Список депутатів Новобаварської районної в м. Харкові ради V скликання
Список депутатів Новобаварської районної в м. Харкові ради V скликання автор невідомий |
Джерело: Депутаты района, Депутатские комиссии Стаття в Вікіпедії |
Список депутатів Новобаварської районної в м. Харкові ради V скликання ред.
Список депутатів Новобаварської районної в м. Харкові ради V скликання (всього - 49 осіб):
А ред.
- Абрамович Ігор Олександрович
- Авдєєва Алла Олександрівна
- Агаджанов Грант Карапетович
Б ред.
- Башлай Оксана Володимирівна
- Болотов Сергій Вячеславович
- Булатицька Наталія Михайлівна
- Бунчик Петро Іванович
Г ред.
- Галкіна Ольга Андріївна
- Гелета Олександр Васильович
- Глядковський Андрій Юрійович
- Гончаров Віталій Юрійович
- Гузь В’ячеслав Валерійович
- Гуйвін Олексій В’ячеславович
Д ред.
- Долгарєв Анатолій Васильович
Є ред.
- Єромецький Семен Олександрович
Ж ред.
- Жаданов Юрій Анатолійович
З ред.
- Захаричев Сергій Сергійович
- Зізін Сергій Олександрович
І ред.
- Іщенко Віктор Васильович
К ред.
- Кабашний Олександр Іванович
- Картельов Микола Михайлович
- Колотило Віктор Дмитрович
- Косенко Валерій Іванович
- Котик Валентина Олексіївна
- Кріволапова Світлана Володимирівна
Л ред.
- Летюк Олександр Ілліч
М ред.
- Массалов Борис Ігорович
- Морозов Роман Михайлович
Н ред.
- Ніколенко Валерій Михайлович
О ред.
- Одинець Надія Володимирівна
- Осіпян Авєтік Миколайович
П ред.
- Петерець Анатолій Іванович
- Подшивалов Олексій Анатолійович
- Пругер Микита Христофорович
Р ред.
- Рапава Бєсік Яшаєвич
- Романовська Любов Валентинівна
С ред.
- Соколов Олександр Олександрович
- Степанов Володимир Олександрович
Т ред.
- Тарасенко Олена Володимирівна
- Татарченкова Валентина Іванівна
- Толмачов Сергій Іванович
- Толмачова Ірина Семенівна
Ф ред.
- Фельдман Олександр Олександрович
- Фотченков Олександр Дмитрович
Ч ред.
- Черваньов Олександр Вікторович
Ш ред.
- Шаповалов Віктор Миколайович
- Швед Валерій Борисович
Ю ред.
- Юрін Сергій Геннадійович
Я ред.
- Явтушенко Ірина Борисівна
Cклад депутатських фракцій Новобаварської районної в м. Харкові ради V скликання ред.
Склад постійних комісій Новобаварської районної в м. Харкові ради V скликання ред.
з питань планування, бюджету, фінансів і економіки ред.
- Булатицька Наталія Михайлівна, голова комісії
- Агаджанов Грант Карапетович, заступник голови комісії
- Пругер Микита Христофорович, секретар комісії
- Зізін Сергій Олександрович
- Колотило Віктор Дмитрович
- Ніколенко Валерій Михайлович
- Фотченков Олександр Дмитрович
- Гуйвін Олексій В’ячеславович
з питань житлово-комунального господарства, транспорту та екології ред.
- Шаповалов Віктор Миколайович, голова комісії
- Рапава Бєсік Яшаєвич, заступник голови комісії
- Башлай Оксана Володимирівна, секретар комісії
- Абрамович Ігор Олександрович
- Летюк Олександр Ілліч
- Массалов Борис Ігоревич
- Осіпян Авєтік Миколайович
- Подшивалов Олексій Анатолійович
- Соколов Олександр Олександрович
- Толмачов Сергій Іванович
- Юрін Сергій Геннадійович
з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення ред.
- Бунчик Петро Іванович, голова комісії
- Степанов Володимир Олександрович, заступник голови комісії
- Татарченкова Валентина Іванівна, секретар комісії
- Гузь В’ячеслав Валерійович
- Косенко Валерій Іванович
з питань молоді, освіти, культури, фізкультури та спорту ред.
- Гончаров Віталій Юрійович, голова комісії
- Жаданов Юрій Анатолійович, заступник голови комісії
- Кріволапова Світлана Володимирівна, секретар комісії
- Романовська Любов Валентинівна
- Толмачова Ірина Семенівна
- Фельдман Олександр Олександрович
- Явтушенко Ірина Борисівна
по законності, з депутатської діяльності та етики ред.
- Долгарєв Анатолій Васильович, голова комісії
- Авдєєва Алла Олександрівна, заступник голови комісії
- Тарасенко Олена Володимирівна, секретар комісії
- Гелета Олександр Васильович
- Кабашний Олександр Іванович
- Картельов Микола Михайлович
з питань місцевого самоврядування ред.
- Петерець Анатолій Іванович, голова комісії
- Захаричев Сергій Сергійович, заступник голови комісії
- Глядковський Андрій Юрійович, секретар комісії
- Галкіна Ольга Андріївна
- Черваньов Олександр Вікторович
з питань торгівлі, підприємницької діяльності, сфери обслуговування ред.
- Одинець Надія Володимирівна, голова комісії
- Іщенко Віктор Васильович, секретар комісії
- Морозов Роман Михайлович
- Швед Валерій Борисович
- Котик Валентина Олексіївна