білозір'я, Черкаського району.
10. Пилипенко Ярину Яковлівну — колгоспницю села Пісківка, Бородянського району.
11. Табачок Килину Сергіївну — колгоспницю села Пугачівка, Жашківського району.
12. Тараненко Ганну Іллівну — колгоспницю села Свидівськ, Черкаського району.
13. Тищенко Уляну Максимівну — колгоспницю села Сорокотяги, Білоцерківського району.
14. Шевченко Ольгу Семенівну — колгоспницю села Михайлівка, Узинського району.
15. Ярошенко Марію Прокопівну — домашню господарку селища Ірдинь, Черкаського району.
Матерів, які народили та виховали сім дітей
1. Бабич Наталію Іванівну — колгоспницю села Боденьки, Верхнєдубичанського району.
2. Березинець Варвару Іллівну — колгоспницю села Верхня Дубечня, Верхнєдубичанського району.
3. Бобер Антонину Андріївну — колгоспницю села Пугачівка, Жашківського району.
4. Богдан Пелагію Яковлівну — колгоспницю села Соколовочка, Тальнівського району.
5. Бойко Ганну Петрівну — колгоспницю села Цвебли, Переяслав-Хмельницького району.
6. Бородійчук Марію Кузьмівну — колгоспницю села Тинівка, Букського району.
7. Будник Парасковію Гнатівну — колгоспницю села Червона Слобода, Черкаського району.
8. Велик Ярину Хомівну — колгоспницю села Косенівка, Бабанського району.
9. Воронцову Килину Гуріївну — домашню господарку міста Черкаси.
10. Голуб Ганну Лаврентіївну — домашню господарку села Софіївка, Черкаського району.
11. Григоренко Марфу Іванівну — колгоспницю селища Іванкове, Іванківського району.
12. Грищенко Настасію Ісаківну — колгоспницю села Деневичі, Іванківського району.
13. Дику Федосію Прокопівну — колгоспницю села Казимірівка, Кагарлицького району.
14. Іваненко Катерину Трохимівну — колгоспницю села Деневичі, Іванківського району.
15. Іщенко Хевронію Климівну — колгоспницю села Білозір'я, Черкаського району.
16. Кабанець Неонілу Зіновіївну — колгоспницю села Орлівець № 1, Городищенського району.
17. Коваленко Оксану Іванівну — колгоспницю села Михайлівка, Узинського району.
18. Козленко Євгенію Ісаківну — колгоспницю села Нова Буда, Бородянського району.
19. Конончук Василину Федорівну — колгоспницю села Стакишівка, Іванківського району.
20. Кравченко Єфросинію Григорівну — колгоспницю села Охматів, Жашківського району.
21. Кривенко Марію Панасівну — колгоспницю села Сорокотяги, Білоцерківського району.
22. Максюту Надію Петрівну — колгоспницю села Жовтневе, Березанського району.
23. Миргородську Мотрону Григорівну — колгоспницю села Тинівка, Букського району.
24. Музику Уляну Іванівну — колгоспницю села Тарасівка, Узинського району.
25. Наталич Ярину Миколаївну — колгоспницю села Романівка, Тальнівського району.
26. Нестеренко Катерину Фєдосіївну — колгоспницю села Старосілля, Городищенського району.
27. Олексюк Ганну Сисоївну — колгоспницю села Антонівка, Тальнівського району.
28. Онопрієнко Варвару Петрівну — колгоспницю села Городище, Городищенського району.
29. Онопрієнко Оксану Степанівну — колгоспницю села Фесюри, Білоцерківського району.
30. Остролуцьку Зінаїду Іванівну — колгоспницю села Казимірівка, Кагарлицького району.
31. Пархоменко Марфу Максимівну — колгоспницю села Запрудка, Іванківського району.
32. Пилипенко Катерину Гарасимівну — колгоспницю села Нова Буда, Бородянського району.
33. Позихайло Надію Василівну — домашню господарку села Первомайське, Черкаського району.
34. Савченко Федору Василівну — колгоспницю села Шибене, Бородянського району.
35. Сліпко Надію Василівну — домашню господарку села Степанки, Черкаського району.
36. Сусол Євдокію Федорівну — колгоспницю села Піщане, Білоцерківського району.
37. Шабатіну Тетяну Гаврилівну — колгоспницю села Піщане, Білоцерківського району.
38. Шостак Катерину Максимівну — колгоспницю села Москівці, Баришівського району.
39. Яворську Ганну Іванівну — колгоспницю села Майданівка, Бородянського району.
Матерів, які народили та виховали шість дітей
1. Біличенко Тетяну Іванівну — колгоспницю села Сушківка, Бабанського району.
2. Берегову Ольгу Власівну — колгоспницю села Узин, Узинського району.
3. Бинюк Марину Василівну — колгоспницю села Свинарка, Бабанського району.
4. Бишук Домну Мефодіївну — колгоспницю села Танське, Бабанського району.
5. Бровченко Ганну Кузьмівну — колгоспницю села Руська Поляна, Черкаського району.
6. Вегеру Уляну Панасівну — колгоспницю села Аполянка, Бабанського району.
7. Гонор Марфу Костянтинівну — домашню господарку села Білозір'я, Черкаського району.
8. Горкун Мокрину Климентівну — колгоспницю села Русалівка, Букського району.
9. Горяїнову Надію Макарівну — домашню господарку села Василиця, Черкаського району.
10. Гулиду Катерину Митрофанівну — колгоспницю села Ліски, Черкаського району.
11. Гуцал Устину Степанівну — колгоспницю села Косенівка, Бабанського району.
12. Доденко Євдокію Семенівну — колгоспницю села Неморож, Звенигородського району.
13. Журбу Наталію Юхимівну — колгоспницю села Білозір'я, Черкаського району.
14. Зеленську Дарію Іванівну — колгоспницю села Руська Поляна, Черкаського району.
15. Іванущенко Марію Петрівну — колгоспницю села Сорокотяги, Білоцерківського району.
16. Іщенко Варвару Максимівну — домашню господарку села Білозір'я, Черкаського району.
17. Капитулу Ганну Ларіонівну — колгоспницю села Микуличі, Бородянського району.
18. Качан Парасковію Омелянівну — колгоспницю села Баришівка, Баришівського району.
19. Кириченко Василину Михайлівну — колгоспницю села Геронимівка, Черкаського району.
20. Коваленко Євдокію Ларіонівну — колгоспницю села Власівка, Баришівського району.
21. Коваленко Федосію Петрівну — колгоспницю села Узин, Узинського району.
22. Кошман Єлисавету Митрофанівну — домашню господарку села Васолиця, Черкаського району.
23. Кошову Килину Кіндратівну — колгоспницю села Байбузи, Черкаського району.
24. Лисенко Настасію Артемівну — колгоспницю села Байбузи, Черкаського району.
25. Литвиненко Марину Олексіївну — колгоспницю села Черевки, Березанського району.
26. Манько Єфімію Онисимівну — колгоспницю села Теклине, Смілянського району.
27. Млечко Владиславу Йосипівну — колгоспницю села Узин, Узинського району.
28. Ольшевську Марію Якимівну — колгоспницю села Дахнівка, Черкаського району.
29. Паламарчук Марію Савівну — колгоспницю села Аполянка, Бабанського району.
30. Пилипенко Марію Гнатівну — колгоспницю села Нова Буда, Бородянського району.
31. Перцову Харитину Пестратівну — колгоспницю села Білозір'я, Смілянського району.
32. Придаток Віру Василівну — колгоспницю села Теклине, Смілянського району.
33. Пушенко Ганну Мефодіївну — колгоспницю села Білозір'я, Черкаського району.
34. Руду Пелагію Стратонівну — колгоспницю села Рогова, Бабанського району.
35. Савченко Ганну Яковлівну — домашню господарку села Селичівка, Баришівського району.
36. Серебрякову Марину Семенівну — домашню господарку міста Сміла.
37. Симоненко Єлисавету Онисимівну — колгоспницю села Балаклія, Смілянського району.
38. Скрипник Олександру Мусіївну — колгоспницю села Білозір'я, Смілянського району.
39. Слюсаренко Антонину Мусіївну — колгоспницю села Білозір'я, Смілянського району.
40. Федорченко Марію Йосипівну — колгоспницю села Янівка, Ржищівського району.
41. Федорченко Єфросинію Євменівну — домашню господарку села Баришівка, Баришівського району.
42. Худенко Меланію Федорівну — колгоспницю села Селичівка, Баришівського району.
43. Чепелеву Олександру Дмитрівну — робітницю міста Сміла.
44. Черненко Домну Григорівну — колгоспницю села Свидівськ, Черкаського району.
45. Чубко Ганну Корніївну — колгоспницю села Житні Гори, Рокитнянського району.
46. Шандренко Олену Прокопівну — колгоспницю села Узин, Узинського району.
47. Шаровару Софію Федотівну — колгоспницю села Тарасівка, Узинського району.
48. Штейн Парасковію Гаврилівну — колгоспницю села Свидівськ, Черкаського району.
49. Яценко Марію Теофанівну — колгоспницю села Байбузи, Черкаського району.
Матерів, які народили та виховали п'ять дітей
1. Бабій Оксану Емануїлівну — колгоспницю села Аполянка, Бабанського району.
2. Бабій Лукерію Федотівну — колгоспницю села Аполянка, Бабанського району.
3. Бабій Мотрону Макарівну — колгоспницю села Аполянка, Бабанського району.
4. Бало Мотрону Іванівну — колгоспницю села Сотники, Корсунь-Шевченківського району.
5. Безкоровайну Афію Костянтинівну — колгоспницю села Танське, Бабанського району.
6. Білик Неонілу Федорівну — колгоспницю села Шелепухи, Черкаського району.
7. Бондаренко Марію Кіндратівну — колгоспницю села Аполянка, Бабанського району.
8. Бойченко Дарію Іванівну — колгоспницю села Сушківка, Бабанського району.
9. Вальченко Харитину Петрівну — колгоспницю села Янівка, Ржищівського району.
10. Величко Марію Андріївну — колгоспницю села Ліски, Черкаського району.
11. Величко Степаниду Яковлівну — колгоспницю села Бузуків, Черкаського району.
12. Вороненко Ганну Андріївну — колгоспницю села Кірове, Корсунь-Шевченківського району.
13. Гаврильченко Марію Федотівну — колгоспницю села Мезинівка, Звенигородського району.
14. Горобець Катерину Яковлівну — колгоспницю села Неморож, Звенигородського району.
15. Гуцалюк Ганну Зіновіївну — колгоспницю села Рогове, Бабанського району.
16. Діденко Ганну Онисимівну — колгоспницю села Малий Бузуків, Смілянського району.
17. Дерев'янко Варвару Степанівну — колгоспницю села Косенівка, Бабанського району.
18. Дихтяренко Марію Онопріївну — колгоспницю села Сушківка, Бабанського району.
19. Драбенко Євдокію Федосіївну — колгоспницю села Узин, Узинського району.
20. Дробаху Ялину Василівну — колгоспницю села Русалівка, Букського району.
21. Дядюру Ганну Павлівну — домашню господарку села Ліски, Черкаського району.
22. Жвалюк Євдокію Володимирівну — колгоспницю села Сушківка, Бабанського району.
23. Жирну Єфросинію Іванівну — колгоспницю села Геронимівка, Черкаського району.
24. Задорожну Єлисавету Якимівну — домашню господарку села Шелепухи, Черкаського району.
25. Здир Наталію Митрофанівну — домашню господарку села Первомайське, Черкаського району.
26. Зубко Марію Дмитрівну — колгоспницю села Кірове, Корсунь-Шевченківського району.
27. Іващенко Олександру Тимофіївну — домашню господарку села Шелепухи, Черкаського району.
28. Катренко Євдокію Михайлівну — колгоспницю села Червона Слобода, Черкаського району.
29. Качковенко Пелагію Антонівну — домашню господарку села Ліски, Черкаського району.
30. Кецкало Клавдію Гаврилівну — колгоспницю села Рогове, Бабанського району.
31. Кищенко Катерину Іванівну — домашню господарку села Змагайлівка, Черкаського району.
32. Клименко Парасковію Мефодіївну — колгоспницю села Ліски, Черкаського району.
33. Коваленко Варвару Григорівну — колгоспницю села Червона Слобода, Черкаського району.
34. Коваленко Уляну Минівну — колгоспницю села Дубеївка, Смілянського району.
35. Коваленко Килину Пилипівну — домашню господарку села Дахнівка, Черкаського району.
36. Ковтун Марію Леонтіївну — колгоспницю села Косенівка, Бабанського району.
37. Ковтун Софію Кирилівну — колгоспницю села Білозір'я, Смілянського району.
38. Кравченко Нону Кирилівну — колгоспницю села Будище, Черкаського району.
39. Крижановську Степаниду Петрівну — домашню господарку села Узин, Узинського району.
40. Крису Парасковію Гнатівну — колгоспницю села Озера, Бородянського району.
41. Куксу Марину Карпівну — колгоспницю села Неморож, Звенигородського району.
42. Курлович Килину Карпівну — колгоспницю села Леонівка, Іванківського району.
43. Куценко Ганну Григорівну — домашню господарку села Узин, Узинського району.
44. Лавринюк Марту Миколаївну — колгоспницю села Бузівка, Жашківського району.
45. Лучко Оксану Гаврилівну — колгоспницю села Озера, Бородянського району
46. Мельник Олександру Івівну — колгоспницю села Сушківка, Бабанського району.
47. Монарху Марію Андріївну — колгоспницю села Мезинівка, Звенигородського району.
48. Москаленко Ганну Іванівну — домашню господарку села Білозір'я, Черкаського району.
49. Мусько Тетяну Іванівну — колгоспницю села Змагайлівка, Черкаського району.
50. Муху Наталію Федорівну — колгоспницю села Червона Слобода, Черкаського району.
51. Негоду Парасковію Андріївну — колгоспницю села Бузуків, Черкаського району.
52. Онойко Євдокію Омелянівну — колгоспницю села Змагайлівка, Черкаського району.
53. Осницьку Каролину Людвиківну — колгоспницю села Ломбертове, Бородянського району.
54. Островську Оксану Тимофіївну — колгоспницю села Білозір'я, Смілянського району.
55. Павленко Христину Івівну — колгоспницю села Свидівськ, Черкаського району.
56. Паламарчук Дивну Федорівну — колгоспницю села Аполянка, Бабанського району.
57. Пальчевську Франю Вікторівну — колгоспницю села Майданівка, Бородянського району.
58. Пилипенко Катерину Трохимівну — колгоспницю села Нечаївка, Черкаського району.
59. Полинкову Мотрону Захарівну — домашню господарку міста Сміла.
60. Прихно Мотрону Олексіївну — колгоспницю села Змагайлівка, Черкаського району.
61. Проценко Домну Пилипівну — колгоспницю села Набутій, Корсунь-Шевченківського району.
62. Пукас Ілину Юхимівну — колгоспницю села Свинарка, Бабанського району.
63. Ратушну Катерину Мусіївну — колгоспницю села Косенівка, Бабанського району.
64. Рахубу Євдокію Северинівну — колгоспницю села Селичівка, Баришівського району.
65. Романову Марфу Петрівну — колгоспницю села Мезинівка, Звенигородського району.
66. Семиз Мотрону Євдокимівну — домашню господарку села Ліски, Черкаського району.
67. Сидоренко Килину Іванівну — домашню господарку села Змагайлівка, Черкаського району.
68. Сіроштан Горпину Лук'янівну — колгоспницю села Теклине, Смілянського району.
69. Сіроштан Парасковію Андріївну — колгоспницю села Теклине, Смілянського району.
70. Сикору Ганну Михайлівну — колгоспницю села Узин, Узинського району.
71. Синяченко Парасковію Макарівну — колгоспницю села Червона Слобода, Черкаського району.
72. Синицю Ганну Мусіївну — колгоспницю села Узин, Узинського району.
73. Синегуб Марію Василівну — колгоспницю села Геронимівка, Черкаського району.
74. Скалько Мотрону Максимівну — домашню господарку села Білозір'я, Черкаського району.
75. Сухенко Оксану Прокопівну — колгоспницю села Білозір'я, Черкаського району.
76. Слюсар Пелагію Данилівну — колгоспницю села Червона Слобода, Черкаського району.
77. Соломаху Олену Антонівну — колгоспницю села Тубильці, Черкаського району.
78. Титенко Марію Савівну — колгоспницю села Микуличі, Бородянського району.
79. Ткаченко Лукерію Оверянівну — колгоспницю села Кірове, Корсунь-Шевченківського району.
80. Усиченко Пелагію Онопріївну — колгоспницю села Бузуків, Черкаського району.
81. Федоренко Марію Сильвестрівну — колгоспницю села Бузуків, Черкаського району.
82. Федоренко Секлетину Василівну — колгоспницю села Коленці, Іванківського району.
83. Хижняк Офану Іванівну — колгоспницю села Будище, Черкаського району.
84. Хоменко Ніну Тимофіївну — домашню господарку міста Сміла.
85. Циганчук Наталію Федорівну — домашню господарку села Рогове, Бабанського району.
86. Черненко Ганну Архипівну — колгоспницю села Свидівськ, Черкаського району.
87. Чупракову Катерину Гаврилівну — колгоспницю села Свинарка, Бабанського району.
88. Шишку Ганну Олексіївну — колгоспницю села Дружня, Бородянського району.
89. Шкварун Ярину Андріївну — колгоспницю села Тарасівна, Узинського району.
90. Щербань Катерину Сергіївну — колгоспницю села Узин, Узинського району.
91. Ятло Пелагію Дмитрівну — колгоспницю села Сушківка, Бабанського району.
92. Яковенко Марію Михайлівну — колгоспницю села Микуличі, Бородянського району.
93. Ярмак Єлисавету Терентіївну — колгоспницю села Пасічна, Баришівського району.
94. Яценко Катерину Костянтинівну — колгоспницю села Геронимівка, Черкаського району.
95. Яшник Олександру Семенівну — колгоспницю села Балаклія, Смілянського району.
96. Яшник Ольгу Степанівну — колгоспницю села Білозір'я, Смілянського району.
Голова Президії Верховної Ради УРСР
Секретар Президії Верховної Ради УРСР
м. Київ,
18 липня 1945 р.
Ця робота перебуває у суспільному надбанні відповідно до статті 8 Закону України від 1 грудня 2022 року № 2811-IX «Про авторське право і суміжні права», де зазначається, що не є об'єктами авторського права:
- вираження народної творчості (фольклор);
- акти органів державної влади, органів місцевого самоврядування, офіційні документи політичного, законодавчого, адміністративного і судового характеру (закони, укази, постанови, рішення, державні стандарти тощо), а також їх проекти та офіційні переклади;
- розклади руху транспортних засобів, розклади телерадіопередач, телефонні довідники та інші аналогічні бази даних, що не відповідають критеріям оригінальності і на які поширюється право особливого роду (sui generis).