№ |
П.Номер |
ПІБ |
Рік народж. |
Місце народження
|
25916 |
П-12588 |
Раббе Юліус Богомилович |
1877 |
с. Янів Люблінської губернії (Польща)
|
25917 |
П-30524 |
Рабешко Павло Федорович |
1892 |
Волинська губернія
|
25918 |
П-30524 |
Рабешко Феодосій Феодосійович |
1877 |
Волинська губернія
|
25919 |
П-21044 |
Рабієвський Антон Іванович |
1894 |
с. Малашівці Проскурівського району
|
25920 |
П-14836 |
Рабієвський Антон Іванович |
1894 |
с. Малашівці Проскурівського району
|
25921 |
П-21159 |
Рабієвський Карпо Микитович |
1880 |
с. Катеринівка Чорноострівського району
|
25922 |
П-6868 |
Рабієвський Марко Лук'янович |
1899 |
с. Катеринівка Чорноострівського району
|
25923 |
П-9455 |
Рабійчук Стефан Гнатович |
1908 |
с. Велика Боровиця Плужнянського району
|
25924 |
П-18048 |
Рабін Мойсей Йосипович |
1878 |
м-ко Волочиськ
|
25925 |
П-27048 |
Рабінович Анатолій Михайлович |
1901 |
м. Старокостянтинів
|
25926 |
П-7642 |
Рабінович Лев Юдкович |
1898 |
с. Івангород Христинівського району Київської області
|
25927 |
П-5431 |
Рабінович Пейся Мойсейович |
1889 |
с. Білогородка Ізяславського району
|
25928 |
П-5431 |
Рабінович Янкель Давидович |
1877 |
с. Білогородка Ізяславського району
|
25929 |
П-5651 |
Рабинчук Семен Іванович |
1896 |
м. Могилів-Подільський Вінницької області
|
25930 |
П-9763 |
Рабинюк Сергій Давидович |
1893 |
с. Мартинівка Старокостянтинівського району
|
25931 |
П-9471 |
Рябий Мойсей Матвійович |
1901 |
с. Роговичі Шепетівського району
|
25932 |
П-25891 |
Рабольт Раймонд Іванович |
1908 |
с. Антонівка (Польща)
|
25933 |
П-21704 |
Рабощук Петро Якимович |
1897 |
с. Плужне Плужнянського району
|
25934 |
П-12274 |
Рабцун Ольга Степанівна |
1915 |
м-ко Красилів
|
25935 |
П-12274 |
Рабцун Степан Васильович |
1912 |
м-ко Красилів
|
25936 |
П-9434 |
Рабченюк Трохим Микитович |
1900 |
с. Печанівка Дзержинського району Житомирської області
|
25937 |
П-11240 |
Рабченюк Карпо Якович |
1886 |
с. Бесідки Славутського району
|
25938 |
П-12473 |
Рабченюк Оксентій Васильович |
1881 |
с. Бесідки Славутського району
|
25939 |
П-24462 |
Рабченюк Матвій Іванович |
1905 |
с. Берездів Берездівського району
|
25940 |
П-30444 |
Рабчук Йосип Михайлович |
1905 |
м. Чита (РРФСР)
|
25941 |
П-18124 |
Рабчук Сидір Овсійович |
1883 |
с. Іршики Старокостянтинівського району
|
25942 |
П-5099 |
Рабчук Сергій Іванович |
1883 |
с. Волиця-Керекешина Старокостянтинівського району
|
25943 |
П-14088 |
Равинський Филимон Лазарович |
1892 |
с. Кривин Славутського району
|
25944 |
П-15520 |
Равич Станіслав Феліксович |
1904 |
с. Антоніни Антонінського району
|
25945 |
П-1218 |
Равльов Микола Михайлович |
1887 |
м. Стрий (Галичина)
|
25946 |
П-13487 |
Равреба Лейба Хаїмович |
1909 |
с. Велика Березна Полонського району
|
25947 |
П-8588 |
Равський Макар Федорович |
1897 |
с. Дорогоща Плужнянського району
|
25948 |
П-25245 |
Равський Макар Федорович |
1897 |
с. Дорогоща Ізяславського району
|
25949 |
П-15139 |
Равський Олександр Федорович |
1889 |
с. Дорогоща Ізяславського району
|
25950 |
П-16022 |
Равський Антон Матвійович |
1894 |
с. Янчинці Кам'янець-Подільського району
|
25951 |
П-25245 |
Равський Данило Іванович |
1864 |
с. Дорогоща Ізяславського району
|
25952 |
П-25245 |
Равський Степан Григорович |
1884 |
с. Дорогоща Ізяславського району
|
25953 |
П-10260 |
Равський Вікентій Якович |
1900 |
с. Колибаївка Кам'янець-Подільського району
|
25954 |
П-9455 |
Равський Костянтин Олександрович |
1908 |
с. Плужне Плужнянського району
|
25955 |
П-8456 |
Равчук Федір Микитович |
1902 |
с. Борисів Плужнянського району
|
25956 |
П-8825 |
Равчук Володимир Юхимович |
1893 |
с. Борисів Плужнянського району
|
25957 |
П-15700 |
Равчук Іван Андрійович |
1898 |
с. Борисів Плужнянського району
|
25958 |
П-15782 |
Равчук Василь Вікторович |
1901 |
с. Борисів Плужнянського району
|
25959 |
П-24364 |
Равчук Максим Юхимович |
1876 |
с. Борисів Плужнянського району
|
25960 |
П-24364 |
Равчук Мирон Володимирович |
1916 |
с. Борисів Плужнянського району
|
25961 |
П-24364 |
Равчук Володимир Юхимович |
1893 |
с. Борисів Плужнянського району
|
25962 |
П-16262 |
Раговський Казимир Адольфович |
1901 |
с. Нігин Кам'янецького повіту
|
25963 |
П-28810 |
Рагуцький Григорій Родіонович |
1887 |
с. Смолівка Коростишівської волості Київської губернії
|
25964 |
П-14143 |
Рагуцький Михайло Тимофійович |
1856 |
м. Васильків Київського округу
|
25965 |
П-24526 |
Радаловський Антон Францович |
1887 |
с. Скаржинці Уланівського району Вінницької області
|
25966 |
П-13585 |
Радванецький Домінік Анастасійович |
1895 |
с. Малі Зозулинці Теофіпольського району
|
25967 |
П-5846 |
Раде (Радьо) Антон Андрійович |
1882 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
25968 |
П-25075 |
Раденчук Михайло Степанович |
1896 |
с. Кунів Плужнянського району
|
25969 |
П-181 |
Радецький Альберт Германович |
1894 |
м. Бреславль (Німеччина)
|
25970 |
П-12936 |
Радецька Ганна Адамівна |
1880 |
с. Колапов (Чехословаччина)
|
25971 |
П-19669 |
Радецький Антон Феліксович |
1891 |
с. Педоси Чорноострівського району
|
25972 |
П-5523 |
Радецький Борис Павлович |
1909 |
с. Татаринці Ярмолинецького району
|
25973 |
П-7442 |
Радецький Володимир Антонович |
1902 |
м. Старокостянтинів
|
25974 |
П-5220 |
Радецький В'ячеслав Іванович |
1914 |
с. Малі Мацевичі Грицівського району
|
25975 |
П-4265 |
Радецький Володимир Йосипович |
1904 |
с. Нове Село Ярмолинецького району
|
25976 |
П-9834 |
Радецький Йосип Іванович |
1896 |
с. Дашківці Віньковецького району
|
25977 |
П-8886 |
Радецький Леонтій Степанович |
1899 |
с. Барбарівка Смотрицького району
|
25978 |
П-5495 |
Радецький Леонтій Станіславович |
1880 |
с. Струга Новоушицького району
|
25979 |
П-20376 |
Радецька-Янчевська Марія Йосипівна |
1896 |
с. Нове Село Ярмолинецького району
|
25980 |
П-4512 |
Радецький Михайло Зіновійович |
1905 |
с. Соколівка Ярмолинецького району
|
25981 |
П-25847 |
Радецький Михайло Корнійович |
1905 |
с. Женишківці Затонського району
|
25982 |
П-4512 |
Радецький Микола Михайлович |
1904 |
с. Нове Село Ярмолинецького району
|
25983 |
П-4867 |
Радецький Прокіп Дмитрович |
1879 |
с. Колодіївка Староушицького району
|
25984 |
П-1930 |
Радецький Станіслав Олександрович |
1908 |
с. Лучки Кам'янець- Подільського району
|
25985 |
П-5822 |
Раденький Станіслав Павлович |
1883 |
с. Струга Новоушицького району
|
25986 |
П-22176 |
Радецький Станіслав Павлович |
1883 |
с. Струга Новоушицького району
|
25987 |
П-24515 |
Радецький Тимофій Терентійович |
1903 |
с. Пільна Тернава Дунаєвецького району
|
25988 |
П-129 |
Радецький Франц Броніславович |
1901 |
с. Томашівка Дунаєвецького району
|
25989 |
П-22019 |
Радецька Текля Францівна |
1893 |
с. Мухарів Берездівського району
|
25990 |
П-4265 |
Радецький Франц Михайлович |
1890 |
с. Нове Село Ярмолинецького району
|
25991 |
П-18143 |
Радецька Юзефа Вікентіївна |
1900 |
с. Струга Новоушицького району
|
25992 |
П-28469 |
Радзевич-Томашевська Броніслава Феліксівна |
1895 |
с. Вільхівці Чемеровецького району
|
25993 |
П-28469 |
Радзевич Лев Степанович |
1882 |
м-ко Високо-Литовськ Берестейського повіту (Польща)
|
25994 |
П-28674 |
Радзевелюк Віталій Федорович |
1924 |
с. Ганнопіль Славутського району
|
25995 |
П-25462 |
Радзивилюк Яків Іванович |
1889 |
м-ко Ганнопіль Славутського району
|
25996 |
П-22719 |
Радзивилюк Євген Афанасійович |
1904 |
с. Вичівка Дубенського повіту
|
25997 |
П-6111 |
Радзивилюк Федір Павлович |
1889 |
с. Ганнопіль Славутського району
|
25998 |
П-16528 |
Радзивидло Андрій Павлович |
1898 |
с. Війтовина Сатанівського району
|
25999 |
П-8268 |
Радзивидло Кирило Павлович |
1904 |
с. Війтовина Сатанівського району
|
26000 |
П-5328 |
Радзієвський Ананій Геронімович |
1909 |
хут. Стреків Вовковинецького району
|
26001 |
П-5328 |
Радзієвський Андрій Денисович |
1904 |
хут. Згар Вовковинецького району
|
26002 |
П- 30538 |
Радзієвський-Хаць Олександр Йосипович |
|
|
26003 |
П-30538 |
Радзієвський Олександр Михайлович |
|
|
26004 |
П-28453 |
Радзієвський Олексій Костянтинович |
1882 |
с. Гришки Вовковинецького району
|
26005 |
П-27824 |
Радзієвський Герман Калістратович |
1906 |
м. Бар Могилів-Подільського округу
|
26006 |
П-27824 |
Радзієвський Дмитро Калістратович |
1905 |
м. Бар Могилів-Подільського округу
|
26007 |
П-5328 |
Радзієвський Євген Денисович |
1908 |
хут. Згар Вовковинецького району
|
26008 |
П-28940 |
Радзієвський Євстафій Степанович |
1900 |
с. Радівці Вовковинецького району
|
26009 |
П-28453 |
Радзієвський Омелян Васильович |
1883 |
с. Гришки Вовковинецького району
|
26010 |
П-28363 |
Радзієвський Омелян Іванович |
1875 |
хут. Стреків Вовковинецького району
|
26011 |
П-4589 |
Радзієвський Іван Петрович |
1895 |
с. Гришки Вовковинецького району
|
26012 |
П-13491 |
Радзієвський Іван Августинович |
1868 |
хут. Згар Вовковинецького району
|
26013 |
П-17420 |
Радзієвський Іван Григорович |
1900 |
с. Стреків Деражнянського району
|
26014 |
П-17420 |
Радзієвський Іван Петрович |
1897 |
с. Стреків Деражнянського району
|
26015 |
П-27696 |
Радзієвський Іван Петрович |
1896 |
с. Шевченко Подільської губернії
|
26016 |
П-16899 |
Радзієвський Каспар Вікторович |
1884 |
с. Пліна Ушацького району Вітебської області (БРСР)
|
26017 |
П-30538 |
Радзієвський Макар Федорович |
|
|
26018 |
П-27829 |
Радзієвська Марія Августівна |
1889 |
с. Крутоярка Миколаївської області
|
26019 |
П-226 |
Радзієвська Марія Рафаїлівна |
1891 |
с. Гришки Деражнянського району
|
26020 |
П-28453 |
Радзієвський Мартин Васильович |
1878 |
с. Гришки Вовковинецького району
|
26021 |
П-27070 |
Радзієвський Михайло Григорович |
1882 |
с. Радівці Вовковинецького району
|
26022 |
П-1898 |
Радзієвський Михайло Миколайович |
1911 |
хут. Стреків Деражнянського району
|
26023 |
П-5552 |
Радзієвський Микола Костянтинович |
1895 |
с. Ліпкани (Бессарабія)
|
26024 |
П-16187 |
Радзієвський Микола Іванович |
1896 |
с. Гришки Деражнянського району
|
26025 |
П-28453 |
Радзієвський Микола Петрович |
1889 |
с. Гришки Вовковинецького району
|
26026 |
П-9125 |
Радзієвський Микола Михайлович |
1905 |
хут. Згар Вовковинецького району
|
26027 |
П-22611 |
Радзієвський Микола Семенович |
1893 |
м-ко Городок
|
26028 |
П-30538 |
Радзієвський Микола Степанович |
|
|
26029 |
П-21537 |
Радзієвський Роберт Семенович |
1884 |
с. Радівці Вовковинецького району
|
26030 |
П-5440 |
Радзієвський Северин Павлович |
1872 |
хут. Згар Вовковинецького району
|
26031 |
П-5820 |
Радзієвський Яків Михайлович |
1988 |
с. Стреків Вовковинецького району
|
26032 |
П-10945 |
Радзієвський Яків Андрійович |
1896 |
с. Радківці Вовковинецького району
|
26033 |
П-28453 |
Радзієвський Якуб Мартинович |
1903 |
с. Гришки Вовковинецького району
|
26034 |
П-2793 |
Радзиківський Роман Іванович |
1880 |
м. Старокостянтинів
|
26035 |
П-14710 |
Радзиківський Станіслав Гнатович |
1888 |
с. Лисогірка Меджибізького району
|
26036 |
П-4514 |
Радзимінський Йосип Мар'янович |
1907 |
м. Київ
|
26037 |
П-8812 |
Радзимінський Федір Іванович |
1920 |
с. Вербородинці Старокостянтинівського району
|
26038 |
П-10926 |
Радзіховський Дем'ян Антонович |
1894 |
с. Гречинці Меджибізького району
|
26039 |
П-7476 |
Радзіховський Костянтин Миколайович |
1919 |
с. Климентовичі Шепетівського району
|
26040 |
П-15382 |
Радзіцький Домінік Францович |
1911 |
с. Вербородинці Старокостянтинівського району
|
26041 |
П-9427 |
Радзіцький Франц Йосипович |
1888 |
Вербородинці Старокостянтинівського району
|
26042 |
П-17284 |
Радзішевський Вацлав Мар'янович |
1917 |
с. Вербівка Грицівського району
|
26043 |
П-21536 |
Радзюль Микола Йосипович |
1896 |
с. Пенеси Віленської губернії (БРСР)
|
26044 |
П-14192 |
Радійчук Микола Климович |
1902 |
м-ко Кунів Ізяславського району
|
26045 |
П-25032 |
Радійчук Микола Климович |
1899 |
м-ко Кунів Плужнянського району
|
26046 |
П-22412 |
Радіонник Гнат Олександрович |
1905 |
с. Велика Вєсь Гродненської області (БРСР)
|
26047 |
П-19282 |
Радіс Ушер Нахманович |
1902 |
м. Бердичів Житомирської області
|
26048 |
П-24519 |
Радиця Михайло Матвійович |
1882 |
с. Дзвінки Ізяславського району
|
26049 |
П-13519 |
Радкевич Сидір Дмитрович |
1896 |
с. Мислятин Ізяславського району
|
26050 |
П-22417 |
Радкевич Донат Олексійович |
1891 |
с. Мирутин Ізяславського району
|
26051 |
П-9786 |
Радкевич Степан Йосипович |
1879 |
с. Мислятин Ізяславського району
|
26052 |
П-4706 |
Радкевич Франц Іванович |
1901 |
с. Фельштин Городоцького району
|
26053 |
П-29263 |
Радковська Марія Степанівна |
1906 |
с. Білогородка Ізяславського району
|
26054 |
П-24501 |
Радковський Іван Васильович |
1898 |
с. Білогородка Ізяславського району
|
26055 |
П-9099 |
Радловський Федір Лаврентійович |
1889 |
с. Летня (Польща)
|
26056 |
П-16471 |
Радович Василь Христофорович |
1897 |
м. Бендери (Бессарабія)
|
26057 |
П-147 |
Радомський Андрій Іванович |
1888 |
м-ко Городок
|
26058 |
П-29600 |
Радомський Володимир Михайлович (Самарський Андрій Євгенович) |
1900 |
с. Кальнишівка Вороновицького району Вінницької області
|
26059 |
П-4800 |
Радомський Мар'ян Пилипович |
1894 |
с. Красносілка Михайлівського району
|
26060 |
П-21259 |
Радомський Яким Павлович |
1885 |
с. Мазники Михайлівського району
|
26061 |
П-18584 |
Радохліб Данило Павлович |
1888 |
с. Середня Деражня Ярунського району Житомирської області
|
26062 |
П-25864 |
Радохліб Василь Федорович |
1911 |
с. Середня Деражня Ярунського району Житомирської області
|
26063 |
П-28121 |
Радунський Танель Ісайович |
1871 |
м. Вільнюс (Литва)
|
26064 |
П-15300 |
Радченко Єлисей Іванович |
1870 |
с. Катеринівка Ганнопільського району
|
26065 |
П-5078 |
Радчин Федір Андрійович |
1908 |
с. Киликіїв Берездівського району
|
26066 |
П-13761 |
Радчук Степан Гнатович |
1898 |
с. Кривин Славутського району
|
26067 |
П-24316 |
Радченя Автоном (Антон) Тихонович |
1897 |
с. Киликіїв Берездівського району
|
26068 |
П-26128 |
Радченя Григорій Макарович |
1875 |
с. Киликіїв Славутського району
|
26069 |
П-26128 |
Радченя Іван Григорович |
1913 |
с. Киликіїв Славутського району
|
26070 |
П-26128 |
Радченя Іван Леонтійович |
1904 |
с. Киликіїв Славутського району
|
26071 |
П-26128 |
Радченя Леонтій Савович |
1872 |
с. Киликіїв Славутського району
|
26072 |
П-26128 |
Радченя Семен Власович |
1893 |
с. Киликіїв Славутського району
|
26073 |
П-14849 |
Радченя Яків Савович |
1888 |
с. Киликіїв Славутського району
|
26074 |
П-18926 |
Радьо Текля Микитівна |
1890 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
26075 |
П-4941 |
Радий Леопольд Антонович |
1902 |
м-ко Ярмолинці
|
26076 |
П-10474 |
Радинський Йосип Адамович |
1894 |
с. Мурафа Могилівського округу Вінницької області
|
26077 |
П-6147 |
Радиш Йосип Тимофійович |
1895 |
с. Рознів Снятинського повіту (Польща)
|
26078 |
П-8867 |
Радишевський Михайло Іванович |
1900 |
с. Андріївка Чемеровецького району
|
26079 |
П-6567 |
Радюк Степан Андрійович |
1899 |
с. Фурманівка Кам'янець-Подільського району
|
26080 |
П-19924 |
Радюк Яків Іванович |
1891 |
с. Лисогірка Смотрицького району
|
26081 |
П-23132 |
Радюк Франц Варфоломійович (Сорока Іван Йосипович) |
1895 |
с. Новосілка Проскурівського району
|
26082 |
П-24564 |
Радюк Максим Пилипович |
1914 |
с. Черниця Рівненського повіту
|
26083 |
П-24564 |
Радюк Петро Пилипович |
1906 |
с. Черниця Рівненського повіту
|
26084 |
П-20857 |
Раєвський Антон Михайлович |
1902 |
с. Шуньки Ляховецького району
|
26085 |
П-16262 |
Раєвський Герасим Давидович |
1891 |
с. Атаки Хотинського повіту (Бессарабія)
|
26086 |
П-16262 |
Раєвський Денис Давидович |
1894 |
с. Атаки Хотинського повіту (Бессарабія)
|
26087 |
П-22945 |
Раєвська Кароліна Степанівна |
1895 |
м. Ізяслав
|
26088 |
П-2781 |
Раєвська Марія Францівна |
1876 |
с. Краснопілка Гайсинського району Вінницької області
|
26089 |
П-3448 |
Раєвська Софія Олексіївна |
1900 |
м. Кам'янець-Подільський
|
26090 |
П-8498 |
Раєвський Павло Олександрович |
1901 |
с. Сивки Ляховецького району
|
26091 |
П-13109 |
Раєвський Терентій Михайлович |
1900 |
с. Заміхів Новоушицького району
|
26092 |
П-25793 |
Раєвський Харитон Давидович |
1895 |
с. Атаки Хотинського району Чернівецької області
|
26093 |
П-4532 |
Раєнко Михайло Вацлавович |
1906 |
с. Тинна Смотрицького району
|
26094 |
П-5761 |
Раєцький Іван Йосипович |
1884 |
с. Пожарниця Китайгородського району
|
26095 |
П-10662 |
Раєцький Митрофан Боніфатійович |
1890 |
с. Кугаївці Чемеровецького району
|
26096 |
П-5069 |
Разборський Петро Йосипович |
1896 |
с. Дялукан Самашканської волості (Бессарабія)
|
26097 |
П-21978 |
Разборський Гнат Антонович |
1899 |
с. Ліпини Миньковецького району
|
26098 |
П-7830 |
Разборська Марія Іванівна |
1907 |
с. Великий Жванчик Дунаєвецького району
|
26099 |
П-95 |
Розвод Казимир Казимирович |
1923 |
с. Клинини Волочиського району
|
26100 |
П-3436 |
Розвод Франц Андрійович |
1887 |
с. Клинини Волочиського району
|
26101 |
П-6146 |
Разворович Юхим Петрович |
1909 |
с. Книжківці Проскурівського району
|
26102 |
П-21061 |
Разводовський Дмитро Іванович |
1888 |
с. Вовковинці Вовковинецького району
|
26103 |
П-9397 |
Роздорожний Іван Лук'янович |
1902 |
с. Теліжинці Старосинявського району
|
26104 |
П-19663 |
Роздорожний Пантелеймон Сидорович |
1915 |
с. Святець Теофіпольського району
|
26105 |
П-1749 |
Розлучний Олексій Данилович |
1887 |
с. Глібов Новоушицького району
|
26106 |
П-11815 |
Розмаїтий Андрій Кузьмич |
1904 |
с. Михиринці Базалійського району
|
26107 |
П-6978 |
Розуман Йосип Макарович |
1892 |
м-ко Красилів
|
26108 |
П-11834 |
Разумей Дем'ян Петрович |
1891 |
с. Мокроволя Ляховецького району
|
26109 |
П- 25359 |
Разуваєв Михайло Васильович |
1886 |
м-ко Середина-Буда Новгород- Сіверського району Чернігівського району
|
26110 |
П-23320 |
Райз Бень Мейліхович |
1875 |
м-ко Чорний Острів
|
26111 |
П-26144 |
Райзман Белла Абрамович |
1909 |
м-ко Ліпкани Хотинського повіту (Бессарабія)
|
26112 |
П-3783 |
Райзман Пінхос Гершкович |
1906 |
м. Проскурів
|
26113 |
П-7490 |
Райковський Бартко Павлович |
1910 |
с. Погоріле Баранівського району Житомирської області
|
26114 |
П-9673 |
Райковський Мартин Антонович |
1907 |
с. Погоріле Баранівського району Житомирської області
|
26115 |
П-18083 |
Райковський Фаустин Йосипович |
1882 |
с. Ялишів Баранівського району Житомирської області
|
26116 |
П-6758 |
Райман Вальтер Германович |
1912 |
м. Хемніц (Німеччина)
|
26117 |
П-3809 |
Райнарович Владислав Іванович |
1895 |
с. Тикури Здолбунівського повіту
|
26117 |
П-9769 |
Райнгардт Бертольд Райнгольдович |
1905 |
с. Михайлівка Ізяславського району
|
26118 |
П-9769 |
Райнгардт Райнгольд Людвігович |
1862 |
м. Варшава (Польща)
|
26119 |
П-12317 |
Райнгардт Фердинанд Райнгольдович |
1901 |
с. Михайлівка Ізяславського району
|
26120 |
П-24516 |
Райнгардт Еміль Рейнгольдович |
1899 |
кол. Михайлівка Ізяславського району
|
26121 |
П-13630 |
Райтаровський Іван Йосипович |
1899 |
с. Вихрівка Дунаєвецького району
|
26122 |
П-25891 |
Райтер Альберт Євстахійович |
1913 |
с. Кам'янка Ярунського району Житомирської області
|
26123 |
П-22816 |
Райх Шмуль Іхельович |
1902 |
м-ко Білогородка Ізяславського району
|
26124 |
П-6939 |
Райхкінд Файвель Шмульович |
1899 |
м. Ізяслав
|
26125 |
П-6296 |
Райхман Абрам Аронович |
1918 |
с. Садагура Чернівецького повіту (Бессарабія)
|
26126 |
П-25801 |
Райчук Михайло Дмитрович |
1899 |
м-ко Городенка (Польща)
|
26127 |
П-3925 |
Райчук Микола Олексійович |
1904 |
с. Китайгород Кам'янець- Подільського району
|
26128 |
П-28970 |
Райштейн Дувид Бейришович |
1909 |
с. Згарок Вовковинецького району
|
26129 |
П-1027 |
Рак Анатолій Євдокимович |
1917 |
с. Сарнів Волочиського району
|
26130 |
П-5762 |
Рак Артем Трифонович |
1880 |
с. Солобківці Солобковецького району
|
26131 |
П-14688 |
Рак Антон Васильович |
1878 |
с. Сарнів Волочиського району
|
26132 |
П-19932 |
Рак-Рачинський Войцех Климентійович |
1890 |
м. Скаришев Радомської губернії (Польща)
|
26133 |
П-7607 |
Рак Юхим Йосипович |
1896 |
с. Сарнів Волочиського району
|
26134 |
П-8509 |
Рак Омелян Омелянович |
1904 |
с. Адамів Полонського району
|
26135 |
П-22096 |
Рак Ілля Павлович |
1893 |
с. Сарнів Волочиського району
|
26136 |
П-23422 |
Рак Максим Йосипович |
1889 |
с. Сарнів Волочиського району
|
26137 |
П-21304 |
Рак Петро Степанович |
1901 |
с. Сарнів Волочиського району
|
26138 |
П-3790 |
Рак Феодосій Калинович |
1902 |
с. Жабокрич Крижопільського району Вінницької області
|
26139 |
П-24711 |
Рак Феодосій Калинович |
1902 |
с. Жабокрич Крижопільського району Вінницької області
|
26140 |
П-8509 |
Рак Федір Давидович, Рак Феодосій |
1902 |
с. Адамів Полонського району
|
26141 |
П-22172 |
Рак Пилип Дмитрович |
1895 |
с. Сарнів Волочиського району
|
26142 |
П-18522 |
Рак Яків Афанасійович |
1894 |
с. Сарнів Волочиського району
|
26143 |
П-2993 |
Рак Яків Хомич |
1881 |
с. Січинці Дунаєвецького району
|
26144 |
П-7510 |
Ракевич Сава Петрович |
1879 |
с. Клепачі Гродненської області (БРСР)
|
26145 |
П-22333 |
Ракіта Герш Лейбович |
1879 |
м-ко Стара Ушиця
|
26146 |
П-20086 |
Ракицький Альбін Гнатович |
1902 |
с. Лошківці Солобковецького району
|
26147 |
П-21575 |
Ракицький Микола Северинович |
1895 |
с. Лозова Волочиського району
|
26148 |
П-9075 |
Ракобовчук Петро Федотович |
1897 |
с. Горохів (Польща)
|
26149 |
П-12834 |
Раковський Йосип Іванович |
1888 |
м-ко Городок
|
26150 |
П-10822 |
Раковський Казимир Антонович |
1896 |
с. Демківці Старокостянтинівського району
|
26151 |
П-4710 |
Раковський Петро Антонович |
1897 |
с. Котюржинці Теофіпольського району
|
26152 |
П-4622 |
Раковський Едуард Адамович |
1914 |
с. Буйволівці Ярмолинецького району
|
26153 |
П-7373 |
Ракосняк Антон Йосипович |
1905 |
с. Щурівці Ізяславського району
|
26154 |
П-9216 |
Ракосняк Франц Йосипович |
1892 |
с. Щурівці Ізяславського району
|
26155 |
П-18122 |
Ракочі Антон Антонович |
1905 |
м. Кам'янець-Подільський
|
26156 |
П-13652 |
Ракочі Текля Олександрівна |
1892 |
с. Бережанка Орининського району
|
26157 |
П-17011 |
Ракочій Іван Тимофійович |
1888 |
с. Бережанка Орининського району
|
26158 |
П-20214 |
Ракочій Данило Тимофійович |
1885 |
с. Бережанка Орининського району
|
26159 |
П-4374 |
Ракчеєв Петро Іванович |
1900 |
с. Шабалівка Андріївського району Чкаловської області (РРФСР)
|
26160 |
П-11709 |
Ракшун Данило Якович |
1897 |
с. Шиїнці Деражнянського району
|
26161 |
П-14913 |
Ракшун Юхим Іванович |
1894 |
с. Шиїнці Деражнянського району
|
26162 |
П-18321 |
Ракшун Юхим Іванович |
1894 |
с. Шиїнці Деражнянського району
|
26163 |
П-1120 |
Ракшун Павло Степанович |
1903 |
с. Шиїнці Деражнянського району
|
26164 |
П-30397 |
Ралко Сергій Кіндратович |
1890 |
с. Гладків Старобільського району Харківської області
|
26165 |
П-7593 |
Ральчик Кирило Дмитрович |
1884 |
с. Лоївці Староушицького району
|
26166 |
П-21070 |
Ральчик Лукерія Андріївна |
1900 |
с. Лоївці Староушицького району
|
26167 |
П-2120 |
Ралюк Ксенія Петрівна |
1890 |
с. Кульчіївці Кам'янець-Подільського району
|
26168 |
П-18430 |
Ралюк Яків Прокопович |
1908 |
с. Калиня Кам'янець-Подільського району
|
26169 |
П-20374 |
Раппопорт Бася Мойсеївна |
1908 |
м. Кам'янець-Подільський
|
26170 |
П-13806 |
Рапацький Олександр Миколайович |
1904 |
с. Юрківці Чемеровецького району
|
26171 |
П-24997 |
Рапацький Броніслав Іванович |
1891 |
с. Рудня Летичівського району
|
26172 |
П-19844 |
Рапацький Михайло Іванович |
1885 |
с. Рудня Летичівського району
|
26173 |
П-9291 |
Рапацький Станіслав Антонович |
1887 |
с. Педоси Чорноострівського району
|
26174 |
П-20797 |
Роскошинський Цезар Карлович |
1880 |
с. Соснівка Теофіпольського району
|
26175 |
П-5744 |
Распрій (Распрім) Францішек Францішкович |
1907 |
с. Кишновіці (Чехословаччина)
|
26176 |
П-13623 |
Распутняк Дмитро Денисович |
1885 |
с. Війтівці Летичівського району
|
26177 |
П-5841 |
Распутняк Дмитро Денисович |
1885 |
с. Війтівці Летичівського району
|
26178 |
П-561 |
Росол Франц Іванович |
1906 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
26179 |
П-14348 |
Раташнюк Олександр Михайлович |
1900 |
с. Майдан-Лабунь Полонського району
|
26180 |
П-279 |
Раташнюк Нестор Якович |
1893 |
с. Карпівці Чуднівського району Житомирської області
|
26181 |
П-24386 |
Ратнер Ісак Абрамович |
1889 |
м-ко Ловинь Чернігівської області
|
26182 |
П-17498 |
Ратушковський Олександр Федорович |
1897 |
с. Юськівці Кременецького повіту (Польща)
|
26183 |
П-25400 |
Ратушний Федір Пилипович |
1911 |
с. Пальчинці Збаразького району Тернопільської області
|
26184 |
П-22610 |
Ратушний Петро Михайлович |
1889 |
с. Стронятин (Галичина)
|
26185 |
П-11748 |
Ратушняк Гнат Федорович |
1883 |
с. Малашівці Проскурівського району
|
26186 |
П-13345 |
Ратушняк Іван Федорович |
1884 |
с. Шарівка Ярмолинецького району
|
26187 |
П-14024 |
Ратушняк Павло Прокопович |
1886 |
с. Авратин Теофіпольського району
|
26188 |
П-20348 |
Ратушняк Яків Тимофійович |
1885 |
с. Малашівці Проскурівського району
|
26189 |
П-7165 |
Ратушко Олександр Федорович |
1898 |
с. Юськівці Кременецького повіту (Польща)
|
26190 |
П-4476 |
Ратушняк Іван Григорович |
1889 |
с. Ластівці Кам'янець-Подільського району
|
26191 |
П-25784 |
Ратфальд Адольф Іванович |
1916 |
с. Гофенталь Херсонської губернії
|
26192 |
П-15982 |
Раубал (Ровбал) Володимир Йосипович |
1896 |
с. Борщівка (Польща)
|
26193 |
П-5266 |
Рафалович Микола Тимофійович |
1913 |
с. Загребля Плужнянського району
|
26194 |
П-5803 |
Рафалюк Мотря Захарівна |
1908 |
с. Лепесівка Білогірського району
|
26195 |
П-5953 |
Рафальський Ярослав Кіндратович |
1897 |
м-ко Михалпіль
|
26196 |
П-24277 |
Рафальський Всеволод Павлович |
1898 |
м. Житомир
|
26197 |
П-5953 |
Рафальський Болеслав Кіндратович |
1895 |
м-ко Михалпіль
|
26198 |
П-3581 |
Рафалюк Василь Іванович |
1890 |
с. Лепесівка Білогірського району
|
26199 |
П-21654 |
Рафалюк Каленик Филимонович |
1884 |
с. Лепесівка Білогірського району
|
26200 |
П-10904 |
Рафалюк Трохим Сильвестрович |
1889 |
с. Лепесівка Ляховецького району
|
26201 |
П-10445 |
Рафлінський Карл Людвігович |
1897 |
м. Варшава (Польща)
|
26202 |
П-14015 |
Рахільчук Олександр Мартинович |
1896 |
с. Сахнівці Старокостянтинівського району
|
26203 |
П-11570 |
Рахлінський Степан Северинович |
1884 |
с. Романини Славутського району
|
26204 |
П-10956 |
Рахманський Прокіп Антонович |
1898 |
с. Кошелівка Базалійського району
|
26205 |
П-10748 |
Рахмілевич Аврам Гершкович |
1903 |
м-ко Городок
|
26206 |
П-7140 |
Рахмілевич Арон-Еля Фішельович |
1904 |
м. Проскурів
|
26207 |
П-10412 |
Рахмілевич Лузер Фішельович |
1907 |
м. Проскурів
|
26208 |
П-13077 |
Рахнянський Лук'ян Степанович |
1895 |
с. Черповоди Уманського району Київської області
|
26209 |
П-25619 |
Рац Володимир Християнович |
1903 |
с. Андріївка Магдалинівського району Дніпропетровської області
|
26210 |
П-21712 |
Раціборовський Василь Степанович |
1895 |
м-ко Ярмолинці
|
26211 |
П-19727 |
Рацібуринський Йосип Людвігович |
1898 |
с. Міцівці Солобковецького району
|
26212 |
П-28619 |
Рацідло Андрій Казимирович |
1907 |
с. Канівка Волочиського району
|
26213 |
П-23480 |
Рацідло Іван Павлович |
1892 |
с. Канівка Волочиського району
|
26214 |
П-23480 |
Рацідло Йосип Казимирович |
1892 |
с. Канівка Волочиського району
|
26215 |
П-22664 |
Рацідло Йосип Павлович |
1904 |
с. Канівка Волочиського району
|
26216 |
П-23480 |
Рацідло Станіслав Казимирович |
1895 |
с. Канівка Волочиського району
|
26217 |
П-20735 |
Рацюк Петро Андрійович |
1887 |
с. Решнівка Старокостянтинівського району
|
26218 |
П-21914 |
Рачок Антон Лаврентійович |
1896 |
с. Лозова Хмільницького району Вінницької області
|
26219 |
П-14674 |
Рачок Данило Данилович |
1900 |
с. Недобоївці (Бессарабія)
|
26220 |
П-23622 |
Рачок Іван Тимофійович |
1893 |
с. Скородинці Чортківського повіту (Польща)
|
26221 |
П-4689 |
Рачок Ілля Миколайович |
1897 |
с. Футори Старокостянтинівського району
|
26222 |
П-23396 |
Рачок Яків Володимирович |
1899 |
с. Шельвів Плужнянського району
|
26223 |
П-21643 |
Рачок Яків Леонтійович |
1902 |
с. Демківці Старокостянтинівського району
|
26224 |
П-19117 |
Рачинський Олександр Станіславович |
1895 |
м-ко Летичів
|
26225 |
П-10602 |
Рачинський Михайло Петрович |
1899 |
м-ко Городок
|
26226 |
П-9713 |
Рачинський Павло Станіславович |
1897 |
м-ко Летичів
|
26227 |
П-7132 |
Рачинський Сильвестр Іванович |
1890 |
м. Кам'янець-Подільський
|
26228 |
П-4807 |
Рачинський Степан Іванович |
1911 |
с. Спасівка Сатанівського району
|
26229 |
П-20933 |
Рачкевич Михайло Григорович |
1896 |
с. Обидів Львівської області
|
26230 |
П-20445 |
Рачук Олексій Пантелеймонович |
1883 |
с. Ісаківці Кам'янець- Подільського району
|
26231 |
П-25846 |
Рачук Іда Федорівна |
1892 |
с. Малоярославець Другий (Бессарабія)
|
26232 |
П-13121 |
Рачун Павло Венедиктович |
1900 |
с. Кащенці Ляховецького району
|
26233 |
П-11905 |
Рашковський Пантелеймон Якимович |
1902 |
м. Хотин Чернівецької області
|
26234 |
П-22818 |
Рашевський Онуфрій Васильович |
1908 |
с. Мілівці Кам'янець- Подільського району
|
26235 |
П-4577 |
Ращук Василь Дермидонович |
1890 |
с. Сокіл Кам'янець-Подільського району
|
26236 |
П-16597 |
Ребекевша Михайло Михайлович |
1903 |
с. Судилків Шепетівського району
|
26237 |
П-7260 |
Ребекевша Трохим Іванович |
1899 |
с. Судилків Шепетівського району
|
26238 |
П-8234 |
Ребицький Володимир Олексійович |
1910 |
с. Баранівка Житомирської області
|
26239 |
П-24476 |
Ребрик Андрій Захарович |
1898 |
с. Лисогірка Смотрицького району
|
26240 |
П-257 |
Ребрик Андрій Павлович |
1895 |
с. Лисогірка Смотрицького району
|
26241 |
П-6558 |
Рибчинський Хома Якович |
1896 |
с. Кальрашівка (Бессарабія)
|
26242 |
П-4760 |
Рибчук Федір Улянович |
1904 |
с. Радошівка (Польща)
|
26243 |
П-22884 |
Рева Іван Андрійович |
1902 |
с. Михиринці Базалійського району
|
26244 |
П-16852 |
Реваковський Петро Степанович |
1896 |
с. Устя Кам'янець-Подільського району
|
26245 |
П-20112 |
Ревера Станіслав Миколайович |
1904 |
м-ко Теофіполь
|
26246 |
П-10757 |
Ревінзон Ріва Елюкіївна |
1905 |
м. Старокостянтинів
|
26247 |
П-1843 |
Ревкевич Марцеліна Йосипівна |
1892 |
с. Думанів Орининського району
|
26248 |
П-2655 |
Ревкевич Марцеліна Йосипівна |
1892 |
с. Думанів Орининського району
|
26249 |
П-7486 |
Ревкевич Михайло Йосипович |
1909 |
с. Думанів Орининського району
|
26250 |
П-1658 |
Ревнюк Арсеній Якович |
1903 |
с. Лятка Старосинявського району
|
26251 |
П-18451 |
Ревуцький Олексій Михайлович |
1895 |
с. Баговиця Кам'янець- Подільського району
|
26252 |
П-15769 |
Ревуцький Василь Іванович |
1910 |
с. Врублівці Староушицького району
|
26253 |
П-11489 |
Ревуцький Дмитро Арсентійович |
1892 |
с. Кушнирівка Волочиського району
|
26254 |
П-1223 |
Ревуцький Єпіфан Іванович |
1876 |
Галичина
|
26255 |
П-11788 |
Ревуцька Єфросинія Пилипівна |
1887 |
с. Ожигівці Волочиського району
|
26256 |
П-16908 |
Ревуцький Іван Романович |
1884 |
с. Ожигівці Волочиського району
|
26257 |
П-11201 |
Ревуцький Микола Іванович |
1903 |
с. Баговиця Кам'янець-Подільського району
|
26258 |
П-16925 |
Ревуцький Остап Степанович |
1894 |
с. Ожигівці Волочиського району
|
26259 |
П-19584 |
Ревурко Микита Федорович |
1891 |
с. Рихта Кам'янець-Подільського району
|
26260 |
П-6325 |
Реган Савелій Абрамович |
1908 |
с. Стецьки Грицівського району
|
26261 |
П-15807 |
Регентовський Адольф Войцехович |
1889 |
с. Богданівці Деражнянського району
|
26262 |
П-10990 |
Регентовський Іполит Казимирович |
1907 |
с. Гатна Деражня Деражнянського району
|
26263 |
П-11068 |
Регелюк Федір Афанасійович |
1913 |
с. Летава Чемеровецького району
|
26264 |
П-7365 |
Регеша Федір Севастянович |
1890 |
с. Деражня Деражнянського району
|
26265 |
П-7765 |
Регентюк Станіслав Владиславович |
1914 |
м. Проскурів
|
26266 |
П-18166 |
Регула Йосип Іванович |
1879 |
с. Війтівці Волочиського району
|
26267 |
П-30428 |
Регульський Борис Миколайович |
1884 |
с. Пудлівці Кам'янецького повіту
|
26268 |
П-22555 |
Регульський Владислав Станіславович |
1908 |
м-ко Дунаївці
|
26269 |
П-8618 |
Редкевич Адам Йосипович |
1906 |
с. Фельштин Городоцького району
|
26270 |
П-26219 |
Рідкодубський Василь Олексійович |
1900 |
с. Грузевиця Проскурівського району
|
26271 |
П-21688 |
Редько Феодосій Тарасович |
1881 |
с. Редвинці Меджибізького району
|
26272 |
П-27435 |
Редько Павло Кузьмич |
1903 |
с. Ожигівці Волочиського району
|
26273 |
П-29024 |
Редько Еммануїл Трохимович |
1885 |
с. Суховоля Ярунського району Волинського округу
|
26274 |
П-17221 |
Редько Іван Андрійович |
1910 |
с. Трусилівка Антонінського району
|
26275 |
П-10097 |
Редик Олексій Устинович |
1903 |
с. Рідкодуби Чорноострівського району
|
26276 |
П-13195 |
Редик Василь Трохимович |
1888 |
с. Рідкодуби Проскурівського району
|
26277 |
П-13195 |
Редик Степан Трохимович |
1887 |
с. Рідкодуби Проскурівського району
|
26278 |
П-755 |
Реєр Георгій Готлібович |
1901 |
с. Антонівка Шепетівського району
|
26279 |
П-16429 |
Резлер Адольф Данилович |
1883 |
кол. Лісна Плужнянського району
|
26280 |
П-10290 |
Резнік Микита Андрійович |
1888 |
с. Мислібори Новоушицького району
|
26281 |
П-9302 |
Резнік Авксентій Федорович |
1886 |
с. Радомишль Кременецького повіту (Польща)
|
26282 |
П-18141 |
Резнік Йосип Петрович |
1894 |
с. Летава Чемеровецького району
|
26283 |
П-7005 |
Резнік Зейлік-Ушер Шльомович |
1908 |
м-ко Корниця Ляховецького району
|
26284 |
П-3206 |
Резнік Павло Антонович |
1915 |
с. Війтівці Волочиського району
|
26285 |
П-24515 |
Резнік Станіслав Гнатович |
1899 |
м-ко Тинна Смотрицького району
|
26286 |
П-26154 |
Рейвах Карпо Іванович |
1888 |
с. Голенищеве Вовковинецького району
|
26287 |
П-23307 |
Рейман Казимир Іванович |
1887 |
с. Буди-Ланцуцькі (Галичина)
|
26288 |
П-23063 |
Рейвах Петро Микитович |
1910 |
с. Попівці Летичівського району
|
26289 |
П-10507 |
Рейда Павло Огійович |
1882 |
с. Берегелі Старокостянтинівського району
|
26290 |
П-19494 |
Рейман Захар Микитович |
1896 |
с. Ставчинці Чорноострівського району
|
26291 |
П-20273 |
Реймус Еміль Густавович |
1911 |
кол. Єлізаветино Полонського району
|
26292 |
П-3505 |
Рейн Михайло Юхимович |
1902 |
м-ко Романів Дзержинського району Житомирської області
|
26293 |
П-11299 |
Рейне Олександр Андрійович |
1896 |
м. Волгоград (РРФСР)
|
26294 |
П-8708 |
Рейнсон Йоган Фрідріхович |
1898 |
м-ко Чорний Острів
|
26295 |
П-23933 |
Рейтеровський Степан Гнатович |
1896 |
с. Рудка Смотрицького району
|
26296 |
П-8545 |
Рейхенбах Вітольд Петрович |
1904 |
с. Радзивілішкіс (Литва)
|
26297 |
П-15308 |
Рейхорд Микола Миколайович |
1882 |
с. Мукша-Боришковецька Кам'янець-Подільського району
|
26298 |
П-22146 |
Рек Іван Дмитрович |
1866 |
с. Вовковий Дубенського повіту Волинської губернії
|
26299 |
П-28839 |
Река Спиридон Михайлович |
1902 |
с. Ріпинці Орининського району
|
26300 |
П-28857 |
Рекало Антоніна Іванівна |
1914 |
с. Ліски Ляховецького району
|
26301 |
П-1230 |
Рекеля Павло Адамович |
1882 |
с. Мацьківці Ружичнянського району
|
26302 |
П-3711 |
Рекка Назар Данилович |
1902 |
с. Ріпинці Орининського району
|
26303 |
П-16045 |
Реккель Михайло Павлович |
1906 |
с. Мацьківці Проскурівського району
|
26304 |
П-5233 |
Реліч Лука Станіславович |
1896 |
Австро-Угорщина
|
26305 |
П-6150 |
Рембеза Марія Олександрівна |
1917 |
с. Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області
|
26306 |
П-17915 |
Рембеза Марія Олександрівна |
1917 |
с. Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області
|
26307 |
П-7522 |
Ремез Павло Тимофійович |
1906 |
м. Шепетівка
|
26308 |
П-15061 |
Ременюк Титус Людвігович |
1887 |
с. Соломна Юринецького району
|
26309 |
П-13021 |
Ременюк Титус Людвігович |
1887 |
с. Соломна Юринецького району
|
26310 |
П-36 |
Ремешевський Микола Григорович |
1920 |
с. Врублівці Кам'янець- Подільського району
|
26311 |
П-3332 |
Ремешевський Микола Григорович |
1920 |
с. Врублівці Кам'янець- Подільського району
|
26312 |
П-16221 |
Ремішевський Антон Андрійович |
1904 |
с. Мар'янівка Кам'янець- Подільського району
|
26313 |
П-22845 |
Ремішевський Антон Андрійович |
1904 |
с. Мар'янівка Староушицького району
|
26314 |
П-22845 |
Ремішевський Михайло Степанович |
1906 |
с. Мар'янівка Староушицького району
|
26315 |
П-941 |
Ремішевська Марія Францівна |
1895 |
с. Лошківці Солобковецького району
|
26316 |
П-18413 |
Ремішевський Михайло Степанович |
1906 |
с. Мар'янівка Кам'янець- Подільського району
|
26317 |
П-36 |
Ремішевський Микола Григорович |
1920 |
с. Врублівці Кам'янець- Подільського району
|
26318 |
П-7531 |
Ремішевський Микола Іванович |
1888 |
с. Покасівка Летичівського району
|
26319 |
П-9822 |
Ремішевський (Ромашевський) Микола Лаврентійович |
1899 |
с. Лошківці Ярмолинецького району
|
26320 |
П-16221 |
Ремішевський Павло Степанович |
1889 |
с. Мар'янівка Кам'янець- Подільського району
|
26321 |
П-22845 |
Ремішевський Павло Степанович |
1889 |
с. Мар'янівка Староушицького району
|
26322 |
П-24812 |
Ремішевський Сергій Андрійович |
1894 |
с. Мар'янівка Кам'янець- Подільського району
|
26323 |
П-30463 |
Ремішевський Станіслав Йосипович |
1900 |
с. Лошківці Солобковецького району
|
26324 |
П-13087 |
Ремішевський Франц Францович |
1900 |
с. Мазепинці Антонінського району
|
26325 |
П-21973 |
Ремша Микита Андрійович |
1893 |
с. Бондарі Гродненської губернії (Польща)
|
26326 |
П-9769 |
Ренн Рейнгольд Рудольфович |
1903 |
с. Михайлівка Ізяславського району
|
26327 |
П-9769 |
Ренн Іван Рудольфович |
1896 |
с. Михайлівка Ізяславського району
|
26328 |
П-25310 |
Рендюк Ілля Андрійович |
1897 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
26329 |
П-25310 |
Рендюк Семен Данилович |
1901 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
26330 |
П-10586 |
Рендюк (Риндюк) Степан Лук'янович |
1901 |
с. Ледянка Антонінського району
|
26331 |
П-13353 |
Рендяк Юхим Степанович |
1890 |
с. Соломна Юринецького району
|
26332 |
П-12513 |
Ренкевич Станіслав Іванович |
1903 |
с. Журавлинці Сатанівського району
|
26333 |
П-9273 |
Ренський Кароль Матвійович |
1909 |
с. Соснівка Білогірського району
|
26334 |
П-16560 |
Ренчкаль Антон Антонович |
1901 |
с. Юринці Сатанівського району
|
26335 |
П-8208 |
Ренчевський Володимир Іванович |
1895 |
с. Андрушки Попільнянського району Житомирської області
|
26336 |
П-9387 |
Рентчковський Станіслав Лаврентійович |
1892 |
с. Мархлівськ Київської області
|
26337 |
П-19152 |
Ренькевич Юліан Іванович |
1897 |
с. Журавлинці Волочиського району
|
26338 |
П-11183 |
Ренне Леонтій Карлович |
1905 |
с. Маліївці Солобковецького району
|
26339 |
П-1128 |
Репацький Олександр Францович |
1903 |
с. Ревуха Летичівського району
|
26340 |
П-631 |
Репенецька Марія Миколаївна |
1903 |
с. Лозова Могилів-Подільського району Вінницької області
|
26341 |
П-28539 |
Репетій Володимир Тимофійович |
1903 |
с. Жабинці Орининського району
|
26342 |
П-27264 |
Репетій Іван Іванович |
1901 |
с. Жабинці Орининського району
|
26343 |
П-28539 |
Репетій Василь Степанович |
1908 |
с. Жабинці Орининського району
|
26344 |
П-22972 |
Репетій Василь Степанович |
1908 |
с. Жабинці Орининського району
|
26345 |
П-16146 |
Репетій Іван Павлович |
1902 |
с. Жабинці Орининського району
|
26346 |
П-21588 |
Репетій Володимир Тимофійович |
1903 |
с. Жабинці Орининського району
|
26347 |
П-10159 |
Репецький Олексій Павлович |
1889 |
с. Михнівка Мануїльського району
|
26348 |
П-28263 |
Репецький Андрій Петрович |
1898 |
с. Тараканівка Теофіпольського району
|
26349 |
П-25047 |
Репецький Андрій Петрович |
1898 |
с. Тараканівка Теофіпольського району
|
26350 |
П-24610 |
Репецький-Щукін Андрій Петрович |
1898 |
с. Тараканівка Теофіпольського району
|
26351 |
П-24446 |
Репецький Василь Іванович |
1896 |
м-ко Фельштин
|
26352 |
П-13387 |
Репецький Макар Антонович |
1891 |
с. Михнівка Теофіпольського району
|
26353 |
П-7977 |
Репецький Пахом Онуфрійович |
1896 |
с. Медведівка Теофіпольського району
|
26354 |
П-29031 |
Репецький Петро Михайлович |
1880 |
м-ко Ямпіль Білогірського району
|
26355 |
П-3537 |
Репневська Марія Францівна |
1904 |
с. Людвиківка Волочиського району
|
26356 |
П-8801 |
Репневський Болеслав Карлович |
1903 |
с. Курники Волочиського району
|
26357 |
П-22487 |
Репневський Владислав Каспарович |
1911 |
хут. Пальчинці Теофіпольського району
|
26358 |
П-26207 |
Репневський Іван Васильович |
1903 |
с. Курники Волочиського району
|
26359 |
П-23083 |
Репневський Казимир Каспарович |
1899 |
с. Курники Волочиського району
|
26360 |
П-8243 |
Репневський Нарцис Васильович |
1911 |
хут. Пальчинці Теофіпольського району
|
26361 |
П-19966 |
Репневський Фелікс Станіславович |
1888 |
с. Завалійки Волочиського району
|
26362 |
П-11077 |
Репневський Едуард Павлович |
1900 |
с. Курники Волочиського району
|
26363 |
П-10459 |
Репневський Едуард Павлович |
1900 |
с. Курники Волочиського району
|
26364 |
П-4339 |
Репницький Адольф Семенович |
1908 |
м-ко Сатанів
|
26365 |
П-7240 |
Репницький Іван Семенович |
1910 |
м-ко Сатанів
|
26366 |
П-1744 |
Ретанов Олександр Миколайович |
1885 |
м. Ніжин Чернігівської області
|
26367 |
П-1881 |
Ретц Лілія-Марія Густавівна |
1900 |
м-ко Дунаївці
|
26368 |
П-27165 |
Ретявко Дмитро Захарович |
1905 |
с. Ожигівці Волочиського району
|
26369 |
П-29580 |
Реус Остап Йосипович |
1900 |
с. Польська Тарноруда Скалатського повіту (Польща)
|
26370 |
П-5491 |
Реус Степан Йосипович |
1892 |
с. Тарноруда Підволочиського району Тернопільської області
|
26371 |
П- 3558 |
Реус Марія Францівна |
1894 |
м-ко Сатанів
|
26372 |
П-29644 |
Реут Михайло Сергійович |
1901 |
с. Скерневіце Варшавської губернії (Польща)
|
26373 |
П-29644 |
Реут Олена Адамівна |
1873 |
м. Варшава (Польща)
|
26374 |
П-29644 |
Реут Тетяна Сергіївна |
1907 |
м. Полоцьк (Польща)
|
26375 |
П-7344 |
Рефлер Михайло Броніславович |
1910 |
с. Понінка Полонського району
|
26376 |
П-7294 |
Реформатор Броніслав Іванович |
1906 |
с. Жищинці Городоцького району
|
26377 |
П-18677 |
Рехтман Пейса Давидович |
1907 |
м. Старокостянтинів
|
26378 |
П-8602 |
Реченський Павло Ксенофонтович |
1902 |
с. Завовк Летичівського району
|
26379 |
П-6220 |
Речко Іван Іванович |
1888 |
с. Олешин Ружичнянського району
|
26380 |
П-12951 |
Решетило Григорій Якович |
1878 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
26381 |
П-19021 |
Решетило Григорій Якович |
1879 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
26382 |
П-20795 |
Решетило Андрій Устинович |
1895 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
26383 |
П-989 |
Решетило Климентій Іванович |
1900 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
26384 |
П-3224 |
Решетилов Іван Володимирович |
1893 |
с. Смолява (Польща) Решетило
|
26385 |
П-20395 |
Решетник Іван Францович |
1895 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
26386 |
П-13530 |
Решетник Касян Степанович |
1888 |
с. Гута-Морозівська Миньковецького району
|
26387 |
П-2239 |
Решетник Михайло Йосипович |
1878 |
с. Адамівка Затонського району
|
26388 |
П-13145 |
Решетник Михайло Йосипович |
1878 |
с. Адамівка Затонського району
|
26389 |
П-4707А |
Решетник Михайло Карлович |
1898 |
с. Адамівка Віньковецького району
|
26390 |
П-8772 |
Решетник Павло Іванович |
1886 |
с. Адамівка Віньковецького району
|
26391 |
П-9939 |
Решетник Франц Павлович |
1895 |
с. Адамівка Віньковецького району
|
26392 |
П-4286 |
Решетникова Євгенія Іванівна |
1903 |
м. Жмеринка Вінницької області
|
26393 |
П-17315 |
Решетнюк Антоніна Марцелівна |
1895 |
с. Мушкутинці Дунаєвецького району
|
26394 |
П-9278 |
Решетовський Йосип Кайтанович |
1882 |
с. Цівківці Кам'янець- Подільського району
|
26395 |
П-18117 |
Решетюк Федір Іванович |
1880 |
с. Сивороги Миньковецького району
|
26396 |
П-24050 |
Решетюк Григорій Тимофійович |
1893 |
с. Сивороги Миньковецького району
|
26397 |
П-5953 |
Решецький Йосип Миколайович |
1905 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
26398 |
П-13606 |
Решецький Михайло Миколайович |
1886 |
с. Зіньків Затонького району
|
26399 |
П-23082 |
Решко Вільгельм Михайлович |
1892 |
с. Мощанівка Славутського району
|
26400 |
П-3872 |
Решко Лузер Йосипович |
1900 |
м. Шепетівка
|
26401 |
П-22331 |
Решко Сруль-Менаше Йосипович |
1897 |
м. Шепетівка
|
26402 |
П-5389 |
Решневецький Франц Йосипович |
1900 |
с. Тадеушпіль Полонського району
|
26403 |
П-2189 |
Ржевуцький Домінік Гнатович |
1903 |
с. Хмелівка Шепетівського району
|
26404 |
П-2640 |
Ржевуський Євген Лаврентійович |
1895 |
м. Орша Вітебської області (БРСР)
|
26405 |
П- 7996 |
Рженко Йосип Францович |
1888 |
м. Рівне
|
26406 |
П-2823 |
Рженко Франц Йосипович |
1903 |
м. Славута
|
26407 |
П-14319 |
Ржепецький Євген Ананійович |
1897 |
с. Базалія Теофіпольського району
|
26408 |
П-14319 |
Ржепецький Євген Ананійович |
1897 |
с. Базалія Теофіпольського району
|
26409 |
П-5304 |
Ржепецький Євстафій Ананійович |
1899 |
м-ко Базалія
|
26410 |
П-20430 |
Ржеп'янський Домінік Іванович |
1899 |
с. Пожарниця Староушицького району
|
26411 |
П-20430 |
Ржеп'янський Йосип Іванович |
1880 |
с. Пожарниця Староушицького району
|
26412 |
П-7419 |
Ржетницький Лука Іванович |
1885 |
м-ко Ворошиловка Вінницької області
|
26413 |
П-6618 |
Ржондковський Микола Гнатович |
1885 |
с. Коханівка Шепетівського району
|
26414 |
П-984 |
Рибицький Микола Іванович |
1927 |
м-ко Берездів
|
26415 |
П-2605 |
Рибчинський Петро Климентійович |
1899 |
с. Цмівка Шепетівського району
|
26416 |
П-5112 |
Рибчинський Григорій Антонович |
1909 |
с. Валигори (Польща)
|
26417 |
П-20936 |
Ривка Кирило Семенович |
1899 |
с. Білогородка Ізяславського району
|
26418 |
П-19270 |
Рига Іван Васильович |
1905 |
с. Стара Гута Затонського району
|
26419 |
П-13116 |
Рига Омелян Якович |
1895 |
с. Стара Гута Затонського району
|
26420 |
П-1052 |
Рига Іван Васильович |
1905 |
с. Стара Гута Затонського району
|
26421 |
П-13115 |
Рига Іван Якович |
1890 |
с. Стара Гута Затонського району
|
26422 |
П-13147 |
Рига Сергій Якович |
1893 |
с. Стара Гута Затонського району
|
26423 |
П-4168 |
Ригель Василь Теодорович |
1923 |
м. Любачів Львівської області
|
26424 |
П-9198 |
Ригованний Григорій Микитович |
1901 |
с. Святець Мануїльського району
|
26425 |
П-22565 |
Ріденбойм Фішель Гершкович |
1901 |
м-ко Теофіполь
|
26426 |
П-4107 |
Рижук Олександр Дем'янович |
1901 |
с. Левківці Остропільського району
|
26427 |
П-22112 |
Різдванецький Казимир Миколайович |
1885 |
с. Севрюки Антонінського району
|
26428 |
П-12610 |
Рилінг Вільгельм Вільгельмович |
1885 |
кол. Кучкарівка Луцького повіту (Польща)
|
26429 |
П-12610 |
Рилінг Фрідріх Вільгельмович |
1905 |
м. Одеса
|
26430 |
П-6639 |
Римша Олександр Іванович |
1910 |
ст. Маневичі Волинського повіту Волинської губернії
|
26431 |
П-17992 |
Ринкевич Август Антонович |
1891 |
хут. Венгриші Новоолександрівського повіту Ковенської губернії
|
26432 |
П-21246 |
Ріпа Іван Максимович |
1897 |
с. Требухівці Меджибізького району
|
26433 |
П-23830 |
Риплянський Михайло Антонович |
1899 |
с. Боришківці Кам'янець- Подільського району
|
26434 |
П-1746 |
Риплянський Михайло Антонович |
1899 |
с. Боришківці Кам'янець- Подільського району
|
26435 |
П-6930 |
Рипневський Болеслав Олександрович |
1890 |
с. Малиничі Проскурівського району
|
26436 |
П-25200 |
Рипневський Річард-Станіслав Олександрович |
1892 |
с. Малиничі Проскурівського району
|
26437 |
П-9320 |
Рипчинський Іван Якович |
1903 |
с. Серединці Шепетівського району
|
26438 |
П-27192 |
Рис Григорій Михайлович |
1898 |
м-ко Волочиськ
|
26439 |
П-26136 |
Ристал (Рестау) Іда (Лідія) Фрідріхівна |
1892 |
м. Гостинь (Польща)
|
26440 |
П-5109 |
Ріттер Герман Генріхович |
1904 |
с. Кременчуки Антонінського району
|
26441 |
П-25938 |
Рітис Станіслав Казимирович |
1904 |
м. Сосновець (Польща)
|
26442 |
П-22357 |
Рихель Іван Андрійович |
1890 |
с. Рябіївка Волочиського району
|
26443 |
П-4512 |
Рихлик Михайло Лукич |
1900 |
с. Буринці Ярмолинецького району
|
26444 |
П-22495 |
Ричковський Василь Якович |
1905 |
с. Долоччя Плужнянського району
|
26445 |
П-7089 |
Річманський Северин Феліксович |
1896 |
Польща
|
26446 |
П-5266 |
Ричковський Іван Якович |
1902 |
с. Долоччя Плужнянського району
|
26447 |
П-11925 |
Рих Давид Шльомович |
1909 |
м. Старокостянтинів
|
26448 |
П-12688 |
Ріхерт Гуго Генріхович |
1909 |
кол. Дерманка Шепетівського району
|
26449 |
П-9769 |
Ріхерт Фрідріх Фрідріхович |
1862 |
Варшавська губернія (Польща)
|
26450 |
П-4213 |
Рихтич Михайло Петрович |
1898 |
с. Велика Рішнівка Шепетівського району
|
26451 |
П-11142 |
Ришевський Микола Федорович |
1886 |
с. Устя Кам'янець-Подільського району
|
26452 |
П-11549 |
Ришитун Влас Титович |
1904 |
с. Головлі Ганнопільського району
|
26453 |
П-13932 |
Ришковський Микола Миколайович |
1882 |
м. Коростень Житомирської області
|
26454 |
П-29884 |
Робак Михайло Кузьмич |
1899 |
с. Мислова Волочиського району
|
26455 |
П-3392 |
Роберт Мойсей Срульович |
1915 |
с. Михайлівка Михайлівського району
|
26456 |
П-27128 |
Робешко Феодосій Феодосійович |
1877 |
м-ко Дубровиця Рівненського району Волинської області
|
26457 |
П-14095 |
Ровбал Володимир Йосипович |
1896 |
с. Борщівка Дубенського повіту (Польща)
|
26458 |
П-14095 |
Ровбал В'ячеслав Йосипович |
1899 |
с. Борщівка Дубенського повіту (Польща)
|
26459 |
П-14414 |
Ровбал В'ячеслав Йосипович |
1899 |
с. Борщівка Дубенського повіту (Польща)
|
26460 |
П-14414 |
Ровбал Володимир Йосипович |
1896 |
с. Борщівка Дубенського повіту (Польща)
|
26461 |
П-14095 |
Ровбал Йосип Йосипович |
1893 |
с. Борщівка Дубенського повіту (Польща)
|
26462 |
П-14414 |
Ровбал Йосип Йосипович |
1893 |
с. Борщівка Дубенського повіту (Польща)
|
26463 |
П-28373 |
Ровенковський Кароль Іванович |
1901 |
с. Сморшки Антонінського району
|
26464 |
П-7439 |
Ровинський Антон Станіславович |
1890 |
с. Купин Смотрицького району
|
26465 |
П-17481 |
Ровинський Володимир Антонович |
1901 |
с. Печеське Красилівського району
|
26466 |
П-10442 |
Ровинський Григорій Федорович |
1885 |
Польща
|
26467 |
П-8369 |
Ровинський Іван Олексійович |
1896 |
с. Щаснівка Базалійського району
|
26468 |
П-14756 |
Ровинський Іван Мартинович |
1881 |
с. Бісівочка Ляховецького району
|
26469 |
П-12899 |
Ровинський Мартин Іванович |
1897 |
м. Козятин Вінницької області
|
26470 |
П-22225 |
Ровинський Максим Миколайович |
1900 |
с. Щаснівка Базалійського району
|
26471 |
П-20484 |
Ровинський Михайло Петрович |
1876 |
с. Трительники Війтовецького району
|
26472 |
П-17267 |
Ровинський Сава Степанович |
1893 |
с. Трительники Волочиського району
|
26473 |
П-21722 |
Ровинський Терентій Лазарович |
1890 |
с. Кривин Славутського району
|
26474 |
П-14756 |
Ровинський Пилип Мартинович |
1899 |
с. Бісівочка Ляховецького району
|
26475 |
П-14699 |
Рівний Карпо Іванович |
1880 |
с. Савинці Солобковецького району
|
26476 |
П-8495 |
Ровняк Юхим Кирилович |
1900 |
с. Грушка Староушицького району
|
26477 |
П-8495 |
Ровняк Мартин Кирилович |
1900 |
с. Грушка Староушицького району
|
26478 |
П-18403 |
Ровняк Федір Кирилович |
1903 |
с. Грушка Староушицького району
|
26479 |
П-7065 |
Рога Михайло Євстафійович |
1880 |
с. Жабинці Орининського району
|
26480 |
П-28539 |
Рога Василь Григорович |
1883 |
с. Жабинці Орининського району
|
26481 |
П-5096 |
Рогаль Андрій Григорович |
1885 |
с. Тернавка Кам'янець-Подільського району
|
26482 |
П-17246 |
Рогаль Андрій Григорович |
1885 |
с. Тернавка Смотрицького району
|
26483 |
П-1020 |
Рогаль Володимир Данилович |
1888 |
с. Мала Тернавка Смотрицького району
|
26484 |
П-294 |
Рогаль Максим Прокопович |
1902 |
с. Мала Тернавка Смотрицького району
|
26485 |
П-5686 |
Рогаль Максим Антонович |
1905 |
Чехословаччина
|
26486 |
П-19392 |
Рогаль Михайло Прокопович |
1907 |
с. Мала Тернавка Смотрицького району
|
26487 |
П-19096 |
Рогаль Михайло Прокопович |
1907 |
с. Мала Тернавка Смотрицького району
|
26488 |
П-8381 |
Рогальський Віктор Вікентійович |
1901 |
с. Вишнопіль Остропільського району
|
26489 |
П-11977 |
Рогальський Владислав Вікентійович |
1896 |
с. Вишнопіль Остропільського району
|
26490 |
П-21701 |
Рогальський Іван Войткович |
1896 |
м-ко Сатанів
|
26491 |
П-7006 |
Рогальський Йосип Миколайович |
1903 |
м-ко Сатанів
|
26492 |
П-7006 |
Рогальський Станіслав Войцехович |
1909 |
м-ко Сатанів
|
26493 |
П-5515 |
Рогальський Сергій Сергійович |
1897 |
с. Гнатівці Меджибізького району
|
26494 |
П-5618 |
Рогатинський Іван Антонович |
1901 |
м-ко Сатанів
|
26495 |
П-24242 |
Рогатинський Іван Зотович |
1903 |
с. Юринці Юринецького району
|
26496 |
П-3274 |
Рогатинський Карпо Гаврилович |
1881 |
с. Юринці Юринецького району
|
26497 |
П-5619 |
Рогатинський Сергій Трохимович |
1900 |
м-ко Сатанів
|
26498 |
П-2499 |
Рогатюк Дорофій Никифорович |
1902 |
с. Сутківці Ярмолинецького району
|
26499 |
П-1518 |
Рогов Микола Пилипович |
1894 |
с. Мислятин Ізяславського району
|
26500 |
П-12225 |
Роговський Антон Вацлавович |
1905 |
с. Буртин Полонського району
|
26501 |
П-24361 |
Роговський Антон Станіславович |
1902 |
с. Буртин Полонського району
|
26502 |
П-3086 |
Роговський Олександр Северинович |
1882 |
с. Мокроволя Білогірського району
|
26503 |
П-5158 |
Роговський Анастасій Робертович |
1893 |
с. Мархлевськ Баранівського району Житомирської області
|
26504 |
П-14859 |
Роговський Антон Станіславович |
1902 |
с. Буртин Полонського району
|
26505 |
П-5555 |
Роговський Олександр Кирилович |
1910 |
с. Вовківці Теофіпольського району
|
26506 |
П-24361 |
Роговський Броніслав Францович |
1900 |
с. Буртин Полонського району
|
26507 |
П-9508 |
Роговський Броніслав Севастянович |
1882 |
м-ко Городок
|
26508 |
П-15573 |
Роговський Броніслав Робертович |
1904 |
с. Мархлівка Городоцького району
|
26509 |
П-6561 |
Роговський Віктор Шимонович |
1888 |
с. Мархлевськ Київської області
|
26510 |
П-25480 |
Роговська Кароліна Адольфівна |
1912 |
с. Буртин Полонського району
|
26511 |
П-14505 |
Роговський Казимир Павлович |
1878 |
м-ко Городок
|
26512 |
П-30013 |
Роговська Людвіга Едуардівна |
1893 |
с. Білки Мархлевського району Житомирської області
|
26513 |
П-17788 |
Роговський Мар'ян Михайлович |
1902 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
26514 |
П-15270 |
Роговський Станіслав Йосипович |
1889 |
с. Буртин Полонського району
|
26515 |
П-19658 |
Роговський Томаш Семенович |
1885 |
с. Довбиші Житомирської області
|
26516 |
П-11575 |
Роговський Франц Адольфович |
1898 |
м-ко Мархлевськ Житомирської області
|
26517 |
П-11875 |
Роговський Євгеній Улянович |
1904 |
с. Лісогірка Теофіпольського району
|
26518 |
П-23736 |
Рогожа Василь Михайлович |
1887 |
с. Татариське Солобковецького району
|
26519 |
П-24400 |
Рогожа Павло Адамович |
1887 |
с. Татариське Солобковецького району
|
26520 |
П-18956 |
Рогожа Петро Михайлович |
1875 |
с. Татариське Солобковецького району
|
26521 |
П-12963 |
Рогожа Степан Адамович |
1897 |
с. Татариське Солобковецького району
|
26522 |
П-11374 |
Рогожа Фелікс Антонович |
1888 |
с. Татариське Солобковецького району
|
26523 |
П-29696 |
Рогозинська Ганна Михайлівна |
1885 |
с. Колки Базалійського району
|
26524 |
П- 10620 |
Роган Йосип Павлович |
1906 |
Польща
|
26525 |
П-5250 |
Рогуцький Іларіон Михайлович |
1881 |
м. Новоград-Волинський Житомирської області
|
26526 |
П-23796 |
Рогульський Роман Улянович |
1893 |
с. Сохужинці Антонінського району
|
26527 |
П-5977 |
Рогуцький Микола Іванович |
1887 |
с. Лука Староушицького району
|
26528 |
П-23540 |
Родейчук Дмитро Климович |
1893 |
с. Кунів Плужнянського району
|
26529 |
П-5416 |
Родзієвський Мартин Федорович |
1864 |
с. Педоси Чорноострівського району
|
26530 |
П-6403 |
Родик Степан Миколайович |
1898 |
с. Лошківці Солобковецького району
|
26531 |
П-12788 |
Родовелюк Дем'ян Феодосійович |
1870 |
с. Титьків Полонського району
|
26532 |
П-526 |
Родюк Василь Тодосович |
1881 |
с. Кустівці Полонського району
|
26533 |
П-12796 |
Родюк Кирило Трифонович |
1872 |
с. Немиринці Старокостянтинівського району
|
26534 |
П-10123 |
Роєк Захар Іванович |
1883 |
с. Вербка Кам'янець-Подільського району
|
26535 |
П-3824 |
Роєцький Микола Тихонович |
1897 |
м. Кам'янець-Подільський
|
26536 |
П-4034 |
Рожаловська-Боль Марта Петрівна |
1890 |
с. Чорнокозинці Орининського району
|
26537 |
П-9812 |
Рожанковський В'ячеслав Григорович |
1906 |
с. Чапля Летичівського району
|
26538 |
П-3087 |
Рожанський Цезар Зіновійович |
1902 |
м. Шепетівка
|
26539 |
П-7583 |
Рожанський Станіслав Зіновійович |
1907 |
м-ко Уланів Вінницької області
|
26540 |
П-24905 |
Рожанський Цезар Зіновійович |
1902 |
с. Свинна Шепетівського району
|
26541 |
П-9914 |
Рожанський Олександр Антонович |
1899 |
с. Дунаївці Дунаєвецького району
|
26542 |
П-4496 |
Рождєственський В'ячеслав Іванович |
1901 |
с. Калабеєво Тамбовської області (РРФСР)
|
26543 |
П-4527 |
Рождєственська Ольга Йосипівна |
1907 |
с. Антонівці Кременецького повіту (Польща)
|
26544 |
П-11336 |
Рождєственський Микола Костянтинович |
1913 |
м. Проскурів
|
26545 |
П-18809 |
Рожек Антон Михайлович |
1900 |
с. Сатанівка Сатанівського району
|
26546 |
П-14459 |
Рожек Антон Михайлович |
1900 |
с. Сатанівка Юринецького району
|
26547 |
П-23606 |
Рожек Войцех Войцехович |
1900 |
с. Олександрівка Сатанівського району
|
26548 |
П-7800 |
Рожек Йосип Григорович |
1911 |
с. Сатанівка Сатанівського району
|
26549 |
П-15098 |
Рожек Микола Миколайович |
1894 |
с. Сатанівка Юринецького району
|
26550 |
П-17076 |
Рожек Петро Степанович |
1914 |
с. Сатанівка Юринецького району
|
26551 |
П-4706 |
Рожек Станіслав Варфоломійович |
1906 |
с. Спасівка Городоцького району
|
26552 |
П-1006 |
Роженко Софрон Йосипович |
1897 |
с. Гуків Орининського району
|
26553 |
П-7516 |
Роженко Федір Григорович |
1900 |
с. Гуків Орининського району
|
26554 |
П-15376 |
Роженко Яків Григорович |
1884 |
с. Гуків Орининського району
|
26555 |
П-8381 |
Роженюк Конон Якович |
1901 |
с. Вишнопіль Остропільського району
|
26556 |
П-8381 |
Роженюк Гнат Васильович |
1906 |
с. Вишнопіль Остропільського району
|
26557 |
П-20338 |
Роженюк Лукаш Васильович |
1907 |
с. Вишнопіль Остропільського району
|
26558 |
П-27270 |
Рожик Захар Маркович |
1899 |
с. В'язовець Ляховецького району
|
26559 |
П-7425 |
Рожик Йосип Петрович |
1901 |
с. Олександрівка Сатанівського району
|
26560 |
П-27270 |
Рожик Максим Маркович |
1901 |
с. В'язовець Ляховецького району
|
26561 |
П-12725 |
Рожик Франц Михайлович |
1907 |
с. Сатанівка Юринецького району
|
26562 |
П-6160 |
Рожицький Костянтин Станіславович |
1904 |
м-ко Базалія
|
26563 |
П-23968 |
Рожицький Адам Станіславович |
1896 |
с. Чепелівка Базалійського району
|
26564 |
П-21322 |
Рожицька Петрунеля Миколаївна |
1901 |
с. Малі Зозулинці Базалійського району
|
26565 |
П-11023 |
Рожицький Ілля Станіславович |
1906 |
с. Лотівка Грицівського району
|
26566 |
П-22274 |
Рожков Микита Степанович |
1895 |
с. Богословка Омської області (РРФСР)
|
26567 |
П-4980 |
Рожковський Едуард Гнатович |
1897 |
с. Вигнанка Любарського району Житомирської області
|
26568 |
П-29304 |
Рожнатовський Альбін Петрович |
1895 |
с. Уладівка Літинського району Вінницької округи
|
26569 |
П-7087 |
Рожновський Петро Гаврилович |
1888 |
с. Требухівці Меджибізького району
|
26570 |
П-22798 |
Розбицький Франц Андрійович |
1901 |
с. Стара Гута Баранівського району Житомирської області
|
26571 |
П-12186 |
Розважська Марія Антонівна |
1900 |
с. Солов'є Славутського району
|
26572 |
П-27516 |
Розважський Іван Несторович |
1896 |
с. Солов'є Славутського району
|
26573 |
П-5936 |
Розвора Євтихій Захарович |
1891 |
с. Лисогірка Меджибізького району
|
26574 |
П-6057 |
Розгон Тихон Якович |
1877 |
с. Велика Яромирка Купинського району
|
26575 |
П-21275 |
Розгон Пилип Герасимович |
1888 |
с. Раціборівка Сатанівського району
|
26576 |
П-10978 |
Розгон Федір Феофанович |
1875 |
с. Велика Яромирка Смотрицького району
|
26577 |
П-6215 |
Розгонюк Микола Гаврилович |
1915 |
с. Корначівка Солобковецького району
|
26578 |
П-22182 |
Роздайгора Семен Федорович |
1894 |
с. Завадівка Смотрицького району
|
26579 |
П-9956 |
Роздайгора Семен Федорович |
1895 |
с. Завадівка Смотрицького району
|
26580 |
П-15128 |
Роздольський Владислав Миколайович |
1894 |
с. Базалія Базалійського району
|
26581 |
П-5392 |
Роздольський Владислав Миколайович |
1894 |
м-ко Базалія
|
26582 |
П-22004 |
Роземборський Гнат Петрович |
1888 |
с. Міцівці Солобковецького району
|
26583 |
П-25290 |
Розен Болеслав Готлібович |
1881 |
м. Новоград-Волинськ Волинського округу
|
26584 |
П-22746 |
Розен-Ралін Олександр Михайлович |
1891 |
м. Седлець (Польща)
|
26585 |
П-17606 |
Розенбаум Ісак Давидович |
1907 |
м. Седлець (Польща)
|
26586 |
П-3213 |
Розенберг Вольф Хаїмович |
1900 |
м. Лодзь (Польща)
|
26587 |
П-3964 |
Розенберг Ісак Шимонович |
1908 |
м-ко Миньківці
|
26588 |
П-15393 |
Розенберг Сімха Хаїмович |
1906 |
м. Ізяслав
|
26589 |
П-320 |
Розенберг Цудик Мордкович |
1906 |
м-ко Білогір'я
|
26590 |
П-20374 |
Розенберг Шмуль Мордкович |
1907 |
м. Кам'янець-Подільський
|
26591 |
П-28121 |
Розенберг Яків Ісайович |
1895 |
с. Тарноруда Проскурівського повіту
|
26592 |
П-22939 |
Розенбліт Абрам Якович |
1888 |
м-ко Фрампіль Ярмолинецького району
|
26593 |
П-3942 |
Розенбліт Лейба Борухович |
1883 |
м-ко Зіньків Віньковецького району
|
26594 |
П-15369 |
Розенборський Віктор Семенович |
1907 |
с. Гута-Чугорська Староушицького району
|
26595 |
П-24515 |
Розенборський Михайло Федорович |
1892 |
с. Ганнівка Дунаєвецького району
|
26596 |
П-16205 |
Розенвассер Давид Абович |
1900 |
с. Купин Городоцького району
|
26597 |
П-4586 |
Розензафт Ріва Гедалівна |
1908 |
м. Олевськ Житомирської області
|
26598 |
П-5966 |
Розенкранц Андрій Володимирович |
1897 |
с. Гринчук Кам'янець- Подільського району
|
26599 |
П-1745 |
Розенкранц Борис Володимирович |
1900 |
с. Гринчук Кам'янець- Подільського району
|
26600 |
П-25627 |
Розентуль Мендель Іхельович (Гінзбург Бенціон Гершкович) |
1909 |
с. Лянцкорунь Чемеровецького району
|
26601 |
П-18966 |
Розенцвайг Самуїл Якович |
1899 |
с. Менжиріччі (Польща)
|
26602 |
П-20805 |
Розенштрах Ісак Йосипович |
1894 |
м. Варшава (Польща)
|
26603 |
П-10513 |
Розенштейн Хаїм Гендельович |
1907 |
Польща
|
26604 |
П-6616 |
Розен Асаб Густавович |
1900 |
с. Хмелівка Шепетівського району
|
26605 |
П-4204 |
Розіт Едуард Карлович |
1889 |
с. Лемше (Латвія)
|
26606 |
П-26078 |
Розман Едуард Степанович |
1902 |
с. Вишнівчик Смотрицького району
|
26607 |
П-22957 |
Розмарнович Михайло Петрович |
1890 |
м-ко Гусятин Тернопільської області
|
26608 |
П-16272 |
Розмариновський Олександр Матвійович |
1896 |
м. Лодзь (Польща)
|
26609 |
П-20929 |
Розум Михайло Васильович |
1899 |
с. Майстрів Новоград-Волинського району Житомирської області
|
26610 |
П-4661 |
Розуман Іван Макарович |
1894 |
с. Западинці Красилівського району
|
26611 |
П-13088 |
Розумей Герасим Іванович |
1878 |
с. Мокроволя Ляховецького району
|
26612 |
П-11058 |
Розумей Денис Петрович |
1895 |
с. Мокроволя Білогірського району
|
26613 |
П-22161 |
Розумняк Василь Давидович |
1908 |
с. Ластівці Кам'янець-Подільського району
|
26614 |
П-25020 |
Розумняк Василь Олександрович |
1897 |
с. Ластівці Кам'янець- Подільського району
|
26615 |
П-20397 |
Розумняк Йосип Давидович |
1909 |
с. Ластівці Кам'янець-Подільського району
|
26616 |
П-24893 |
Розумняк Іван Андрійович |
1910 |
с. Поль-Зелене (Польща)
|
26617 |
П-13261 |
Розумняк Трохим Михайлович |
1885 |
с. Ластівці Кам'янець-Подільського району
|
26618 |
П-9549 |
Розимборська Парасковія Іванівна |
1890 |
с. Міцівці Дунаєвецького району
|
26619 |
П-10560 |
Роїк Костянтин Микитович |
1889 |
с. Воронівці Теофіпольського району
|
26620 |
П-10979 |
Роїк Петро Васильович |
1905 |
с. Розсоша Ружичнянського району
|
26621 |
П-15558 |
Рой Іван Юхимович |
1898 |
с. Клепачі Славутського району
|
26622 |
П-29245 |
Ройзен Бейла Зусівна |
1904 |
с. Миколаїв Чорноострівського району
|
26623 |
П-3761 |
Ройзен Давид Самуїлович |
1888 |
м. Старокостянтинів
|
26624 |
П-7140 |
Ройзен Мойсей Лейбович |
1903 |
м. Проскурів
|
26625 |
П-7741 |
Ройзенберг Дувид Дувидович |
1882 |
м-ко Солобківці
|
26626 |
П-4013 |
Ройк Іван Андрійович |
1921 |
с. Ільківці Теофіпольського району
|
26627 |
П-18725 |
Ройтбліт Мотель Фроїмович |
1915 |
м-ко Корець Рівненської області
|
26628 |
П-25338 |
Ройтенберг Мойсей Хаїмович |
1911 |
м-ко Білогородка Ізяславського району
|
26629 |
П-24705 |
Ройтман Перець Пінхасович |
1906 |
с. Бердичів Житомирської області
|
26630 |
П-22833 |
Ройтер Пінхас-Ель Нойович |
1908 |
|
26631 |
П-20787 |
Рокицький Адам Карлович |
1894 |
с. Лошківці Солобковецького району
|
26632 |
П-4380 |
Рокицький Віктор Болеславович |
1911 |
с. Гнатівці Меджибізького району
|
26633 |
П-1204 |
Рокотюк Григорій Трохимович |
1896 |
с. Капустин Ружичнянського району
|
26634 |
П-21847 |
Ролинський Іван Михайлович |
1903 |
с. Торчин Хмільницького району Вінницької області
|
26635 |
П-17081 |
Ролинський Йосип Михайлович |
1906 |
с. Торчин Уланівського району Вінницької області
|
26636 |
П-18186 |
Роль Георгій Самійлович |
1900 |
м-ко Коростишів Київської області
|
26637 |
П-5848 |
Рольський Антон Тимофійович |
1898 |
с. Гайдайки Війтовецького району
|
26638 |
П-11446 |
Рольський Володимир Павлович |
1905 |
с. Гайдайки Війтовецького району
|
26639 |
П-5848 |
Рольський Павло Іванович |
1867 |
с. Гайдайки Війтовецького району
|
26640 |
П-5848 |
Рольський Тимофій Іванович |
1867 |
с. Гайдайки Війтовецького району
|
26641 |
П-13919 |
Роля Олексій Петрович |
1900 |
с. Фельштин Городоцького району
|
26642 |
П-21454 |
Роля Олексій Петрович |
1900 |
с. Фельштин Городоцького району
|
26643 |
П-6423 |
Роля Сергій Петрович |
1899 |
с. Миклаші Білогірського району
|
26644 |
П-13778 |
Роляк Афанасій Васильович |
1902 |
с. Рункошів Староушицького району
|
26645 |
П-3817 |
Роляк Марія Федорівна |
1916 |
с. Мало-Костянтинівка Старо-Бешівського району Сталінської області
|
26646 |
П-15075 |
Роляк Микита Васильович |
1899 |
с. Рункошів Староушицького району
|
26647 |
П-22876 |
Ромайко Владислав Францович |
1912 |
м. Катеринодар (РРФСР)
|
26648 |
П-6880 |
Ромак Ганна Францівна |
1886 |
с. Солобківці Солобковецького району
|
26649 |
П-8479 |
Ромак Михайло Васильович |
1891 |
с. Кривче Борщівського району Тернопільської області
|
26650 |
П-8142 |
Роман Омелян Іванович |
1891 |
с. Паланка (Бессарабія)
|
26651 |
П-29652 |
Романенко Афанасій Васильович |
1899 |
ст. Вапнярка Кам'янець- Подільського району
|
26652 |
П-2977 |
Романець Андрій Іванович |
1881 |
с. Вахнівці Староушицького району
|
26653 |
П-4281 |
Романець Юхим Трохимович |
1892 |
с. Глібки Чорноострівського району
|
26654 |
П-4632 |
Романець Петро Андрійович |
1900 |
с. Свинна Старокостянтинівського району
|
26655 |
П-20587 |
Романина Андрій Семенович |
1893 |
с. Святець Теофіпольського району
|
26656 |
П-6515 |
Романина Григорій Федорович |
1908 |
с. Святець Теофіпольського району
|
26657 |
П-16977 |
Романина Павло Федорович |
1888 |
с. Святець Теофіпольського району
|
26658 |
П-24436 |
Романина Петро Микитович |
1906 |
с. Святець Теофіпольського району
|
26659 |
П-16331 |
Романина Федір Федорович |
1899 |
с. Святець Теофіпольського району
|
26660 |
П-1271 |
Романишин Олексій Петрович |
1899 |
с. Біла Смотрицького району
|
26661 |
П-20098 |
Романишин Павло Якович |
1893 |
с. Мар'янівка Орининського району
|
26662 |
П-8765 |
Романишин Петро Григорович |
1889 |
с. Шарлаївка Теофіпольського район
|
26663 |
П- 10747 |
Романко Дмитро Іванович |
1901 |
Польща
|
26664 |
П-14586 |
Романов Олександр Степанович |
1870 |
с. Завалійки Волочиського району
|
26665 |
П-4266 |
Романов Андрій Леонтійович |
1896 |
с. Заставля Дунаєвецького району
|
26666 |
П-5550 |
Романов Антон Юхимович |
1899 |
с. Криничне Деражнянського району
|
26667 |
П-9961 |
Романов Володимир Ананійович |
1900 |
с. Рихта Кам'янець-Подільського району
|
26668 |
П-14431 |
Романов Василь Адамович |
1897 |
с. Олександрівка Юринецького району
|
26669 |
П-20630 |
Романов Василь Іванович |
1897 |
с. Заставля Дунаєвецького району
|
26670 |
П-9183 |
Романов Григорій Кирилович |
1893 |
с. Онацьківці Полонського району
|
26671 |
П-19062 |
Романов Юхим Наумович |
1905 |
м. Валка (Латвія)
|
26672 |
П-29584 |
Романов Іван Васильович |
1898 |
с. Рихта Довжоцького району
|
26673 |
П-19698 |
Романов Іван Васильович |
1898 |
с. Рихта Кам'янець Подільського району
|
26674 |
П-5098 |
Романов Леонтій Степанович |
1906 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
26675 |
П-25825 |
Романова Лідія Григорівна |
1919 |
с. Кадиївці Кам'янець-Подільського району
|
26676 |
П-13384 |
Романов Митрофан Спиридонович |
1881 |
с. Кадиївці Кам'янець- Подільського району
|
26677 |
П-11429 |
Романов Сергій Тихонович |
1881 |
с. Завалійки Волочиського району
|
26678 |
П-13087 |
Романов Сергій Іович |
1892 |
с. Завалійки Волочиського району
|
26679 |
П-5229 |
Романов Федір Еммануїлович |
1875 |
м. Одеса
|
26680 |
П-7397 |
Романов Харитон Петрович |
1896 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
26681 |
П-14991 |
Романовський Андрій Михайлович |
1895 |
с. Білокриниччя Шепетівського району
|
26682 |
П-14269 |
Романовський Олександр Алозійович |
1909 |
с. Терешки Антонінського району
|
26683 |
П-11037 |
Романовський Антон Касперович |
1892 |
с. Медвежка Луцького повіту (Польща)
|
26684 |
П-8987 |
Романовський Андрій Михайлович |
1895 |
с. Білокриниччя Шепетівського району
|
26685 |
П-7901 |
Романовський Алозій Олександрович |
1882 |
с. Терешки Антонінського району
|
26686 |
П-13315 |
Романовський Олександр Євгенович |
1898 |
м. Шепетівка
|
26687 |
П-8277 |
Романовський Болеслав Олександрович |
1893 |
с. Копачівка Чорноострівського району
|
26688 |
П-22505 |
Романовський Всеволод Ілліч |
1898 |
с. Мощаниця Острозького повіту (Польща)
|
26689 |
П-2459 |
Романовський Іван Ілліч |
1868 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
26690 |
П-2628 |
Романюк Іван Михайлович |
1896 |
с. Путринці Ізяславського району
|
26691 |
П-19643 |
Романовський Іван Олександрович |
1895 |
с. Копачівка Чорноострівського району
|
26692 |
П-6959 |
Романовський Іван Іванович |
1892 |
м. Проскурів
|
26693 |
П-27821 |
Романовський Леонід Калістратович |
1900 |
с. Васютинці Вовковинецького району
|
26694 |
П-23971 |
Романовський Микола Михайлович |
1893 |
с. Бортники Тлумацького повіту
|
26695 |
П-9198 |
Романовський Яків Леонтійович |
1902 |
с. Святець Мануїльського району
|
26696 |
П-13172 |
Романський-Куликовський Петро Вітольдович |
1889 |
с. Каланинці (Польща)
|
26697 |
П-24048 |
Романцова Євгенія Андріївна |
1912 |
с. Кормильча Орининського району
|
26698 |
П-19991 |
Романцов Степан Петрович |
1900 |
с. Вільхівці Чемеровецького району
|
26699 |
П-28469 |
Романцова Ксенія Андріївна |
1910 |
с. Шидлівці Чемеровецького району
|
26700 |
П-19435 |
Романча Марко Микитович |
1906 |
с. Лебехівка Градизького району Полтавської області
|
26701 |
П-30409 |
Романчук Андрій Андрійович |
1896 |
с. Рівки Ганнопільського району
|
26702 |
П-13270 |
Романчук Антон Васильович |
1896 |
с. Довжки Славутського району
|
26703 |
П-7640 |
Романчук Анатолій Андрійович |
1911 |
с. Зяньківці Брацлавського району Вінницької області
|
26704 |
П-12918 |
Романчук Григорій Романович |
1912 |
с. Жердя Орининського району
|
26705 |
П-12918 |
Романчук Дмитро Романович |
1908 |
с. Жердя Орининського району
|
26706 |
П-10444 |
Романчук Ілля Трохимович |
1897 |
м-ко Волочиськ
|
26707 |
П-7753 |
Романчук Назар Михайлович |
1899 |
с. Гарнишівка Волочиського району
|
26708 |
П-16019 |
Романчук Роман Захарович |
1904 |
с. Рівки Славутського району
|
26709 |
П-4693 |
Романчук Стефан Петрович |
1899 |
с. Заруди Волинської губернії
|
26710 |
П-4233 |
Романюк Ганна Федорівна |
1916 |
с. Чорний Острів Чорноострівського району
|
26711 |
П-30017 |
Романюк Олександр Прокопович |
1911 |
с. Чорнокозинці Орининського району
|
26712 |
П-19090 |
Романюк Олексій Зіновійович |
1900 |
с. Пилявка Старосинявського району
|
26713 |
П-20493 |
Романюк Арсентій Васильович |
1888 |
с. Дерев'яна Вербка Михалпільського району
|
26714 |
П-20964 |
Романюк Арсентій Федорович |
1897 |
с. Великі Калетинці Ляховецького району
|
26715 |
П-14011 |
Романюк Василь Дорофійович |
1896 |
с. Святець Теофіпольського району
|
26716 |
П-6685 |
Романюк Василь Сергійович |
1908 |
с. Гурки Ярунського району Житомирської області
|
26717 |
П-23462 |
Романюк Василь Семенович |
1900 |
с. Тиранівка Полонського району
|
26718 |
П-14838 |
Романюк Василь Кирилович |
1888 |
с. Сокіл Кам'янець-Подільського району
|
26719 |
П-25891 |
Романюк Василь Миколайович |
1904 |
с. Тожир Ярунського району Житомирської області
|
26720 |
П-6763 |
Романюк Григорій Іванович |
1913 |
с. Кобильє (Польща)
|
26721 |
П-12299 |
Романюк-Савін Гаврило Миколайович |
1887 |
с. Брага Кам'янець- Подільського району
|
26722 |
П-13713 |
Романюк Григорій Іванович |
1883 |
с. Гуків Чемеровецького району
|
26723 |
П-5104 |
Романюк Георгій Семенович |
1894 |
с. Рилівка Берездівського району
|
26724 |
П-5500 |
Романюк Герасим Якович |
1900 |
с. Михнів Ізяславського району
|
26725 |
П-21427 |
Романюк Григорій Кирилович |
1881 |
с. Сковородки Старокостянтинівського району
|
26726 |
П-8493 |
Романюк Омелян Дем'янович |
1892 |
с. Піддубці Славутського району
|
26727 |
П-14428 |
Романюк Омелян Дем'янович |
1890 |
с. Піддубці Славутського району
|
26728 |
П-7495 |
Романюк Єфросинія Федорівна |
1904 |
хут. Ягідники Славутського району
|
26729 |
П-24047 |
Романюк Зіновій Мартинович |
1890 |
с. Поляхове Теофіпольського району
|
26730 |
П-16945 |
Романюк Йосип Федорович |
1885 |
с. Святець Теофіпольського району
|
26731 |
П-17811 |
Романюк Іван Миколайович |
1882 |
с. Кульчини Красилівського району
|
26732 |
П-3884 |
Романюк Іван Григорович |
1921 |
с. Святець Теофіпольського району
|
26733 |
П-5054 |
Романюк Іван Васильович |
1897 |
с. Песець Новоушицького району
|
26734 |
П-11817 |
Романюк Іван Павлович |
1908 |
с. Ледянка Антонінського району
|
26735 |
П-3111 |
Романюк Йосип Павлович |
1882 |
с. Гулівці Білогірського району
|
26736 |
П-30177 |
Романюк Кирило Семенович |
1870 |
с. Нове Село Збаразького повіту (Польща)
|
26737 |
П-8984 |
Романюк Костянтин Григорович |
1905 |
с. Святець Мануїльського району
|
26738 |
П-18948 |
Ромарнюк Матвій Федорович |
1893 |
с. Рункошів Староушицького району
|
26739 |
П-8425 |
Романюк Максим Микитович |
1895 |
с. Михля Ізяславського району
|
26740 |
П-19408 |
Романюк Михайло Леонтійович |
1888 |
с. Струга Новоушицького району
|
26741 |
П-21034 |
Романюк Максим Макарович |
1899 |
с. Чечельник Смотрицького району
|
26742 |
П-20799 |
Романюк Михайло Йосипович |
1893 |
с. Шуньки Ляховецького району
|
26743 |
П-21606 |
Романюк Максим Андрійович |
1900 |
с. Шкроби Ковельського повіту Волинської губернії
|
26744 |
П-9217 |
Романюк Микита Кіндратович |
1880 |
с. Корчик Шепетівського району
|
26745 |
П-20262 |
Романюк Микита Григорович |
1885 |
с. Бісівочка Ляховецького району
|
26746 |
П-23512 |
Романюк Наум Іванович |
1908 |
с. Градово Люблінського повіту (Польща)
|
26747 |
П-24349 |
Романюк Назар Йосипович |
1886 |
с. Чернятин Старокостянтинівського району
|
26748 |
П-2888 |
Романюк Нестор Антонович |
1888 |
с. Хвощівка Славутського району
|
26749 |
П-28505 |
Романюк Никифор Петрович |
1909 |
с. Гуків Кам'янецького округу
|
26750 |
П-20320 |
Романюк Павло Іванович |
1886 |
с. Нучпали Шепетівського району
|
26751 |
П-8076 |
Романюк Павло Микитович |
1899 |
с. Гуків Орининського району
|
26752 |
П-5660 |
Романюк Петро Миколайович |
1896 |
с. Велика Радогощ Плужнянського району
|
26753 |
П-29763 |
Романюк Павло Семенович |
1907 |
с. Циценівка Антонінського району
|
26754 |
П-2735 |
Романюк Петро Мойсейович |
1915 |
с. Мартинівка Любарського району Житомирської області
|
26755 |
П-3060 |
Романюк Полікарп Андрійович |
1898 |
с. Ратнів Луцького повіту Волинської губернії
|
26756 |
П-14084 |
Романюк Прокіп Трохимович |
1905 |
с. Новоіванівка Теофіпольського району
|
26757 |
П-22544 |
Романюк Павло Григорович |
1885 |
с. Хвощівка Берездівського району
|
26758 |
П-22494 |
Романюк Парасковія Василівна |
1881 |
м-ко Кунів Ізяславського району
|
26759 |
П-25891 |
Романюк Петро Миколайович |
1901 |
с. Тожир Ярунського району Житомирської області
|
26760 |
П-8877 |
Романюк Родіон Степанович |
1902 |
с. Лисиче Славутського району
|
26761 |
П-29763 |
Романюк Созон Семенович |
1909 |
с. Циценівка Антонінського району
|
26762 |
П-19268 |
Романюк Сергій Петрович |
1896 |
с. Сокілець Новоушицького району
|
26763 |
П-16737 |
Романюк Спиридон Яремович |
1892 |
с. Отроків Миньковецького району
|
26764 |
П-9265 |
Романюк Семен Євстафійович |
1908 |
с. Святець Мануїльського району
|
26765 |
П-6005 |
Романюк Сергій Антонович |
1918 |
с. Ілляшівка Старокостянтинівського району
|
26766 |
П-25791 |
Романюк Семен Дорофійович |
1902 |
с. Святець Теофіпольського району
|
26767 |
П-21733 |
Романюк Тимофій Михайлович |
1890 |
с. Нафтулівка Фельштинського району
|
26768 |
П-24572 |
Романюк Тимофій Семенович |
1901 |
с. Вілька Клюська Ковельського повіту Волинської губернії
|
26769 |
П-9221 |
Романюк Трохим Сидорович |
1884 |
с. Білогородка Ізяславського району
|
26770 |
П-13953 |
Романюк Трохим Васильович |
1901 |
с. Мартинівка Юринецького району
|
26771 |
П-29763 |
Романюк Федір Власович |
1894 |
с. Циценівка Антонінського району
|
26772 |
П-16874 |
Романюк Федір Власович |
1894 |
с. Циценівка Красилівського району
|
26773 |
П-9280 |
Романюк Федір Йосипович |
1887 |
с. Сморшки Антонінського району
|
26774 |
П-17131 |
Романюк Пилип Іванович |
1892 |
с. Гаврилівці Кам'янецького округу
|
26775 |
П-9723 |
Романюк Пилип Григорович |
1899 |
с. Купин Смотрицького району
|
26776 |
П-7944 |
Романюк Флор Никонович |
1883 |
с. Зіньки Плужнянського району
|
26777 |
П-22988 |
Романюк Федір Олександрович |
1915 |
с. Полоскі Б'яла-Підляшської волості (Польща)
|
26778 |
П-19234 |
Романюк Юрій Йосипович |
1888 |
с. Чорна Остропільського району
|
26779 |
П-19943 |
Романюк Ярослав Григорович |
1912 |
с. Бережанка Орининського району
|
26780 |
П-24750 |
Романуха Іван Лаврентійович |
1912 |
с. Дерев'яне Рівненського повіту
|
26781 |
П-24750 |
Романуха Олександр Лаврентійович |
1900 |
с. Дерев'яне Рівненського повіту
|
26782 |
П-5865 |
Ромах Михайло Іванович |
1922 |
м. Мушина Краківського воєводства (Польща)
|
26783 |
П-12798 |
Ромах Федір Карпович |
1900 |
с. Хропотова Чемеровецького району
|
26784 |
П-15374 |
Ромашевський Олександр Васильович |
1897 |
с. Колки Базалійського району
|
26785 |
П-393 |
Ромашевський Іван Лук'янович |
1898 |
м-ко Красилів
|
26786 |
П-24727 |
Ромашканов Михайло Степанович |
1892 |
Польща
|
26787 |
П-11867 |
Ромащук Григорій Прокопович |
1892 |
с. Райки Остропільського району
|
26788 |
П-9706 |
Ромер Вікентій Іванович |
1897 |
с. Закриниччя Плужнянського району
|
26789 |
П-9706 |
Ромер Петро Іванович |
1904 |
с. Закриниччя Плужнянського району
|
26790 |
П-9706 |
Ромер Семен Іванович |
1899 |
с. Закриниччя Плужнянського району
|
26791 |
П-27398 |
Ромець Григорій Трохимович |
1903 |
с. Борисів Плужнянського району
|
26792 |
П-10816 |
Ромець Іван Кіндратович |
1887 |
с. Борисів Плужнянського району
|
26793 |
П-27289 |
Ромець Станіслав Степанович |
1906 |
с. Борисів Плужнянського району
|
26794 |
П-8748 |
Ропацький (Рапацький) Антон Францович |
1904 |
с. Ревуха Летичівського району
|
26795 |
П-8748 |
Ропацький (Рапацький) Аполлінарій Францович |
1908 |
с. Ревуха Летичівського району
|
26796 |
П-8748 |
Ропацький (Рапацький) Павло Францович |
1907 |
с. Ревуха Летичівського району
|
26797 |
П-23436 |
Рорат Франц Іванович |
1903 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
26798 |
П-16155 |
Рорат Болеслав Сигізмундович |
1903 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
26799 |
П-4386 |
Рорат Франц Іванович |
1903 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
26800 |
П-6044 |
Росецький Йосип Андрійович (Матвійович) |
1882 (1899) |
с. Свіршківці Чемеровецького району
|
26801 |
П-11645 |
Росинський Йосип Войцехович |
1884 |
м-ко Гриців
|
26802 |
П-23094 |
Росинська Ядвіга Владиславівна |
1895 |
м. Варшава (Польща)
|
26803 |
П-5646 |
Росквас Іван Іванович |
1896 |
с. Журавлинці Сатанівського району
|
26804 |
П-17955 |
Росквас Володимир Степанович |
1893 |
с. Журавлинці Сатанівського району
|
26805 |
П-25538 |
Росла Федора Володимирівна |
1909 |
с. Левківка Остропільського району
|
26806 |
П-6983 |
Рослий Микола Порфирович |
1914 |
с. Остропіль Остропільського району
|
26807 |
П-18651 |
Рослий Павло Семенович |
1882 |
с. Сербинівка Остропільського району
|
26808 |
П-1130 |
Росланець-Шаблико Олена Владиславівна |
1892 |
м. Варшава (Польща)
|
26809 |
П-15582 |
Росновський Домінік Лук'янович |
1898 |
с. Солобківці Солобковецького району
|
26810 |
П-23533 |
Росновський Броніслав Степанович |
1896 |
с. Савинці Солобковецького району
|
26811 |
П- 16411 |
Росновський Владислав Флоріанович |
1900 |
с. Степанівка Вороновицького району Вінницької області
|
26812 |
П-910 |
Росола Василь Кирилович |
1903 |
с. Лезневе Проскурівського району
|
26813 |
П-6937 |
Росолович Антон Францович |
1904 |
с. Бутівці Грицівського району
|
26814 |
П-16485 |
Росовський Петро Шимкович |
1894 |
с. Видошня Михалпільського району
|
26815 |
П-17865 |
Роспаченюк (Розпоченюк) Антон Лукич |
1878 |
с. Кадиївка Ярмолинецького району
|
26816 |
П-5841 |
Роспутняк Дмитро Денисович |
1885 |
с. Війтівці Летичівського району
|
26817 |
П-2300 |
Росса Тимофій Никодимович |
1886 |
м. Цеханув (Польща)
|
26818 |
П-22684 |
Россол Іван Іванович |
1904 |
м-ко Тарноруда Волочиського району
|
26819 |
П-22685 |
Россол Іван Іванович |
1904 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
26820 |
П-16155 |
Россул Йосип Іванович |
1901 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
26821 |
П-972 |
Ростецький Леонтій Францович |
1916 |
с. Ріпинці Орининського району
|
26822 |
П-16157 |
Ростецький Никанор Петрович |
1895 |
с. Казімірок Михайлівського району
|
26823 |
П-11303 |
Ростовський Ілля Станіславович |
1893 |
с. Терешпіль Хмільницького району Вінницької області
|
26824 |
П-25142 |
Рось Антон Войцехович |
1899 |
м. Місловіце (Німеччина)
|
26825 |
П-25796 |
Ротар Василь Стефанович |
1911 |
с. Коновка Хотинського повіту (Бессарабія)
|
26826 |
П-23732 |
Ротенберг Мойсей Зусьович |
1912 |
м-ко Теофіполь
|
26827 |
П-5397 |
Ротиборська Стефанида Михайлівна |
1887 |
м. Брест-Литовськ (Польща)
|
26828 |
П-20909 |
Ротовський Микола Федорович |
1884 |
с. Устя Кам'янець-Подільського району
|
26829 |
П-20333 |
Рохман Василь Пилипович |
1893 |
м. Красноград Харківської області
|
26830 |
П-8154 |
Рошевський Станіслав Петрович |
1866 |
с. Щербівці Новоушицького району
|
26831 |
П-25526 |
Рошбаум Герш Ар'янович |
1899 |
м. Варшава (Польща)
|
26832 |
П-24258 |
Рошко Єрго Георгійович |
1916 |
с. Чурешть (Румунія)
|
26833 |
П-14936 |
Роштованюк Арсен Юхимович |
1893 |
с. Каветчина Кам'янець- Подільського району
|
26834 |
П-24704 |
Рощенко Андрій Олексійович |
1893 |
с. Рутка (Польща)
|
26835 |
П-7146 |
Рощин Антон Іванович |
1876 |
с. Ленківці Грицівського району
|
26836 |
П-9694 |
Рощин Вікентій Антонович |
1891 |
с. Клембівка Ізяславського району
|
26837 |
П-5369 |
Рощин Іван Іванович |
1887 |
с. Ленківці Грицівського району
|
26838 |
П-8794 |
Рощин Мартин Іванович |
1896 |
с. Ленківці Грицівського району
|
26839 |
П-8794 |
Рощин Тимофій Станіславович |
1908 |
с. Ленківці Грицівського району
|
26840 |
П-3753 |
Рощин Франц Карлович |
1897 |
с. Ленківці Грицівського району
|
26841 |
П-3615 |
Рощина Антоніна Станіславівна |
1894 |
с. Щурівці Ізяславського району
|
26842 |
П-25353 |
Рощина Ніна Павлівна |
1915 |
с. Саверці Грицівського району
|
26843 |
П-23852 |
Рощинський Михайло Федорович |
1898 |
с. Семенівка Глухівського району Чернігівської області
|
26844 |
П-21664 |
Рощук Лук'ян Дмитрович |
1890 |
с. Сокіл Кам'янець-Подільського району
|
26845 |
П-15224 |
Рощук Афанасій Данилович |
1889 |
с. Колом'є Славутського району
|
26846 |
П-23515 |
Рощук Йосип Данилович |
1904 |
с. Колом'є Славутського району
|
26847 |
П-13745 |
Роюк Яків Савович |
1909 |
с. Великий Правутин Славутського району
|
26848 |
П-9338 |
Ру Антон Леонтійович |
1898 |
м. Кам'янець-Подільський
|
26849 |
П-1743 |
Рубан Микола Павлович |
1870 |
с. Хадижа Кубанської області
|
26850 |
П-5484 |
Руберовський Михайло Іванович |
1878 |
с. Пестяни Івано-Вознесенської губернії
|
26851 |
П-5333 |
Рубін Іван Феодосійович |
1892 |
с. Гонорівка Волочиського району
|
26852 |
П-3158 |
Рубінштейн Зейлик Іхельович |
1907 |
м-ко Вовковинці
|
26853 |
П- 26197 |
Рубиш Йосип Йосипович |
1905 |
м. Ізяслав
|
26854 |
П-26214 |
Рубиш Марія Станіславівна |
1895 |
м. Ізяслав
|
26855 |
П-10555 |
Рублюк Петро Онисимович |
1897 |
с. Великі Зозулинці Красилівського району
|
26856 |
П-14389 |
Рубін Микола Войткович |
1888 |
с. Тинна Смотрицького району
|
26857 |
П-17320 |
Рубашний Михайло Михайлович |
1896 |
с. Насташине Рогатинського повіту (Галичина)
|
26858 |
П-7769 |
Рубін Пилип Іванович |
1886 |
с. Гонорівка Волочиського району
|
26859 |
П-30309 |
Рублевський Степан Іванович |
1876 |
с. Майдан-Олександрівський Затонського району
|
26860 |
П-4433 |
Рублевський Юрій Васильович |
1903 |
м. Сміла Київської області
|
26861 |
П-19599 |
Рублик Андрій Пилипович |
1892 |
с. Корильча Орининського району
|
26862 |
П-22888 |
Рубцов Микола Іванович |
1894 |
м. Ленінград (РРФСР)
|
26863 |
П-13826 |
Ругляк Марко Якович |
1888 |
с. Великий Олександрів Затонського району
|
26864 |
П-11109 |
Ругляк Улян Васильович |
1900 |
с. Великий Олександрів Віньковецького району
|
26865 |
П-23170 |
Руда Франка Казимирівна |
1880 |
с. Завадинці Смотрицького району
|
26866 |
П-11510 |
Рудак Іван Павлович |
1874 |
с. Яхнівці Волочиського району
|
26867 |
П-5197 |
Рудак Кароль Павлович |
1893 |
с. Яхнівці Волочиського району
|
26868 |
П-5197 |
Рудак (Рудок) Станіслав Карлович |
1905 |
с. Яхнівці Волочиського району
|
26869 |
П-24068 |
Рудак Кароль Павлович |
1893 |
с. Яхнівці Волочиського району
|
26870 |
П-26101 |
Руданич Наталя Дем'янівна |
1908 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
26871 |
П-3026 |
Рудас Адам Гаврилович |
1886 |
с. Нучпали Шепетівського району
|
26872 |
П-12153 |
Рада Марія Трохимівна |
1880 |
с. Митківці Меджибізького району
|
26873 |
П-372 |
Руденко Афанасій Юхимович |
1901 |
с. Петрово-Долина Софіївського району Дніпропетровської області
|
26874 |
П-22349 |
Руденко Василь Сидорович |
1905 |
м. Тирасполь (МРСР)
|
26875 |
П-22416 |
Руденко Юхим Петрович |
1883 |
с. Брага Кам'янець-Подільського району
|
26876 |
П- 25204 |
Руденко Григорій Степанович |
1888 |
с. Велика Анастасівка Городницького району Житомирської області
|
26877 |
П-6340 |
Руденко Віктор Савович |
1906 |
с. Бараннє Славутського району
|
26878 |
П-752 |
Руденко Іван Григорович |
1907 |
с. Носівка Чернігівської області
|
26879 |
П-25204 |
Руденко Микола Степанович |
1899 |
с. Велика Анастасівка Городницького району Житомирської області
|
26880 |
П-22729 |
Руденький Антон Федорович |
1899 |
с. Бриків Кременецького повіту (Польща)
|
26881 |
П-30354 |
Руденський Йосип |
1890 |
Галичина
|
26882 |
П-9192 |
Рудер Соломон Іванович |
1883 |
с. Лісогірка Городоцького району
|
26883 |
П-18542 |
Рудецький Кирило Михайлович |
1896 |
с. Гаврилівці Кам'янець- Подільського району
|
26884 |
П-8040 |
Рудзик Йосип Францович |
1899 |
с. Нижнє Деражнянського району
|
26885 |
П-5219 |
Рудик Василь Трохимович |
1887 |
м-ко Балин Смотрицького району
|
26886 |
П-25945 |
Рудик Василь Герасимович |
1883 |
с. Княгинин Кам'янець-Подільського району
|
26887 |
П-4192 |
Рудик Галина Олександрівна |
1923 |
м. Ізяслав
|
26888 |
П-14755 |
Рудик Омелян Степанович |
1886 |
с. Мілівці Кам'янець-Подільського району
|
26889 |
П-25245 |
Рудик Іван Ананійович |
1887 |
с. Дорогоща Ізяславського району
|
26890 |
П-17558 |
Рудик Лук'ян Максимович |
1904 |
с. Довжки Славутського району
|
26891 |
П-1600 |
Рудик Микола Васильович |
1923 |
м. Шепетівка
|
26892 |
П-6816 |
Рудик Павло Маркович |
1894 |
с. Дорогоща Плужнянського району
|
26893 |
П-4081 |
Рудик Роман Петрович |
1890 |
с. Косиківці Староушицького району
|
26894 |
П-6848 |
Рудик Феодосій Парфенович |
1902 |
с. Білогородка Ізяславського району
|
26895 |
П-6361 |
Рудич Валер'ян |
1889 |
м. Кам'янець-Подільський
|
26896 |
П-17717 |
Рудич Михайло Гаврилович |
1912 |
с. Морозовичі Брест-Литовського повіту (Польща)
|
26897 |
П-7660 |
Рудкевич (Радкевич) Дмитро Григорович |
1900 |
с. Дюблевшине Вілейського повіту (Польща)
|
26898 |
П-11149 |
Рудковський Олексій Гнатович |
1904 |
с. Христинівка Уманського району Черкаської області
|
26899 |
П-2501 |
Рудковська Ольга Петрівна |
1903 |
с. Красноставці Орининського району
|
26900 |
П-14541 |
Рудковський Броніслав Дем'янович |
1884 |
с. Держанівка Дунаєвецького району
|
26901 |
П-6348 |
Рудковський Броніслав Іванович |
1913 |
с. Бісівка Білогірського району
|
26902 |
П-27646 |
Рудковський Вікентій Антонович |
1879 |
с. Лютарівка Теофіпольського району
|
26903 |
П-11870 |
Рудковський Вікентій Францович |
1906 |
с. Кур'янки Білогірського району
|
26904 |
П-23555 |
Рудковський Віктор Тимофійович |
1906 |
с. Іванківці Кам'янецького округу
|
26905 |
П-18011 |
Рудковський Володимир Федорович |
1905 |
с. Сільце Славутського району
|
26906 |
П-7547 |
Рудковський Дмитро Адамович |
1896 |
с. Клембівка Ізяславського району
|
26907 |
П-10687 |
Рудковський Іван Андрійович |
1885 |
с. Бісівка Ляховецького району
|
26908 |
П-5109 |
Рудковський (Рутковський) Іван Антонович |
1905 |
с. Печеське Красилівського району
|
26909 |
П-10686 |
Рудковський Іван Францович |
1892 |
м. Літин Подільської губернії
|
26910 |
П-18632 |
Рудковський Іван Іванович |
1888 |
с. Нова Гутиська Плужнянського району
|
26911 |
П-6348 |
Рудковський Іван Іванович |
1913 |
с. Бісівка Ляховецького району
|
26912 |
П-12605 |
Рудковський Іван Леонтійович |
1892 |
с. Держанівка Дунаєвецького району
|
26913 |
П-4265 |
Рудковський Йосип Іванович |
1895 |
с. Куява Ярмолинецького району
|
26914 |
П-16445 |
Рудковський Кароль Валентинович |
1895 |
с. Балакири Городоцького району
|
26915 |
П-17964 |
Рудковський Людвіг Феліксович |
1883 |
с. Карасиха Ляховецького району
|
26916 |
П-13045 |
Рудковський Мартин Миколайович |
1881 |
с. Балакири Городоцького району
|
26917 |
П-29705 |
Рудковський Мечислав Марцинович |
1880 |
м. Славута
|
26918 |
П-5128 |
Рудковський Станіслав Володимирович |
1912 |
с. Чорниводи Городоцького району
|
26919 |
П-12995 |
Рудковський Феофіл Леонідович |
1878 |
с. Ходаки Кременецького повіту (Польща)
|
26920 |
П-20435 |
Рудковський Фелікс Олександрович |
1904 |
с. Печеське Красилівського району
|
26921 |
П-18774 |
Рудковський Хома Дем'янович |
1868 |
с. Нефедівці Староушицького району
|
26922 |
П-22386 |
Рудневський Володимир Станіславович |
1912 |
м. Радом (Польща)
|
26923 |
П-8169 |
Рудневський Андрій Миколайович |
1895 |
с. Купин Смотрицького району
|
26924 |
П-6044 |
Рудницький Октавіан Іванович |
1912 |
с. Андріївка Чемеровецького району
|
26925 |
П-11576 |
Рудницький Адольф Іполитович |
1880 |
хут. Рудницьких Мархлевського району Житомирської області
|
26926 |
П-18688 |
Рудницький Богомил Станіславович |
1899 |
м-ко Купіль Волочиського району
|
26927 |
П-8537 |
Рудницький Вікентій Сильвестрович |
1895 |
с. Крачки Чорноострівського району
|
26928 |
П-4913 |
Рудницький Йосип Тимофійович |
1887 |
с. Спасівка Смотрицького району
|
26929 |
П-5577 |
Рудницький Іван Войцехович |
1874 |
с. Варівці Фельштинського району
|
26930 |
П-16690 |
Рудницький Іван Антонович |
1888 |
с. Купин Смотрицького району
|
26931 |
П-12349 |
Рудницький Іван Андрійович |
1905 |
с. Варівці Фельштинського району
|
26932 |
П-29373 |
Рудницький Йосип |
|
м. Проскурів
|
26933 |
П-25094 |
Рудницький Кароль Блажейович |
1913 |
м-ко Сатанів
|
26934 |
П-281 |
Рудницький Лук'ян Давидович |
1896 |
с. Коськів Шепетівського району
|
26935 |
П-4707А |
Рудницький Михайло Миколайович |
1898 |
с. Ганцевичі (Польща)
|
26936 |
П-16539 |
Рудницька Марія Григорівна |
1895 |
м-ко Сатанів
|
26937 |
П-25535 |
Рудницька Ольга Трохимівна |
1923 |
м-ко Меджибіж
|
26938 |
П-19397 |
Рудницький Мар'ян Сильвестрович |
1897 |
с. Крачки Чорноострівського району
|
26939 |
П-29523 |
Рудницький Павло Тимофійович |
1894 |
с. Татариськи Солобковецького району
|
26940 |
П-10494 |
Рудницький Петро Іванович |
1892 |
с. Гута Староушицького району
|
26941 |
П-5110 |
Рудницький Сигізмунд Мар'янович |
1904 |
с. Дідківці Чуднівського району Житомирської області
|
26942 |
П-29610 |
Рудницький Станіслав Маркелович (Марцелович) |
1903 |
м. Варшава (Польща)
|
26943 |
П-11209 |
Рудницький Трохим Васильович |
1898 |
м-ко Меджибіж
|
26944 |
П-8322 |
Рудницький Франц Іванович |
1896 |
м-ко Сатанів
|
26945 |
П-5403 |
Рудницький Федір Стефанович |
1875 |
с. Клітенка Базалійського району
|
26946 |
П-5493 |
Рудницький Фелікс Раймундович |
1872 |
с. Демківці Кам'янець- Подільського району
|
26947 |
П-11576 |
Рудницький Цезар Урбанович |
1869 |
хут. Рудницьких Мархлевського району Житомирської області
|
26948 |
П-7775 |
Рудий Андрій Петрович |
1903 |
м-ко Чорний Острів
|
26949 |
П-4975 |
Рудий Адольф Остафійович |
1907 |
с. Магнишівка Михайлівського району
|
26950 |
П-16300 |
Рудий Бартко Войткович |
1893 |
с. Вихилівка Ярмолинецького району
|
26951 |
П-25012 |
Рудий Василь Максимович |
1898 |
с. Дермань Перший Дубенського повіту
|
26952 |
П-1036 |
Рудий Дмитро Петрович |
1901 |
с. Охрімівці Віньковецького району
|
26953 |
П-20628 |
Рудий Дмитро Матвійович |
1896 |
с. Сивки Ляховецького району
|
26954 |
П-9059 |
Рудий Іван Никифорович |
1890 |
с. Тинна Смотрицького району
|
26955 |
П-16198 |
Рудий Іван Станіславович |
1894 |
с. Магнишівка Михалпільського району
|
26956 |
П-14808 |
Рудий Гнат Миколайович |
1890 |
с. Женишківці Затонського району
|
26957 |
П- 22642 |
Рудий Іван Іванович |
1886 |
м. Тернопіль
|
26958 |
П-21934 |
Рудий Гнат Миколайович |
1890 |
с. Женишківці Затонського району
|
26959 |
П-1878 |
Рудий Йосип Антонович |
1900 |
м. Проскурів
|
26960 |
П-16296 |
Рудий Марко Володимирович |
1905 |
с. Буйволівці Ярмолинецького району
|
26961 |
П-17414 |
Рудий Мирон Дмитрович |
1892 |
с. Хижники Остропільського району
|
26962 |
П-17118 |
Рудий Петро Рафаїлович |
1885 |
с. Вихилівка Ярмолинецького району
|
26963 |
П-23722 |
Рудий Роман Ілліч |
1888 |
с. Гуків Орининського району
|
26964 |
П-20424 |
Рудий Степан Петрович |
1894 |
с. Охрімівці Віньковецького району
|
26965 |
П-1049 |
Рудий Степан Петрович |
1894 |
с. Охрімівці Віньковецького району
|
26966 |
П-14976 |
Рудий Тимофій Федорович |
1887 |
с. Ярмолинці Ярмолинецького району
|
26967 |
П-2439 |
Рудий Пилип Якимович |
1900 |
с. Гуків Орининського району
|
26968 |
П-11253 |
Рудий Филимон Юхимович |
1896 |
с. Хижники Остропільського району
|
26969 |
П-7470 |
Рудий Федір Михайлович |
1900 |
с. Степанівка Білогірського району
|
26970 |
П-13477 |
Рудий Хаїм-Бер Айзикович |
1904 |
м-ко Купин Проскурівського округу
|
26971 |
П-1636 |
Рудський Олександр Петрович |
1892 |
с. Зелені Курилівці Староушицького району
|
26972 |
П-19898 |
Рудський Євген Петрович |
1896 |
с. Зелені Курилівці Староушицького району
|
26973 |
П-25621 |
Рудський Микола Павлович |
1918 |
с. Перківці Хотинського повіту
|
26974 |
П-11454 |
Радуман павло Іванович |
1891 |
с. Рогізна Староушицького району
|
26975 |
П-6334 |
Рудчук Володимир Вікентійович |
1900 |
с. Осташки Чорноострівського району
|
26976 |
П-1748 |
Рудь Олександр Миколайович |
1895 |
с. Степанківці Хелмської губернії (Польща)
|
26977 |
П-23354 |
Рудь Дмитро Федорович |
1910 |
с. Степанівка Ляховецького району
|
26978 |
П-8252 |
Рудь Кузьма Іванович |
1890 |
с. Пеньки Грицівського району
|
26979 |
П-20918 |
Рудь Семен Юхимович |
1911 |
с. Підвисоке Оратівського району Вінницької області
|
26980 |
П-2925 |
Рудь Семен Юхимович |
1911 |
с. Підвисоке Оратівського району Вінницької області
|
26981 |
П-24265 |
Рудь Федір Матвійович |
1887 |
с. Степанівка Ляховецького району
|
26982 |
П-11658 |
Рудько Яким Феодосійович |
1870 |
с. Гірчична Дунаєвецького району
|
26983 |
П-12455 |
Рудько Дмитро Якимович |
1904 |
с. Гірчична Дунаєвецького району
|
26984 |
П-9142 |
Рудько Іван Михайлович |
1891 |
с. Кормань (Бессарабія)
|
26985 |
П-19172 |
Рудько Тетяна Степанівна |
1912 |
с. Гірчична Дунаєвецького району
|
26986 |
П-22196 |
Рудий Василь Йосипович |
1895 |
с. Пилипи-Олександрівські Віньковецького району
|
26987 |
П-24519 |
Рудий Мойсей Михайлович |
1901 |
с. Степанівка Ляховецького району
|
26988 |
П-22024 |
Рудишин Устин Авер'янович |
1883 |
с. Чорна Остропільського району
|
26989 |
П-15430 |
Рудюк Олексій Михайлович |
1904 |
с. Дзвінки Плужнянського району
|
26990 |
П-28373 |
Рудюк Афанасій Павлович |
1907 |
с. Криворудка Антонінського району
|
26991 |
П-24405 |
Рудюк Дорофій Тимофійович |
1895 |
с. Шмирки Базалійського району
|
26992 |
П-29169 |
Рудюк-Шпильман-Симонець Євдокія Павлівна |
1904 |
с. Воронівці Теофіпольського району
|
26993 |
П-23849 |
Рудюк Євдокія Павлівна |
1903 |
с. Воронівці Теофіпольського району
|
26994 |
П-28581 |
Рудюк Захар Полікарпович |
1904 |
с. Малий Скнит Ганнопільського району
|
26995 |
П-7017 |
Рудюк Іван Назарович |
1893 |
с. Сасанівка Грицівського району
|
26996 |
П-23553 |
Рудюк Климентій Терентійович |
1878 |
с. Красносілка Берездівського району
|
26997 |
П-20263 |
Рудюк Карпо Васильович |
1885 |
с. Добрин Плужнянського району
|
26998 |
П-24519 |
Рудюк Лука Іванович |
1896 |
с. Добрин Ізяславського району
|
26999 |
П-11383 |
Рудюк Михайло Арсентійович |
1890 |
с. Велика Гнійниця Плужнянського району
|
27000 |
П-28373 |
Рудюк Микола Михайлович |
1909 |
с. Криворудка Антонінського району
|
27001 |
П-15861 |
Рудюк Микола Митрофанович |
1900 |
с. Малий Порськ Луцького повіту (Польща)
|
27002 |
П-20458 |
Рудюк Онуфрій Іванович |
1878 |
с. Добрин Плужнянського району
|
27003 |
П-5021 |
Рудик Андрій Михайлович |
1897 |
с. Баличі (Польща)
|
27004 |
П-28909 |
Рудик Василь Петрович |
1895 |
с. Іванівка Теребовлянського повіту
|
27005 |
П-9756 |
Рудик Іван Микитович |
1885 |
с. Остапківці Городоцького району
|
27006 |
П-20285 |
Рудик Михайло Васильович |
1892 |
с. Курники Волочиського району
|
27007 |
П-17319 |
Рудик Микола Дмитрович |
1900 |
с. Гаврилівка Надвірнянського повіту (Галичина)
|
27008 |
П-25121 |
Рудик Микола Максимович |
1895 |
с. Довжки Славутського району
|
27009 |
П-25424 |
Рудик Сергій Олександрович |
1905 |
с. Пижівка Староушицького району
|
27010 |
П-27762 |
Рудик Терентій Михайлович |
1892 |
с. Кузьмин Городоцького району
|
27011 |
П-4706 |
Рудик Яків Дмитрович |
1889 |
с. Кузьмин Городоцького району
|
27012 |
П-22275 |
Ружанський Болеслав Фаустович |
1912 |
с. Шукайвода Христинівського району Київської області
|
27013 |
П-11234 |
Ружанський Саверій Іполитович |
1895 |
с. Прилужне Летичівського району
|
27014 |
П-17413 |
Ружанський Станіслав Антонович |
1909 |
с. Бохни Летичівського району
|
27015 |
П-6931 |
Ружило Олександр Тимофійович |
1887 |
м. Проскурів
|
27016 |
П-1364 |
Ружило Микола Олександрович |
1910 |
м. Проскурів
|
27017 |
П-5234 |
Ружило Станіслав Матвійович |
1888 |
м. Проскурів
|
27018 |
П-6854 |
Ружило Станіслав Миколайович |
1897 |
м. Проскурів
|
27019 |
П-13164 |
Ружицький Адам Миколайович |
1888 |
с. Гниловоди Дунаєвецького району
|
27020 |
П-7777 |
Ружицький Олексій Васильович |
1881 |
с. Клембівка Ізяславського району
|
27021 |
П-4713 |
Ружицький Олександр Станіславович |
1894 |
с. Дунаївці Дунаєвецького району
|
27022 |
П-30380 |
Ружицький Адам Карлович |
1859 |
с. Киселівка Орининського району
|
27023 |
П-3795 |
Ружицький Болеслав Антонович |
1900 |
м-ко Оринин
|
27024 |
П-4535 |
Ружицький Богдан Олександрович |
1901 |
с. Слобідка-Красилівська Красилівського району
|
27025 |
П-18869 |
Ружицький Володимир Антонович |
1894 |
с. Оринин Орининського району
|
27026 |
П-4733 |
Ружицький Василь Вікторович |
1894 |
с. Юхимівці Чорноострівського району
|
27027 |
П-19325 |
Ружицький Василь Устинович |
1888 |
с. Киселівка Орининського району
|
27028 |
П-10741 |
Ружицький Омелян Михайлович |
1904 |
Польща
|
27029 |
П-7154 |
Ружицький Йосип Адольфович |
1909 |
с. Черче Смотрицького району
|
27030 |
П-18390 |
Ружицький Іван Станіславович |
1899 |
м-ко Красилів
|
27031 |
П-21884 |
Ружицький Іван Мартинович |
1906 |
с. Ледянка Антонінського району
|
27032 |
П-4535 |
Ружицький Казимир Францович |
1899 |
с. Западинці Красилівського району
|
27033 |
П-9532 |
Ружицький Климентій (Костянтин) Францович |
1896 |
с. Западинці Красилівського району
|
27034 |
П-17156 |
Ружицька Корнелія Гнатівна |
1878 |
м-ко Деражня
|
27035 |
П-6166 |
Ружицький Казимир Флоріанович |
1891 |
с. Війтівці Чорноострівського району
|
27036 |
П-14648 |
Ружицький Леонтій Антонович |
1800 |
с. Оринин Орининського району
|
27037 |
П-22479 |
Ружицький Михайло Адамович |
1898 |
с. Киселівка Орининського району
|
27038 |
П-30380 |
Ружицький Михайло Адамович |
1898 |
м-ко Смотрич
|
27039 |
П-24748 |
Ружицький Михайло Флоріанович |
1885 |
с. Війтівці Чорноострівського району
|
27040 |
П-6191 |
Ружицький Мар'ян Антонович |
1890 |
с. Слобідка-Красилівська Красилівського району
|
27041 |
П-11993 |
Ружицький Петро Григорович |
1910 |
с. Балин Смотрицького району
|
27042 |
П-7396 |
Ружицький Станіслав Іванович |
1910 |
с. Слобідка-Красилівська Красилівського району
|
27043 |
П-7883 |
Ружицький Станіслав Олександрович |
1911 |
м. Козятин Вінницької області
|
27044 |
П-24010 |
Ружицький Станіслав Олександрович |
1889 |
с. Слобідка-Красилівська Красилівського району
|
27045 |
П-29001 |
Ружицький Степан Михайлович |
1894 |
с. Кащенці Ляховецького району
|
27046 |
П-15280 |
Ружицький Тадеуш Климентійович |
1901 |
с. Сковородки Старокостянтинівського району
|
27047 |
П-2272 |
Ружицький Филимон Григорович |
1901 |
с. Залісся Дунаєвецького району
|
27048 |
П-6191 |
Ружицький Пилип (Фелікс) Антонович |
1880 |
с. Слобідка-Красилівська Красилівського району
|
27049 |
П-6940 |
Руй Володимир Платонович |
1897 |
с. Солов'є Славутського району
|
27050 |
П-20284 |
Руй Іван Кононович |
1890 |
с. Солов'є Славутського району
|
27051 |
П-22593 |
Руй Іван Афанасійович |
1904 |
с. Кривин Славутського району
|
27052 |
П-18257 |
Руй Марта Юліусівна |
1906 |
с. Старий Кривин Славутського району
|
27053 |
П-12439 |
Руй Павло Кононович |
1878 |
с. Солов'є Славутського району
|
27054 |
П-15560 |
Руй Петро Григорович |
1891 |
с. Плужне Плужнянського району
|
27055 |
П-14841 |
Руй Семен Кононович |
1888 |
с. Солов'є Славутського району
|
27056 |
П-4315 |
Рукавчук Тимофій Васильович |
1903 |
с. Хижники Остропільського району
|
27057 |
П-21505 |
Рулінський Степан Михайлович |
1907 |
с. Куманівці Хмільницького району Вінницької області
|
27058 |
П-1592 |
Рум'янцев Василь Олександрович |
1917 |
с. Розтаново Юр'євецького району Іванівської області (РРФСР)
|
27059 |
П-19511 |
Рура Віктор Пилипович |
1885 |
с. Баглаї Старокостянтинівського району
|
27060 |
П-5074 |
Рура Давид Пилипович |
1896 |
с. Баглаї Старокостянтинівського району
|
27061 |
П-11487 |
Руренкевич Михайло Францович |
1904 |
с. Нова Гута Новоушицького району
|
27062 |
П-11487 |
Руринкевич Прокопій Карлович |
1882 |
с. Нова Гута Новоушицького району
|
27063 |
П-1747 |
Руринкевич Юзефа Йосипівна |
1883 |
с. Нова Гута Новоушицького району
|
27064 |
П-11487 |
Руринкевич Юзефа Юзефівна |
1884 |
с. Нова Гута Новоушицького району
|
27065 |
П-5411 |
Русак Степан Григорович |
1917 |
с. Волиця Старокостянтинівського району
|
27066 |
П-8242 |
Русанкевич Фелікс Петрович |
1904 |
с. Люлинці Комсомольського району Вінницької області
|
27067 |
П-14888 |
Русаленко (Росоленко) Михайло Іванович |
1900 |
с. Гірне (Галичина)
|
27068 |
П-12868 |
Русальчук Левко Михайлович |
1872 |
с. Піддубці Славутського району
|
27069 |
П-11533 |
Русанов Григорій Павлович |
1880 |
хут. Тарасівка Куп'янського повіту Харківської губернії
|
27070 |
П-17277 |
Русановський Броніслав Францович |
1898 |
с. Рудня Летичівського району
|
27071 |
П-20015 |
Русанюк Микита Іванович |
1894 |
с. Завовк Летичівського району
|
27072 |
П-22644 |
Русанюк Степан Іванович |
1898 |
с. Завовк Летичівського району
|
27073 |
П-3866 |
Русанюк Емма Едуардівна |
1883 |
м. Варшава (Польща)
|
27074 |
П-1248 |
Русенко Михайло Трохимович |
1897 |
с. Дзеленці Проскурівського району
|
27075 |
П-4980 |
Русецький Антон Казимирович |
1875 |
с. Цимбалівка Остропільського району
|
27076 |
П-16010 |
Русецький Володимир Олександрович |
1897 |
с. Цикова Смотрицького району
|
27077 |
П-7719 |
Русецький Кароль Стефанович |
1897 |
с. Клембівка Ізяславського району
|
27078 |
П-7454 |
Русецький Михайло Олександрович |
1904 |
с. Цикова Смотрицького району
|
27079 |
П-1203 |
Русин Семен Микитович |
1897 |
с. Копачівка Деражнянського району
|
27080 |
П-10026 |
Русинов Сергій Сергійович |
1900 |
с. Васіно Тужинського району Кіровської області (РРФСР)
|
27081 |
П-24011 |
Руснак Андрій Іванович |
1892 |
с. Мендікауци (Бессарабія)
|
27082 |
П-23814 |
Руснак Назар Степанович |
1893 |
м. Хотин Чернівецької області
|
27083 |
П-30284 |
Руснак Павло Созонович |
1894 |
с. Недобоївці Хотинського повіту
|
27084 |
П-2766 |
Русов Мойсей Йосипович |
1895 |
с. Солов'є Славутського району
|
27085 |
П-22550 |
Русак Марія Климентіївна |
1900 |
с. Волиця-Керекешина Старокостянтинівського району
|
27086 |
П-5171 |
Русальчук Петро Демидович |
1909 |
с. Піддубці Славутського району
|
27087 |
П-6878 |
Русский (Руський) Іван Григорович |
1892 |
с. Баламутівка Михайлівського району
|
27088 |
П-7325 |
Русский (Руський) Іван Семенович |
1897 |
с. Баламутівка Михайлівського району
|
27089 |
П-14508 |
Русский (Руський) Іван Семенович |
1897 |
с. Баламутівка Михайлівського району
|
27090 |
П-6469 |
Русский (Руський) Самуїл Семенович |
1893 |
с. Баламутівка Михайлівського району
|
27091 |
П-14637 |
Русский (Руський) Тимофій Григорович |
1902 |
с. Баламутівка Михалпільського району
|
27092 |
П-4265 |
Рутинський Адольф Іванович |
1889 |
м-ко Ярмолинці
|
27093 |
П-4512 |
Рутинський Степан Іванович |
1874 |
м-ко Ярмолинці
|
27094 |
П-6729 |
Рутковський Олександр Йосипович |
1909 |
с. Добромисль Холмського повіту (Польща)
|
27095 |
П-18880 |
Рутковський Броніслав Дем'янович |
1884 |
с. Держанівка Дунаєвецького району
|
27096 |
П-20972 |
Рутковський Вікентій Вікторович |
1903 |
с. Михайлючка Шепетівського району
|
27097 |
П-18011 |
Рудковський Володимир Федорович |
1905 |
с. Сільце Славутського району
|
27098 |
П-18505А |
Рутковський (Рудковський) Іван Леонтійович |
1892 |
с. Пожарниця Кам'янець-Подільського району
|
27099 |
П-18585 |
Рутковський (Рудковський) Клим Петрович |
1903 |
с. Карасиха Ляховецького району
|
27100 |
П-20251 |
Рутковський Леон Миколайович |
1890 |
с. Балакири Городоцького району
|
27101 |
П-18093 |
Рутковський Михайло Якимович |
1887 |
с. Мала Радогощ Плужнянського району
|
27102 |
П-15228 |
Рутковський Микола Іванович |
1907 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27103 |
П-1588 |
Рутковський Станіслав Йосипович |
1898 |
с. Лука Тернопільської області
|
27104 |
П-17455 |
Рутковський Фелікс Іванович |
1906 |
с. Мала Радогощ Плужнянського району
|
27105 |
П-29373 |
Рутович Юліан Феліксович |
1887 |
м. Проскурів
|
27106 |
П-14706 |
Рутинський Лука Іванович |
1893 |
с. Грабина Ярмолинецького району
|
27107 |
П-25758 |
Руттер Рудольф Іванович |
1906 |
Волинська губернія
|
27108 |
П-4941 |
Рутина Йосип Тимофійович |
1901 |
с. Михнівка Смотрицького району
|
27109 |
П-8891 |
Руцинський Мартин Францович |
1888 |
с. Новокостянтинів Летичівського району
|
27110 |
П-2519 |
Руцинська-Тиминська-Селецька Олімпіада Іванівна |
1903 |
Кам'янець- Подільський
|
27111 |
П-19759 |
Ручинський Олександр Францович |
1884 |
с. Гулівці Ляховецького району
|
27112 |
П-2370 |
Ручинський Олексій Андрійович |
1895 |
с. Явтухи Деражнянського району
|
27113 |
П-21316 |
Ручинський Олексій Андрійович |
1895 |
с. Йолтухи Деражнянського району
|
27114 |
П-20046 |
Ручинський Улян Якович |
1888 |
с. Чернява Волочиського району
|
27115 |
П-5796 |
Ручко Тимофій Миколайович |
1904 |
с. Заріччя Проскурівського району
|
27116 |
П-5613 |
Ручковський Броніслав Флоріанович |
1900 |
с. Мартинівка Чорноострівського району
|
27117 |
П-10156 |
Ручковський Броніслав Петрович |
1890 |
с. Воронківці Старокостянтинівського району
|
27118 |
П-5613 |
Ручковський Іван Флоріанович |
1900 |
с. Мартинівка Чорноострівського району
|
27119 |
П-8099 |
Ручковський Едуард Матвійович |
1905 |
с. Кушнирівська Слобідка Волочиського району
|
27120 |
П-21676 |
Ручковський Степан Альбінович |
1894 |
с. Мартинівка Чорноострівського району
|
27121 |
П-4941 |
Рушковський Іван Рафаїлович |
1881 |
с. Мартинівка Чорноострівського району
|
27122 |
П-3703 |
Рущишин Роман Дмитрович |
1899 |
с. Неслухів Кам'янсько- Струмілівського повіту (Польща)
|
27123 |
П-26057 |
Риба Юзефа Михайлівна |
1888 |
с. Скипче Городоцького району
|
27124 |
П-13823 |
Рибак Афанасій Ананійович |
1899 |
с. Закупне Чемеровецького району
|
27125 |
П-22519 |
Рибак Авксентій Йосипович |
1901 |
с. Лисогірка Теофіпольського району
|
27126 |
П-3210 |
Рибак Олександр Васильович |
1904 |
с. Стара Ларга (Бессарабія)
|
27127 |
П-5522 |
Рибак Олексій Пилипович |
1911 |
с. Томашівка Солобковецького району
|
27128 |
П-15534 |
Рибак Віктор Федорович |
1918 |
с. Ісаківці Кам'янець-Подільського району
|
27129 |
П-12211 |
Рибак Василь Ананійович |
1907 |
с. Закупне Чемеровецького району
|
27130 |
П-18131 |
Рибак Володимир Станіславович |
1894 |
с. Чарновіце Петрковської губернії (Польща)
|
27131 |
П-10022 |
Рибак Григорій Євстафійович |
1895 |
с. Адампіль Старосинявського району
|
27132 |
П-5550 |
Рибак Дмитро Войткович |
1895 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27133 |
П-942 |
Рибак Єфрем Омелянович |
1907 |
с. Теремці Староушицького району
|
27134 |
П-15677 |
Рибак Омелян Іванович |
1892 |
с. Пригородок Хотинського району Чернівецької області
|
27135 |
П-13974 |
Рибак Захар Федорович |
1880 |
с. Велика Мукша Староушицького району
|
27136 |
П-22946 |
Рибак Кузьма Йосипович |
1906 |
с. Лисогірка Теофіпольського району
|
27137 |
П-19614 |
Рибак Михайло Ілліч |
1911 |
с. Гута-Чугорська Староушицького району
|
27138 |
П-22830 |
Рибак Павло Максимович |
1903 |
м. Ізяслав
|
27139 |
П-23959 |
Рибак Петро Михайлович |
1901 |
м-ко Атаки (Бессарабія)
|
27140 |
П-1196 |
Рибак Степан Сидорович |
1905 |
с. Шпичинці Ружичнянського району
|
27141 |
П-12175 |
Рибак Степан Павлович |
1900 |
с. Рудківці Новоушицького району
|
27142 |
П-6403 |
Рибак Семен Андрійович |
1902 |
с. Лошківці Солобковецького району
|
27143 |
П-10420 |
Рибак Тимофій Георгійович |
1892 |
Польща
|
27144 |
П-15509 |
Рибак Тимофій Георгійович |
1892 |
с. Зарожани Хотинського повіту (Бессарабія)
|
27145 |
П-21981 |
Рибак Фотій Миколайович |
1882 |
с. Бакота Староушицького району
|
27146 |
П-11106 |
Рибак Федір Леонтійович |
1904 |
с. Кутківці Чемеровецького району
|
27147 |
П-15461 |
Рибак Федір Васильович |
1884 |
с. Ісаківці Кам'янець-Подільського району
|
27148 |
П-14475 |
Рибак Фотій Миколайович |
1882 |
с. Бакота Староушицького району
|
27149 |
П-12374 |
Рибаков Олексій Хомич |
1894 |
с. Глинники Славутського району
|
27150 |
П-15405 |
Рибаков Володимир Григорович |
1907 |
с. Вегери Мажейкського району (Литва)
|
27151 |
П-5264 |
Рибаков Йосип Іванович |
1887 |
с. Янушівці Волочиського району
|
27152 |
П-3019 |
Рибаков Іван Хомич |
1873 |
с. Глинники Славутського району
|
27153 |
П-5703 |
Рибачевський Володимир Петрович |
1895 |
с. Майдан-Сахнівський Летичівського району
|
27154 |
П-25145 |
Рибачок Андрій Данилович |
1894 |
м. Ковель Волинської губернії
|
27155 |
П-22932 |
Рибачок Петро Андрійович |
1913 |
с. Уховецьк Ковельського повіту (Польща)
|
27156 |
П-16066 |
Рибачок Феодосій Григорович |
1895 |
с. Мольчиці Луцького повіту (Польща)
|
27157 |
П-103 |
Рибальченко Григорій Федорович |
1909 |
с. Велика Бугаївка Васильківського району Київської області
|
27158 |
П-23515 |
Рибаченко Григорій Улянович |
1882 |
с. Полянь Славутського району
|
27159 |
П-8012 |
Рибаченко Роман Сергійович |
1902 |
с. Полянь Славутського району
|
27160 |
П-16057 |
Рибаченко Хома Семенович |
1889 |
с. Новий Кривин Славутського району
|
27161 |
П-3047 |
Рибачишин Яків Авксентійович |
1885 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
27162 |
П-9786 |
Рибачук Афанасій Тимофійович |
1877 |
с. Мислятин Ізяславського району
|
27163 |
П-13752 |
Рибачук Антон Юхимович |
1893 |
с. Нараївка Славутського району
|
27164 |
П-18780 |
Рибачук Омелян Михайлович |
1884 |
с. Лютарівка Базалійського району
|
27165 |
П-7174 |
Рибачук Максим Олександрович |
1884 |
с. Велика Медведівка Шепетівського району
|
27166 |
П-6901 |
Рибачук Станіслав Микитович |
1912 |
с. Велика Медведівка Шепетівського району
|
27167 |
П-5500 |
Рибачук Федір Климентійович |
1890 |
с. Михнів Ізяславського району
|
27168 |
П-5188 |
Рибачук Федот Григорович |
1889 |
с. Коськів Грицівського району
|
27169 |
П-30524 |
Рибашевський Петро Дем'янович |
1872 |
с. Майдан-Сахнівський Летичівського району
|
27170 |
П-4296 |
Рибецька Марія Онуфріївна |
1915 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27171 |
П-8509 |
Рибій (Рябий) Федір Афанасійович |
1886 |
с. Котелянка Полонського району
|
27172 |
П-4172 |
Рибін Сергій Данилович |
1907 |
с. Городецьке Малоархангельського району Орловської області (РРФСР)
|
27173 |
П-9571 |
Рибіцький Олександр Францович |
1888 |
с. Глибочок Деражнянського району
|
27174 |
П-5429 |
Рибіцький Андрій Тимофійович |
1871 |
м-ко Берездів
|
27175 |
П-25447 |
Рибіцький Владислав Андрійович |
1908 |
м-ко Берездів Славутського району
|
27176 |
П-7299 |
Рибіцький Владислав Антонович |
1903 |
с. Берездів Славутського району
|
27177 |
П-25447 |
Рибіцька Марцеліна Флоріанівна |
1903 |
с. Мухарів Славутського району
|
27178 |
П-25447 |
Рибіцький Мар'ян Андрійович |
1899 |
м-ко Берездів Славутського району
|
27179 |
П-984 |
Рибіцький Микола Іванович |
1927 |
м-ко Берездів
|
27180 |
П-23057 |
Рибіцький Станіслав Іванович |
1908 |
м. Козятин Вінницької області
|
27181 |
П-10721 |
Рибка Йосип Тимофійович |
1882 |
с. Синиця Новомінського повіту (Польща)
|
27182 |
П-26172 |
Рибкіна Ніна Іванівна |
1913 |
м. Старокостянтинів
|
27183 |
П-21598 |
Рибчак Степан Андрійович |
1898 |
м. Хотин Чернівецької області
|
27184 |
П-18961 |
Рибчинський Адам Миколайович |
1885 |
с. Ружична Проскурівського району
|
27185 |
П-7943 |
Рибчинський Адам Войцехович |
1897 |
с. Ружична Ружичнянського району
|
27186 |
П-16803 |
Рибчинський Антон Андрійович |
1917 |
с. Крупець Славутського району
|
27187 |
П-23866 |
Рибчинський Антон Іванович |
1904 |
с. Зверхівці Городоцького району
|
27188 |
П-1343 |
Рибчинська Вікторія Антонівна |
1899 |
с. Шаровечка Ружичнянського району
|
27189 |
П-7979 |
Рибчинський Володимир Климентійович |
1912 |
с. Цмівка Шепетівського району
|
27190 |
П-10163 |
Рибчинський Домінік Войцехович |
1892 |
с. Ружична Ружичнянського району
|
27191 |
П-6211 |
Рибчинський Гнат Антонович |
1907 |
с. Вільгір (Польща)
|
27192 |
П-7074 |
Рибчинський Йосип Миколайович |
1898 |
с. Ружична Ружичнянського району
|
27193 |
П-4797 |
Рибчинський Карл Павлович |
1887 |
с. Ружична Проскурівського району
|
27194 |
П-21217 |
Рибчинський Людвіг Войткович |
1893 |
с. Ружична Проскурівського району
|
27195 |
П-5142 |
Рибчинський Леонід Миколайович |
1904 |
с. Малі Дедеркали Кременецького повіту (Польща)
|
27196 |
П-4183 |
Рибчинський Микола Миколайович |
1886 |
с. Ружична Ружичнянського району
|
27197 |
П-7866 |
Рибчинський Мартин Павлович |
1907 |
с. Загуба Полонського району
|
27198 |
П-7227 |
Рибчинський Михайло Антонович |
1899 |
с. Ружична Проскурівського району
|
27199 |
П-12597 |
Рибчук Онуфрій Маркович |
1900 |
с. Радівці Вовковинецького району
|
27200 |
П-8001 |
Рибчинський Павло Войцехович |
1881 |
с. Варварівка Полонського району
|
27201 |
П-18521 |
Рибчинський Павло Миколайович |
1889 |
с. Ружична Проскурівського району
|
27202 |
П-6960 |
Рибчинський Степан Миколайович |
1883 |
с. Ружична Ружичнянського району
|
27203 |
П-6636 |
Рибчинський Федір Васильович |
1892 |
с. Колки Волинської губернії (Польща)
|
27204 |
П-18012 |
Ригований Дмитро Лаврентійович |
1899 |
с. Мар'янівка Теофіпольського району
|
27205 |
П-24862 |
Ридванський (Радванський) Зіновій Леонтійович |
1893 |
с. Свентники Бохненського повіту (Австрія)
|
27206 |
П-2465 |
Рижак Василь Леонтійович |
1893 |
с. Брага Кам'янець-Подільського району
|
27207 |
П-8779 |
Рижак Михайло Трохимович |
1898 |
с. Орлинці Антонінського району
|
27208 |
П-15675 |
Рижак Максим Онуфрійович |
1902 |
с. Свинна Михалпільського району
|
27209 |
П-18423 |
Рижевський Іван Микитович |
1910 |
с. Матвіївці Кременецького повіту (Польща)
|
27210 |
П-24261 |
Рижий Конон Іванович |
1894 |
с. Війтівці Летичівського району
|
27211 |
П-3429 |
Рижий Федір Єфремович |
1904 |
с. Коржівці Михайлівського району
|
27212 |
П-16072 |
Рижий Мартин Іванович |
1882 |
с. Фельштин Городоцького району
|
27213 |
П-21109 |
Рижий Павло Семенович |
1888 |
с. Кремінна Городоцького району
|
27214 |
П-8605 |
Рижик Данило Антонович |
1896 |
с. Хотень Перший Плужнянського району
|
27215 |
П-4321 |
Рижик Федір Денисович |
1890 |
с. Нова Гутиська Плужнянського району
|
27216 |
П-7943 |
Рижиков Роман Каленикович |
1889 |
с. Милівка Гомельського району (БРСР)
|
27217 |
П-25089 |
Рижих Василь Степанович |
1893 |
хут. Улянівка Воронезької області (РРФСР)
|
27218 |
П-9546 |
Рижко (Ритко) Віктор Францович |
1907 |
с. Струтинка Липовецького району Вінницької області
|
27219 |
П-18695 |
Рижко Йосип Людвігович |
1891 |
с. Мазепинці Антонінського району
|
27220 |
П-18667 |
Рижко Григорій Францович |
1878 |
с. Тріски Антонінського району
|
27221 |
П-15661 |
Рижко Іван Вікторович |
1882 |
с. Мощена Ковельського повіту (Польща)
|
27222 |
П-20644 |
Рижко Фадей Іванович |
1910 |
с. Тріски Антонінського району
|
27223 |
П-28889 |
Рижук Михайло Петрович |
1893 |
с. Мирутин Ганнопільського району
|
27224 |
П-24123 |
Рижук Євдоким Максимович |
1888 |
с. Великий Правутин Берездівського району
|
27225 |
П-22967 |
Рижук Аврам Іванович |
1910 |
с. Великий Правутин Берездівського району
|
27226 |
П-13745 |
Рижук Варлам Іванович |
1910 |
с. Великий Правутин Берездівського району
|
27227 |
П-10996 |
Рижук Дмитро Максимович |
1898 |
с. Борисів Плужнянського району
|
27228 |
П-15815 |
Рижук Петро Денисович |
1900 |
с. Борисів Плужнянського району
|
27229 |
П-15477 |
Рижук Сергій Дем'янович |
1892 |
с. Левківка Остропільського району
|
27230 |
П-16072 |
Рижий Михайло Іванович |
1888 |
с. Фельштин Городоцького району
|
27231 |
П-1749 |
Рикун Андрій Федорович |
1898 |
с. Глібів Новоушицького району
|
27232 |
П-6689 |
Рикун Дем'ян Іванович |
1898 |
м-ко Чемерівці
|
27233 |
П-7949 |
Рикун Дмитро Варфоломійович |
1895 |
с. Сьомаки Старосинявського району
|
27234 |
П-6229 |
Рилінг Вільгельм Вільгельмович |
1881 |
кол. Кучкарівка Луцького повіту (Польща)
|
27235 |
П-7533 |
Риль Ганна Іванівна |
1898 |
м. Славута
|
27236 |
П-28373 |
Рилюк Петро Іванович |
1906 |
с. Кузьминці Теофіпольського району
|
27237 |
П-988 |
Римарєв Олег Олександрович |
1912 |
м. Кам'янець-Подільський.
|
27238 |
П-5984 |
Римарець Семен Петрович |
1918 |
с. Симонів Рівненського повіту (Польща)
|
27239 |
П-24580 |
Римарович Іван Владиславович |
1901 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
27240 |
П-19463 |
Римарович Гнат Войцехович |
1877 |
с. Віньківці Затонського району
|
27241 |
П-4707А |
Римарович Карл Йосипович |
1902 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
27242 |
П-4707А |
Римарович Станіслав Владиславович |
1908 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
27243 |
П-12795 |
Римарчук Антон Тимофійович |
1885 |
с. Драчі Грицівського району
|
27244 |
П-18664 |
Римарчук Олексій Корнійович |
1893 |
с. Драчі Грицівського району
|
27245 |
П-7082 |
Римарчук Семен Кирилович |
1894 |
с. Малиничі Проскурівського району
|
27246 |
П-19123 |
Римар Василь Прокопович |
1875 |
с. Антонівка Уманського району Київської області
|
27247 |
П-5953 |
Римар Йосип Францович |
1900 |
с. Будьонівка Михалпільського району
|
27248 |
П-25080 |
Римар Герасим Феодосійович |
1900 |
с. Іванківці Юринецького району
|
27249 |
П-6740 |
Римар Дем'ян Антонович |
1891 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
27250 |
П-22715 |
Римар Кирило Іванович |
1900 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
27251 |
П-13895 |
Римар Микита Романович |
1867 |
с. Іванківці Юринецького району
|
27252 |
П-25864 |
Римар Парфен Степанович |
1886 |
хут. Корецьких Новоград-Волинського району Волинської області
|
27253 |
П-16577 |
Римар Степан Кіндратович |
1896 |
с. Зелені Курилівці Староушицького району
|
27254 |
П-19846 |
Римар Улян Афанасійович |
1902 |
с. Великий Чернятин Старокостянтинівського району
|
27255 |
П-13094 |
Риндик Микола Никифорович |
1894 |
с. Дунаївці Дунаєвецького району
|
27256 |
П-17604 |
Риндик Федір Дмитрович |
1896 |
с. Дунаївці Дунаєвецького району
|
27257 |
П-28591 |
Риндик Олексій Данилович |
1894 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
27258 |
П-11243 |
Риндик Ілля Андрійович |
1897 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
27259 |
П-2798 |
Ринкевич Август Антонович |
1891 |
Новоолександрівський повіт Ковенська губернія
|
27260 |
П-21140 |
Ринковська Фотинія Венедиктівна |
1902 |
м. Київ
|
27261 |
П-4297 |
Рисич Клавдія Іванівна |
1912 |
м. Калуга (РРФСР)
|
27262 |
П-3668 |
Рисич Клавдія Іванівна |
1911 |
с. Косимовка Калузької губернії (РРФСР)
|
27263 |
П-5208 |
Рисич Станіслав Йосипович |
1910 |
м. Дзержинськ
|
27264 |
П-25891 |
Рихлинцевич Йосип Францович |
1903 |
с. Варковичі (Польща)
|
27265 |
П-24519 |
Рихтюк Петро Карпович |
1898 |
с. Козин Ляховецького району
|
27266 |
П-17519 |
Ричко Іван Христофорович |
1902 |
с. Лезневе Проскурівського району
|
27267 |
П-1756 |
Ричковський Казимир Йосипович |
1877 |
с. Долоччя Плужнянського району
|
27268 |
П-19291 |
Ришовський Полікарп Тимофійович |
1890 |
с. Устя Кам'янець- Подільського району
|
27269 |
П-3732 |
Рищак Олексій Миколайович |
1912 |
м-ко Городок
|
27270 |
П-7301 |
Рюмов-Троцький Володимир Федорович |
1919 |
с. Малаківщина Летичівського району
|
27271 |
П-21114 |
Рябійчук (Рабійчук)Герасим Трохимович |
1894 |
с. Чабани Городоцького району
|
27272 |
П-1029 |
Рябко Степан Улянович |
1882 |
с. Слободище Бердичівського району
|
27273 |
П-18619 |
Рябов Іван Данилович |
1894 |
с. Титьків Полонського району
|
27274 |
П-13727 |
Рябов Федір Іванович |
1884 |
с. Лазарєво Тамбовської області (РРФСР)
|
27275 |
П-12940 |
Рябий Герасим Мефодійович |
1890 |
с. Буйволівці Ярмолинецького району
|
27276 |
П-10409 |
Рябий Григорій Степанович |
1898 |
м-ко Чорний Острів
|
27277 |
П-24457 |
Рябий Йосип Станіславович |
1905 |
с. Маниківці Михалпільського району
|
27278 |
П-14432 |
Рябий Мирон Гнатович |
1893 |
с. Рихта Кам'янець-Подільського району
|
27279 |
П-16774 |
Рябий Петро Федорович |
1895 |
с. Летава Чемеровецького району
|
27280 |
П-19700 |
Рябий Тимофій Степанович |
1887 |
с. Рихта Кам'янець-Подільського району
|
27281 |
П-18725 |
Рябий Шепсель Беркович |
1918 |
м. Корець Рівненської області
|
27282 |
П-11787 |
Рябокінь Арсеній Пантелеймонович |
1903 |
с. Янівці Хмільницького району Вінницького округу
|
27283 |
П-28627 |
Рябошук (Рябощук) Пилип Тимофійович |
1894 |
с. Велика Гнійниця Плужнянського району
|
27284 |
П-15761 |
Рябощук Афанасій Микитович |
1901 |
с. Припутні Ізяславського району
|
27285 |
П-13468 |
Рябощук Пилип Григорович |
1894 |
с. Велика Гнійниця Плужнянського району
|
27286 |
П-13805 |
Рябуха Андрій Мойсейович |
1900 |
с. Новолабунь Полонського району
|
27287 |
П-5233 |
Рябцун Ілля Матвійович |
1890 |
с. Гальчинці Базалійського району
|
27288 |
П-24556 |
Рябченко Володимир Степанович |
1894 |
с. Вовковинці Вовковинецького району
|
27289 |
П-25979 |
Рябченко Василь Титович |
1889 |
с. Кутки Шепетівського району
|
27290 |
П-29862 |
Рябченюк Василь Іванович |
1903 |
с. хут. Берездівський Цвіт Ганнопільського району
|
27291 |
П-23226 |
Рябченюк Василь Титович |
1889 |
с. Кутки Берездівського району
|
27292 |
П-22011 |
Рябченюк Василь Никифорович |
1886 |
с. Бесідки Берездівського району
|
27293 |
П-25979 |
Рябченюк Ананій Васильович |
1911 |
с. Кутки Ганнопільського району
|
27294 |
П-25891 |
Рябченюк Авксентій Васильович |
1880 |
с. Бесідки Славутського району
|
27295 |
П-25891 |
Рябченюк Ілля Онисимович |
1897 |
с. Бесідки Славутського району
|
27296 |
П-25891 |
Рябченюк Михайло Якович |
1900 |
с. Бесідки Славутського району
|
27297 |
П-25891 |
Рябченюк Федір Михайлович |
1890 |
с. Бесідки Славутського району
|
27298 |
П-25891 |
Рябченюк Яків Павлович |
|
|
27299 |
П-25891 |
Рябченюк Іван Мокійович |
1899 |
с. Бесідки Славутського району
|
27300 |
П-15632 |
Рябченюк Ананій Антонович |
1899 |
с. Бесідки Славутського району
|
27301 |
П-4682 |
Рябчик Никифор Маркович |
1893 |
с. Вочківці Волочиського району
|
27302 |
П-28526 |
Рябчик Никифор Маркович |
1894 |
с. Вочківці Волочиського району
|
27303 |
П-17645 |
Рябчик Микола Іванович |
1900 |
с. Лівинці Хотинського повіту (Бессарабія)
|
27304 |
П-12540 |
Рябчинський Андрій Тимофійович |
1888 |
с. Стригани Славутського району
|
27305 |
П-24166 |
Рябчинський Адам Войцехович |
1907 |
с. Ружична Проскурівського району
|
27306 |
П-11535 |
Рябчинський Костянтин Григорович |
1896 |
с. Троща Янушпільського району Житомирської області
|
27307 |
П-20485 |
Рябчинський Франц Йосипович |
1872 |
м-ко Любар Житомирської області
|
27308 |
П-26219 |
Рябий Улян Мефодійович |
1901 |
с. Буйволівці Ярмолинецького району
|
27309 |
П-8933 |
Рязанов Василь Федорович |
1891 |
с. Лука-Барська Вовковинецького району
|
27310 |
П-6205 |
Сабадаж (Сабадаш) Андрій Семенович |
1895 |
с. Білашки Уманського району Київської області
|
27311 |
П-19239 |
Сабадан Василь Никифорович |
1900 |
с. Марківці Летичівського району
|
27312 |
П-11864 |
Сабадан Матвій Гаврилович |
1892 |
с. Марківці Летичівського району
|
27313 |
П-8061 |
Сабадах Франц Антонович |
1906 |
с. Війтовина Сатанівського району
|
27314 |
П-1870 |
Сабадаш Олександр Федорович |
1899 |
с. Фурманівка Кам'янець- Подільського району
|
27315 |
П-17815 |
Сабадаш Олександр Федорович |
1899 |
с. Фурманівка Китайгородського району
|
27316 |
П-2745 |
Сабадаш Филимон Максимович |
1903 |
с. Баглайки Красилівського району
|
27317 |
П-24180 |
Сабадишин Адам Лаврентійович |
1884 |
с. Закружці Ізяславського району
|
27318 |
П-24942 |
Сабанський Антон Людвігович |
1914 |
с. Солобківці Солобковецького району
|
27319 |
П-15041 |
Сабанський Бенед Якович |
1888 |
с. Лисанівці Меджибізького району
|
27320 |
П-777 |
Сабанський Людвіг Войцехович |
1885 |
м-ко Солобківці
|
27321 |
П-10994 |
Сабанський Людвіг Войцехович |
1887 |
м-ко Солобківці
|
27322 |
П-19697 |
Сабанський Франц Тимофійович |
1891 |
с. Солобківці Солобковецького району
|
27323 |
П-13899 |
Сабанюк Захар Лаврентійович |
1902 |
с. Крилів (Польща)
|
27324 |
П-22869 |
Сабатович Василь Михайлович |
1908 |
с. Станіславівка Затонського району
|
27325 |
П-5706 |
Сабинський Франц Станіславович |
1910 |
кол. Кустарна Плужнянського району
|
27326 |
П-17470 |
Саблер-Сайбель Андрій Іванович |
1895 |
с. Чернява Мостиського району Львівської області
|
27327 |
П-1334 |
Саблін Василь Петрович |
1891 |
с. Жердя Чемеровецького району
|
27328 |
П-7309 |
Саблук Олександр Дмитрович |
1900 |
с. Новокостянтинів Летичівського району
|
27329 |
П-27735 |
Сабодах Андрій Степанович |
1909 |
с. Юридика Юринецького району
|
27330 |
П-16501 |
Сабодах Антон Андрійович |
1905 |
с. Війтовина Сатанівського району
|
27331 |
П-16541 |
Сабодах Іван Андрійович |
1898 |
с. Війтовина Сатанівського району
|
27332 |
П-23900 |
Сабодах Михайло Іванович |
1889 |
с. Сатанівська Юридика Сатанівського району
|
27333 |
П-13412 |
Сабодах Пантелеймон Якович |
1888 |
с. Іванківці Юринецького району
|
27334 |
П-1068 |
Саботаж Андрій Семенович |
1895 |
с. Білашки Уманського району Київської області
|
27335 |
П-15009 |
Саблук Сергій Максимович |
1896 |
с. Солобківці Солобковецького району
|
27336 |
П-17829 |
Сабуняк Іван Андрійович |
1878 |
с. Червона Новоселиця Полонського району
|
27337 |
П-6108 |
Сабуцький Василь Антонович |
1901 |
с. Пилявка Старосинявського району
|
27338 |
П-15670 |
Савалик Григорій Федорович |
1899 |
с. Малашівка Проскурівського району
|
27339 |
П-11458 |
Саваренюк Трохим Якович |
1897 |
с. Шибена Теофіпольського району
|
27340 |
П-25791 |
Савалюк Андрій Михайлович |
1895 |
с. Качуринці Волочиського району
|
27341 |
П-2750 |
Саварин Василь Гнатович |
1914 |
м. Хотин Чернівецької області
|
27342 |
П-22284 |
Саварин-Старчак Катерина Григорівна |
1883 |
м. Хотин Чернівецької області
|
27343 |
П-2348 |
Саварин Мефодій Максимович |
1899 |
с. Калинівка Ружичнянського району
|
27344 |
П-2750 |
Саварин Степан Гнатович |
1910 |
м. Хотин Чернівецької області
|
27345 |
П-11022 |
Саварин Трохим Андрійович |
1883 |
с. Брага Кам'янець-Подільського району
|
27346 |
П-2750 |
Саварин-Старчак Катерина Григорівна |
1882 |
м. Хотин Чернівецької області
|
27347 |
П-25782 |
Савва (Сова) Станіслав Іванович |
1914 |
с. Мацьківці Проскурівського району
|
27348 |
П-7203 |
Саввова Анастасія Мефодіївна |
1891 |
с. Нова Синявка Старосинявського району
|
27349 |
П-5513 |
Саввов Іван Григорович |
1886 |
с. Демківці Старокостянтинівського району
|
27350 |
П-19192 |
Саввов Кирило Дмитрович |
1889 |
Галичина
|
27351 |
П-22107 |
Савов Кирило Дмитрович |
1889 |
с. Нова Синявка Старосинявського району
|
27352 |
П-23241 |
Савелій Микола Юрійович |
1896 |
с. Глушківці Солобковецького району
|
27353 |
П-6836 |
Савеленко Віра Якимівна |
1895 |
с. Свинна Старокостянтинівського району
|
27354 |
П-4763 |
Савера Онуфрій Трохимович |
1895 |
с. Кульчини Красилівського району
|
27355 |
П-3685 |
Савелій Килина Софронівна |
1901 |
с. Глушківці Солобковецького району
|
27356 |
П-4534 |
Севастьянов Адольф Станіславович |
1901 |
с. Могилівка Дунаєвецького району
|
27357 |
П-3104 |
Савин Кирило Васильович |
1877 |
с. Мазники Михайлівського району
|
27358 |
П-26966 |
Савин Сергій Іванович |
1916 |
м. Горлівка Сталінської області
|
27359 |
П-28423 |
Савин Микола Микитович |
1896 |
Херсонська губернія
|
27360 |
П-7655 |
Савин Федір Іванович |
1891 |
м-ко Літиня Дрогобицької області
|
27361 |
П-12299 |
Савин-Романюк Гаврило Миколайович |
1887 |
с. Брага Кам'янець- Подільського району
|
27362 |
П-8653 |
Савинський (Совинський) Адольф Матвійович |
1902 |
с. Малий Лазучин Мануїльського району
|
27363 |
П-19187 |
Савинський Іван Іванович |
1896 |
с. Черче Смотрицького району
|
27364 |
П-9585 |
Савинський Іван Павлович |
1897 |
с. Малий Лазучин Базалійського району
|
27365 |
П-5354 |
Савинський Іван Францович |
1904 |
с. Западинці Красилівського району
|
27366 |
П-17618 |
Савинський Адольф (Федір) Сильвестрович |
1878 |
с. Западинці Красилівського району
|
27367 |
П-6152 |
Савинський Франц Францович |
1886 |
с. Ладиги Остропільського району
|
27368 |
П-25173 |
Савинський Казимир Францович |
1893 |
с. Чорна Остропільського району
|
27369 |
П-7801 |
Савинський Едуард Павлович |
1897 |
с. Клембівка Ізяславського району
|
27370 |
П-25561 |
Савинський Петро Андрійович |
1895 |
с. Годич Люблінського воєводства (Польща)
|
27371 |
П-7478 |
Савинський Людвіг Йосипович |
1904 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27372 |
П-8133 |
Савера Іван Якович |
1916 |
с. Кульчини Красилівського району
|
27373 |
П-26851 |
Савицька Матильда Лук'янівна |
1891 |
с. Дунаївці Дунаєвецького району
|
27374 |
П-22539 |
Савицька Аделя Владиславівна |
1904 |
с. Галузинці Деражнянського району
|
27375 |
П-8716 |
Савицький Адольф Антонович |
1906 |
с. Чухелі Теофіпольського району
|
27376 |
П-4535 |
Савицький Адольф Костянтинович |
1887 |
м-ко Красилів
|
27377 |
П-13524 |
Савицький Адольф Миколайович |
1914 |
с. Хмелівка Шепетівського району
|
27378 |
П-6048 |
Савицький Олександр Миколайович |
1902 |
хут. Шпирля Полонського району
|
27379 |
П-13701 |
Савицький Андрій Олексійович |
1883 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
27380 |
П-13363 |
Савицька Ганна Іванівна |
1904 |
м. Проскурів
|
27381 |
П-5721 |
Савицький Антон Олександрович |
1885 |
м. Шепетівка
|
27382 |
П-9267 |
Савицький (Сивицький) Антон Антонович |
1892 |
с. Заріччя Проскурівського району
|
27383 |
П-10122 |
Савицький Антон Іванович |
1882 |
с. Кадиївці Кам'янець-Подільського району
|
27384 |
П-22005 |
Савицький Антон Петрович |
1899 |
с. Баговиця Кам'янець-Подільського району
|
27385 |
П-4223 |
Савицький Антон Сигізмундович |
1901 |
с. Хмелівка Шепетівського району
|
27386 |
П-6684 |
Савицька Віра Степанівна |
1914 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27387 |
П-7699 |
Савицький Войцех Михайлович |
1899 |
с. Заріччя Ружичнянського району
|
27388 |
П-11780 |
Савицький Володимир Олександрович |
1888 |
с. Улашанівка Ганнопільського району
|
27389 |
П-5256 |
Савицький Володимир Євдокимович |
1911 |
с. Цмівка Шепетівського району
|
27390 |
П-7517 |
Савицький Владислав Станіславович |
1895 |
м-ко Сатанів
|
27391 |
П-11054 |
Савицький Герман Іванович |
1906 |
хут. Шпирля Шепетівського району
|
27392 |
П-6684 |
Савицька Домнікія Іванівна |
1899 |
с. Ходорівці Кам'янець-Подільського району
|
27393 |
П-6044 |
Савицький Зіфрід Матвійович |
1898 |
с. Нивне Дзержинського району Житомирської області
|
27394 |
П-8764 |
Савицький Іван Венедиктович |
1885 |
с. Слобідка-Красилівська Красилівського району
|
27395 |
П-11467 |
Савицький Іван Іванович |
1871 |
с. Холодець Війтовецького району
|
27396 |
П-17770 |
Савицький Іван Карлович |
1904 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
27397 |
П-15698 |
Савицький Іван Михайлович |
1892 |
с. Розвадів Миколаївського району Львівської області
|
27398 |
П-6348 |
Савицький Іван Станіславович |
1913 |
с. Мокроволя Білогірського району
|
27399 |
П-4265 |
Савицький Гнат Антонович |
1893 |
с. Грабина Ярмолинецького району
|
27400 |
П-4941 |
Савицька Ізабелла Ксаверівна |
1889 |
м-ко Понінка Полонського району
|
27401 |
П-7512 |
Савицький (Сивицький) Йосип Адамович |
1883 |
с. Гречани Ружичнянського району
|
27402 |
П-23335 |
Савицький Йосип Владиславович |
1903 |
с. Галузинці Деражнянського району
|
27403 |
П-22165 |
Савицький Йосип Іванович |
1886 |
с. Кадиївці Кам'янець-Подільського району
|
27404 |
П-18379 |
Савицький Йосип Іванович |
1904 |
с. Вербородинці Старокостянтинівського району
|
27405 |
П-1241 |
Савицький Йосип Людвігович |
1884 |
с. Ковалівка Ярмолинецького району
|
27406 |
П-5579 |
Савицький Казимир Іванович |
1898 |
с. Криштопівка Війтовецького району
|
27407 |
П-2643 |
Савицький Казимир Станіславович |
1907 |
м-ко Сатанів
|
27408 |
П-7735 |
Савицький Казимир Шимонович |
1894 |
с. Стара Гута Полонського району
|
27409 |
П-2257 |
Савицька Марія Людвігівна |
1880 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27410 |
П-7026 |
Савицький Мартин Йосипович |
1899 |
с. Заріччя Ружичнянського району
|
27411 |
П-18303 |
Савицький Мар'ян Іванович |
1907 |
с. Вербородинці Старокостянтинівського району
|
27412 |
П-24738 |
Савицький Марціян Владиславович |
1911 |
с. Галузинці Деражнянського району
|
27413 |
П-3464 |
Савицький Михайло Антонович |
1903 |
с. Курівка Сатанівського району
|
27414 |
П-15301 |
Савицький Михайло Бенедиктович |
1889 |
с. Слобідка-Красилівська Антонінського району
|
27415 |
П-10141 |
Савицький Михайло Венедиктович |
1889 |
с. Слобідка Красилівського району
|
27416 |
П-16877 |
Савицький Михайло Войткович |
1908 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
27417 |
П-4707А |
Савицький Михайло Григорович |
1899 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
27418 |
П-23356 |
Савицький Михайло Іванович |
1897 |
с. Станіславівка Віньковецького району
|
27419 |
П-24967 |
Савицький Михайло Петрович |
1891 |
с. Нестерівці Дунаєвецького району
|
27420 |
П-7911 |
Савицький Модест Францович |
1904 |
с. Буртин Полонського району
|
27421 |
П-7908 |
Савицький Микола Олександрович |
1918 |
м-ко Сатанів
|
27422 |
П-7500 |
Савицький Микола Антонович |
1899 |
с. Фрідріхівка Волочиського району
|
27423 |
П-4760 |
Савицький Октавіан Йосипович |
1907 |
м. Проскурів
|
27424 |
П-16262 |
Савицька Ольга Петрівна |
1893 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27425 |
П-6992 |
Савицький Павло Антонович |
1897 |
с. Фрідріхівка Волочиського району
|
27426 |
П-4690 |
Савицький Рафаїл Євдокимович |
1908 |
с. Цмівка Шепетівського району
|
27427 |
П-5256 |
Савицький Рафаїл Євдокимович |
1908 |
с. Цмівка Шепетівського району
|
27428 |
П-2058 |
Савицький Сигізмунд Михайлович |
1912 |
с. Жищинці Городоцького району
|
27429 |
П-4512 |
Савицький Степан Антонович |
1899 |
с. Грабина Ярмолинецького району
|
27430 |
П-12471 |
Савицький Степан Францович |
1882 |
м-ко Берездів
|
27431 |
П-7070 |
Савицький Станіслав Іванович |
1885 |
с. Оринин Орининського району
|
27432 |
П-6 |
Савицький Станіслав Іванович |
1890 |
с. Мовчани Могилівського району Вінницької області
|
27433 |
П-6223 |
Савицький Тимофій Мартинович |
1894 |
с. Оринин Орининського району
|
27434 |
П-11827 |
Савицький Феодосій Федорович |
1907 |
м. Вінниця
|
27435 |
П-11575 |
Савицький Франц Вікторович |
1899 |
с. Мархлівка Городоцького району
|
27436 |
П-1678 |
Савлюк Пилип Федорович |
1888 |
с. Песець Новоушицького району
|
27437 |
П-17825 |
Савицький Ціпріян Альфонсович |
1907 |
с. Сковородки Старокостянтинівського району
|
27438 |
П-17624 |
Савицький Едмунд Йосипович |
1908 |
с. Галузинці Вовковинецького району
|
27439 |
П-25863 |
Савицька Юлія Іванівна |
1905 |
с. Судимонт Шепетівського району
|
27440 |
П-29373 |
Савицький Юліан Францович |
1896 |
с. Карпівці Проскурівського району
|
27441 |
П-2642 |
Савич Іван Дмитрович |
1892 |
с. Киселі Старокостянтинівського району
|
27442 |
П-6954 |
Савич Іван Дмитрович |
1896 |
с. Киселі Старокостянтинівського району
|
27443 |
П-13240 |
Савич Тимофій Федорович |
1874 |
с. Двірець Ізяславського району
|
27444 |
П-25269 |
Савичевський Микола Федорович |
1899 |
с. Людвипіль Городоцького району
|
27445 |
П-30524 |
Савкевич Захар Васильович |
1895 |
с. Завовк Летичівського району
|
27446 |
П-30524 |
Савкевич Михайло Васильович |
1900 |
с. Завовк Летичівського району
|
27447 |
П-26154 |
Савкевич Полікарп Петрович |
1899 |
с. Сьомаки Старосинявського району
|
27448 |
П-6526 |
Савко Дмитро Матвійович |
1896 |
с. Великі Бірки Тернопільського повіту (Польща)
|
27449 |
П-15226 |
Савко Михайло Петрович |
1905 |
с. Стоки Брест-Литовського повіту (Польща)
|
27450 |
П-19979 |
Савков Андрій Васильович |
1891 |
с. Копачівка Деражнянського району
|
27451 |
П-22158 |
Савкун Юхим Іванович |
1898 |
с. Ластівці Кам'янець-Подільського району
|
27452 |
П-16954 |
Савкун-Суржак Олексій Прокопович |
1901 |
с. Ластівці Кам'янець- Подільського району
|
27453 |
П-6691 |
Савкун Олена Євстафіївна |
1916 |
с. Ластівці Кам'янець-Подільського району
|
27454 |
П-14768 |
Савкун Петро Васильович |
1879 |
с. Ластівці Кам'янець-Подільського району
|
27455 |
П-1678 |
Савлюкова Ірина Кирилівна |
1888 |
с. Песець Новоушицького району
|
27456 |
П-5054 |
Савлюк Тимофій Федорович |
1903 |
с. Песець Новоушицького району
|
27457 |
П-10743 |
Савов Дмитро Семенович |
1924 |
с. Рудківці Новоушицького району
|
27458 |
П-20763 |
Саволюк Тимофій Семенович |
1903 |
с. Білогородка Ізяславського району
|
27459 |
П-17787 |
Савосик Мечислав Якубович |
1908 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
27460 |
П-4923 |
Саврасевич Юзефа Йосипівна |
1899 |
м. Проскурів
|
27461 |
П-5491 |
Саврасевич Владислав Лаврентійович |
1891 |
м. Варшава (Польща)
|
27462 |
П-11694 |
Саврацький Григорій Іванович |
1875 |
с. Білецьке Летичівського району
|
27463 |
П-24107 |
Савченко Йосип Іванович |
1894 |
с. Калинівка Остропільського району
|
27464 |
П-5966 |
Савченко Мефодій Єфремович |
1904 |
с. Соболівка Теплицького району Вінницької області
|
27465 |
П-20444 |
Савченко Василь Федорович |
1909 |
с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області
|
27466 |
П-4587 |
Савченко Ілля Федорович |
1900 |
с. Калинівка Остропільського району
|
27467 |
П-8373 |
Савченко Микола Іванович |
1890 |
с. Слобода Остропільського району
|
27468 |
П-30524 |
Савченко Петро Самійлович |
1899 |
с. Ков'яги Вовчанського повіту Харківської губернії
|
27469 |
П-8698 |
Савченко Яків Іванович |
1897 |
с. Калинівка Остропільського району
|
27470 |
П-3737 |
Савчин Григорій Федорович |
1878 |
с. Новосілка (Галичина)
|
27471 |
П-20201 |
Савчин Григорій Федорович |
1878 |
с. Новосілка (Галичина)
|
27472 |
П-15769 |
Савчинський Леонтій Васильович |
1900 |
с. Кульчіївці Староушицького району
|
27473 |
П-2155 |
Савчинський Микола Афанасійович |
1891 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27474 |
П-9168 |
Савчинський Микола Афанасійович |
1891 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27475 |
П-9529 |
Савуш Яків Павлович |
1897 |
с. Біличі Ковельського повіту (Польща)
|
27476 |
П-2240 |
Савчук Олександр Євгенович |
1894 |
с. Микитинці Михайлівського району
|
27477 |
П-16702 |
Савчук Олександр Григорович |
1870 |
с. Зубівщина Славутського району
|
27478 |
П-2494 |
Савчук Олексій Степанович |
1891 |
с. Жидівці Бердичівського району Житомирської області
|
27479 |
П-17120 |
Савчук Андрій Іванович |
1896 |
м. Тернопіль
|
27480 |
П-16358 |
Савчук Андрій Павлович |
1899 |
с. Гриньківці Кременецького повіту (Польща)
|
27481 |
П-3218 |
Савчук Ганна Йосипівна |
1876 |
м. Кадіївка Донецької області
|
27482 |
П-3119 |
Савчук Антон Феодосійович |
1886 |
с. Зелені Курилівці Староушицького району
|
27483 |
П-14321 |
Савчук Афанасій Антонович |
1914 |
с. Голюнки Антонінського району
|
27484 |
П-8960 |
Савчук Опанас Давидович |
1894 |
с. Мухарів Славутського району
|
27485 |
П-16702 |
Савчук Борис Петрович |
1897 |
с. Зубівщина Славутського району
|
27486 |
П-28925 |
Сачук Василь Андрійович |
1902 |
с. Свичів (Свичеве) Волинської губернії
|
27487 |
П-4029 |
Савчук Василь Захарович |
1885 |
с. Ріпинці Орининського району
|
27488 |
П-22301 |
Савчук Василь Феодосійович |
1889 |
с. Видошня Михалпільського району
|
27489 |
П-27524 |
Савчук Василь Флорович |
1891 |
с. Городище Шепетівського району
|
27490 |
П-22585 |
Савчук Віктор Іванович |
1907 |
с. Нетішин Славутського району
|
27491 |
П-6241 |
Савчук Володимир Мойсейович |
1915 |
с. Жилинці Шепетівського району
|
27492 |
П-5536 |
Савчук Володимир Миколайович |
1882 |
с. Жуків Ганнопільського району
|
27493 |
П-10705 |
Савчук Володимир Романович |
1900 |
с. Утішків Краснянського району Львівської області
|
27494 |
П-18723 |
Савчук Володимир Федорович |
1905 |
м. Славута
|
27495 |
П-28892 |
Савчук Володимир Федорович |
1905 |
м. Славута
|
27496 |
П-12760 |
Савчук Григорій Степанович |
1870 |
с. Зубівщина Славутського району
|
27497 |
П-14085 |
Савчук Григорій Юхимович |
1909 |
с. Княгинин Кам'янець-Подільського району
|
27498 |
П-16669 |
Савчук Герасим Іванович |
1900 |
с. Вілія (Польща)
|
27499 |
П-19907 |
Савчук Григорій Йосипович |
1897 |
с. Цимбалівка Остропільського району
|
27500 |
П-6773 |
Савчук Данило Назарович |
1915 |
с. Косенів Ярунського району Житомирської області
|
27501 |
П-14905 |
Савчук Денис Миколайович |
1881 |
с. Пиляї Грицівського району
|
27502 |
П-30538 |
Савчук Дмитро Михайлович |
|
|
27503 |
П-18239 |
Савчук Омелян Малахович |
1875 |
с. Мирутин Берездівського району
|
27504 |
П-24048 |
Савчук Єфросинія Яківна |
1885 |
с. Кормильча Орининського району
|
27505 |
П-22465 |
Савчук-Хомицька Катерина Дмитрівна |
1902 |
с. Жванець Кам'янець- Подільського району
|
27506 |
П-15334 |
Савчук Іван Михайлович |
1894 |
с. Флорешти (Бессарабія)
|
27507 |
П-16702 |
Савчук Іван Улянович |
1895 |
с. Зубівщина Славутського району
|
27508 |
П-12929 |
Савчук Іван Кирилович |
1889 |
с. Янівка Новоушицького району
|
27509 |
П-12474 |
Савчук Іван Йосипович |
1873 |
с. Нетішин Славутського району
|
27510 |
П-5500 |
Савчук Іван Матвійович |
1902 |
с. Покощівка Ізяславського району
|
27511 |
П-3267 |
Савчук Іван Семенович |
1904 |
с. Плесна Шепетівського району
|
27512 |
П-4333 |
Савчук Іван Михайлович |
1888 |
с. Єлизаветпіль Базалійського району
|
27513 |
П-21086 |
Савчук Іван Трохимович |
1895 |
с. Гута Берездівського району
|
27514 |
П-27734 |
Савчук Іван Іванович |
1907 |
с. Селичів Ганнопільського району
|
27515 |
П-3218 |
Савчук Йосип Олександрович |
1904 |
м. Долина (Польща)
|
27516 |
П-24048 |
Савчук Йосип Миколайович |
1912 |
с. Кормильча Орининського району
|
27517 |
П-12468 |
Свчук Ірина Яківна |
1896 |
с. Мухарів Славутського району
|
27518 |
П-12073 |
Савчук Ісак Омелянович |
1878 |
с. Кадиївці Кам'янець-Подільського району
|
27519 |
П-19841 |
Савчук Устин Васильович |
1886 |
с. Зелені Курилівці Староушицького району
|
27520 |
П-16702 |
Савчук Кіндрат Олександрович |
1900 |
с. Зубівщина Славутського району
|
27521 |
П-10833 |
Савчук Кіндрат Тарасович |
1891 |
м-ко Меджибіж
|
27522 |
П-15350 |
Савчук Костянтин Михайлович |
1900 |
с. Устя Кам'янець-Подільського району
|
27523 |
П-3218 |
Савчук Ксенія Олексіївна |
1907 |
м. Кадіївка Донецької області
|
27524 |
П-11501 |
Савчук Лука Митрофанович |
1896 |
с. Мухарів Ганнопільського району
|
27525 |
П-11143 |
Савчук Леонтій Федорович |
1899 |
ст. Окниця (Бессарабія)
|
27526 |
П-15763 |
Савчук Михайло Трохимович |
1898 |
с. Кульчіївці Кам'янець- Подільського району
|
27527 |
П-3218 |
Савчук Мар'ян Олександрович |
1912 |
м. Кадіївці Донецької області
|
27528 |
П-11896 |
Савчук Михайло Авксентійович |
1896 |
с. Велика Березна Полонського району
|
27529 |
П-9616 |
Савчук Михайло Павлович |
1887 |
с. Хоросток Славутського району
|
27530 |
П-30524 |
Савчук Михайло Іванович |
1898 |
с. Війтівці Волочиського району
|
27531 |
П-6328 |
Савчук Михайло Іванович |
1893 |
с Королівка Михайлівського району
|
27532 |
П-5659 |
Савчук Михайло Вакулович |
1904 |
с. Косенів Ярунського району Житомирської області
|
27533 |
П-24499 |
Савчук Микола Андрійович |
1882 |
с. Слобідка-Кузьминська Городоцького району
|
27534 |
П-6681 |
Савчук Микола Васильович |
1913 |
с. Середня Деражня Ярунського району Житомирської області
|
27535 |
П-27734 |
Савчук Никанор Васильович |
1904 |
с. Селичів Ганнопільського району
|
27536 |
П-9640 |
Савчук Микола Севастянович |
1888 |
с. Нетішин Славутського району
|
27537 |
П-4707А |
Савчук Микола Францович |
1898 |
м-ко Віньківці
|
27538 |
П-11652 |
Савчук Петро Андрійович |
1873 |
с. Війтівці Чорноострівського району
|
27539 |
П-27524 |
Савчук Павло Федорович |
1898 |
с. Городище Шепетівського району
|
27540 |
П-27524 |
Савчук Павло Флорович |
1898 |
с. Городище Судилківського району
|
27541 |
П-18702 |
Савчук Семен Іванович |
1905 |
с. Пилява Летичівського району
|
27542 |
П-16456 |
Савчук Саватій Климович |
1893 |
с. Пиляї Грицівського району
|
27543 |
П-16702 |
Савчук Семен Григорович |
1871 |
с. Зубівщина Славутського району
|
27544 |
П-14085 |
Савчук Степан Юхимович |
1912 |
с. Княгинин Кам'янець-Подільського району
|
27545 |
П-10514 |
Савчук Степан Никифорович |
1899 |
с. Зіньків Затонського району
|
27546 |
П-14303 |
Савчук Сергій Іванович |
1905 |
с. Олексіївка Летичівського району
|
27547 |
П-6197 |
Савчук Семен Григорович |
1878 |
с. Зубівщина Берездівського району
|
27548 |
П-6547 |
Савчук Семен Іванович |
1907 |
с. Михайленки Чуднівського району Житомирської області
|
27549 |
П-600 |
Савчук Степан Максимович |
1921 |
с. Жердя Орининського району
|
27550 |
П-18739 |
Савчук Тихон Йосипович |
1881 |
с. Плесна Шепетівського району
|
27551 |
П-12756 |
Савчук Улян Степанович |
1875 |
с. Зубівщина Славутського району
|
27552 |
П-9932 |
Савчук Федір Степанович |
1900 |
с. Ісаківці Кам'янець-Подільського району
|
27553 |
П- 18077 |
Савчук Хома Павлович |
1893 |
Польща
|
27554 |
П-27734 |
Савчук Федір Іванович |
1902 |
с. Селичів Ганнопільського району
|
27555 |
П-5233 |
Савчук Пилип Михайлович |
1898 |
с. Єлизаветпіль Базалійського району
|
27556 |
П-17521 |
Савчук Юрій Миколайович |
1914 |
с. Мирутин Берездівського району
|
27557 |
П-3897 |
Савчук Яків Кузьмич |
1889 |
с. Марківці Красилівського району
|
27558 |
П-6328 |
Савчук Яків Миколайович |
1896 |
с. Видошня Михайлівського району
|
27559 |
П-25891 |
Савчук Яків Макарович |
1893 |
с. Косенів Ярунського району Житомирської області
|
27560 |
П-21874 |
Савчук Яків Кузьмич |
1889 |
с. Марківці Антонінського району
|
27561 |
П-6545 |
Сав'юк Йосип Григорович |
1884 |
м. Славута
|
27562 |
П-5023 |
Сав'юк Макар Федорович |
1904 |
с. Ріпки Ізяславського району
|
27563 |
П-16243 |
Сагадин Йосип Іванович |
1879 |
м-ко Городок
|
27564 |
П-17531А |
Сагадин Флоріан Іванович |
1888 |
м-ко Городок
|
27565 |
П-4706 |
Сагадин Фелікс Іванович |
1890 |
м-ко Городок
|
27566 |
П-14993 |
Сагадин-Сулевська Юлія Максимівна |
1893 |
м-ко Городок
|
27567 |
П-14467 |
Саган Антон Макарович |
1912 |
с. Гречана Юринецького району
|
27568 |
П-22823 |
Садзевич Вітольд Янович |
1901 |
кол. Ямки Луцького повіту (Польща)
|
27569 |
П-8788 |
Садзинський Леонтій Іванович |
1898 |
с. Чорна Смотрицького району
|
27570 |
П-21455 |
Садій Парасковія Іларіонівна |
1905 |
с. Рункошів Староушицького району
|
27571 |
П-9056 |
Садлій Данило Антонович |
1889 |
с. Бистриця Віньковецького району
|
27572 |
П-21681 |
Садлій Йосип Іванович |
1901 |
с. Бистриця Віньковецького району
|
27573 |
П-9162 |
Садлій Франц Лаврентійович |
1897 |
с. Бистриця Віньковецького району
|
27574 |
П-17430 |
Садловський Олександр Якович |
1898 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
27575 |
П-4707 |
Садловський Олександр Антонович |
1898 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
27576 |
П-4764 |
Садловський Владислав Вікентійович |
1886 |
м. Львів
|
27577 |
П-4707А |
Садловський Віктор Антонович |
1900 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
27578 |
П-4707А |
Садловський Іван Антонович |
1905 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
27579 |
П-15769 |
Садловський Іван Васильович |
1890 |
с. Кульчіївці Староушицького району
|
27580 |
П-17458 |
Садловський Микола Войткович |
1891 |
с. Доброгорща Городоцького району
|
27581 |
П-4707А |
Садловський Фелікс Антонович |
1907 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
27582 |
П-513 |
Садо-Садовський Володимир Михайлович |
1907 |
м. Проскурів
|
27583 |
П-10422 |
Садовець Антон Касянович |
1891 |
с. Черепівка Проскурівського району
|
27584 |
П-21117 |
Садовець Арсеній Іванович |
1897 |
с. Черепівка Чорноострівського району
|
27585 |
П-19293 |
Садовець Назар Юхимович |
1884 |
с. Черепівка Чорноострівського району
|
27586 |
П-18026 |
Садовець Наум Карлович |
1885 |
с. Солов'є Славутського району
|
27587 |
П-8899 |
Садовий Кайтан Кубович |
1888 |
с. Борщівка Сатанівського району
|
27588 |
П-7679 |
Садовий Кароль Блажейович |
1897 |
с. Борщівка Сатанівського району
|
27589 |
П-17306 |
Садовий Лук'ян Федорович |
1886 |
с. Олександрівка Сатанівського району
|
27590 |
П-3532 |
Садова Марія Миколаївна |
1899 |
с. Королівка Михайлівського району
|
27591 |
П-7905 |
Садовий Павло Лаврентійович |
1899 |
с. Борщівка Сатанівського району
|
27592 |
П-14472 |
Садовий Роман Андрійович |
1893 |
с. Стуфчинці Проскурівського району
|
27593 |
П-8651 |
Садовий Станіслав Михайлович |
1886 |
с. Яськівці Михайлівського району
|
27594 |
П-4036 |
Садовий Семен Іванович |
1903 |
с. Студениця Староушицького району
|
27595 |
П-7526 |
Садовий Степан Йосипович |
1897 |
с. Маниківці Михалпільського району
|
27596 |
П-2957 |
Садовий Юрій Григорович |
1878 |
с. Олександрівка Сатанівського району
|
27597 |
П-26178 |
Садовський Антон Созонтович |
1897 |
с. Перевали (Польща)
|
27598 |
П-14186 |
Садовський Олександр Андрійович |
1890 |
с. Немиринці Городоцького району
|
27599 |
П-5273 |
Садовський Олександр Денисович |
1901 |
с. Копачівка Волочиського району
|
27600 |
П-6617 |
Садовський Олександр Йосипович |
1911 |
с. Бараннє-Улашанівка Славутського району
|
27601 |
П-3693 |
Садовський Олександр Ісакович |
1894 |
м. Окшея (Польща)
|
27602 |
П-17168 |
Садовський Броніслав Степанович |
1910 |
м-ко Сатанів
|
27603 |
П-17483 |
Садовський Володимир Мар'янович |
1903 |
с. Бараннє-Улашанівка Славутського району
|
27604 |
П-7077 |
Садовський Вікентій Созонович |
1891 |
с. Перевали Волинської губернії (Польща)
|
27605 |
П-6173 |
Садовський Василь Родіонович |
1906 |
м. Вацлавськ (Польща)
|
27606 |
П-104 |
Садовський Герасим Федорович |
1914 |
с. Кремінна Городоцького району
|
27607 |
П-7989 |
Садовський Дем'ян Георгійович |
1899 |
с. Михнів Ізяславського району
|
27608 |
П-23958 |
Садовський Денис Микитович |
1908 |
с. Немиринці Фельштинського району
|
27609 |
П-25255 |
Садовський Юхим Іванович |
1910 |
с. Хорошів Ляховецького району
|
27610 |
П-9872 |
Садовський Іван Станіславович |
1883 |
с. Вовковинці Деражнянського району
|
27611 |
П-26259 |
Садовський Кузьма Йосипович |
1894 |
с. Требухівці Меджибізького району
|
27612 |
П-6617 |
Садовський Казимир Йосипович |
1909 |
с. Бараннє-Улашанівка Славутського району
|
27613 |
П-9380 |
Садовський Карл Миколайович |
1896 |
с. Зіньківці Кам'янець- Подільського району
|
27614 |
П-12222 |
Садовський Михайло Іванович |
1880 |
с. Біланівка Кам'янець- Подільського району
|
27615 |
П-14186 |
Садовський Петро Павлович |
1891 |
с. Немиринці Городоцького району
|
27616 |
П-28574 |
Садовський Прокіп Демидович |
1866 |
с. Котелянка Полонського району
|
27617 |
П-28577 |
Садовський Станіслав Іванович |
1896 |
с. Бадівка Здолбунівського району
|
27618 |
П-1158 |
Садовський Федот Прокопович |
1894 |
с. Котелянка Полонського району
|
27619 |
П-6100 |
Садовський Чеслав Францович |
1905 |
с. Бараннє-Улашанівка Славутського району
|
27620 |
П-26219 |
Садун Іван Якович |
1887 |
с. Дзеленці Проскурівського району
|
27621 |
П-1957 |
Садурський Сильвестр Пилипович |
1893 |
с. Вовчок Вінницької області
|
27622 |
П-6584 |
Сазанський Степан Іванович |
1895 |
с. Цикова Смотрицького району
|
27623 |
П-17780 |
Сазанський Альфред Еразмович |
1905 |
м. Вінниця
|
27624 |
П-5493 |
Сазанський Антон Якович |
1889 |
с. Янчинці Кам'янець-Подільського району
|
27625 |
П-23818 |
Сазанюк Петро Єфремович |
1895 |
с. Гуменники Рівненського повіту (Польща)
|
27626 |
П-25162 |
Сай (Сой) Онуфрій Павлович |
1891 |
с. Орєхово Брест-Литовського повіту (Польща)
|
27627 |
П-7957 |
Сай (Сой) Онуфрій Павлович |
1891 |
с. Орєхово Гродненської області
|
27628 |
П-17445 |
Сайдак Адам Антонович |
1912 |
с. Волиця Янівської волості (Польща)
|
27629 |
П-16988 |
Сайко Гнат Васильович |
1891 |
с. Нове Поріччя Городоцького району
|
27630 |
П-30524 |
Сайко Никанор Антонович |
1895 |
Полтавська губернія
|
27631 |
П-19609 |
Сайко Онуфрій Максимович |
1895 |
с. Нове Поріччя Городоцького району
|
27632 |
П-10477 |
Сайко Петро Микитович |
1894 |
м-ко Дунаївці
|
27633 |
П-26954 |
Сайчук Всеволод Андроникович |
1917 |
м-ко Остропіль
|
27634 |
П-24747 |
Сайчук Іван Омелянович |
1892 |
с. Сахнівці Антонінського району
|
27635 |
П-11232 |
Сайчук Костянтин Омелянович |
1895 |
с. Сахнівці Антонінського району
|
27636 |
П-7524 |
Саїшин Самсон Дмитрович |
1904 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
27637 |
П-18240 |
Сак Андрій Якович |
1893 |
с. Радівці Вовковинецького району
|
27638 |
П-13179 |
Сак Дмитро Григорович |
1897 |
с. Радівці Вовковинецького району
|
27639 |
П-5860 |
Сак Мойша Хаскелевич |
1916 |
м. Паб'яніце Лодзінського воєводства (Німеччина)
|
27640 |
П-12547 |
Сак Микола Григорович |
1899 |
с. Радівці Вовковинецького району
|
27641 |
П-14501 |
Сак Микола Григорович |
1899 |
с. Радівці Вовковинецького району
|
27642 |
П-28682 |
Сак Степан Якович |
1888 |
с. Радівці Вовковинецького району
|
27643 |
П-28992 |
Сак Пилип Миронович |
1899 |
с. Радівці Вовковинецького району
|
27644 |
П-25273 |
Сакевич Йосип Іванович |
1890 |
с. Криків Чемеровецького району
|
27645 |
П-4514 |
Сакевич Мар'ян Гнатович |
1907 |
с. Селичів Грицівського району
|
27646 |
П-22560 |
Сакевич Михайло Францович |
1894 |
с. Шидлівці Чемеровецького району
|
27647 |
П-4345 |
Сакевич Ніна Йосипівна |
1927 |
с. Гнатівці Меджибізького району
|
27648 |
П-20169 |
Сакевич Павло Артемович |
1888 |
с. Ємці Старокостянтинівського району
|
27649 |
П-22230 |
Сакович Іван Миколайович |
1873 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27650 |
П-3095 |
Сакович Кузьма Якович |
1882 |
с. Пеньки Гродненської губернії (Польща)
|
27651 |
П-11425 |
Сакович Станіслав Миколайович |
1866 |
с. Довжок Кам'янець- Подільського району
|
27652 |
П-5157 |
Саковський Антон Михайлович |
1890 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27653 |
П-5157 |
Саковська Ксенія Якимівна |
1900 |
с. Суховоля Бродського повіту (Галичина)
|
27654 |
П-17472 |
Саковський Олександр Іванович |
1884 |
с. Нижча Томашівка Ярмолинецького району
|
27655 |
П-13532 |
Саковський Альбін Антонович |
1894 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27656 |
П-1000 |
Саковський Антон Кіндратович |
1898 |
с. Томашівка Ярмолинецького району
|
27657 |
П-9691 |
Саковський Альбін Миколайович |
1892 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27658 |
П-3901 |
Саковський Альбін Антонович |
1894 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27659 |
П-9686 |
Саковський Антон Станіславович |
1912 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27660 |
П-5549 |
Саковський Олексій Станіславович |
1910 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27661 |
П-27968 |
Саковський Дмитро Костянтинович |
1898 |
м. Проскурів
|
27662 |
П-24645 |
Саковський Іван Рафаїлович |
1889 |
с. Великі Юначки Антонінського району
|
27663 |
П-8284 |
Саковський Йосип Альбінович |
1900 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27664 |
П-5549 |
Саковський Йосип Михайлович |
1897 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27665 |
П-5550 |
Саковський Йосип Миколайович |
1898 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27666 |
П-5549 |
Саковський Кароль Антонович |
1892 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27667 |
П-5549 |
Саковський Мартин Тимофійович |
1890 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27668 |
П-5549 |
Саковський Мартин Якович |
1895 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27669 |
П-28617 |
Саковський Михайло Макарович |
1896 |
с. Томашівка Ярмолинецького району
|
27670 |
П-5547 |
Саковський Нарциз Францович |
1905 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27671 |
П-11692 |
Саковський Никодим Іванович |
1873 |
с. Жищинці Городоцького району
|
27672 |
П-12541 |
Саковський Микола Лаврентійович |
1898 |
с. Томашівка Ярмолинецького району
|
27673 |
П-5549 |
Саковський Павло Тимофійович |
1891 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27674 |
П-8895 |
Саковський Петро Йосипович |
1901 |
с. Калюсик Віньковецького району
|
27675 |
П-1102 |
Саковський Станіслав Лаврентійович |
1902 |
с. Томашівка Ярмолинецького району
|
27676 |
П-5549 |
Саковський Станіслав Тимофійович |
1887 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27677 |
П-14476 |
Саковський Стефан Григорович |
1898 |
с. Нижча Томашівка Ярмолинецького району
|
27678 |
П-5550 |
Саковський Франц Хомич |
1898 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27679 |
П-15339 |
Саковський Франц Антонович |
1896 |
с. Криничне Деражнянського району
|
27680 |
П-21631 |
Саковський Юліан Антонович |
1903 |
с. Тульчин Вінницької області
|
27681 |
П-23213 |
Салабай Павло Гнатович |
1913 |
м-ко Верхнячка Уманського округу Черкаської області
|
27682 |
П-7357 |
Салабан Йосип Йосипович |
1896 |
м-ко Сатанів
|
27683 |
П-3363 |
Салабан Яніна Станіславівна |
1896 |
м-ко Сатанів
|
27684 |
П-24799 |
Салайда Павло Васильович |
1907 |
хут. Лози Кременецького повіту (Польща)
|
27685 |
П-3469 |
Салацінський Антон Федорович |
1870 |
с. Воронківці Старокостянтинівського району
|
27686 |
П-11641 |
Салацінський Альбін Захарович |
1888 |
с. Оріхівка Старокостянтинівського району
|
27687 |
П-12382 |
Салацінський Мар'ян Онуфрійович |
1900 |
с. Оріхівка Старокостянтинівського району
|
27688 |
П-1758 |
Салацький Петро Кіндратович |
1897 |
с. Майдан-Волянськ Полонського району
|
27689 |
П-1932 |
Салецький Броніслав Людвігович |
1911 |
с. Петримани Мурованокуриловецького району Вінницької області
|
27690 |
П-24473 |
Саливончук Василь Павлович |
1896 |
с. Зубарі Ізяславського району
|
27691 |
П-2024 |
Салій Юхим Пилипович |
1890 |
с. Гриців Грицівського району
|
27692 |
П-18386 |
Салій Іван Лук'янович |
1887 |
с. Слобода Остропільського району
|
27693 |
П-18461 |
Салій Трохим Федорович |
1900 |
с. Жилинці Ярмолинецького району
|
27694 |
П-30257 |
Салло Трифон Іванович |
1873 |
хут. Вовковинці Летичівського повіту
|
27695 |
П-4471 |
Салосятов Василь Степанович |
1920 |
м. Москва (РРФСР)
|
27696 |
П-16262 |
Салтинський Федір Пилипович |
1902 |
м-ко Жванець Кам'янецького повіту
|
27697 |
П-2201 |
Сальва Василь Олексійович |
1878 |
с. Великі Вірмени Орининського району
|
27698 |
П-15931 |
Сальва Микола Іванович |
1897 |
с. Киселівка Орининського району
|
27699 |
П-7273 |
Салько Микита Кузьмич |
1905 |
с. Ожигівці Волочиського району
|
27700 |
П-20094 |
Салига Федір Антонович |
1908 |
с. Манилівка Чорноострівського району
|
27701 |
П-11432 |
Салюк Марко Петрович |
1877 |
с. Загінці Михалпільського району
|
27702 |
П-15920 |
Салюк Петро Кіндратович |
1901 |
с. Понінка Полонського району
|
27703 |
П-9092 |
Салюк Тимофій Микитович |
1888 |
с. Адамів Полонського району
|
27704 |
П-6257 |
Салюк Андрій Митрофанович |
1907 |
с. Новополонне Полонського району
|
27705 |
П-281 |
Самара Іван Варфоломійович |
1896 |
с. Коськів Грицівського району
|
27706 |
П-10705 |
Самардак Ілля Семенович |
1899 |
с. Букачівці Станіславської області
|
27707 |
П-2697 |
Самбор Олена Йосипівна |
1908 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27708 |
П-7400 |
Самбор Йосип Петрович |
1900 |
с. Кузьмин Городоцького району
|
27709 |
П-15273 |
Самборик Павло Дмитрович |
1886 |
с. Кучська Слобідка Новоушицького району
|
27710 |
П-8471 |
Самборський Анатолій Йосипович |
1909 |
с. Покровка Сатанівського району
|
27711 |
П-17348 |
Самборський Броніслав Людвігович |
1902 |
с. Ліпини Миньковецького району
|
27712 |
П-5262 |
Самборський Юхим Васильович |
1880 |
с. Покровка Сатанівського району
|
27713 |
П-22152 |
Самборський Йосип Прокопович |
1886 |
с. Покровка Сатанівського району
|
27714 |
П-11218 |
Самборський Карл Іванович |
1907 |
с. Смотричівка Смотрицького району
|
27715 |
П-19782 |
Самборський Казимир Іванович |
1898 |
с. Сушки Красилівського району
|
27716 |
П-3608 |
Самборський Микола Дмитрович |
1909 |
с. Чорний Потяг (Буковина)
|
27717 |
П-3624 |
Самборська Розалія Костянтинівна |
1908 |
с. Ліпини Миньковецького району
|
27718 |
П-1262 |
Самборський Сигізмунд Людвігович |
1896 |
с. Ліпини Новоушицького району
|
27719 |
П-28421 |
Самборук Ілля Миколайович |
1902 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
27720 |
П-8016 |
Самков Ксенофонт Григорович |
1896 |
с. Судилків Шепетівського району
|
27721 |
П-7097 |
Самковський Пилип Васильович |
1908 |
с. Потереба Славутського району
|
27722 |
П-8361 |
Самковський Франц Миколайович |
1899 |
с. Берездів Берездівського району
|
27723 |
П-8877 |
Самковський Василь Антонович |
1887 |
с. Лисиче Славутського району
|
27724 |
П-9664 |
Самковський Іван Войцехович |
1903 |
с. Берездів Берездівського району
|
27725 |
П-21665 |
Самковський Йосип Степанович |
1890 |
м-ко Берездів
|
27726 |
П-13387 |
Самов'юк Архип Лазаревич |
1886 |
с. Михнівка Теофіпольського району
|
27727 |
П-25331 |
Самодорув Микола Терентійович |
1906 |
с. Ключі Лисогірського району Саратовської області
|
27728 |
П-2726 |
Самойлов Захар Захарович |
1882 |
с. Кудинка Летичівського району
|
27729 |
П-5266 |
Самойлович Адам Кирилович |
1904 |
с. Загребля Плужнянського району
|
27730 |
П-2930 |
Самойлюк Дмитро Трохимович |
1893 |
с. Грушка Староушицького району
|
27731 |
П-2938 |
Самойлюк Григорій Митрофанович |
1896 |
с. Великий Скнит Славутського району
|
27732 |
П-11043 |
Самойлюк Василь Іванович |
1901 |
с. Кривин Славутського району
|
27733 |
П-18597 |
Самойлюк Василь Онуфрійович |
1900 |
с. Грушка Староушицького району
|
27734 |
П-9386 |
Самойлюк (Самолюк) Кузьма Мартинович |
1903 |
с. Великий Скнит Славутського району
|
27735 |
П-20757 |
Самойлюк Корній Якович |
1908 |
с. Даньківці Антонінського району
|
27736 |
П-5895 |
Самойлюк Марко Євтихійович |
1890 |
с. Кудинка Летичівського району
|
27737 |
П-25005 |
Самойлюк Роман Іванович |
1890 |
с. Грушка Староушицького району
|
27738 |
П-24257 |
Самойлюк Сергій Іванович |
1899 |
с. Великий Скнит Славутського району
|
27739 |
П-23402 |
Самойлюк Фадей Федорович |
1888 |
с. Мирутин Берездівського району
|
27740 |
П-6753 |
Самокиш Гаврило Іванович |
1911 |
с. Дашківка Кам'янського району Полтавської області
|
27741 |
П-22471 |
Самолюк Софія Родіонівна |
1889 |
с. Солобківці Солобковецького району
|
27742 |
П-5968 |
Самолига Олексій Андрійович |
1907 |
с. Волиця Проскурівського району
|
27743 |
П-24470 |
Самольчук Родіон Омелянович |
1892 |
с. Селичів Берездівського району
|
27744 |
П-21193 |
Самольчук Конон Іванович |
1894 |
м-ко Берездів
|
27745 |
П-5851 |
Самолюк Василь Самойлович |
1897 |
с. Сковородки Старокостянтинівського району
|
27746 |
П-18939 |
Самолюк Дмитро Онуфрійович |
1912 |
с. Грушка Староушицького району
|
27747 |
П-23937 |
Самолюк Дмитро Іванович |
1903 |
с. Щурівчики Ізяславького району
|
27748 |
П-12153 |
Самолюк Дмитро Омелянович |
1870 |
с. Митківці Меджибізького району
|
27749 |
П-2764 |
Самолюк Захар Васильович |
1881 |
с. Голенищеве Вовковинецького району
|
27750 |
П-27770 |
Самолюк Іван Іванович |
1910 |
с. Щурівчики Ізяславського району
|
27751 |
П-12717 |
Самолюк Іван Матвійович |
1881 |
с. Щурівчики Ізяславського району
|
27752 |
П-1060 |
Самолюк Іван Микитович |
1884 |
с. Новоселиця Полонського району
|
27753 |
П-11651 |
Самолюк Карпо Іванович |
1880 |
с. Гречинці Летичівського району
|
27754 |
П-9069 |
Самолюк Матвій Микитович |
1894 |
с. Новоселиця Полонського району
|
27755 |
П-9070 |
Самолюк Тимофій Микитович |
1896 |
с. Новоселиця Полонського району
|
27756 |
П-14968 |
Самолюк Роман Наумович |
1900 |
с. Берізка Володимирського повіту (Польща)
|
27757 |
П-22770 |
Самолюк Феодосій Іванович |
1897 |
м-ко Кунів Ізяславського району
|
27758 |
П-29523 |
Самсонін Павло Степанович |
1881 |
с. Крюківка Тульської області (РРФСР)
|
27759 |
П-29523 |
Самсоніна Олександра Андріївна |
1891 |
м. Новоселиця (Бессарабія)
|
27760 |
П-20941 |
Самоукін Федір Іванович |
1890 |
с. Кумільгіно Калузького повіту (РРФСР)
|
27761 |
П-15898 |
Самоукіна Рафалина Гнатівна |
1903 |
с. Судимонт Шепетівського району
|
27762 |
П-21051 |
Самсонович Григорій Іванович |
1865 |
с. Пилипи-Хребтіївські Новоушицького району
|
27763 |
П-12691 |
Самсонович Михайло Улянович |
1889 |
с. Пилипи-Хребтіївські Новоушицького району
|
27764 |
П-313 |
Самсонович Сигізмунд Якович |
1888 |
с. Вишнівчик Смотрицького району
|
27765 |
П-21051 |
Самсонович Сергій Григорович |
1888 |
с. Пилипи-Хребтіївські Новоушицького району
|
27766 |
П-19261 |
Самсонович Яків Касянович |
1910 |
с. Бучая Староушицького району
|
27767 |
П-18383 |
Самсонюк Василь Карпович |
1875 |
с. Куча Новоушицького району
|
27768 |
П-28423 |
Самсонюк Ілля Данилович |
1856 |
с. Куча Новоушицького району
|
27769 |
П-4182 |
Самохвал Василь Мойсейович |
1877 |
с. Плужне Плужнянського району
|
27770 |
П-2197 |
Сампір Каленик Данилович |
1893 |
с. Онишківці Грицівського району
|
27771 |
П-3150 |
Самусько Роман Павлович |
1884 |
с. Пилявка Старосинявського району
|
27772 |
П-24390 |
Самчак Михайло Йосипович |
1889 |
с. Коржівці Михалпільського району
|
27773 |
П-6270 |
Самчинський Платон Павлович |
1894 |
м. Холм (Польща)
|
27774 |
П-20411 |
Самчук Олексій Григорович |
1892 |
с. Білецьке Полонського району
|
27775 |
П-30448 |
Самчук Василь Іванович |
1880 |
с. Хорошів Білогірського району
|
27776 |
П-24892 |
Самчук Григорій Карпович |
1899 |
с. Сивки Ляховецького району
|
27777 |
П-22500 |
Самчук Іван Володимирович |
1888 |
с. Лисиче Славутського району
|
27778 |
П-21133 |
Самчук Корній Степанович |
1899 |
с. Хоняків Славутського району
|
27779 |
П-22500 |
Самчук Петро Іванович |
1907 |
с. Лисиче Славутського району
|
27780 |
П-25152 |
Самчук Пантелеймон Михайлович |
1908 |
с. Сивки Ляховецького району
|
27781 |
П-24938 |
Самчук Петро Павлович |
1912 |
с. Сивки Ляховецького району
|
27782 |
П-14153 |
Самчук Пилип Михайлович |
1908 |
с. Сивки Ляховецького району
|
27783 |
П-6928 |
Санак Антон Йосипович |
1884 |
с. Горошки Полонського району
|
27784 |
П-6929 |
Санак Антон Йосипович |
1884 |
м. Полонне
|
27785 |
П-6962 |
Санак Антон Йосипович |
1884 |
с. Горошки Полонського району
|
27786 |
П-18028 |
Санак Микола Войцехович |
1884 |
м. Полонне
|
27787 |
П-29195 |
Сандо Мар'ян Савович |
1891 |
с. Владимир (Румунія)
|
27788 |
П-4236 |
Сандрацький Демид Пимонович |
1900 |
с. Свинна Старокостянтинівського району
|
27789 |
П-3880 |
Сандрост Василь Степанович |
1884 |
с. Велико-Мервин Слуцького повіту Пінської губернії
|
27790 |
П-5646 |
Сандула Тимофій Тимофійович |
1892 |
с. Журавлинці Сатанівського району
|
27791 |
П-22143 |
Сандула Лаврентій Антонович |
1878 |
с. Варівці Городоцького району
|
27792 |
П-1147 |
Сандуленко Ілля Васильович |
1889 |
Київська губернія
|
27793 |
П-22538 |
Сандуленко Ілля Васильович |
1890 |
с. Мотовилівка Васильківського району Київської області
|
27794 |
П-14922 |
Сандульський Леонід Олексійович |
1895 |
с. Дунаїв Кременецького району Тернопільської області
|
27795 |
П-19134 |
Сандуляк Іван Трохимович |
1890 |
с. Врублівці Кам'янець-Подільського району
|
27796 |
П-18150 |
Сандурський Валер'ян Григорович |
1895 |
с. Нова Бубнівка Чорноострівського району
|
27797 |
П-10862 |
Сандурський Віктор Григорович |
1888 |
с. Велика Бубнівка Чорноострівського району
|
27798 |
П-10254 |
Сандурський Володимир Сильвестрович |
1903 |
с. Нова Бубнівка Чорноострівського району
|
27799 |
П-10923 |
Сандурський Герасим Антонович |
1890 |
с. Нова Бубнівка Чорноострівського району
|
27800 |
П-13608 |
Сандурський Григорій Антонович |
1888 |
с. Бубнівка Чорноострівського району
|
27801 |
П-10148 |
Сандурський Людвіг Денисович |
1894 |
с. Мала Бубнівка Чорноострівського району
|
27802 |
П-1934 |
Сандурський Микола Антонович |
1879 |
с. Довжок Кам'янець- Подільського району
|
27803 |
П-25308 |
Сандурський Микола Антонович |
1883 |
с. Довжок Кам'янець- Подільського району
|
27804 |
П-21862 |
Сандурська Юзефа Йосипівна |
1892 |
с. Вільхівці Чемеровецького району
|
27805 |
П-20061 |
Санецький Іван Володимирович |
1888 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27806 |
П-24647 |
Санжа Микола Петрович |
1878 |
ст-ця Чорносовська Донської області (РРФСР)
|
27807 |
П-16003 |
Саницький Сигізмунд Григорович |
1896 |
с. Вихрівка Дунаєвецького району
|
27808 |
П-16923 |
Саницький Станіслав Йосипович |
1900 |
с. Підлісний Мукарів Солобковецького району
|
27809 |
П-24448 |
Саницький Станіслав Йосипович |
1902 |
м-ко Оринин
|
27810 |
П-26179 |
Санкевич Юліан Карлович |
1908 |
с. Буртин Полонського району
|
27811 |
П-7313 |
Санкевич Едвард Карлович |
1897 |
с. Буртин Полонського району
|
27812 |
П-4980 |
Санкевич Роман Васильович |
1897 |
с. Пасічна Остропільського району
|
27813 |
П-8816 |
Санковський Віталій Станіславович |
1912 |
с. Війтівці Ізяславського району
|
27814 |
П-7070 |
Саноцький Карло Хомич |
1888 |
с. Ніверка Орининського району
|
27815 |
П-8245 |
Саноцький Леонтій Гнатович |
1910 |
с. Ніверка Орининського району
|
27816 |
П-9538 |
Санькевич Іван Олександрович |
1896 |
с. Буртин Полонського району
|
27817 |
П-2662 |
Санько Федір Юрійович |
1897 |
с. Сацьке Новогрудського повіту (Польща)
|
27818 |
П-17677 |
Сапега Василь Романович |
1902 |
с. Посадув Хелмської губернії (Польща)
|
27819 |
П-5801 |
Сапега Марфа Леонтіївна |
1872 |
с. Лепесівка Білогірського району
|
27820 |
П-13317 |
Сапега Михайло Михайлович |
1907 |
с. Заліси (Польща)
|
27821 |
П-3984 |
Сапіжко Василь Якович |
1922 |
с. Миньківці Славутського району
|
27822 |
П-10317 |
Сапіжук Сергій Максимович |
1905 |
Волинська губернія
|
27823 |
П-7310 |
Сапливий Сергій (Сидір) Петрович |
1897 |
с. Степанівка Смотрицького району
|
27824 |
П-15707 |
Сапоговський Степан Іванович |
1901 |
с. Солобківці Солобковецького району
|
27825 |
П-8671 |
Сапожник Йосип Францович |
1897 |
с. Бубнівка Сатанівського району
|
27826 |
П-6708 |
Сапожников Лейзер Ойзерович |
1895 |
м-ко Тетіїв Білоцерківського округу Київської області
|
27827 |
П-6939 |
Сапожник Мойсей Пейсахович |
1897 |
м. Ізяслав
|
27828 |
П-6138 |
Сапожников Микола Павлович |
1906 |
с. Понінка Полонського району
|
27829 |
П-28816 |
Сапожник Йосип Іванович |
1910 |
с. Сатанівка Юринецького району
|
27830 |
П-25331 |
Сапожникова Теодора (Федора) Іванівна |
1897 |
с. Вочківці Волочиського району
|
27831 |
П-10448 |
Сапригін Юхим Кузьмич |
1897 |
Пензенська губернія (РРФСР)
|
27832 |
П-28373 |
Сапсай Іван Андрійович |
1907 |
с. Кузьминці Теофіпольського району
|
27833 |
П-953 |
Сапсай Іван Васильович |
1883 |
с. Кузьминці Теофіпольського району
|
27834 |
П-28373 |
Сапсай Михайло Петрович |
1890 |
с. Кузьминці Теофіпольського району
|
27835 |
П-13878 |
Сапсай Микита Степанович |
1898 |
с. Кузьминці Теофіпольського району
|
27836 |
П-24633 |
Сапунов Федір Микитович |
1900 |
с. Серпівка Єлецького повіту Орловської губернії
|
27837 |
П-4710 |
Сапун Іван Якович |
1883 |
с. Котюржинці Теофіпольського району
|
27838 |
П-2184 |
Сапун Мойсей Микитович |
1882 |
с. Киселі Старокостянтинівського району
|
27839 |
П-929 |
Саранчук Микола Васильович |
1900 |
с. Пукляки Орининського району
|
27840 |
П-15575 |
Сарафинович Сигізмунд Антонович |
1911 |
с. Привороття Староушицького району
|
27841 |
П-6848 |
Сарафинович Андрій Миколайович |
1891 |
м. Ізяслав
|
27842 |
П-18625 |
Сарафин Іван Іванович |
1915 |
с. Вулька Люблінського воєводства (Польща)
|
27843 |
П-19251 |
Сарапука Іван Улянович |
1897 |
с. Базалія Базалійського району
|
27844 |
П-4706 |
Сарновський Кароль Іванович |
1896 |
м-ко Городок
|
27845 |
П-14400 |
Сарновський Лук'ян Йосипович |
1891 |
с. Немиринці Городоцького району
|
27846 |
П-3202 |
Сарновський Мартин Антонович |
1890 |
с. Немиринці Городоцького району
|
27847 |
П-314 |
Сарновський Микола Федорович |
1899 |
с. Карачківці Чемеровецького району
|
27848 |
П-17151 |
Сарновський Фабіан Антонович |
1891 |
с. Немиринці Городоцького району
|
27849 |
П-24552 |
Сарновський Федір Михайлович |
1907 |
с. Добровляни Заліщицького повіту
|
27850 |
П-4707А |
Сарлій Іван Антонович |
1886 |
с. Віньківці Віньковецького району
|
27851 |
П-29552 |
Сарсалюк Омелян Микитович |
1873 |
с. Рогізна Староушицького району
|
27852 |
П-29552 |
Сарсалюк Василь Омелянович |
1909 |
с. Рогізна Староушицького району
|
27853 |
П-4939 |
Сас Онуфрій Петрович |
1917 |
с. Глушківці Солобковецького району
|
27854 |
П-10821 |
Сас Іван Оксентійович |
1894 |
м. Старокостянтинів
|
27855 |
П-15200 |
Сас Андрій Іванович |
1898 |
с. Бабухів Рогатинського повіту (Польща)
|
27856 |
П-13513 |
Сас Віра Федорівна |
1906 |
м-ко Миколаїв Проскурівського району
|
27857 |
П-11579 |
Сас Михайло Герасимович |
1904 |
с. Вигнанка Юринецького району
|
27858 |
П-15176 |
Сас Никифор Андрійович |
1873 |
с. Вишнівчик Купинського району
|
27859 |
П-6468 |
Сасюк Антон Іванович |
1886 |
м. Проскурів
|
27860 |
П-6384 |
Сас Михайло Францович |
1892 |
с. Кадиївка Ярмолинецького району
|
27861 |
П- 4760 |
Сасюк Гнат Іванович |
1892 |
м. Проскурів
|
27862 |
П-8507 |
Сауленко Трифон Павлович |
1884 |
с. Чорниводи Городоцького району
|
27863 |
П-12895 |
Саулько Марія Йосипівна |
1886 |
с. Поцурків Рівненського повіту (Польща)
|
27864 |
П-24515 |
Сафатов Леонтій Григорович |
1900 |
с. Пільна Тернава Дунаєвецького району
|
27865 |
П-25496 |
Сафонов Ілля Григорович |
1892 |
хут. Княжна-Леоново ст-ці Манич Донської області (РРФСР)
|
27866 |
П-15851 |
Сафонюк Андрон Сергійович |
1908 |
с. Гурщина Плужнянського району
|
27867 |
П-905 |
Сафронов Федір Дмитрович |
1910 |
|
27868 |
П-11771 |
Сафронюк Антон Омелянович |
1892 |
с. Теліжинці Ізяславського району
|
27869 |
П-23642 |
Сафроняк Василь Іванович |
1887 |
с. Заллуччя Орининського району
|
27870 |
П- 5259 |
Саф'ян Арон Шльомович |
1899 |
м. Рівне
|
27871 |
П-5487 |
Сахадіна Петро Іванович |
1906 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
27872 |
П-4706 |
Сахацький Йосип Іванович |
1889 |
м-ко Городок
|
27873 |
П-5228 |
Сахацький Йосип Тимофійович |
1891 |
с. Гродєц Петрковського воєводства (Польща)
|
27874 |
П-26200 |
Сахарчук Іван Романович |
1892 |
с. Гарно Бельського повіту Гродненської губернії (БРСР)
|
27875 |
П-1984 |
Сахновський Цаль Ізраїльський |
1885 |
м. Шепетівка
|
27876 |
П-9911 |
Сахнюк Василь Степанович |
1897 |
с. Великий Правутин Славутського району
|
27877 |
П-23495 |
Сахнюк Венедикт Кононович |
1893 |
с. Великий Правутин Берездівського району
|
27878 |
П-21566 |
Сахнюк Олена Сидорівна |
1882 |
м. Дубно Рівненської області
|
27879 |
П-27397 |
Сахнюк Карпо Кононович |
1896 |
с. Великий Правутин Берездівського району
|
27880 |
П-22571 |
Сахнюк Мойсей Стефанович |
1904 |
с. Великий Правутин Берездівського району
|
27881 |
П-13654 |
Сахнюк Никифор Семенович |
1891 |
м. Ізяслав
|
27882 |
П-23663 |
Сахнюк Онуфрій Іванович |
1882 |
с. Бережинці Теофіпольського району
|
27883 |
П-24461 |
Сахнюк Тетяна Кононівна |
1899 |
с. Тернавка Антонінського району
|
27884 |
П-16965 |
Сахнюк Федір Іванович |
1907 |
с. Великий Правутин Славутського району
|
27885 |
П-9455 |
Сацький Семен Петрович |
1911 |
с. Плужне Плужнянського району
|
27886 |
П-6207 |
Сацюк Іван Ерастович |
1898 |
м. Любовичі (Польща)
|
27887 |
П-25673 |
Сацюк Гнат Іванович |
1891 |
с. Святець Теофіпольського району
|
27888 |
П-24936 |
Сацюк Павло Тимофійович |
1889 |
с. Лядишівці Гродненської губернії (Польща)
|
27889 |
П-8759 |
Сацюк Петро Омелянович |
1883 |
с. Святець Мануїльського району
|
27890 |
П-18279 |
Сачок Стах Андрійович |
1901 |
с. Волиця-Керекешина Старокостянтинівського району
|
27891 |
П-30254 |
Саченко Семен Онуфрійович |
1877 |
с. Сахни Летичівськогорайону
|
27892 |
П-12394 |
Сачок Матвій Сильвестрович |
1897 |
с. Волиця-Керекешина Старокостянтинівського району
|
27893 |
П-10107 |
Сашицький Павло Іванович |
1909 |
с. Гнатівці Ружичнянського району
|
27894 |
П-21261 |
Сашицький Федір Павлович |
1888 |
с. Гнатівці Меджибізького району
|
27895 |
П-1630 |
Сваволюк Антон Васильович |
1911 |
с. Малий Чернятин Старокостянтинівського району
|
27896 |
П-25037 |
Сваричевський Антон Гаврилович |
1893 |
Шебутинці Староушицького району
|
27897 |
П-10860 |
Сваричевський Людвіг Антонович |
1886 |
с. Юрківці Чемеровецького району
|
27898 |
П-4170 |
Сваричевський Сильвестр Федорович |
1897 |
с. Присліп Калуського повіту Станіславського воєводства (Польща)
|
27899 |
П-22073 |
Сваринк Мирон Іванович |
1889 |
с. Лисогірка Смотрицького району
|
27900 |
П-11831 |
Сваток Авер'ян Демидович |
1898 |
с. Солобківці Солобковецького району
|
27901 |
П-4980 |
Сварчевський Север'ян Станіславович |
1883 |
с. Старий Остропіль Остропільського району
|
27902 |
П-4980 |
Сварчевський Антон Купріянович |
1886 |
с. Вишнопіль Остропільського району
|
27903 |
П-4980 |
Сварчевський Іван Едуардович |
1909 |
с. Сербинівка Остропільського району
|
27904 |
П-8615 |
Сварчевський Йосип Войткович |
1874 |
с. Вишнопіль Новоград- Волинського повіту
|
27905 |
П-8436 |
Сварчевський Станіслав Францович |
1896 |
с. Рідкодуб Остропільського району
|
27906 |
П-4889 |
Сварчевський Юзеф Север'янович |
1921 |
с. Остропіль Остропільського району
|
27907 |
П-1705 |
Свашко Регіна Адольфівна |
1913 |
с. Березне Шепетівського району
|
27908 |
П-25433 |
Свідзинський Олександр Антонович |
1907 |
м. Славута
|
27909 |
П-673 |
Свеженцев Володимир Гнатович |
1907 |
с. Лигівка Павлоградського району Дніпропетровської області
|
27910 |
П-8269 |
Свентек (Свіонтек) Вікентій Йосипович |
1882 |
с. Стріхове (Польща)
|
27911 |
П-7912 |
Свентик Сабін Йосипович |
1894 |
м-ко Летичів
|
27912 |
П-10196 |
Свінцінський Антон Іванович |
1900 |
с. Янушпіль Вінницької області
|
27913 |
П-11430 |
Свінціцький Микола Миколайович |
1881 |
м. Проскурів
|
27914 |
П-14863 |
Свінціцький Петро Григорович |
1881 |
с. Писарівка Ярмолинецького району
|
27915 |
П-5121 |
Свінціцький Степан Іванович |
1898 |
с. Понінка Полонського району
|
27916 |
П-24475 |
Свиридюк Микола Матвійович |
1903 |
с. Роб'янка Брест-Литовського повіту (Польща)
|
27917 |
П-25254 |
Свиридюк Іван Антонович |
1872 |
с. Степанівка Ляховецького району
|
27918 |
П-9745 |
Свиридюк Федір Петрович |
1888 |
с. Клембівка Шепетівського району
|
27919 |
П-29987 |
Свиридюк Роман Андрійович |
1910 |
с. Степанівка Білогірського району
|
27920 |
П-1714 |
Свержук Тимофій Миколайович |
1897 |
с. Немиринці Городоцького району
|
27921 |
П-28725 |
Свірчевський Станіслав Йосипович |
1906 |
с. Губельці Ганнопільського району
|
27922 |
П-7680 |
Світлицький Тимофій Іванович |
1879 |
с. Берег Дубинського повіту (Польща)
|
27923 |
П-24299 |
Світлинський Михайло Миколайович |
1904 |
с. Нова Гута Новоушицького району
|
27924 |
П-12269 |
Свєтлов Олександр Васильович |
1885 |
с. Пчева Новоладозького повіту Ленінградської області (РРФСР)
|
27925 |
П-24309 |
Світський (Свецький) Федір Іонович |
1904 |
с. Крупець Славутського району
|
27926 |
П-8877 |
Свецький Тилимон Іонович |
1898 |
с. Крупець Славутського району
|
27927 |
П-20901 |
Свецький Костянтин Макарович |
1876 |
с. Вільховець Кам'янець- Подільського району
|
27928 |
П-9401 |
Свецький Тилимон Іонович |
1898 |
с. Крупець Славутського району
|
27929 |
П-11505 |
Свічкова Розалія Бенціонівна |
1901 |
м-ко Дунаївці
|
27930 |
П-12111 |
Свідер Василь Кирилович |
1885 |
с. Хропотова Чемеровецького району
|
27931 |
П-24028 |
Свідер Василь Олексійович |
1903 |
с. Хропотова Чемеровецького району
|
27932 |
П-19074 |
Свідер Микита Федорович |
1893 |
с. Буйволівці Ярмолинецького району
|
27933 |
П-18123 |
Свідер Сергій Миколайович |
1904 |
с. Юрківці Чемеровецького району
|
27934 |
П-19445 |
Свідер Спиридон Іванович |
1886 |
с. Хропотова Чемеровецького району
|
27935 |
П-12398 |
Свідер Семен Павлович |
1900 |
с. Хропотова Чемеровецького району
|
27936 |
П-28252 |
Свідер Сергій Миколайович |
1904 |
с. Юрківці Чемеровецького району
|
27937 |
П-12616 |
Свідерок Павло Григорович |
1897 |
с. Дашківці Затонського району
|
27938 |
П-5211 |
Свідерський Андрій Антонович |
1899 |
с. Івки Старосинявського району
|
27939 |
П-20218 |
Свідерський Антон Володимирович |
1906 |
с. Нова Гутиська Плужнянського району
|
27940 |
П-6288 |
Свідерський Андрій Гаврилович |
1895 |
с. Гречани Проскурівського району
|
27941 |
П-12378 |
Свідерський Антон Михайлович |
1884 |
с. Райківці Фельштинського району
|
27942 |
П-15301 |
Свідерський Віталій Григорович |
1883 |
с. Кузьмин Городоцького району
|
27943 |
П-7729 |
Свідерський Владислав Тимофійович |
1888 |
с. Гурщина Плужнянського району
|
27944 |
П-20394 |
Свідерський Віталій Григорович |
1883 |
м-ко Кузьмин Городоцького району
|
27945 |
П-6618 |
Свідерський Володимир Матвійович |
1909 |
м. Дубно (Польща)
|
27946 |
П-4706 |
Свідерський Іван Броніславович |
1906 |
с. Жучківці Городоцького району
|
27947 |
П-5128 |
Свідерська Леонора Іванівна |
1900 |
с. Зіньківці Кам'янець-Подільського району
|
27948 |
П-25155 |
Свідерська Марія Павлівна |
1890 |
м-ко Жванець Кам'янець-Подільського району
|
27949 |
П-9503 |
Свідерський Іван Дмитрович |
1891 |
с. Данюки Чорноострівського району
|
27950 |
П-4706 |
Свідерський Іван Карлович |
1884 |
с. Липки Чорноострівського району
|
27951 |
П-17025 |
Свідерський Іван Тимофійович |
1874 |
с. Івахнівці Чемеровецького району
|
27952 |
П-15040 |
Свідерський Йосип Пилипович |
1888 |
с. Шарки Деражнянського району
|
27953 |
П-16410 |
Свідерський Йосип Францович |
1890 |
с. Скотиняни Городоцького району
|
27954 |
П-7050 |
Свідерський Михайло Броніславович |
1900 |
с. Жучківці Городоцького району
|
27955 |
П-9977 |
Свідерський Павло Петрович |
1892 |
с. Зіньків Кам'янець-Подільського району
|
27956 |
П-9552 |
Свідерський Павло Тимофійович |
1898 |
с. Зіньківці Кам'янець- Подільського району
|
27957 |
П-14234 |
Свідерський Микола Іванович |
1900 |
с. Хоптинці Юринецького району
|
27958 |
П-17919 |
Свідерський Микола Іванович |
1900 |
с. Хоптинці Юринецького району
|
27959 |
П-1198 |
Свідерський Семен Йосипович |
1897 |
с. Марківка Деражнянського району
|
27960 |
П-14231 |
Свідерський Флоріан Андрійович |
1880 |
с. Куманів Юринецького району
|
27961 |
П-19780 |
Свідерський Пилип Мартинович |
1891 |
с. Вільшаниця Ляховецького району
|
27962 |
П-29020 |
Свідерський Хома Йосипович |
1907 |
с. Зіньківці Кам'янець-Подільського району
|
27963 |
П-9503 |
Свідерський Федір Дмитрович |
1902 |
с. Данюки Чорноострівського району
|
27964 |
П-23983 |
Свідерська Емілія Іванівна |
1896 |
с. Зіньківці Кам'янець-Подільського району
|
27965 |
П-7450 |
Свідерський Юзеф Іванович |
1902 |
с. Голосків Меджибізького району
|
27966 |
П-7450 |
Свідерський Іван Іванович |
1891 |
с. Райківці Городоцького району
|
27967 |
П-24521 |
Свідзинський Олексій Федорович |
1905 |
с. Шатерники Ганнопільського району
|
27968 |
П-21234 |
Свідзинський Олексій Віталійович |
1891 |
с. Калачківці Староушицького району
|
27969 |
П-17104 |
Свідзинський Денис Матвійович |
1902 |
с. Жуків Славутського району
|
27970 |
П-24521 |
Свідзинський Демид Федорович |
1893 |
с. Шатерники Ганнопільського району
|
27971 |
П-5790 |
Свідницький Віталій Миколайович |
1882 |
м-ко Сатанів
|
27972 |
П-21468 |
Свіжак Андрій Францович |
1913 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
27973 |
П-15116 |
Свіжак Іван Іванович |
1885 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
27974 |
П-561 |
Свіжак Лаврентій Антонович |
1902 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
27975 |
П-8899 |
Свіжий Кайтан Михайлович |
1902 |
с. Борщівка Сатанівського району
|
27976 |
П-2679 |
Свиклишина Олена Осипівна |
1908 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27977 |
П-23217 |
Свинаренко Олександр Степанович |
1901 |
с. Петрашівка Володарського району Київської області
|
27978 |
П-937 |
Свинарчук Іван Максимович |
1880 |
с. Велика Мукша Кам'янець- Подільського району
|
27979 |
П-18153 |
Свинарчук Семен Васильович |
1900 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
27980 |
П-16923 |
Свинарчук Олексій Степанович |
1872 |
с. Підлісний Мукарів Солобковецького району
|
27981 |
П-8598 |
Свиненко Олександр Сильвестрович |
1886 |
м. Кам'янець-Подільський
|
27982 |
П-5583 |
Свинобойчук Іван Платонович |
1905 |
с. Порохня Волочиського району
|
27983 |
П-6756 |
Свинолупов Іван Васильович |
1910 |
с. Діхтярне Острозького району Рівненської області
|
27984 |
П-30524 |
Свинтицька Олександра Митрофанівна |
|
м-ко Летичів
|
27985 |
П-22046 |
Свинц Софон Гаврилович |
1893 |
с. Решнівка Антонінського району
|
27986 |
П-25792 |
Свинцицький Антон Станіславович |
1890 |
с. Цмівка Шепетівського району
|
27987 |
П-15242 |
Свинцицький Антон Адольфович |
1900 |
с. Буртин Полонського району
|
27988 |
П-13494 |
Свинцицький Антон Іванович |
1903 |
хут. Червоний Цвіт Шепетівського району
|
27989 |
П-20433 |
Свинцицький Антон Владиславович |
1885 |
с. Горинка Кременецького повіту
|
27990 |
П-17228 |
Свинцицький Антон Григорович |
1892 |
с. Медці Антонінського району
|
27991 |
П-17258 |
Свинцицький Антон Михайлович |
1888 |
с. Стара Гута Баранівського району Житомирської області
|
27992 |
П-8860 |
Свинцицький Адольф Домінікович |
1887 |
с. Буртин Полонського району
|
27993 |
П-19749 |
Свинцицький Бартко Мартинович |
1893 |
Буртин Полонського району
|
27994 |
П-4706 |
Свинцицький Воцех Тимофійович |
1904 |
с. Фельштин Городоцького району
|
27995 |
П-4706 |
Свинцицький Войцех Йосипович |
1905 |
с. Фельштин Городоцького району
|
27996 |
П-19749 |
Свинцицький Варфоломій Мартинович |
1893 |
с. Буртин Полонського району
|
27997 |
П-4278 |
Свинцицький Дмитро Йосипович |
1916 |
с. Іванівка Славутського району
|
27998 |
П-19420 |
Свинцицький Іван Адольфович |
1896 |
с. Буртин Полонського району
|
27999 |
П-2954 |
Свинцицький Іван Матвійович |
1893 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
28000 |
П-9883 |
Свинцицький Йосип Йосипович |
1897 |
с. Фельштин Городоцького району
|
28001 |
П- 8917 |
Свинцицький Йосип Степанович |
1880 |
с. Городище Новоград- Волинського району Житомирської області
|
28002 |
П-16467 |
Свинцицький Казимир Андрійович |
1909 |
с. Буртин Полонського району
|
28003 |
П-19749 |
Свинцицький Казимир Мартинович |
1900 |
с. Буртин Полонського району
|
28004 |
П-26133 |
Свинцицький Казимир Мартинович |
1900 |
с. Буртин Полонського району
|
28005 |
П-8819 |
Свинцицький Павло Никифорович |
1891 |
с. Буртин Полонського району
|
28006 |
П-13566 |
Свинцицький Роман Рафаїлович |
1903 |
с. Загуба Полонського району
|
28007 |
П-22456 |
Свинцицький Стах Гнатович |
1913 |
с. Медці Антонінського району
|
28008 |
П-7442 |
Свинцицький Тимофій Григорович |
1895 |
с. Заслуч Старокостянтинівського району
|
28009 |
П-19302 |
Свинцицький Флоріан Антонович |
1892 |
с. Буртин Полонського району
|
28010 |
П-15216 |
Свинцицький Флоріан Рохович |
1904 |
с. Буртин Полонського району
|
28011 |
П-9190 |
Свинцицький Юліан Мартинович |
1903 |
с. Буртин Полонського району
|
28012 |
П-27325 |
Свинцов Костянтин Іванович |
1862 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28013 |
П-30303 |
Свіргоцький Йосип Іванович |
1899 |
м-ко Оринин
|
28014 |
П-15130 |
Свирид Трифон Адамович |
1909 |
с. Кустівці Полонського району
|
28015 |
П-16868 |
Свиридюк Авксентій Григорович |
1901 |
с. Гориця Славутського району
|
28016 |
П-11442 |
Свиридюк Юхим Феодосійович |
1883 |
с. Берездів Ганнопільського району
|
28017 |
П-8369 |
Свирневський Никифор Семенович |
1889 |
с. Чухелі Базалійського району
|
28018 |
П-24645 |
Свірський Іван Станіславович |
1913 |
с. Тернавка Антонінського району
|
28019 |
П-9280 |
Свірський Гнат Іванович |
1913 |
с. Тернавка Антонінського району
|
28020 |
П-12769 |
Свірчевський Йосип Сидорович |
1873 |
с. Бачманівка Славутського району
|
28021 |
П-7545 |
Свірчевський Кароль Петрович |
1882 |
с. Нетішин Славутського району
|
28022 |
П-10258 |
Свірчевський Теофіл Леонтійович |
1905 |
с. Хмелівка Погребищенського району Вінницької області
|
28023 |
П-26219 |
Свирщ Ганна Степанівна |
1905 |
с. Грузевиця Проскурівського району
|
28024 |
П-26219 |
Свирщ Ганна Ільківна |
1893 |
м-ко Чорний Острів
|
28025 |
П-9719 |
Свирщ Броніслав Михайлович |
1896 |
с. Грузевиця Чорноострівського району
|
28026 |
П-5613 |
Свирщ Броніслав Іванович |
1903 |
с. Грузевиця Чорноострівського району
|
28027 |
П-11690 |
Свирщ Валентин Іванович |
1893 |
с. Грузевиця Чорноострівського району
|
28028 |
П-26219 |
Свирщ Валентин Іванович |
1893 |
с. Грузевиця Проскурівського району
|
28029 |
П-26219 |
Свирщ Іван Степанович |
1898 |
с. Грузевиця Проскурівського району
|
28030 |
П-5710 |
Свирщ Казимир Йосипович |
1888 |
с. Педоси Чорноострівського району
|
28031 |
П-9719 |
Свирщ Казимир Францович |
1901 |
с. Грузевиця Чорноострівського району
|
28032 |
П-9719 |
Свирщ Степан Іванович |
1909 |
с. Грузевиця Чорноострівського району
|
28033 |
П-9719 |
Свирщ Фелікс Францович |
1890 |
с. Грузевиця Чорноострівського району
|
28034 |
П-1264 |
Свистак Антон Оксентійович |
1904 |
с. Везденьки Проскурівського району
|
28035 |
П-22497 |
Свистак Микола Миколайович |
1890 |
м-ко Ляхівці
|
28036 |
П-7598 |
Свистак Макар Петрович |
1911 |
с. Яхнівці Волочиського району
|
28037 |
П-25487 |
Свистак Павлина Трохимівна |
1911 |
м-ко Красилів
|
28038 |
П-6855 |
Свистула Петро Іванович |
1898 |
с. Вовкодаєве Євсузького району Ворошиловградської області
|
28039 |
П-29560 |
Свистун Олександр Лук'янович |
1892 |
с. Великий Говилів Гусятинського повіту
|
28040 |
П-2614 |
Свистун Дем'ян Давидович |
1909 |
с. Гречана Сатанівського району
|
28041 |
П-19736 |
Свистун Іван Гнатович |
1891 |
с. Бабине Летичівського району
|
28042 |
П-30547 |
Свистун Микола Йосипович |
1892 |
с. Вихрівка Дунаєвецького району
|
28043 |
П-511 |
Свись Антон Павлович |
1891 |
с. Мацьківці Ружичнянського району
|
28044 |
П-14383 |
Свись Антон Павлович |
1891 |
с. Мацьківці Проскурівського району
|
28045 |
П-14272 |
Свись Володимир Михайлович |
1907 |
с. Мацьківці Проскурівського району
|
28046 |
П-17429 |
Світана Іван Антонович |
1884 |
м-ко Городок
|
28047 |
П-4706 |
Світана Іван Станіславович |
1888 |
м-ко Городок
|
28048 |
П-4706 |
Світана Петро Іванович |
1901 |
м-ко Городок
|
28049 |
П-22573 |
Світкович Михайло Євгенович |
1898 |
м. Братислава (Чехословаччина)
|
28050 |
П-10894 |
Світлик Петро Гаврилович |
1895 |
с. Яцьківці Кам'янець-Подільського району
|
28051 |
П-4294 |
Свішевський Олександр Флорович |
1869 |
с. Білотин Плужнянського району
|
28052 |
П-15195 |
Свішевський Михайло Григорович |
1892 |
с. Білотин Плужнянського району
|
28053 |
П-2829 |
Свищ Станіслав Софонович |
1902 |
с. Ружична Ружичнянського району
|
28054 |
П-22220 |
Свіщевський Васлентин Олександрович |
1910 |
м. Здолбунів Рівненської області
|
28055 |
П-4534 |
Свояк Михайло Ілліч |
1904 |
м-ко Махнівка Вінницької області
|
28056 |
П-9474 |
Связєв Олександр Омелянович |
1894 |
с. Марківці Летичівського району
|
28057 |
П-24700 |
Свят Степан Тимофійович |
1895 |
м. Вільно (Польща)
|
28058 |
П-24892 |
Святецький Степан Олександрович |
1895 |
с. Шимківці Ізяславського району
|
28059 |
П-11529 |
Святкевич Олексій Денисович |
1893 |
с. Селище Хотинського повіту (Бессарабія)
|
28060 |
П-4416 |
Святкевич Олексій Денисович |
1899 |
с. Селище Хотинського повіту (Бессарабія)
|
28061 |
П-24048 |
Свято Іван Кирилович |
1899 |
с. Кормильча Орининського району
|
28062 |
П-24048 |
Свято Степан Леонтійович |
1912 |
с. Кормильча Орининського району
|
28063 |
П-24048 |
Свято Федір Кирилович |
1906 |
с. Кормильча Орининського району
|
28064 |
П-24048 |
Свято Петро Кирилович |
1901 |
с. Кормильча Орининського району
|
28065 |
П-3110 |
Свято Іван Іванович |
1881 |
с. Кормильча Орининського району
|
28066 |
П-10939 |
Святецький Олександр Лаврентійович |
1892 |
с. Трительники Чорноострівського району
|
28067 |
П-11224 |
Святий Франц Мартинович |
1909 |
с. Заріччя Проскурівського району
|
28068 |
П-7246 |
Святий Олександр Дмитрович |
1897 |
с. Бубнівка Чорноострівського району
|
28069 |
П-5220 |
Святський Фелікс Казимирович |
1901 |
с. Коськів Грицівського району
|
28070 |
П-27452 |
Святська-Юхимчук Юзефа Людвігівна |
1893 |
с. Малі Мацевичі Грицівського району
|
28071 |
П-5220 |
Святський Іван Минович |
1900 |
с. Малі Мацевичі Грицівського району
|
28072 |
П-697 |
Святський Мар'ян Антонович |
1899 |
м. Старокостянтинів
|
28073 |
П-9262 |
Свячений Іван Сергійович |
1906 |
м-ко Юрівка Полтавської області
|
28074 |
П-18175 |
Себастьянова Аделія Іванівна |
1886 |
с. Жванчик Новоушицького району
|
28075 |
П-24620 |
Себастьянов Болеслав Альбінович |
1910 |
с. Маліївці Солобковецького району
|
28076 |
П-21501 |
Себеро Антон Йосипович |
1901 |
с. Ріхвальд (Чехословаччина)
|
28077 |
П-13455 |
Севастянов Олександр Федорович |
1884 |
с. Кутківці Чемеровецького району
|
28078 |
П-10903 |
Севастянов Олександр Андрійович |
1889 |
с. Тростянець Фельштинського району
|
28079 |
П-8066 |
Севастянов Антон Мартинович |
1904 |
с. Станіславівка Віньковецького району
|
28080 |
П-4534 |
Севастянов Адольф Станіславович |
1901 |
с. Могилівка Дунаєвецького району
|
28081 |
П-12515 |
Севастянов Михайло Іванович |
1903 |
с. Велика Кужелівка Новоушицького району
|
28082 |
П-20135 |
Севастянов Михайло Андрійович |
1883 |
с. Велика Кужелева Миньковецького району
|
28083 |
П-17316 |
Севастянов Станіслав Миколайович |
1891 |
с. Мушкутинці Дунаєвецького району
|
28084 |
П-17316 |
Севастянов Станіслав Миколайович |
1891 |
с. Мушкутинці Дунаєвецького району
|
28085 |
П-13771 |
Севастянов Пилип Антонович |
1889 |
с. Чабанівка Староушицького району
|
28086 |
П-4476 |
Севастянов Федір Мойсейович |
1886 |
с. Кутківці Чемеровецького району
|
28087 |
П-19930 |
Севастянов Пилип Антонович |
1888 |
с. Чабанівка Староушицького району
|
28088 |
П-7501 |
Севастянов Едуард Станіславович |
1893 |
с. Могилівка Дунаєвецького району
|
28089 |
П-24180 |
Северин Афанасій Юрійович |
1897 |
с. Михнів Ізяславського району
|
28090 |
П-4772 |
Северин Афанасій Юрійович |
1897 |
с. Михнів Ізяславського району
|
28091 |
П-5500 |
Северин Артем Юрійович |
1903 |
с. Михнів Ізяславського району
|
28092 |
П-22705 |
Северин Наум Симхович |
1896 |
м-ко Кам'яний Брід Житомирської області
|
28093 |
П-8045 |
Северин Никифор Георгійович |
1895 |
с. Михнів Ізяславського району
|
28094 |
П-15848 |
Севернюк Соломон Іванович |
1874 |
с. Нове Місто Старокостянтинівського району
|
28095 |
П-9280 |
Сев'юк Степан Матвійович |
1886 |
с. Тернавка Ізяславського району
|
28096 |
П-20 |
Сегал Сруль Мойсейович |
1920 |
м. Славута
|
28097 |
П-4574 |
Сегал Сімха Якович |
1902 |
м. Радомишль Київської області
|
28098 |
П-15410 |
Сегин Йосип Францович |
1910 |
с. Харківці Остропільського району
|
28099 |
П-8647 |
Седель Яків Іванович |
1894 |
с. Глинники Славутського району
|
28100 |
П-4727 |
Седлер Борис Гершкович |
1908 |
м-ко Городок
|
28101 |
П-23933 |
Седлецький Броніслав Матвійович |
1898 |
с. Рудка Смотрицького району
|
28102 |
П-8544 |
Седлецький Вікентій-Едуард Олександрович |
1913 |
м. Шепетівка
|
28103 |
П-15125 |
Седлецький Григорій Миколайович |
1903 |
с. Іванківці Проскурівського району
|
28104 |
П-21029 |
Седлецький Йосип Васильович |
1891 |
с. Шекеринці Плужнянського району
|
28105 |
П-15265 |
Седлецький Йосип Олександрович |
1915 |
м. Шепетівка
|
28106 |
П-6404 |
Седлецький Йосип Андрійович |
1902 |
м-ко Оринин
|
28107 |
П-25091 |
Седлецький Казимир Карлович |
1899 |
с. Хотень Другий Ізяславського району
|
28108 |
П-5790 |
Седлецький Мар'ян Антонович |
1907 |
м. Бердичів Житомирської області
|
28109 |
П-23168 |
Седлецький Медорт Віталійович |
1899 |
с. Цмівка Шепетівського району
|
28110 |
П-4265 |
Седлецький Сигізмунд Костянтинович |
1908 |
с. Буринці Ярмолинецького району
|
28111 |
П-3566 |
Седлецький Станіслав Флоріанович |
1896 |
с. Майдан-Чернелевецький Деражнянського району
|
28112 |
П-24254 |
Седлецький Степан Едуардович |
1873 |
м-ко Ганнопіль Славутського району
|
28113 |
П-4980 |
Седлярський Йосип Іванович |
1891 |
с. Сербинівка Остропільського району
|
28114 |
П-16443 |
Седлярський Фелікс Францович |
1912 |
с. Войтівці Ізяславського району
|
28115 |
П-14448 |
Сек Андрій Йосипович |
1899 |
с. Канівка Волочиського району
|
28116 |
П-13801 |
Сек Аполлінарій Адамович |
1903 |
с. Канівка Волочиського району
|
28117 |
П-3611 |
Сек Ганна Собківна |
1891 |
с. Канівка Волочиського району
|
28118 |
П-17897 |
Сек Андрій Йосипович |
1910 |
с. Канівка Волочиського району
|
28119 |
П-17586 |
Сек Андрій Іванович |
1898 |
с. Канівка Волочиського району
|
28120 |
П-16155 |
Сек Григорій Августинович |
1896 |
с. Канівка Волочиського району
|
28121 |
П-9983 |
Сек Іван Петрович |
1887 |
с. Канівка Волочиського району
|
28122 |
П-4404 |
Сек Іван Варфоломійович |
1904 |
с. Канівка Волочиського району
|
28123 |
П-16155 |
Сек Іван Варфоломійович |
1900 |
с. Канівка Волочиського району
|
28124 |
П-8866 |
Сек Йосип Іванович |
1886 |
с. Канівка Волочиського району
|
28125 |
П-27197 |
Сек Йосип Семенович |
1907 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
28126 |
П-7905 |
Сек Кароль Собкович |
1895 |
с. Борщівка Сатанівського району
|
28127 |
П-18917 |
Сек Климентій Іванович |
1879 |
с. Канівка Волочиського району
|
28128 |
П-3534 |
Сек Марія Леонтіївна |
1901 |
с. Канівка Волочиського району
|
28129 |
П-4404 |
Сек Михайло Іванович |
1908 |
с. Канівка Волочиського району
|
28130 |
П-3539 |
Сек Софія Титівна |
1886 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
28131 |
П-25632 |
Сек Тимофій Йосипович |
1896 |
с. Канівка Волочиського району
|
28132 |
П-22771 |
Сек Франц Павлович |
1901 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
28133 |
П-2955 |
Секретар Василь Якович |
1893 |
с. Федурки Волочиського району
|
28134 |
П-8308 |
Секридов Іван Григорович |
1909 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28135 |
П-9661 |
Селезень Феодосій Павлович |
1892 |
с. Ломовате Черкаського району Київської області
|
28136 |
П-621 |
Селезньов Петро Петрович |
1923 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28137 |
П-10981 |
Селезньов Петро Петрович |
1884 |
м-ко Почечине Чернігівської області
|
28138 |
П-6529 |
Селетин Йосип Іванович |
1890 |
с. Рокитниця (Польща)
|
28139 |
П-4933 |
Селецький Болеслав Казимирович |
1874 |
с. Цівківці Новоушицького району
|
28140 |
П-6556 |
Селецький Владислав Карлович |
1897 |
с. Війтівці Летичівського району
|
28141 |
П-28577 |
Селецький Василь Ілліч |
1900 |
с. Нетішин Славутського району
|
28142 |
П-18076 |
Селецький Василь Ілліч |
1900 |
с. Нетішин Славутського району
|
28143 |
П-12345 |
Селецький Карл Кайтанович |
1882 |
с. Нова Ушиця Новоушицького району
|
28144 |
П-29234 |
Селецький Леонтій Улянович |
1927 |
с. Глібів Миньковецького району
|
28145 |
П-8245 |
Селецький Мар'ян Миколайович |
1910 |
с. Лозова Шаргородського району Вінницької області
|
28146 |
П-29234 |
Селецька Марія Йосипівна |
1902 |
м. Дніпропетровськ
|
28147 |
П-8245 |
Селецький Микола Йосипович |
1870 |
с. Нова Ушиця Новоушицького району
|
28148 |
П-29234 |
Селецька Галина Улянівна |
1924 |
м. Дніпропетровськ
|
28149 |
П-1231 |
Селіванович Іван Йосипович |
1891 |
м. Одеса
|
28150 |
П-12828 |
Селіварський Григорій Пилипович |
1900 |
с. Чорнокозинці Орининського району
|
28151 |
П-30017 |
Селіварський Петро Йосипович |
1905 |
с. Чорнокозинці Орининського району
|
28152 |
П-7177 |
Сельвачинський Микола Степанович |
1881 |
м. Проскурів
|
28153 |
П-13810 |
Сельський Антон Григорович |
1908 |
с. Радківці Юринецького району
|
28154 |
П-13810 |
Сельський Володимир Григорович |
1899 |
с. Радківці Юринецького району
|
28155 |
П-4706 |
Сельський Войцех Казимирович |
1895 |
с. Кузьмин Городоцького району
|
28156 |
П-6618 |
Сельський Мар'ян Антонович |
1904 |
с. Рожична Грицівського району
|
28157 |
П-705 |
Сельський Станіслав Людвігович |
1897 |
с. Кузьмин Городоцького району
|
28158 |
П-5250 |
Селюк Олександр Миколайович |
1899 |
с. Жидичин Луцького повіту (Польща)
|
28159 |
П-3389 |
Селявкін Іван Іларіонович |
1902 |
с. Підколоднівка Богучарського району Воронезької області (РРФСР)
|
28160 |
П-20651 |
Селярський Леонід Оттович |
1899 |
м-ко Шаргород Могилівського округу
|
28161 |
П-21817 |
Сема Стефан Арсентійович |
1899 |
с. Гулівці Ляховецького району
|
28162 |
П-20096 |
Семаш Володимир Устинович |
1899 |
с. Стріхівці Солобковецького району
|
28163 |
П-19125 |
Семелітов Олексій Омелянович |
1913 |
с. Крилів Рівненського повіту (Польща)
|
28164 |
П-53 |
Семенець Захар Омелянович |
1897 |
с. Великі Каленичі Шепетівського району
|
28165 |
П-16652 |
Семенець Кирило Самійлович |
1894 |
с. Вовковинецького району
|
28166 |
П-26154 |
Семенець Хома Афанасійович |
1901 |
с. Вовковинецького району
|
28167 |
П-17525 |
Семенишин Андрій Васильович |
1897 |
с. Кочубеїв Орининського району
|
28168 |
П-20502 |
Семенишин Іван Кирилович |
1885 |
с. Жердя Орининського району
|
28169 |
П-1724 |
Семенишин Лука Сидорович |
1901 |
с. Великий Карабчіїв Смотрицького району
|
28170 |
П-10978 |
Семенишин Михайло Григорович |
1892 |
с. Велика Яромирка Смотрицького району
|
28171 |
П-18598 |
Семенко Юхим Юхимович |
1896 |
с. Бичева Остропільського району
|
28172 |
П-16335 |
Семенков Гнат Феодосійович |
1890 |
с. Давидківці Проскурівського району
|
28173 |
П-21604 |
Семенов Дем'ян Якимович |
1887 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28174 |
П-2224 |
Семенов Євстратій Якович |
1905 |
с. Лобачі Решетилівського району Харківської області
|
28175 |
П-2751 |
Семенов Іван Лук'янович |
1899 |
с. Рачинці Дунаєвецького району
|
28176 |
П-3489 |
Семенов Петро Іванович |
1898 |
м. Рославль Смоленської області (РРФСР)
|
28177 |
П-23921 |
Семенов Станіслав Карлович |
1892 |
с. Рачинці Дунаєвецького району
|
28178 |
П-21095 |
Семенчук Андрій Якович |
1897 |
с. Лоївці Староушицького району
|
28179 |
П-15054 |
Семенчук Афанасій Якович |
1907 |
с. Лоївці Староушицького району
|
28180 |
П-23329 |
Семенчук Василь Михайлович |
1905 |
с. Жєлєзніца (Польща)
|
28181 |
П-7016 |
Семенчук Володимир Тихонович |
1893 |
с. Фердинандове Старокостянтинівського району
|
28182 |
П-10538 |
Семенчук Леонтій Самуїлович |
1882 |
с. Воробіївка Полонського району
|
28183 |
П-11895 |
Семенчук Устин Трохимович |
1903 |
с. Плоска Берездівського району
|
28184 |
П-24491 |
Семенюк Авксентій Миколайович |
1894 |
с. Терешки Антонінського району
|
28185 |
П-4112 |
Семенюк Олександр Федорович |
1897 |
с. Колом'є Славутського району
|
28186 |
П-19767 |
Семенюк Андрій Олексійович |
1894 |
с. Великі Зозулинці Базалійського району
|
28187 |
П-27548 |
Семенюк Андрій Васильович |
1904 |
с. Зайончики Юринецького району
|
28188 |
П-30445 |
Семенюк Андрій Захарович |
1889 |
с. Мислятин Ізяславського району
|
28189 |
П-24636 |
Семенюк Андрій Семенович |
1909 |
с. Стеброве Кобринського повіту (Польща)
|
28190 |
П-25403 |
Семенюк Ганна Йосипівна |
1890 |
м. Роздол Львівської області
|
28191 |
П-6331 |
Семенюк Антон Дмитрович |
1912 |
с. Жуків Славутського району
|
28192 |
П-17946 |
Семенюк Арсен Іванович |
1903 |
с. Юрівка Ляховецького району
|
28193 |
П-27734 |
Семенюк Афанасій Улянович |
1905 |
с. Селичів Ганнопільського району
|
28194 |
П-5536 |
Семенюк Володимир Андрійович |
1890 |
с. Жуків Ганнопільського району
|
28195 |
П-11659 |
Семенюк Володимир Степанович |
1888 |
с. Черепова Чорноострівського району
|
28196 |
П-18013 |
Семенюк Василь Авксентійович |
1876 |
с. Немиринці Теофіпольського району
|
28197 |
П-6668 |
Семенюк Василь Маркович |
1907 |
с. Зайончики Сатанівського району
|
28198 |
П-10328 |
Семенюк Василь Миколайович |
1906 |
с. Малий Правутин Ганнопільського району
|
28199 |
П-17792 |
Семенюк Василь Павлович |
1895 |
с. Москвитянівка Грицівського району
|
28200 |
П-14805 |
Семенюк Василь Трохимович |
1895 |
с. Дубрівка Баранівського району Житомирської області
|
28201 |
П-23326 |
Семенюк Георгій Федорович |
1898 |
с. Рестео-Атаки (Бессарабія)
|
28202 |
П-4267 |
Семенюк Григорій Мартинович |
1892 |
с. Головлі Славутського району
|
28203 |
П-11974 |
Семенюк Григорій Савович |
1898 |
с. Колом'є Славутського району
|
28204 |
П-25266 |
Семенюк Григорій Тимофійович |
1896 |
с. Соснівка Славутського району
|
28205 |
П-27734 |
Семенюк Данило Васильович |
1906 |
с. Селичів Ганнопільського району
|
28206 |
П-27734 |
Семенюк Дем'ян Федорович |
1902 |
с. Селичів Ганнопільського району
|
28207 |
П-19990 |
Семенюк Дмитро Григорович |
1889 |
с. Майдан-Лабунь Полонського району
|
28208 |
П-1757 |
Семенюк Дмитро Григорович |
1889 |
с. Майдан-Лабунь Полонського району
|
28209 |
П-18983 |
Семенюк Євген Антонович |
1897 |
с. Стеблі Ковельського повіту
|
28210 |
П-10788 |
Семенюк Іван Никифорович |
1897 |
с. Юрівка Білогірського району
|
28211 |
П-10986 |
Семенюк Іван Олексійович |
1901 |
с. Дзвінки Білогірського району
|
28212 |
П-5226 |
Семенюк Іван Семенюк Іван Микитович |
1899 |
с. Ставниця Меджибізького району
|
28213 |
П-28423 |
Семенюк Іов Олександрович |
1893 |
с. Куча Новоушицького району
|
28214 |
П-28423 |
Семенюк Іван Олександрович |
1882 |
с. Куча Новоушицького району
|
28215 |
П-13987 |
Семенюк Іван Олександрович |
1894 |
с. Зайончики Юринецького району
|
28216 |
П-10300 |
Семенюк Іван Лукич |
1913 |
м-ко Антоніни
|
28217 |
П-22429 |
Семенюк Іван Андрійович |
1890 |
с. Головлі Ганнопільського району
|
28218 |
П-24291 |
Семенюк Іван Дем'янович |
1907 |
с. Бабине Старосинявського району
|
28219 |
П-10089 |
Семенюк Іван Мойсейович |
1891 |
с. Вовківці Мануїльського району
|
28220 |
П-5410 |
Семенюк Іван Степанович |
1907 |
с. Черепова Чорноострівського району
|
28221 |
П-16262 |
Семенюк Йосип Петрович |
1882 |
с. Мала Ростовка Липовецького району Вінницької області
|
28222 |
П-5057 |
Семенов Кирило Федорович |
1881 |
с. Ямпільчик Чемеровецького району
|
28223 |
П-26016 |
Семенюк Клементина Антонівна |
1913 |
с. Хмелівка Шепетівського району
|
28224 |
П-25266 |
Семенюк Кузьма Несторович |
1907 |
с. Соснівка Славутського району
|
28225 |
П-20042 |
Семенюк Кузьма Андрійович |
1895 |
с. Головлі Славутського району
|
28226 |
П-25589 |
Семенюк Марко Якович |
1879 |
с. Волочиськ Волочиського району
|
28227 |
П-288 |
Семенюк Матвій Михайлович |
1888 |
м. Шепетівка
|
28228 |
П-25234 |
Семенюк Матвій Юхимович |
1880 |
с. Немиринці Теофіпольського району
|
28229 |
П-21321 |
Семенюк Михайло Юхимович |
1897 |
хут. Деревищина Судилківського району
|
28230 |
П-28607 |
Семенюк-Солоненко Михайло Онуфрійович |
1905 |
с. Кадиївці Кам'янець- Подільського району
|
28231 |
П-27225 |
Семенюк Михайло Улянович |
1907 |
с. Селичів Ганнопільського району
|
28232 |
П-1260 |
Семенюк Наум Андрійович |
1902 |
с. Кадиївці Кам'янець-Подільського району
|
28233 |
П-25983 |
Семенюк Нестор Афанасійович |
1876 |
с. Соснівка Ганнопільського району
|
28234 |
П-14370 |
Семенюк Микола Юхимович |
1896 |
с. Глинники Славутського району
|
28235 |
П-2158 |
Семенюк Микола Ількович |
1909 |
с. Ходорівці Кам'янець-Подільського району
|
28236 |
П-25403 |
Семенюк Ольга Матвіївна |
1923 |
м. Шепетівка
|
28237 |
П-79 |
Семенюк Петро Федотович |
1887 |
с. Черепова Чорноострівського району
|
28238 |
П-3937 |
Семенюк Павло Іванович |
1876 |
с. Юрівка Білогірського району
|
28239 |
П-25983 |
Семенюк Павло Несторович |
1911 |
с. Соснівка Ганнопільського району
|
28240 |
П-3384 |
Семенюк Петро Миколайович |
1881 |
с. Улашанівка Славутського району
|
28241 |
П-5308 |
Семенюк-Швайко Павло Олександрович |
1907 |
с. Гриців Грицівського району
|
28242 |
П-8535 |
Семенюк Петро Михайлович |
1893 |
с. Малий Скнит Славутського району
|
28243 |
П-21574 |
Семенюк Роман Степанович |
1889 |
с. Любарка Ковельського повіту Волинської губернії
|
28244 |
П-2422 |
Семенюк Семен Стахович |
1907 |
с. Малий Правутин Берездівського району
|
28245 |
П-10490 |
Семенюк Степан Кирилович |
1908 |
с. Зайончики Юринецького району
|
28246 |
П-18132 |
Семенюк Семен Трохимович |
1899 |
с. Велика Гнійниця Плужнянського району
|
28247 |
П-12293 |
Семенюк Степан Петрович |
1901 |
с. Зайончики Волочиського району
|
28248 |
П-17792 |
Семенюк Степан Павлович |
1897 |
с. Москвитянівка Грицівського району
|
28249 |
П-9475 |
Семенюк Самсон Карлович |
1901 |
с. Понора Славутського району
|
28250 |
П-6651 |
Семенюк Стах Якович |
1910 |
с. Зайончики Волочиського району
|
28251 |
П-22027 |
Семенюк Семен Артемович |
1898 |
с. Зайончики Юринецького району
|
28252 |
П-21621 |
Семенюк Семен Іванович |
1904 |
с. Яневичі Володимир-Волинського повіту (Польща)
|
28253 |
П-25378 |
Семенюк Сергій Кирилович |
1890 |
с. Білокриниччя Шепетівського району
|
28254 |
П-10056 |
Семенюк Степан Григорович |
1912 |
с. Дубрівка Баранівського району Житомирської області
|
28255 |
П-22452 |
Семенюк Степан Кирилович |
1908 |
с. Зайончики Сатанівського району
|
28256 |
П-12531 |
Семенюк Тетяна Петрівна |
1905 |
с. Шатилово Спаського повіту Рязанської губернії (РРФСР)
|
28257 |
П-7295 |
Семенюк Трохим Іванович |
1900 |
с. Яневичі Володимир-Волинського повіту (Польща)
|
28258 |
П-12787 |
Семенюк Пилип Степанович |
1904 |
с. Кустівці Полонського району
|
28259 |
П-11332 |
Семенюк Пилип Юхимович |
1892 |
с. Долоччя Плужнянського району
|
28260 |
П-11295 |
Семенюк Федір Гнатович |
1915 |
с. Мирутин Берездівського району
|
28261 |
П-19236 |
Семенюк Федір Тихонович |
1884 |
с. Вербка Летичівського району
|
28262 |
П-15571 |
Семенюк Феодосій Михайлович |
1898 |
с. Рестео-Атаки Хотинського повіту (Бессарабія)
|
28263 |
П-14100 |
Семенюк Феоктист Федорович |
1886 |
с. Кропивна Ізяславського району
|
28264 |
П-24434 |
Семенюк Феофіл Кузьмич |
1889 |
с. Великі Зозулинці Базалійського району
|
28265 |
П-5387 |
Семергей Іван Іванович |
1911 |
с. Діївка Дніпропетровського округу
|
28266 |
П-4634 |
Семержинський Болеслав Марцелійович |
1910 |
с. Нове Місто Старокостянтинівського району
|
28267 |
П-9708 |
Семержинський Мар'ян Марцелович |
1898 |
м. Старокостянтинів
|
28268 |
П-5528 |
Семержинський Едуард Климентійович |
1891 |
м. Старокостянтинів
|
28269 |
П-23790 |
Семеренко Степан Іванович |
1885 |
с. Красне Волочиського району
|
28270 |
П-11434 |
Семериков Володимир Петрович |
1886 |
с. Трительники Волочиського
|
28271 |
П-19827 |
Семерук Петро Прокопович |
1892 |
с. Мала Клітна Базалійського району
|
28272 |
П-25791 |
Семериков Володимир Петрович |
1888 |
с. Трительники Волочиського району
|
28273 |
П-6649 |
Семінський Роман Іванович |
1900 |
м. Дніпропетровськ
|
28274 |
П-9598 |
Семітко Василь Іванович |
1903 |
с. Новоселиця Полонського району
|
28275 |
П-6835 |
Семко Дмитро Антонович |
1901 |
с. Вірменські Хутори Орининського району
|
28276 |
П-14592 |
Семко Максим Давидович |
1884 |
с. Іванківці Юринецького району
|
28277 |
П-9646 |
Семошкевич Микола Петрович |
1899 |
с. Бохни Летичівського району
|
28278 |
П-25493 |
Семпович Адам Іванович |
1907 |
с. Синьків Радехівського району Львівської області
|
28279 |
П-9625 |
Семчик Іларіон Андрійович |
1889 |
с. Малі Пузирки Антонінського району
|
28280 |
П-22612 |
Семчишин Роман Іванович |
1895 |
с. Слобода (Галичина)
|
28281 |
П-9497 |
Семчишин Василь Григорович |
1896 |
с. Рихта Кам'янець-Подільського району
|
28282 |
П-29373 |
Семчишин Євстафій Федорович |
1890 |
с. Копистин Летичівського району
|
28283 |
П-13201 |
Семчишин Роман Іванович |
1895 |
с. Слобода Рогатинського району (Польща)
|
28284 |
П-4800 |
Семчишин Степан Пантелеймонович |
1899 |
с. Гніздичів Жидачівського повіту
|
28285 |
П-25552 |
Семчук Катерина Семенівна |
1924 |
с. Попівці Базалійського повіту
|
28286 |
П-6992 |
Семчук Семен Маркович |
1852 |
с. Поляни Волочиського району
|
28287 |
П-12192 |
Семчук Семен Маркович |
1852 |
с. Поляни Волочиського району
|
28288 |
П-4760 |
Сендель Микола Михайлович |
1898 |
м. Проскурів
|
28289 |
П-19867 |
Сендель Йосип Семенович |
1905 |
м. Проскурів
|
28290 |
П-24405 |
Сендзюк Іван Васильович |
1899 |
с. Шмирки Базалійського району
|
28291 |
П-6404 |
Сендишевський Броніслав Станіславович |
1913 |
с. Татариська Кам'янець- Подільського району
|
28292 |
П-27088 |
Сеник Артем Павлович |
1898 |
с. Ожигівці Волочиського району
|
28293 |
П-28527 |
Сеник Афанасій Петрович |
1907 |
с. Ожигівці Волочиського району
|
28294 |
П-7233 |
Сеник Гаврило Григорович |
1889 |
с. Сербинів Волочиського району
|
28295 |
П-11996 |
Сеник Данило Тимофійович |
1913 |
с. Ожигівці Волочиського району
|
28296 |
П-10152 |
Сеник Дмитро Васильович |
1886 |
с. Шарки Деражнянського району
|
28297 |
П-1999 |
Сеницький Антон Володимирович |
1906 |
с. Припутні Ізяславського району
|
28298 |
П-2327 |
Сеницький Антон Михайлович |
1882 |
с. Шепетівка
|
28299 |
П-10319 |
Сенник Артем Павлович |
1898 |
с. Ожигівці Волочиського району
|
28300 |
П-4647 |
Сенник Гнат Сергійович |
1909 |
с. Ожигівці Волочиського району
|
28301 |
П-5805 |
Сенник Яків Феофанович |
1908 |
с. Ожигівці Волочиського району
|
28302 |
П- 10107 |
Сенич Федір Мартинович |
1884 |
Польща
|
28303 |
П-19381 |
Сенчак Андрій Федорович |
1894 |
с. Смільне Бродівського повіту
|
28304 |
П-19381 |
Сенчак Анастасій Тимофійович |
1895 |
с. Смільне Бродівського повіту
|
28305 |
П-18297 |
Сенчук Олексій Григорович |
1902 |
с. Баламутівка Михалпільського району
|
28306 |
П-18097 |
Сенчук Терентій Федорович |
1895 |
с. Баламутівка Михалпільського району
|
28307 |
П-11113 |
Сенчук Семен Олександрович |
1894 |
с. Баламутівка Ружичнянського району
|
28308 |
П-21734 |
Сень Петро Павлович |
1900 |
с. Дахнівка Сатанівського району
|
28309 |
П-6663 |
Сень Яків Полікарпович |
1906 |
с. Калнятичі Дубенського повіту (Польща)
|
28310 |
П-24645 |
Сенько Роман Людвігович |
1893 |
м-ко Базалія
|
28311 |
П-15278 |
Сенько Сергій Миколайович |
1913 |
ст. Ізяславль (БРСР)
|
28312 |
П-14165 |
Сеньков Василь Петрович |
1901 |
с. Вочківці Волочиського району
|
28313 |
П-8727 |
Сеньков Григорій Васильович |
1907 |
м. Шепетівка
|
28314 |
П-12789 |
Сеньков Кирило Осафатович |
1896 |
с. Івки Летичівського району
|
28315 |
П-13233 |
Сеньков Лука Степанович |
1879 |
с. Вірменські Хутори Орининського району
|
28316 |
П-25833 |
Сеньков Лука Степанович |
1878 |
с. Вірменські Хутори Орининського району
|
28317 |
П-14312 |
Сеньков Петро Андрійович |
1877 |
с. Вочківці Волочиського району
|
28318 |
П-12713 |
Сеньков Павло Григорович |
1875 |
с. Кудинка Летичівського району
|
28319 |
П-23846 |
Сеньков Семен Васильович |
1895 |
с. Чорна Смотрицького району
|
28320 |
П- 8188 |
Сенюк Марія Мартинівна |
1892 |
Польща
|
28321 |
П-7703 |
Сенюк Костянтин Тимофійович |
1891 |
м. Здолбунів Рівненської області
|
28322 |
П-13637 |
Сенюта Микола Лаврентійович |
1891 |
с. Брикуля Грицівського району
|
28323 |
П-13165 |
Сепитий Олексій Дмитрович |
1905 |
с. Супротивна Балка Полтавської області
|
28324 |
П-24899 |
Серадинський Едуард Тадушович |
1890 |
с. Ласкажув Сєдлецького воєводства (Польща)
|
28325 |
П-21534 |
Серацький Михайло Якимович |
1894 |
с. Колісець Теофіпольського району
|
28326 |
П-5007 |
Серацький Йосип Леонтійович |
1891 |
м. Славута
|
28327 |
П-20074 |
Серацький Дементій Іванович |
1900 |
с. Колісець Теофіпольського району
|
28328 |
П-3590 |
Серафимович Антон Антонович |
1897 |
с. Привороття Староушицького району
|
28329 |
П-3590 |
Серафимович Август Антонович |
1908 |
с. Привороття Староушицького району
|
28330 |
П-9193 |
Серафимович Антон Іванович |
1900 |
с. Чимбарівка Миньковецького району
|
28331 |
П-24857 |
Серафимович Петро Іванович |
1894 |
с. Привороття Староушицького району
|
28332 |
П-3590 |
Серафимович Іван Антонович |
1902 |
с. Привороття Староушицького району
|
28333 |
П-2381 |
Серафимович Іван Антонович |
1902 |
с. Привороття Староушицького району
|
28334 |
П-26198 |
Серафинюк Михайло Юхимович |
1905 |
с. Ходорівці Кам'янець- Подільського району
|
28335 |
П-25308 |
Серафинюк Михайло Юхимович |
1905 |
с. Ходорівці Кам'янець- Подільського району
|
28336 |
П-25308 |
Серафинюк Захар Григорович |
1902 |
с. Ходорівці Кам'янець- Подільського району
|
28337 |
П-24840 |
Серафинюк Лука Антонович |
1906 |
с. Привороття Староушицького району
|
28338 |
П-8204 |
Серба Станіслав Андрійович |
1895 |
с. Броварки Харківської області
|
28339 |
П-24353 |
Сербалюк Борис Семенович |
1914 |
м-ко Дунаївці
|
28340 |
П-12247 |
Сербалюк Яків Григорович |
1888 |
м-ко Дунаївці
|
28341 |
П-14751 |
Серватинський Йосип Людвігович |
1898 |
с. Шарівка Ярмолинецького району
|
28342 |
П-14629 |
Серветник Євген Васильович |
1902 |
с. Заставля Дунаєвецького району
|
28343 |
П-23781 |
Серветник Євген Васильович |
1902 |
с. Заставля Дунаєвецького району
|
28344 |
П- |
Серветник Мар'ян Йосипович |
1906 |
с. Курники Волочиського району
|
28345 |
П-6328 |
Серветник Семен Васильович |
1883 |
с. Свинна Михалпільського району
|
28346 |
П-22985 |
Серветник Михайло Гнатович |
1896 |
с. Шишківці Сатанівського району
|
28347 |
П-22895 |
Серветник Янко Андрійович |
1884 |
с. Стара Синява Старосинявського району
|
28348 |
П-6159 |
Серганюк Петро Михайлович |
1895 |
с. Чортовець Городенківського повіту (Польща)
|
28349 |
П-22006 |
Сергєєв Лаврентій Герасимович |
1897 |
с. Вербове Дніпропетровської області
|
28350 |
П-12693 |
Сергійчук Василь Антонович |
1888 |
с. Пархомівці Меджибізького району
|
28351 |
П-14211 |
Сергійчук Володимир Дмитрович |
1885 |
с. Пархомівці Меджибізького району
|
28352 |
П-3994 |
Сергійчук Гордій Мойсейович |
1901 |
с. Волиця-Керекешина Старокостянтинівського району
|
28353 |
П-17397 |
Сергійчук Євдоким Порфирович |
1899 |
с. Пархомівці Меджибізького району
|
28354 |
П-26154 |
Сердюк Олександр Федорович |
1886 |
с. Голенищеве Вовковинецького району
|
28355 |
П-11691 |
Сердюк Володимир Семенович |
1903 |
с. Шелехове Деражнянського району
|
28356 |
П-13511 |
Сердюк Ілля Іванович |
1903 |
хут. Заглиб'я Чорнобильського району Київської області
|
28357 |
П-12738 |
Сердюк Михайло Деомидович |
1905 |
хут. Першої річки Кочети Краснодарського краю (РРФСР)
|
28358 |
П-7404 |
Сердюк Петро Йосипович |
1915 |
с. Лисинці Грицівського району
|
28359 |
П-28939 |
Сердюк Пилип Микитович |
1906 |
с. Мирутин Ганнопільського району
|
28360 |
П-28939 |
Сердюк Пилип Михайлович |
1904 |
с. Мирутин Ганнопільського району
|
28361 |
П-947 |
Сердюк Кирило Васильович |
1903 |
с. Петропавлівка Петропавлівського району Дніпропетровської області
|
28362 |
П-4473 |
Серебряков Олексій Галкинович |
1922 |
с. Алатир Алатирського району Мордовської АРСР
|
28363 |
П-3489 |
Серебряков Борис Петрович |
1902 |
м. Жиздра Тульської області (РРФСР)
|
28364 |
П-18047 |
Серебряник Шулим Лейбович |
1905 |
м-ко Волочиськ
|
28365 |
П-4762 |
Сереветник Іван Харитонович |
1896 |
с. Гнатки Старокостянтинівського району
|
28366 |
П-9618 |
Сереветник Йосип Петрович |
1882 |
с. Курники Волочиського району
|
28367 |
П-6328 |
Сереветник Семен Васильович |
1897 |
с. Свинна Михайлівського району
|
28368 |
П-6886 |
Середа Никифор Пилипович |
1889 |
с. Підлужне (Польща)
|
28369 |
П-18268 |
Середа Нестор Васильович |
1892 |
с. Ілятка Старосинявського району
|
28370 |
П-20072 |
Середа Афанасій Феодосійович |
1898 |
с. Кривовілька Теофіпольського району
|
28371 |
П-2800 |
Середа Каленик Іванович |
1906 |
с. Мельники Іркліївського району Полтавської області
|
28372 |
П-3579 |
Середзинський Богдан Іванович |
1905 |
м. Старокостянтинів
|
28373 |
П-1635 |
Серединський Броніслав Феліксович |
1908 |
м. Старокостянтинів
|
28374 |
П-24667 |
Середюк Ілля Гнатович |
1913 |
с. Черниця (Польща)
|
28375 |
П-7367 |
Середюк Михайло Григорович |
1910 |
с. Клембівка Ізяславського району
|
28376 |
П-17917 |
Середюк Михайло Степанович |
1885 |
с. Доброгорща Городоцького району
|
28377 |
П-10567 |
Середюк Павло Володимирович |
1905 |
с. Суховоля Білогірського району
|
28378 |
П-9923 |
Середюк Феодосій Павлович |
1897 |
с. Шиїнці Деражнянського району
|
28379 |
П-11945 |
Серецький Войтко Станіславович |
1915 |
с. Жилинці Ярмолинецького району
|
28380 |
П-3926 |
Сєріков Василь Іванович |
1911 |
ст. Убінськ Новосибірської області (РРФСР)
|
28381 |
П-24506 |
Серкизюк Іван Маркович |
1895 |
с. Каветчина Кам'янець-Подільського району
|
28382 |
П-17437 |
Серкизюк Степан Тимофійович |
1897 |
с. Каветчина Кам'янець- Подільського району
|
28383 |
П-22542 |
Серкизюк Федір Максимович |
1886 |
с. Каветчина Кам'янець- Подільського району
|
28384 |
П-23719 |
Серкизюк Юхим Прокопович |
1896 |
с. Межигір Кам'янець-Подільського району
|
28385 |
П-7767 |
Сєров Іван Микитович |
1880 |
м-ко Волочиськ
|
28386 |
П-27604 |
Сєров Назарій Платонович |
1900 |
с. Летнік Медведівського району Ставропольського краю (РРФСР)
|
28387 |
П-328 |
Сероветник Василь Григорович |
1896 |
с. Війтівці Ружичнянського району
|
28388 |
П-22861 |
Серпаков Андрій Антонович |
1884 |
м-ко Дунаївці
|
28389 |
П-24230 |
Серпинський Станіслав Іванович |
1912 |
Дубенський повіт (Польща)
|
28390 |
П-17945 |
Сирпутович Іван Костянтинович |
1898 |
с. Стимоні Віленської губернії (Польща)
|
28391 |
П-5593 |
Сірук Варвара Устинівна |
1905 |
с. Чорнокали Ганнопільського району
|
28392 |
П-19116 |
Сірук Марко Миколайович |
1895 |
с. Дубровка Ярунського району Житомирської області
|
28393 |
П-24515 |
Сірий Броніслав Петрович |
1906 |
с. Рудка Смотрицького району
|
28394 |
П-14737 |
Сірий Василь Іванович |
1883 |
с. Грицьків Смотрицького району
|
28395 |
П-30349 |
Сірий Василь Йосипович |
1899 |
с. Рудка Смотрицького району
|
28396 |
П-23605 |
Сірий Володимир Якович |
1900 |
с. Стара Гута Смотрицького району
|
28397 |
П-5495 |
Сесаковський Антон Францович |
1904 |
с. Каскада Новоушицького району
|
28398 |
П-6304 |
Січинський Антон Іванович |
1889 |
м. Львів
|
28399 |
П-8601 |
Сивак Антон Михайлович |
1878 |
с. Святець Теофіпольського району
|
28400 |
П-4760 |
Сивак Войцех Войцехович |
1900 |
с. Гречани Проскурівського району
|
28401 |
П-12104 |
Сивак Григорій Васильович |
1886 |
с. Слобідка-Мукшанська Китайгородського району
|
28402 |
П-21301 |
Сивак Дмитро Григорович |
1892 |
с. Нетішин Славутського району
|
28403 |
П-17530 |
Сивак Омелян Іванович |
1888 |
с. Васильківці Михалпільського району
|
28404 |
П-6881 |
Сивак Іван Назарович |
1900 |
с. Кугаївці Чемеровецького району
|
28405 |
П-8450 |
Сивак Йосип Іванович |
1906 |
с. Гречани Проскурівського району
|
28406 |
П-25380 |
Сивак Іван Йосипович |
1876 |
с. Гречани Проскурівського району
|
28407 |
П-6179 |
Сивак Йосип Войцехович |
1897 |
с. Гречани Проскурівського району
|
28408 |
П-7166 |
Сивак Йосип Йосипович |
1910 |
с. Гречани Проскурівського району
|
28409 |
П-7923 |
Сивак Іван Войцехович |
1903 |
с. Гречани Проскурівського району
|
28410 |
П-25381 |
Сивак Іван Іванович |
1914 |
с. Гречани Проскурівського району
|
28411 |
П-16450 |
Сивак Лук'ян Федорович |
1896 |
с. Мар'янівка Теофіпольського району
|
28412 |
П-8721 |
Сивак Людвіг Йосипович |
1915 |
с. Гречани Проскурівського району
|
28413 |
П-10039 |
Сивак Людвіг Іванович |
1907 |
с. Гречани Проскурівського району
|
28414 |
П-7271 |
Сивак Михайло Йосипович |
1913 |
с. Гречани Ружичнянського району
|
28415 |
П-6881 |
Сивак Максим Назарович |
1898 |
с. Кугаївці Чемеровецького району
|
28416 |
П-24789 |
Сивак Марія Пилипівна |
1879 |
с. Святець Теофіпольського району
|
28417 |
П-19951 |
Сивак Микола Іванович |
1873 |
с. Удріївці Солобковецького району
|
28418 |
П-14599 |
Сивак Микола Іванович |
1876 |
с. Удріївці Солобковецького району
|
28419 |
П-5940 |
Сивак Павло Іванович |
1912 |
ст. Гречани Проскурівського району
|
28420 |
П-14963 |
Сивак Семен Кіндратович |
1891 |
с. Татаринці Ярмолинецького району
|
28421 |
П-19001 |
Сивак Семен Степанович |
1905 |
с. Слобідка-Глушковецька Солобковецького району
|
28422 |
П-1887 |
Сивак Сидір Григорович |
1898 |
с. Нетішин Славутського району
|
28423 |
П-30457 |
Сивак Феодосій Микитович |
1896 |
с. Вариводки Ляховецького району
|
28424 |
П-19941 |
Сивак Юрій Миронович |
1892 |
с. Нова Гребля Базалійського району
|
28425 |
П-14797 |
Сиваковський Аполлон Йосипович |
1884 |
хут. Добре Шепетівського району
|
28426 |
П-5110 |
Сиваковський Броніслав Йосипович |
1902 |
с. Мальованка Шепетівського району
|
28427 |
П-3259 |
Сиваковський Аполлон Йосипович |
1884 |
с. Хмелівка Шепетівського району
|
28428 |
П-19166 |
Сиван Іван Трохимович |
1876 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
28429 |
П-24845 |
Сиван Феодосій Павлович |
1911 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
28430 |
П-9374 |
Сиван Трифон Олексійович |
1889 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
28431 |
П-7709 |
Смвачок Станіслав Захарович |
1915 |
с. Користова Волочиського району
|
28432 |
П-6158 |
Сивасок Петро Францович |
1904 |
с. Користова Волочиського району
|
28433 |
П-101 |
Сиваш Іван Лаврентійович |
1889 |
м. Конотоп Чернігівської області
|
28434 |
П-7813 |
Сивек Гнат Петрович |
1893 |
с. Мясткув Сєдлецької губернії (Польща)
|
28435 |
П-23463 |
Сіверський Данило Кузьмич |
1892 |
с. Новоставці Теофіпольського району
|
28436 |
П-6634 |
Сіверський Омелян Степанович |
1906 |
с. Новоставці Теофіпольського району
|
28437 |
П-9732 |
Сіверський Йосип Григорович |
1889 |
м. Кременець (Польща)
|
28438 |
П-22481 |
Сіверський Михайло Степанович |
1893 |
с. Новоставці Теофіпольського району
|
28439 |
П-11546 |
Сіверський Матвій Созонович |
1890 |
с. Новоставці Теофіпольського району
|
28440 |
П-22470 |
Сіверський Роман Гнатович |
1889 |
с. Новоставці Теофіпольського району
|
28441 |
П-25546 |
Сіверський Степан Гнатович |
1898 |
с. Новоставці Теофіпольського району
|
28442 |
П-4760 |
Сівець Антон Іванович |
1894 |
м. Проскурів
|
28443 |
П-1838 |
Сівець Антон Іванович |
1906 |
м-ко Городок
|
28444 |
П-20832 |
Сівець Антон Каспрович |
1891 |
м-ко Городок
|
28445 |
П-4706 |
Сівець Антон Мартинович |
1885 |
м-ко Городок
|
28446 |
П-22364 |
Сівець Антон Павлович |
1895 |
м-ко Городок
|
28447 |
П-23385 |
Сівець Аполлінарій Антонович |
1902 |
м. Проскурів
|
28448 |
П-4674 |
Сівець Блажей Матвійович |
1870 |
м-ко Городок
|
28449 |
П- 1327 |
Сівець Олена Іванівна |
1905 |
м. Проскурів
|
28450 |
П-17161 |
Сівець Іван Рохович |
1883 |
с. Мархлівка Городоцького району
|
28451 |
П-18675 |
Сівець Йосип Карлович |
1909 |
м. Проскурів
|
28452 |
П-8421 |
Сівець Лаврентій Іванович |
1887 |
м. Проскурів
|
28453 |
П-7059 |
Сівець Нарциз-Цезарій Блажейович |
1909 |
м-ко Городок
|
28454 |
П-5491 |
Сівець Станіслав Іванович |
1893 |
м. Проскурів
|
28455 |
П-20363 |
Сівець Станіслав Матвійович |
1881 |
м-ко Городок
|
28456 |
П-8380 |
Сивик Антон Мартинович |
1891 |
с. Демківці Старокостянтинівського району
|
28457 |
П-5437 |
Сивковський Казимир Іванович |
1906 |
м-ко Ставище Київської області
|
28458 |
П-4265 |
Сивко Войтко Валентинович |
1885 |
с. Вихилівка Ярмолинецького району
|
28459 |
П-20259 |
Сивко Севастян Блажейович |
1892 |
с. Вихилівка Ярмолинецького району
|
28460 |
П-5437 |
Сивковський Казимир Іванович |
1906 |
м-ко Ставище Київської області
|
28461 |
П-16584 |
Сивоконський Ілля Степанович |
1890 |
с. Самчики Старокостянтинівського району
|
28462 |
П-28373 |
Сивопляс Іван Степанович |
1899 |
с. Криворудка Антонінського району
|
28463 |
П-24311 |
Сивопляс Ніл Юхимович |
1900 |
с. Рогізна Остропільського району
|
28464 |
П-9133 |
Сивоха Фелікс Карлович |
1895 |
м. Цейфин (Німеччина) Вихилівка
|
28465 |
П-22914 |
Сивук Степан Сергійович |
1901 |
м. Славута
|
28466 |
П-2219 |
Сивулицький Валер'ян Олександрович |
1909 |
с. Юринці Сатанівського району
|
28467 |
П-9554 |
Сивулько Михайло Іванович |
1892 |
с. Маниківці Михайлівського району
|
28468 |
П-5953 |
Сивулько Стефан Йосипович |
1904 |
с. Маниківці Михалпільського району
|
28469 |
П-15273 |
Сивун Остап Єфремович |
1900 |
с. Кучська Слобідка Новоушицького району
|
28470 |
П-18652 |
Сивун Іван Андрійович |
1891 |
с. Вільховець Новоушицького району
|
28471 |
П-29486 |
Сивуцька Ніна Мартинівна |
1894 |
м-ко Сатанів
|
28472 |
П-3731 |
Сігал Абрам Йосипович |
1896 |
м-ко Волочиськ
|
28473 |
П-4093 |
Сігал Герш Липович |
1903 |
м. Старокостянтинів
|
28474 |
П-29201 |
Сігал Бенціон Липович |
1905 |
м. Старокостянтинів
|
28475 |
П-25555 |
Сігал Бенціон Липович |
1905 |
м. Старокостянтинів
|
28476 |
П-28112 |
Сігал Калман Борухович |
1906 |
м. Проскурів
|
28477 |
П-28970 |
Сігал Меєер Навтулович |
1904 |
м-ко Фельштин
|
28478 |
П-17842 |
Сігал Шмуль Йосипович |
1906 |
м-ко Михалпіль
|
28479 |
П-9249 |
Сігал Шльома Янкельович |
1905 |
м. Херсон
|
28480 |
П-1430 |
Сігатинська Ірина Мусіївна |
1903 |
с. Западинці Красилівського району
|
28481 |
П-21027 |
Сігатинський Василь Петрович |
1886 |
с. Чорний Острів Чорноострівського району
|
28482 |
П-25392 |
Сігельман Адольф Соломонович |
1913 |
м-ко Гуменне (Чехословаччина)
|
28483 |
П-21565 |
Сигнатович Юзеф Станіславович |
|
с. Кровинка Теребовлянського району Тернопільської області
|
28484 |
П-23501 |
Сигирчук Кіндрат Антонович |
1895 |
с. Острів Волинської губернії
|
28485 |
П-7487 |
Сидельський Павло Ксаверійович |
1887 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28486 |
П-4210 |
Сідлаченко Юстим Карлович |
1905 |
с. Єлівка Тальнівського району Київської області
|
28487 |
П-19070 |
Сідлецький Адам Карлович |
1907 |
с. Хотень Другий Плужнянського району
|
28488 |
П-22017 |
Сідлецький Антон Вікторович |
1888 |
с. Голосків Кам'янець-Подільського району
|
28489 |
П-14093 |
Сідлецький Володимир Матвійович |
1896 |
с. Рудка Смотрицького району
|
28490 |
П-24867 |
Сідлецький Гнат Карлович |
1888 |
с. Радошівка Ізяславського району
|
28491 |
П-8044 |
Сідлецький Казимир Карлович |
1896 |
с. Радошівка Ізяславського району
|
28492 |
П-16607 |
Сідлецький Сигізмунд Карлович |
1909 |
с. Хотень Другий Плужнянського району
|
28493 |
П-5790 |
Сідляр Йосип Захарович |
1900 |
м-ко Сатанів
|
28494 |
П-30445 |
Сідлярський Едуард Людвігович |
1890 |
|
28495 |
П-3760 |
Сидоренко Василь Михайлович |
1896 |
с. Сорокотяжинці Немирівського району Вінницької області
|
28496 |
П-3447 |
Сидоренко Костянтин Герасимович |
1907 |
с. Вишнівчик Смотрицького району
|
28497 |
П-1598 |
Сидоренко Микола Якович |
1918 |
смт Дергачі Харківської області
|
28498 |
П-2546 |
Сидоренко Ольга Петрівна |
1891 |
м. Острог Рівненської області
|
28499 |
П-20010 |
Сидоренко Трохим Федорович |
1892 |
с. Залуччя Смотрицького району
|
28500 |
П-19315 |
Сидоришин Марко Сергійович |
1901 |
с. Нова Синявка Старосинявського району
|
28501 |
П-24410 |
Сидоров Василь Іванович |
1903 |
с. Коритище Баранівського району Житомирської області
|
28502 |
П-10989 |
Сидоров Андрій Васильович |
1898 |
с. Убельничі Рогатинського повіту (Галичина)
|
28503 |
П-4955 |
Сидоров Микола Степанович |
1902 |
с. Мартинівка Сатанівського району
|
28504 |
П-23859 |
Сидоров Степан Євстафійович |
1892 |
с. Слобідка-Смотрицька Смотрицького району
|
28505 |
П-14150 |
Сидорський Антон Олександрович |
1899 |
с. Климентовичі Шепетівського району
|
28506 |
П-15523 |
Сидорський Антон Владиславович |
1887 |
с. Буртин Полонського району
|
28507 |
П-10736 |
Сидорський Антон Йосипович |
1897 |
с. Горошки Полонського району
|
28508 |
П-8406 |
Сидорський Адольф Целестинович |
1897 |
с. Горошки Полонського району
|
28509 |
П-9183 |
Сидорський Альфред Владиславович |
1908 |
с. Горошки Полонського району
|
28510 |
П-9563 |
Сидорський Броніслав Целестинович |
1888 |
с. Горошки Полонського району
|
28511 |
П-6928 |
Сидорський Віталій Йосипович |
1902 |
м. Полонне
|
28512 |
П-6929 |
Сидорський Віталій Йосипович |
1902 |
м. Полонне
|
28513 |
П-4801 |
Сидорський Віктор Іванович |
1886 |
с. Романини Славутського району
|
28514 |
П-14150 |
Сидорський Григорій Олександрович |
1902 |
с. Климентовичі Шепетівського району
|
28515 |
П-28569 |
Сидоровський Гаврило Пилипович |
1913 |
с. Вікторівка Чемеровецького району
|
28516 |
П-14150 |
Сидорська Олена Костянтинівна |
1889 |
с. Климентовичі Шепетівського району
|
28517 |
П-2149 |
Сидорська Марія Вікентіївна |
1898 |
м. Полонне
|
28518 |
П-6928 |
Сидорський Домінік Йосипович |
1885 |
с. Горошки Полонського району
|
28519 |
П-11219 |
Сидорський Дмитро Костянтинович |
1900 |
с. Вікторівка Чемеровецького району
|
28520 |
П-6929 |
Сидорський Домінік Йосипович |
1885 |
с. Горошки Полонського району
|
28521 |
П-5110 |
Сидорський Іван Францович |
1886 |
м. Полонне
|
28522 |
П-7476 |
Сидорський Йосип Іванович |
1909 |
с. Климентовичі Шепетівського району
|
28523 |
П-17721 |
Сидорський Людвіг Вікентійович |
1898 |
с. Климентовичі Шепетівського району
|
28524 |
П-8406 |
Сидорський Марцелін Йосипович |
1897 |
с. Горошки Полонського району
|
28525 |
П-4801 |
Сидорський Марцелін Іванович |
1898 |
с. Романини Славутського району
|
28526 |
П-11986 |
Сидорський Норберт Адамович |
1905 |
с. Климентовичі Шепетівського району
|
28527 |
П-13316 |
Сидорський Петро Людвігович |
1904 |
с. Горошки Полонського району
|
28528 |
П-8349 |
Сидорський Роман Іванович |
1899 |
с. Климентовичі Шепетівського району
|
28529 |
П-6394 |
Сидорук Андрій Онисимович |
1909 |
м-ко Волочиськ
|
28530 |
П-6394 |
Сидорук Дмитро Ксенофонтович |
1896 |
м-ко Волочиськ
|
28531 |
П-20728 |
Сидорук Юхим Петрович |
1883 |
с. Маначин Волочиського району
|
28532 |
П-16046 |
Сидорук Іван Олександрович |
1866 |
с. Понора Славутського району
|
28533 |
П-25630 |
Сидорук Климентій Сергійович |
1910 |
с. Понора Славутського району
|
28534 |
П-4280 |
Сидорук Костянтин Михайлович |
1905 |
м-ко Вовковинці
|
28535 |
П-13278 |
Сидорук Павло Васильович |
1895 |
с. Велика Мукша Кам'янець- Подільського району
|
28536 |
П-7611 |
Сидорук Петро Іванович |
1900 |
с. Тупали Волинської області
|
28537 |
П-25454 |
Сидорук Сергій Каленикович |
1903 |
с. Гориця Славутського району
|
28538 |
П-15552 |
Сидорук Спиридон Гнатович |
1898 |
с. Фрідріхівка Волочиського району
|
28539 |
П-12730 |
Сидорчук Адольф Григорович |
1903 |
с. Немиринці Волочиського району
|
28540 |
П-8595 |
Сидорчук Олександр Павлович |
1899 |
ст. Козятин Вінницької області
|
28541 |
П-4195 |
Сидорчук Василь Кирилович |
1915 |
м. Шепетівка
|
28542 |
П-6394 |
Сидорчук Дмитро Ксенофонтович |
1896 |
с. Фрідріхівка Волочиського району
|
28543 |
П-11496 |
Сидорчук Іван Микитович |
1875 |
с. Федірки Волочиського району
|
28544 |
П-3012 |
Сидорчук Іван Микитович |
1878 |
с. Федірки Волочиського району
|
28545 |
П-20079 |
Сидорчук Іван Карлович |
1888 |
с. Хоровець Берездівського району
|
28546 |
П-25440 |
Сидорчук Каленик Самуїлович |
1895 |
м. Здолбунів Рівненської області
|
28547 |
П-10375 |
Сидорчук Максим Іванович |
1878 |
с. Фрідріхівка Волочиського району
|
28548 |
П-23489 |
Сидорчук Самуїл Петрович |
1882 |
с. Немиринці Волочиського району
|
28549 |
П-14064 |
Сидорчук Степан Семенович |
1895 |
с. Ярмолинці Ярмолинецького району
|
28550 |
П-1205 |
Сидорчук Степан Семенович |
1895 |
м-ко Ярмолинці
|
28551 |
П-8338 |
Сидорчук Семен Улянович |
1908 |
с. Федірки Волочиського району
|
28552 |
П-10606 |
Сидорчук Трохим Онуфрійович |
1878 |
с. Переросле Ізяславського району
|
28553 |
П-24898 |
Сидорчук Тихон Дмитрович |
1892 |
с. Сатанівка Сатанівського району
|
28554 |
П-8126 |
Сидорчук Федір Герасимович |
1920 |
с. Гута Берездівського району
|
28555 |
П-22668 |
Сидорчук Юрій Порфирович |
1897 |
с. Юринці Сатанівського району
|
28556 |
П-9837 |
Сідько Тихон Григорович |
1895 |
с. Мизове Волинської губернії
|
28557 |
П-10979 |
Сизик (Сезик) Петро Степанович |
1879 |
с. Розсоша Ружичнянського району
|
28558 |
П-8905 |
Сікало Казимир Андрійович |
1889 |
с. Гораєць Люблінської губернії (Польща)
|
28559 |
П-25843 |
Сіканевич Степан Іванович |
1877 |
с. Стара Гута Смотрицького району
|
28560 |
П-13622 |
Сікідін Семен Гнатович |
1903 |
с. Прикладники Пінського повіту Мінської губернії
|
28561 |
П-23376 |
Сікірко Станіслав Антонович |
1905 |
с. Купин Смотрицького району
|
28562 |
П-3411 |
Сікора-Стрілецька Ада Карлівна |
1904 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28563 |
П-1299 |
Сікора Антон Іванович |
1889 |
м. Проскурів
|
28564 |
П-7131 |
Сікора Антон Гнатович |
1876 |
м. Проскурів
|
28565 |
П-6857 |
Сікора Антон Йосипович |
1903 |
м. Проскурів
|
28566 |
П-1407 |
Сікора Броніслав Антонович |
1915 |
м. Проскурів
|
28567 |
П-4760 |
Сікора Йосип Домінікович |
1879 |
м. Проскурів
|
28568 |
П-17008 |
Сікора Іван Пантелеймонович |
1872 |
с. Пудлівці Кам'янець-Подільського району
|
28569 |
П-10573 |
Сікора Гнат Йосипович |
1892 |
м. Проскурів
|
28570 |
П-25191 |
Сікора Йосип Ілліч |
1900 |
м. Копичинці Тернопільської області
|
28571 |
П-9554 |
Сікора Йосип Францович |
1891 |
с. Маниківці Михайлівського району
|
28572 |
П-23418 |
Сікора Іван Францович |
1885 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
28573 |
П-8279 |
Сікора Йосип Матвійович |
1896 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
28574 |
П-21141 |
Сікора Кароліна Антонівна |
1900 |
м. Проскурів
|
28575 |
П-5958 |
Сікора Михайло Петрович |
1888 |
м. Проскурів
|
28576 |
П-20604 |
Сікора Микола Йосипович |
1888 |
м. Проскурів
|
28577 |
П-5958 |
Сікора Микола Петрович |
1900 |
м. Проскурів
|
28578 |
П-6339 |
Сікора Павло Павлович |
1916 |
с. Татаринці Ярмолинецького району
|
28579 |
П-16155 |
Сікора Павло Герасимович |
1908 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
28580 |
П-883 |
Сікора Софія Францівна |
1909 |
с. Вочківці Волочиського району
|
28581 |
П-29998 |
Сікора Текля Семенівна |
1907 |
м. Копичинці Тернопільської області
|
28582 |
П-27177 |
Сікора Франц Герасимович |
1905 |
м-ко Тарноруда Волочиського району
|
28583 |
П-4569 |
Сікора Пилип Григорович |
1895 |
хут. Дембицький Довжоцького району
|
28584 |
П-18523 |
Сікора Якуб Матвійович |
1882 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
28585 |
П-29685 |
Сікорук Микола Григорович |
1893 |
м. Проскурів
|
28586 |
П-17576 |
Сікорський Август Павлович |
1913 |
м. Рівне
|
28587 |
П-7146 |
Сікорський Адам Олександрович |
1907 |
с. Макіївці Грицівського району
|
28588 |
П-23324 |
Сікорський Адам Іванович |
1891 |
с. Малий Лазучин Базалійського району
|
28589 |
П-18851 |
Сікорський Антон Гнатович |
1885 |
с. Вища Погоріла Старокостянтинівського району
|
28590 |
П-17297 |
Сікорський Антон Станіславович |
1902 |
с. Верхняки Старокостянтинівського району
|
28591 |
П-3680 |
Сікорськая Аполлінарія Йосипівна |
1883 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
28592 |
П-7146 |
Сікорський Броніслав Олександрович |
1912 |
с. Лотівка Грицівського району
|
28593 |
П-8211 |
Сікорський Броніслав Антонович |
1905 |
м. Полонне
|
28594 |
П-15487 |
Сікорський Владислав Павлович |
1885 |
с. Патков (Польща)
|
28595 |
П-17619 |
Сікорський Гілярій Августинович |
1891 |
с. Малий Лазучин Базалійського району
|
28596 |
П-16499 |
Сікорський Григорій Михайлович |
1885 |
с. Жванець Кам'янець- Подільського району
|
28597 |
П-6617 |
Сікорський Іван Романович |
1903 |
с. Кошарів Люботинської волості (Польща)
|
28598 |
П-2445 |
Сікорський Іван Сидорович |
1891 |
с. Тернавка Антонінського району
|
28599 |
П-8354 |
Сікорський Іван Миколайович |
1899 |
с. Застіноче Теребовлянського повіту
|
28600 |
П-4535 |
Сікорський Іван Петрович |
1886 |
м-ко Красилів
|
28601 |
П-5109 |
Сікорський Іван Сидорович |
1891 |
с. Прилуки Гродненської області (БРСР)
|
28602 |
П-8749 |
Сікорський Іван Тимофійович |
1884 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
28603 |
П-8216 |
Сікорський Йосип Антонович |
1907 |
с. Михайлючка Шепетівського району
|
28604 |
П-30380 |
Сікорський Кайтан Антонович |
1891 |
с. Вихрівка Дунаєвецького району
|
28605 |
П-8154 |
Сікорський Люціан Казимирович |
1907 |
м. Одеса
|
28606 |
П-23668 |
Сікорський Лука Васильович |
1888 |
с. Міцівці Солобковецького району
|
28607 |
П-7302 |
Сікорський Мартин Павлович |
1897 |
с. Нучпали Шепетівського району
|
28608 |
П-7485 |
Сікорський Мартин Йосипович |
1907 |
с. Татаринці Солобковецького району
|
28609 |
П-7438 |
Сікорський Мар'ян Карлов-Едмундович |
1896 |
с. Нучпали Шепетівського району
|
28610 |
П-27229 |
Сікорський Михайло Миколайович |
1911 |
с. Охрімівці Віньковецького району
|
28611 |
П-9826 |
Сікорський Микола Йосипович |
1903 |
с. Кремінна Городоцького району
|
28612 |
П-4707А |
Сікорський Петро Іванович |
1892 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
28613 |
П-6339 |
Сікорський Павло Павлович |
1916 |
с. Татаринці Ярмолинецького району
|
28614 |
П-6404 |
Сікорський Петро Йосипович |
1909 |
с. Слобідка-Кульчієвецька Кам'янець-Подільського району
|
28615 |
П-20317 |
Сікорська Софія Юхимівна |
1902 |
Радомська губернія (Польща)
|
28616 |
П-10503 |
Сікорський Степан Миколайович |
1898 |
м-ко Волочиськ
|
28617 |
П-18659 |
Сікорський Станіслав Іванович |
1893 |
с. Охрімівці Віньковецького району
|
28618 |
П-10149 |
Сікорський Станіслав Йосипович |
1893 |
с. Кремінна Городоцького району
|
28619 |
П-6123 |
Сікорський Станіслав Климентійович |
1892 |
с. Хорів (Польща)
|
28620 |
П-29553 |
Сікорський Станіслав Михайлович |
1907 |
м-ко Сатанів
|
28621 |
П-23792 |
Сікорський Станіслав Михайлович |
1898 |
с. Гнатівці Меджибізького району
|
28622 |
П-19927 |
Сікорський Фелікс Мар'янович |
1899 |
с. Малий Чернятин Старокостянтинівського району
|
28623 |
П-16085 |
Сікорський Франц Антонович |
1902 |
с. Михайлючка Шепетівського району
|
28624 |
П-18332 |
Сікорський Пилип Антонович |
1901 |
с. Янівка Базалійського району
|
28625 |
П-9676 |
Сікорський Филимон Йосипович |
1902 |
с. Правдівка Ярмолинецького району
|
28626 |
П-19418 |
Сікорський Юзеф Карлович |
1875 |
с. Нучпали Заславського повіту
|
28627 |
П-7146 |
Сікорський Юзик Олександрович |
1905 |
м. Полонне
|
28628 |
П-16124 |
Сікорський Юліан Антонович |
1909 |
с. Нучпали Полонського району
|
28629 |
П-4254 |
Сикула Іван Антонович |
1922 |
с. Новий Світ Городоцького району
|
28630 |
П-20009 |
Сикула Іван Йосипович |
1902 |
с. Петриківці Волочиського району
|
28631 |
П-14519 |
Сикула Прокіп Іванович |
1885 |
с. Гаврилівці Кам'янець-Подільського району
|
28632 |
П-3575 |
Сикула Юзеф Іванович |
1891 |
с. Кривачинці Волочиського району
|
28633 |
П-10574 |
Сикула Роман Михайлович |
1888 |
с. Кривачинці Волочиського району
|
28634 |
П-8245 |
Силецький Мар'ян Миколайович |
1910 |
с. Лозова Шаргородського району Вінницької області
|
28635 |
П-23229 |
Силін Борис Георгійович |
1885 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28636 |
П-3342 |
Силін Сергій Євграфович |
1909 |
с. Слобідка Рильського району Курської області (РРФСР)
|
28637 |
П-25934 |
Сильвестр Ганна Густавівна |
1909 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28638 |
П-19741 |
Сильвестр Ганна Густавівна |
1909 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28639 |
П-20133 |
Сильвестр Герман Рудольфович |
1869 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28640 |
П-6969 |
Сильвеструк Григорій Дем'янович |
1886 |
с. Малі Юначки Антонінського району
|
28641 |
П-13522 |
Сильвеструк Михайло Климович |
1896 |
с. Малі Юначки Антонінського району
|
28642 |
П-13746 |
Сильвеструк Микита Васильович |
1902 |
с. Малі Юначки Антонінського району
|
28643 |
П-6660 |
Симакович Антон Онуфрійович |
1895 |
ст. Окниця (МРСР)
|
28644 |
П-13273 |
Симакова Марія Максимівна |
1900 |
с. Клюськ Ковельського повіту
|
28645 |
П-1923 |
Сімаковський Іван Григорович |
1880 |
с. Жванець Кам'янець-Подільського району
|
28646 |
П-21778 |
Сімаковський Петро Григорович |
1882 |
м-ко Жванець Новоушицького району
|
28647 |
П-6787 |
Симонець Іван Іванович |
1899 |
с. Ремчинці Луцького повіту
|
28648 |
П-28670 |
Симашкевич Євген Гнатович |
1919 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28649 |
П-5850 |
Симанштейн Іда Шимонівна |
1906 |
м-ко Брацлав Вінницької області
|
28650 |
П-15002 |
Симинський Валентин Семенович |
1904 |
с. Комарівці Барського району Вінницької області
|
28651 |
П-19729 |
Симинський Ілля Степанович |
1898 |
м-ко Козлів Тернопільського повіту
|
28652 |
П-19753 |
Симко Максим Давидович |
1884 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
28653 |
П-4360 |
Симон Борис Андрійович |
1898 |
м-ко Жирардув Варшавської губернії (Польща)
|
28654 |
П-25245 |
Дорогоща Ілля Васильович |
1894 |
с. Дорогоща Ізяславського району
|
28655 |
П-30445 |
Сімчук Антон Григорович |
1903 |
с. Сошне Ізяславського району
|
28656 |
П-30445 |
Сімчук Іван Григорович |
1900 |
с. Путринці Ізяславського району
|
28657 |
П-18492 |
Сингалевич Адольф Тимофійович |
1892 |
с. Василівка Базалійського району
|
28658 |
П-3731 |
Сингалевич Владислав Тимофійович |
1909 |
с. Василівка Теофіпольського району
|
28659 |
П-16315 |
Сингалевич Михайло Миколайович |
1895 |
м. Кременець (Польща)
|
28660 |
П-2787 |
Сингилевич Франц Іванович |
1904 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28661 |
П-29390 |
Сингушевський Йосип Войцехович |
1888 |
с. Підзамче Кам'янець- Подільського району
|
28662 |
П-28529 |
Синдер Герасим Степанович |
1894 |
с. Печі (Угорщина)
|
28663 |
П-7070 |
Синдируковський Михайло Іванович |
1904 |
с. Ріпинці Орининського району
|
28664 |
П-9053 |
Синєв Йосип Григорович |
1891 |
с. Василівка Теофіпольського району
|
28665 |
П-30524 |
Синєгуб Василь Андрійович |
1898 |
м-ко Летичів
|
28666 |
П-17074 |
Синенко Архип Іванович |
1889 |
с. Троєщина Полонського району
|
28667 |
П-18271 |
Синиця Агафія Федорівна |
1892 |
с. Олексіївка Старосинявського району
|
28668 |
П-19087 |
Синиця Олександр Карлович |
1890 |
с. Олексіївка Старосинявського району
|
28669 |
П-5222 |
Синиця Григорій Григорович |
1888 |
с. Кузьмин Красилівського району
|
28670 |
П-11772 |
Синиця Михайло Якович |
1892 |
с. Кузьмин Красилівського району
|
28671 |
П-5256 |
Синицький Антон Михайлович |
1882 |
м. Шепетівка
|
28672 |
П-27335 |
Синицький Йосип Денисович |
1899 |
с. Малий Лазучин Базалійського району
|
28673 |
П-590 |
Синицький Казимир Станіславович |
1884 |
с. Чижівка Ізяславського району
|
28674 |
П-27335 |
Синицький Марцелій Денисович |
1899 |
с. Малий Лазучин Базалійського району
|
28675 |
П-5409 |
Синицький Станіслав Адамович |
1861 |
с. Сільце Славутського району
|
28676 |
П-5256 |
Синицький Станіслав Михайлович |
1887 |
м. Шепетівка
|
28677 |
П-6845 |
Синицький Франц Станіславович |
1888 |
с. Чижівка Ізяславського району
|
28678 |
П-9068 |
Синишин Анастасій Якович |
1894 |
с. Бережанка Чемеровецького району
|
28679 |
П-3988 |
Синишин Василь Іванович |
1901 |
м. Станіслав (Галичина)
|
28680 |
П-20099 |
Синишин Василь Іванович |
1901 |
м. Станіслав (Галичина)
|
28681 |
П-7761 |
Синишин Давид Якович |
1896 |
с. Бережанка Чемеровецького району
|
28682 |
П-16892 |
Синишин Іван Григорович |
1896 |
с. Бережанка Чемеровецького району
|
28683 |
П-10523 |
Синишин Кирило Михайлович |
1904 |
с. Бережанка Чемеровецького району
|
28684 |
П-13267 |
Синишин Яків Олексійович |
1897 |
с. Бережанка Чемеровецького району
|
28685 |
П-2321 |
Сінкевич Антон Петрович |
1900 |
с. Скакунка Липовецького району Вінницької області
|
28686 |
П-4980 |
Сінкевич Болеслав Францович |
1893 |
с. Юзефівка Остропільського району
|
28687 |
П-24362 |
Сінкевич Василь Миколайович |
1899 |
с. Борщівка Кременецького повіту (Польща)
|
28688 |
П-4760 |
Сінкевич Мартин Карлович |
1887 |
м. Проскурів
|
28689 |
П-8321 |
Сінкевич Юліан Адамович |
1906 |
с. Тиранівка Полонського району
|
28690 |
П-2574 |
Синовський Антон Миколайович |
1880 |
м-ко Меджибіж
|
28691 |
П-16208 |
Синода Микола Іванович |
1899 |
м. Полонне
|
28692 |
П-12970 |
Сінчук Данило Томкович |
1888 |
с. Михайлівка Дунаєвецького району
|
28693 |
П-5660 |
Сінчук Іван Каленикович |
1894 |
с. Велика Радогощ Плужнянського району
|
28694 |
П-6834 |
Сінчук Мефодій Тилимонович |
1886 |
с. Велика Радогощ Плужнянського району
|
28695 |
П-16165 |
Сінчук Максим Корнійович |
1900 |
с. Казімірок Михалпільського району
|
28696 |
П- 12609 |
Сінчук Степан Семенович |
1887 |
м. Рівне
|
28697 |
П-14988 |
Синтюк Федір Васильович |
1896 |
с. Великі Каленичі Шепетівського району
|
28698 |
П-1755 |
Сінькевич Олександр Олександрович |
1900 |
м-ко Меджибіж
|
28699 |
П-8189 |
Сінькевич Альбін Степанович |
1909 |
с. Клембівка Ізяславського району
|
28700 |
П-21707 |
Сінькевич Броніслав Миколайович |
1899 |
с. Гуменці Кам'янець- Подільського району
|
28701 |
П-8075 |
Сінькевич Віктор Михайлович |
1899 |
с. Берездів Берездівського району
|
28702 |
П-2755 |
Сінькевич Казимир Степанович |
1898 |
м. Брест-Литовськ (Польща)
|
28703 |
П-6224 |
Сінькевич Петро Йосипович |
1908 |
с. Клембівка Ізяславського району
|
28704 |
П-9943 |
Сінькевич Франц Мар'янович |
1906 |
с. Лошківці Ярмолинецького району
|
28705 |
П-27104 |
Сіньков Василь Петрович |
1901 |
с. Вочківці Волочиського району
|
28706 |
П-1017 |
Сіньков Денис Федорович |
1892 |
с. Вочківці Волочиського району
|
28707 |
П-4435 |
Сіньков Дмитро Олексійович |
1906 |
с. Великі Вірмени Орининського району
|
28708 |
П-16222 |
Сіньков Ілля Павлович |
1901 |
с. Андріївка Чемеровецького району
|
28709 |
П-12694 |
Сіньков Павло Іванович |
1896 |
с. Вочківці Волочиського району
|
28710 |
П-6541 |
Сіньков Семен Ілліч |
1897 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
28711 |
П-20738 |
Сінькович Андрій Васильович |
1900 |
с. Стара Синява Старосинявського району
|
28712 |
П-17012 |
Сіньковський Василь Федорович |
1893 |
с. Довжок Кам'янець- Подільського району
|
28713 |
П-1171 |
Сіньковський Микола Васильович |
1872 |
с. Дрозди Могильовського повіту (БРСР)
|
28714 |
П-4261 |
Сіньковський Феодосій-Теодор Іванович |
1898 |
с. Яблунівка Деражнянського району
|
28715 |
П-11052 |
Синюк Михайло Адамович |
1896 |
с. Дивинь Межиріцького району Рівненської області
|
28716 |
П-4784 |
Синюк Петро Казимирович |
1896 |
Польща
|
28717 |
П-17759 |
Синюк Парасковія Андріївна |
1908 |
с. Мар'янівка Бишівського району Київської області
|
28718 |
П-23202 |
Синявська Ганна Варфоломіївна |
1898 |
с. Стара Гута Ізяславського району
|
28719 |
П-17151 |
Синявська Емілія Гнатівна |
1881 |
с. Липівка Городоцького району
|
28720 |
П-24687 |
Синявська Емілія Гнатівна |
1881 |
с. Липівка Городоцького району
|
28721 |
П-23202 |
Синявський Адольф Йосипович |
1897 |
с. Стара Гута Ізяславського району
|
28722 |
П-15669 |
Синявський Антон Антонович |
1873 |
с. Чорна Смотрицького району
|
28723 |
П-23811 |
Синявський Василь Миколайович |
1897 |
с. Дахнівка Сатанівського району
|
28724 |
П-7405 |
Синявський Іван Йосипович |
1887 |
с. Раціборівка Сатанівського району
|
28725 |
П-24645 |
Синявський Степан Лукашевич |
1912 |
с. Кременчуки Антонінського району
|
28726 |
П-2623 |
Синявський Франц Тимофійович |
1909 |
с. Раціборівка Сатанівського району
|
28727 |
П-24687 |
Синявський Франц Тимофійович |
1909 |
с. Раціборівка Сатанівського району
|
28728 |
П-21932 |
Синяк Яким Олександрович |
1897 |
с. Мала Шкарівка Грицівського району
|
28729 |
П- 23088 |
Сипак Франк Адамович |
1899 |
Польща
|
28730 |
П-11032 |
Сіперштейн Наум Володимирович |
1917 |
м-ко Смотрич
|
28731 |
П-24909 |
Сипович Юрій Антонович |
1909 |
м. Ульяновськ Куйбишевської області (РРФСР)
|
28732 |
П-6617 |
Сипович Борис Антонович |
1908 |
м. Новоульяновськ (РРФСР)
|
28733 |
П-16990 |
Сірант Василь Пантелеймонович |
1875 |
с. П'ятничани Орининського району
|
28734 |
П-5219 |
Сірант Іван Лукич |
1895 |
м-ко Балин Смотрицького району
|
28735 |
П-2647 |
Сірант Праска Йосипівна |
1899 |
с. Гуків Орининського району
|
28736 |
П-6942 |
Сірант Пантелеймон Федорович |
1902 |
с. П'ятничани Орининського району
|
28737 |
П-7310 |
Сірант Микита Федорович |
1892 |
с. П'ятничани Орининського району
|
28738 |
П-24044 |
Сірант Олексій Іванович |
1890 |
с. П'ятничани Орининського району
|
28739 |
П-13505 |
Сирацький Агапій Якимович |
1896 |
с. Колісець Теофіпольського району
|
28740 |
П-24518 |
Сирацький Макар Стратонович |
1891 |
с. Колісець Теофіпольського району
|
28741 |
П-15639 |
Сирацький Станіслав Андрійович |
1900 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
28742 |
П-10539 |
Сірик Корній Васильович |
1887 |
с. Рожни Летичівського району
|
28743 |
П-19481 |
Сиркизюк Іван Максимович |
1896 |
с. Каветчина Кам'янець-Подільського району
|
28744 |
П-9670 |
Сиркизюк Степан Григорович |
1894 |
с. Каветчина Кам'янець- Подільського району
|
28745 |
П-5260 |
Сірко Василь Степанович |
1888 |
с. Вільхівці Чемеровецького району
|
28746 |
П-25281 |
Сірко Терентій Миколайович |
1905 |
с. Кузьминчик Чемеровецького району
|
28747 |
П-1256 |
Сірман Максим Якубович |
1916 |
с. Кадиївка Ярмолинецького району
|
28748 |
П-4268 |
Сірмановський Антон Миколайович |
1923 |
с. Сказинці Ярмолинецького району
|
28749 |
П-2801 |
Сіробаба Тихон Феоктистович |
1897 |
с. Межиріч Лебединського району Сумської області
|
28750 |
П-13496 |
Сіромський Антон Феліксович |
1907 |
с. Дяків Берездівського району
|
28751 |
П-4781 |
Сіронд Антон Петрович |
1912 |
с. Лемеші Янушпільського району Житомирської області
|
28752 |
П-24044 |
Сіронт (Сірант) Володимир Семенович |
1888 |
с. П'ятничани Орининського району
|
28753 |
П-3474 |
Сирота Гаврило Павлович |
1903 |
с. Клинини Волочиського району
|
28754 |
П-24515 |
Сирота Юхим Трифонович |
1902 |
с. Пільна Тернава Солобковецького району
|
28755 |
П-24515 |
Сирота Микита Арсенійович |
1895 |
с. Пільна Тернава Солобковецького району
|
28756 |
П-16751 |
Сирота Никанор Михайлович |
1900 |
с. Мислібори Миньковецького району
|
28757 |
П-22459 |
Сирота Тимофій Петрович |
1896 |
с. Вочківці Волочиського району
|
28758 |
П-4315 |
Сирота Федір Филимонович |
1905 |
с. Хижники Остропільського району
|
28759 |
П-27194 |
Сирота Хаїм Айзикович |
1904 |
с. Купіль Волочиського району
|
28760 |
П-13768 |
Сироткін Григорій Іванович |
1900 |
Оренбурзька губернія (РРФСР)
|
28761 |
П-6126 |
Сиротюк Зіновій Павлович |
1894 |
с. Пєчанка (Польща)
|
28762 |
П-8311 |
Сироцинський Вікентій Антонович |
1888 |
с. Смотрич Смотрицького району
|
28763 |
П-5860 |
Сироцький Калм Зісович |
1918 |
м. Поб'яніце (Польща)
|
28764 |
П-2632 |
Сироченко Олександр Олександрович |
1911 |
с. Кульчіївці Кам'янець- Подільського району
|
28765 |
П-24291А |
Сирочук Григорій Федорович |
1896 |
с. Кунів Плужнянського району
|
28766 |
П-8968 |
Сірук Трохим Данилович |
1898 |
с. Печиводи Берездівського району
|
28767 |
П-25077 |
Сірук Павло Созонович |
1896 |
с. Молодава (Польща)
|
28768 |
П-19064 |
Сірий Казимир Барткович |
1902 |
с. Стара Гута Смотрицького району
|
28769 |
П-7210 |
Сірий Іван Васильович |
1899 |
с. Правохоморне Полонського району
|
28770 |
П-7109 |
Сис Петро Миколайович |
1900 |
с. Охрімівці Віньковецького району
|
28771 |
П-2235 |
Сістер Сруль Гершкович |
1886 |
м. Хотин (Бессарабія)
|
28772 |
П-7769 |
Сисюк Григорій Романович |
1899 |
с. Гонорівка Волочиського району
|
28773 |
П-22321 |
Ситанська Марцеліна Станіславівна |
1883 |
с. Горошки Полонського району
|
28774 |
П-7796 |
Ситанський Гнат Лук'янович |
1905 |
с. Горошки Полонського району
|
28775 |
П-23559 |
Ситанський Леонард Антонович |
1913 |
с. Горошки Полонського району
|
28776 |
П-29189 |
Ситар Людвіг Антонович |
1901 |
с. Могилівка Дунаєвецького району
|
28777 |
П-13286 |
Ситар Мефодій Іванович |
1889 |
с. Ямпіль Ляховецького району
|
28778 |
П-19274 |
Ситар Федір Прокопович |
1898 |
с. Шатава Дунаєвецького району
|
28779 |
П-21310 |
Ситар Михайло Станіславович |
1902 |
с. Мушкутинці Дунаєвецького району
|
28780 |
П-11760 |
Ситарук Микола Хомич |
1871 |
с. Корчик Славутського району
|
28781 |
П-20315 |
Ситарук Яків Дмитрович |
1892 |
с. Корчик Берездівського району
|
28782 |
П-15585 |
Ситарчук Йосип Кайтанович |
1910 |
с. Лісогірка Городоцького району
|
28783 |
П-14036 |
Ситарчук Людвіг Лаврентійович |
1895 |
с. Людвипіль Городоцького району
|
28784 |
П-194 |
Ситель Юзеф Іванович |
1900 |
м-ко Білогородка Ізяславського району
|
28785 |
П-18007 |
Ситник Антон Федорович |
1883 |
с. Трительники Чорноострівського району
|
28786 |
П-20937 |
Ситник Давид Олексійович |
1871 |
с. Стуфчинці Проскурівського району
|
28787 |
П-20278 |
Ситник Михайло Феодосійович |
1883 |
с. Трительники Чорноострівського району
|
28788 |
П-4514 |
Ситницький Мар'ян Людвігович |
1892 |
с. Новики Старокостянтинівського району
|
28789 |
П-4514 |
Ситницький Станіслав Людвігович |
1899 |
м. Старокостянтинів
|
28790 |
П-28530 |
Ситняк Степан Миколайович |
1886 |
с. Рилівка Шепетівського округу
|
28791 |
П-14166 |
Ситовський Леонтій Омелянович |
1895 |
с. Немир Луцького повіту (Польща)
|
28792 |
П-29187 |
Ситарук Омелян Микитович |
1893 |
с. Пашуки Берездівського району
|
28793 |
П-2377 |
Ситорчук Григорій Олександрович |
1902 |
с. Людвипіль Городоцького району
|
28794 |
П-15162 |
Сіцинський Юхим Йосипович |
1859 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28795 |
П-11439 |
Сіцинський Карл Альбінович |
1906 |
м-ко Мархлевськ Житомирської області
|
28796 |
П-16535 |
Сіцинський Павло Павлович |
1911 |
с. Війтовина Сатанівського району
|
28797 |
П-16504 |
Сіцинський Юлій Лаврович |
1907 |
с. Війтовина Сатанівського району
|
28798 |
П-9273 |
Сіціховський Цезар Іванович |
1910 |
с. Волиця Теофіпольського району
|
28799 |
П-20853 |
Січкар Іван Климович |
1902 |
с. Губча Грицівського району
|
28800 |
П-19503 |
Січкарук Антон Романович |
1898 |
м-ко Лабунь (єврейська) Полонського району
|
28801 |
П-8530 |
Сищук Тимофій Андрійович |
1893 |
с. Глинники Славутського району
|
28802 |
П-20477 |
Скаврона Леонтій Іванович |
1906 |
м-ко Городок
|
28803 |
П-17888 |
Скавронко Станіслав Михайлович |
1897 |
с. Тинна Смотрицького району
|
28804 |
П-5128 |
Скавронський Йосип Іванович |
1909 |
с. Кадиївці Кам'янець-Подільського району
|
28805 |
П-4807 |
Скавронський Йосип Станіславович |
1897 |
с. Зверхівці Сатанівського району
|
28806 |
П-7033 |
Скавронський Петро Тарасович |
1903 |
м-ко Сатанів
|
28807 |
П-30303 |
Скавронський Франц Іванович |
1892 |
с. Кадиївці Кам'янець-Подільського району
|
28808 |
П-24515 |
Скавронський Франц Миколайович |
1904 |
с. Мала Тернавка Солобковецького району
|
28809 |
П-4941 |
Скадін Роман Йосипович |
1903 |
с. Малі Пузирки Антонінського району
|
28810 |
П-24964 |
Сказов Станіслав Петрович |
1889 |
Дубинський повіт (Польща)
|
28811 |
П- |
Скакальський Леонтій Семенович |
1877 |
м. Кременець (Польща)
|
28812 |
П-7032 |
Скакальський Микола Дмитрович |
1899 |
м. Кременець (Польща)
|
28813 |
П-556 |
Скакун Василь Дмитрович |
1890 |
с. Сокиринці Чемеровецького району
|
28814 |
П-9425 |
Скакун Войцех Михайлович |
1894 |
с. Лезневе Ружичнянського району
|
28815 |
П-218 |
Скакун Омелян Мойсейович |
1877 |
с. Суслівці Летичівського району
|
28816 |
П-28373 |
Скакун Іван Дмитрович |
1909 |
с. Криворудка Антонінського району
|
28817 |
П-12080 |
Скакун Кузьма Никонович |
1878 |
с. Війтівці Летичівського району
|
28818 |
П-5841 |
Скакун Кузьма Никонович |
1869 |
с. Війтівці Летичівського району
|
28819 |
П-11703 |
Скакун Сергій Артемович |
1886 |
с. Попівці Летичівського району
|
28820 |
П-576 |
Скакун Федір Митрофанович |
1912 |
с. Куражин Новоушицького району
|
28821 |
П-6034 |
Скакун Федір Самійлович |
1887 |
м. Проскурів
|
28822 |
П-17268 |
Скакун Яків Кузьмич |
1898 |
с. Війтівці Летичівського району
|
28823 |
П-7428 |
Скалацький Андрій Іванович |
1893 |
с. Кривачинці Волочиського району
|
28824 |
П-28719 |
Скалацький Василь Федорович |
1898 |
с. Улашанівка Ганнопільського району
|
28825 |
П-7451 |
Скалацький Іван Йосипович |
1884 |
с. Кривачинці Волочиського району
|
28826 |
П-22426 |
Скалацький Павло Іванович |
1913 |
с. Заднишівка Скалатського району Тернопільської області
|
28827 |
П-9524 |
Скалацький Север'ян Антонович |
1897 |
с. Кривачинці Волочиського району
|
28828 |
П-10253 |
Скалацький Станіслав Якубович |
1900 |
с. Кривачинці Волочиського району
|
28829 |
П-2370 |
Скалецький Микола Андрійович |
1895 |
с. Явтухи Деражнянського району
|
28830 |
П-9375 |
Скалецький Петро Григорович |
1898 |
Бессарабія
|
28831 |
П-24047 |
Скалій Василь Никифорович |
|
с. Поляхове Теофіпольського району
|
28832 |
П-14847 |
Скалійчук Федір Іванович |
1907 |
с. Вихватнівці Новоушицького району
|
28833 |
П-25482 |
Скалка Олена Василівна |
1911 |
с. Зайончики Красилівського району
|
28834 |
П-18444 |
Скальський Алозій Андрійович |
1905 |
с. Мархлівка Городоцького району
|
28835 |
П-11489 |
Скальський Архип Несторович |
1900 |
с. Кушнирівка Волочиського району
|
28836 |
П-2871 |
Скальський Володимир Васильович |
1904 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28837 |
П-9919 |
Скальський Василь Онуфрійович |
1904 |
с. Маліївці Ружичнянського району
|
28838 |
П-4980 |
Скальський Мар'ян Іванович |
1908 |
с. Левківка Остропільського району
|
28839 |
П-4713 |
Скальський Михайло Франкович |
1878 |
с. Дем'янківці Дунаєвецького району
|
28840 |
П-28904 |
Скальський Петро Семенович |
1896 |
с. Кушнирівка Волочиського району
|
28841 |
П-5434 |
Скальський Станіслав Михайлович |
1905 |
с. Дем'янківці Дунаєвецького району
|
28842 |
П-17124 |
Скальський Станіслав Йосипович |
1906 |
с. Дем'янківці Дунаєвецького району
|
28843 |
П-20704 |
Скальський Феодосій Власович |
1897 |
с. Більчин Ізяславського району
|
28844 |
П-4996 |
Скарвінко Іван Миколайович |
1898 |
с. Медика Перемишлянського повіту (Польща)
|
28845 |
П-3673 |
Скарвінко Анелія Станіславівна |
1904 |
м. Ізяслав
|
28846 |
П- 9028 |
Скачков Петро Григорович |
1898 |
хут. Н.-Корецький Новоград- Волинського району Житомирської області
|
28847 |
П-5660 |
Скачук Семен Миколайович |
1907 |
с. Велика Радогощ Плужнянського району
|
28848 |
П-22032 |
Скварчинський Йосип Антонович |
1879 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28849 |
П-24153 |
Скарблюк Кирило Іванович |
1884 |
м-ко Кунів Плужнянського району
|
28850 |
П-3612 |
Скаржевський Іван Костянтинович |
1899 |
с. Ярославичі Дубенського повіту
|
28851 |
П-21532 |
Скварчинський Йосип Антонович |
1868 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28852 |
П-3490 |
Скебердис Йосип Христофорович |
1895 |
с. Зизани (Литва)
|
28853 |
П-4947 |
Скебердис Павло Христофорович |
1898 |
с. Зизани Ковельської губернії (Польща)
|
28854 |
П-9296 |
Скерса Іван Іванович |
1883 |
Польща
|
28855 |
П-23258 |
Скепко (Скебко) Олексій Володимирович |
1912 |
Гродненська губернія (Польща)
|
28856 |
П-9482 |
Скиба Віктор Францович |
1902 |
с. Міцівці Солобковецького району
|
28857 |
П-27760 |
Скиба Тимофій Флоріанович |
1907 |
с. Постолівка Юринецького району
|
28858 |
П-1921 |
Скиба Федот Григорович |
1885 |
с. Вереміївка Антонінського району
|
28859 |
П-4580 |
Скибинецький Парфеній Данилович |
1875 |
с. Уніїв Білогірського району
|
28860 |
П-17241 |
Скибинський Антон Броніславович |
1894 |
с. Завовк Летичівського району
|
28861 |
П-26232 |
Скибицький Григорій Стефанович |
1860 |
с. Осташки Проскурівського району
|
28862 |
П-22165 |
Скибицький Никифор Іванович |
1879 |
с. Стара Синява Старосинявського району
|
28863 |
П-7484 |
Скибинський Олександр Павлович |
1904 |
с. Городище Шепетівського району
|
28864 |
П-7064 |
Скибинецький Володимир Костянтинович |
1903 |
м. Кам'янець- Подільський
|
28865 |
П-9828 |
Скибинський Октавіан Йосипович |
1884 |
с. Нова Гута Вовковинецького району
|
28866 |
П-10225 |
Скибинський Денис Броніславович |
1899 |
с. Завовк Летичівського району
|
28867 |
П-25884 |
Скидан Олександр Улянович |
1889 |
с. Нефедівці Староушицького району
|
28868 |
П-18593 |
Скидан Іван Сергійович |
1888 |
с. Нефедівці Староушицького району
|
28869 |
П- 5705 |
Скікевич Казимир-Костянтин Михайлович |
1900 |
с. Капустяни Тростянецького району Вінницької області
|
28870 |
П-6446 |
Скицюк Павло Дмитрович |
1894 |
с. Печеськи Проскурівського району
|
28871 |
П-5236 |
Скицюк Сергій Степанович |
1909 |
м-ко Чорний Острів
|
28872 |
П-5774 |
Скиць Михайло Карлович |
1879 |
с. Давидківці Ружичнянського району
|
28873 |
П-19975 |
Склепкевич Іван Антонович |
1892 |
м. Проскурів
|
28874 |
П-8897 |
Скляренко Іван Іванович |
1886 |
с. Климівка Ворожбянського району Харківської області
|
28875 |
П-15666 |
Скобленко Любов Трифонівна |
1879 |
м. Дубно (Польща)
|
28876 |
П-10400 |
Скобун Євстафій Григорович |
1882 |
м-ко Гриців
|
28877 |
П-5258 |
Скоб'як Герасим Павлович |
1905 |
с. Хропотова Чемеровецького району
|
28878 |
П-13249 |
Скоб'як Матвій Петрович |
1903 |
с. Хропотова Чемеровецького району
|
28879 |
П-12453 |
Сковерко Антон Матвійович |
1867 |
с. Васильківці Михалпільського району
|
28880 |
П-24724 |
Скоморохов Олександр Семенович |
1894 |
с. Спицівка Ставропольського краю (РРФСР)
|
28881 |
П-14147 |
Скомаровський Захар Мойсейович |
1895 |
с. Півнева Гора Плужнянського району
|
28882 |
П-7811 |
Скомаровський Костянтин Мойсейович |
1900 |
с. Півнева Гора Плужнянського району
|
28883 |
П-5109 |
Скомський Анастасій Августович |
1895 |
с. Тріски Антонінського району
|
28884 |
П-8270 |
Скомський Володимир Улянович |
1902 |
с. Кам'янка Славутського району
|
28885 |
П-1135 |
Скомський Іван Миколайович |
1894 |
с. Тріски Антонінського району
|
28886 |
П-14952 |
Скомський Іван Миколайович |
1895 |
с. Тріски Антонінського району
|
28887 |
П-24645 |
Скомський Йосип Целестинович |
1880 |
с. Волиця-Татарська Антонінського району
|
28888 |
П-21532 |
Скомський Казимир Михайлович |
1868 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28889 |
П-13100 |
Скомський Казимир Іванович |
1895 |
с. Добрі Лози Полонського району
|
28890 |
П-8041 |
Скомський Мар'ян Казимирович |
1885 |
с. Мартинівка Чорноострівського району
|
28891 |
П-2684 |
Скоп Карпо Іванович |
1904 |
с. Івахнівці Чемеровецького району
|
28892 |
П-5503 |
Скопецький Онуфрій Якович |
1902 |
с. Кугаївці Чемеровецького району
|
28893 |
П-6895 |
Скопецький Михайло Якович |
1897 |
с. Кугаївці Чемеровецького району
|
28894 |
П-15327 |
Скопович Михайло Васильович |
1892 |
с. Гніздичів Жидачівського повіту
|
28895 |
П-2412 |
Скоповий В'ячеслав Йосипович |
1888 |
с. Малин Любарського району Житомирської області
|
28896 |
П-22246 |
Скоповий Іван Іванович |
1904 |
с. Ульбарів Дубенського повіту (Польща)
|
28897 |
П-20365 |
Скоповський Геронім Францович |
1889 |
м-ко Городок
|
28898 |
П-26939 |
Скоп'юк Іван Дмитрович |
1886 |
с. Іршики Старокостянтинівського району
|
28899 |
П-963 |
Скорбатюк Іван Петрович |
1905 |
с. Шелехове Деражнянського району
|
28900 |
П-27726 |
Скорбатюк Пантелеймон Петрович |
1896 |
с. Шелехове Деражнянського району
|
28901 |
П-3446 |
Скорик Йосип Вікторович |
1894 |
с. Мужиловичі Ярунського району Житомирської області
|
28902 |
П-2454 |
Скороблюк Андрій Михайлович |
1906 |
с. Болотківці Здолбунівського району Рівненської області
|
28903 |
П-25032 |
Скорблюк Давид Іванович |
1895 |
м-ко Кунів Плужнянського району
|
28904 |
П-25951 |
Скорблюк Кирило Іванович |
1884 |
с. Кунів Плужнянського району
|
28905 |
П-3673 |
Скорвинко Анелія Станіславівна |
1904 |
м. Ізяслав
|
28906 |
П-24802 |
Скоревський Сильвестр Якович |
1897 |
с. Крив'ятичі Гродненської губернії (БРСР)
|
28907 |
П-8670 |
Скоробагата-Султан Олександра Юхимівна |
1912 |
с. Порохня Волочиського району
|
28908 |
П-19124 |
Скоробагатий Іван Васильович |
1896 |
с. Паплинці Летичівського району
|
28909 |
П-25147 |
Скоробагатий Андрій Юхимович |
1906 |
с. Порохня Волочиського району
|
28910 |
П-10491 |
Скоробагач Надія Миколаївна |
1873 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28911 |
П-10491 |
Скоробагач Феодосій Ілліч |
1871 |
м-ко Копайгород Вінницької області
|
28912 |
П-16390 |
Скоробатюк Костянтин Іванович |
1877 |
с. Шелехове Деражнянського району
|
28913 |
П-1845 |
Скородумов Михайло Іванович |
1888 |
с. Параївка Кам'янець- Подільського району
|
28914 |
П-5250 |
Скоропад Григорій Петрович |
1887 |
Австрія
|
28915 |
П-15081 |
Скоропад Йосип Казимирович |
1898 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
28916 |
П-12792 |
Скоропадський Іван Лук'янович |
1902 |
с. Титьків Полонського району
|
28917 |
П-20748 |
Скоропадський Трохим Фролович |
1888 |
с. Титьків Полонського району
|
28918 |
П-20387 |
Скороход Павло Тимофійович |
1879 |
с. Олексіївка Старосинявського району
|
28919 |
П-5461 |
Скорубський Йосип Гнатович |
1889 |
с. Липівка Сатанівського району
|
28920 |
П-29240 |
Скорубська Марія Гнатівна |
1896 |
с. Липівка Юринецького району
|
28921 |
П-29240 |
Скорубська Франя Гнатівна |
1890 |
с. Липівка Юринецького району
|
28922 |
П-23126 |
Скорупа-Скорупський Тадеуш Йосипович |
1908 |
м-ко Марнопіль Ковельської губернії
|
28923 |
П-1884 |
Скорий Денис Максимович |
1889 |
с. Малі Жеребки Базалійського району
|
28924 |
П-3952 |
Скорий Іван Гнатович |
1902 |
м. Кам'янець-Подільський
|
28925 |
П-9645 |
Скорий Кирило Петрович |
1896 |
с. Малі Жеребки Мануїльського району
|
28926 |
П-20077 |
Скорий Микита Максимович |
1896 |
Малі Жеребки Базалійського району
|
28927 |
П-20895 |
Скотецький Василь Афанасійович |
1906 |
с. Жорнівка Чемеровецького району
|
28928 |
П-11640 |
Скотенюк Іван Маркович |
1888 |
с. Нечаївка Ізяславського району
|
28929 |
П-8182 |
Скотецький Родіон Дмитрович |
1902 |
с. Голенищеве Чемеровецького району
|
28930 |
П-23121 |
Скотецький Пилип Афанасійович |
1899 |
с. Жорнівка Чемеровецького району
|
28931 |
П-13860 |
Скотинянський Владислав Феліксович |
1898 |
с. Вільхівці Чемеровецького району
|
28932 |
П-12146 |
Скоц Хома Сильвестрович |
1891 |
с. Пашківці Старокостянтинівського району
|
28933 |
П-4706 |
Скочеляс Франц Маркович |
1902 |
с. Жищинці Городоцького району
|
28934 |
П-274 |
Скращук-Станкевич Олександра Афанасіївна |
1894 |
с. Богданівці Деражнянського району
|
28935 |
П-25245 |
Скринник Яків Андрійович |
1883 |
с. Дорогоща Ізяславського району
|
28936 |
П-9343 |
Скрипало Григорій Степанович |
1902 |
с. Борисів Плужнянського району
|
28937 |
П-24686 |
Скрипак Василь Петрович |
1918 |
с. Висока Піч Троянівського району Київської області
|
28938 |
П-21957 |
Скрипець Олексій Микитович |
1892 |
с. Верени Жидачівського повіту
|
28939 |
П-6770 |
Скрипка Гаврило Кіндратович |
1905 |
с. Бальківці Волочиського району
|
28940 |
П-97 |
Скрипка Георгій Андрійович |
1898 |
м. Краснодар Краснодарського краю (РРФСР)
|
28941 |
П-27182 |
Скрипка Євстафій Степанович |
1906 |
с. Вочківці Волочиського району
|
28942 |
П-22268 |
Скрипка Єфрем Іларіонович |
1906 |
с. Бальківці Волочиського району
|
28943 |
П-18072 |
Скрипка Євстафій Степанович |
1906 |
с. Вочківці Волочиського району
|
28944 |
П-27193 |
Скрипка Лукерія Кирилівна |
1879 |
с. Вочківці Волочиського району
|
28945 |
П-126 |
Скрипка Федір Мойсейович |
1893 |
с. Вочківці Волочиського району
|
28946 |
П-27193 |
Скрипка Феофан Мойсейович |
1884 |
|
28947 |
П-28534 |
Скрипковський Павло Станіславович |
1893 |
с. Скрипки Гродненської губернії
|
28948 |
П-21018 |
Скрипнюк Андрій Антонович |
1904 |
с. Миньківці Славутського району
|
28949 |
П-20670 |
Скрипник Кузьма Сидорович |
1895 |
с. Горбасів Летичівського району
|
28950 |
П-10515 |
Скрипнюк Михайло Тимофійович |
1899 |
с. Перемишль Славутського району
|
28951 |
П-23642 |
Скрипчук Григорій Михайлович |
1884 |
с. Подоляни Кам'янець- Подільського району
|
28952 |
П-22983 |
Скробінський Станіслав Йосипович |
1905 |
м-ко Тарноруда Скалатського повіту (Польща)
|
28953 |
П-7587 |
Скромик Броніслав Петрович |
1913 |
с. Мархлівка Городоцького району
|
28954 |
П-296 |
Скромінський Іван Семенович |
1888 |
с. Слобідка-Глушковецька Солобковецького району
|
28955 |
П-295 |
Скромінський Іван Семенович |
1904 |
с. Глушковецьке Солобковецького району
|
28956 |
П-24221 |
Скриба Михайло Петрович |
1885 |
с. Оринин Орининського району
|
28957 |
П-6432 |
Скрижевський Сигізмунд Іванович |
1896 |
м. Старокостянтинів
|
28958 |
П-21880 |
Скринник Сергій Іванович |
1878 |
с. Великий Карабчіїв Смотрицького району
|
28959 |
П-15406 |
Скорупський Іван Якович |
1907 |
с. Дахнівка Сатанівського району
|
28960 |
П-9503 |
Скорупський Леонід Іванович |
1898 |
с. Данюки Чорноострівського району
|
28961 |
П-5156 |
Скорупський Микола Романович |
1902 |
с. Куровечка Волочиського району
|
28962 |
П-4807 |
Скорупський Павло Андрійович |
1902 |
с. Дахнівка Сатанівського району
|
28963 |
П-5156 |
Скорупський Степан Романович |
1893 |
с. Куровечка Волочиського району
|
28964 |
П-29618 |
Скрипник Василь Аврамович (Абрамович) |
1892 |
м. Хотин (Бессарабія)
|
28965 |
П-4445 |
Скрипник Григорій Степанович |
1897 |
с. Дашківці Старосинявського району
|
28966 |
П-10927 |
Скрипник Іван Костянтинович |
1890 |
с. Сокирчин Тлумацького району Івано-Франківської області
|
28967 |
П-9835 |
Скрипник Іван Касянович |
1879 |
с. Стара Ушиця Кам'янець-Подільського району
|
28968 |
П-22682 |
Скрипник Іван Федорович |
1881 |
м-ко Стара Ушиця
|
28969 |
П-10079 |
Скрипник Іларіон Єфремович |
1892 |
м. Хотин (Бессарабія)
|
28970 |
П15074 |
Скрипник Михайло Микитович |
1905 |
с. Лоївці Староушицького району
|
28971 |
П-15273 |
Скрипник Микола Кузьмич |
1881 |
с. Кучська Слобідка Новоушицького району
|
28972 |
П-29548 |
Скрипник Микола Іванович |
1887 |
с. Речиця Курської області (РРФСР)
|
28973 |
П-17882 |
Скрипник Сергій Дорофійович |
1882 |
с. Вовковинці Вовковинецького району
|
28974 |
П-2292 |
Скрипник Тимофій Дем'янович |
1905 |
м-ко Стара Ушиця
|
28975 |
П-9646 |
Скрипник Федір Сидорович |
1888 |
с. Горбасів Летичівського району
|
28976 |
П-24358 |
Скрипнюк-Шпак Агафія Іванівна |
1882 |
с. Перемишель Славутського району
|
28977 |
П-12447 |
Скрипнюк Василь Гаврилович |
1875 |
с. Перемишель Славутського району
|
28978 |
П-12447 |
Скрипнюк Мефодій Васильович |
1907 |
с. Перемишель Славутського району
|
28979 |
П-17385 |
Скубай Остап Федорович |
1892 |
с. Лісові Гринівці Проскурівського району
|
28980 |
П-27661 |
Скубашевський Антон Степанович |
1890 |
с. Іванківці Юринецького району
|
28981 |
П-7537 |
Скубашевський Аполлон Миколайович |
1980 |
с. Іванківці Юринецького району
|
28982 |
П-4570 |
Скубашевський Логвин Антонович |
1970 |
с. Іванківці Юринецького району
|
28983 |
П-23566 |
Скубська Олена Петрівна |
1905 |
с. Савинці Солобковецького району
|
28984 |
П-29048 |
Скубський Іван Петрович |
1898 |
с. Савинці Ярмолинецького району
|
28985 |
П-6652 |
Скубський Іван Карлович |
1881 (1884) |
с. Савинці Солобковецького району
|
28986 |
П-25998 |
Скубський Йосип Петрович |
1894 |
с. Савинці Солобковецького району
|
28987 |
П-19774 |
Скулимовський Іван Антонович |
1905 |
с. Гулівці Ляховецького району
|
28988 |
П-17806 |
Скулов Анатолій Михайлович |
1891 |
с. Тараща Таращанського району Київської області
|
28989 |
П-5220 |
Скульбашевський Роберт Антонович |
1912 |
с. Крачанівка Грицівського району
|
28990 |
П-21366 |
Скульниченко Павло Дмитрович |
1894 |
с. Матроська Ізмаїльського повіту
|
28991 |
П-15323 |
Скульський Броніслав Леопольдович |
1893 |
с. Сказинці Ярмолинецького району
|
28992 |
П-4490 |
Скульський Гаврило Григорович |
1899 |
с. Болбаки Бричанської волості Хотинського повіту
|
28993 |
П-7104 |
Скульський Іван Ілліч |
1900 |
с. Солобківці Солобковецького району
|
28994 |
П-24715 |
Скульський Людвіг Олександрович |
1900 |
с. Кутківці Чемеровецького району
|
28995 |
П-4212 |
Скульський Леонід Миколайович |
1898 |
с. Котюржинці Красилівського району
|
28996 |
П-8402 |
Скульський Михайло Йосипович |
1895 |
с. Кутківці Чемеровецького району
|
28997 |
П-12058 |
Скульський Тихон Архипович |
1897 |
м. Умань Київської області
|
28998 |
П-13739 |
Скупський Іван Карлович |
1882 |
с. Савинці Солобковецького району
|
28999 |
П-23472 |
Скурський Михайло Михайлович |
1905 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
29000 |
П-6071 |
Скурський Микола Олександрович |
1893 |
с. Шидлівці Чемеровецького району
|
29001 |
П-4712 |
Скурський Олег Олександрович |
1908 |
м. Київ
|
29002 |
П-5838 |
Скурський Пилип Йосипович |
1873 |
с. Шидлівці Чемеровецького району
|
29003 |
П-18867 |
Скурнягін Ілля Якович |
1910 |
с. Бухтарма Усть-Кам'яногірського району Східно-Казахстанської області
|
29004 |
П-13598 |
Скурський Сидір Петрович |
1896 |
с. Шидлівці Чемеровецького району
|
29005 |
П-23514 |
Скуценя Олексій Петрович |
1890 |
с. Врублівці Кам'янець-Подільського району
|
29006 |
П-5679 |
Слабіткер Волька Абрамович |
1900 |
м. Кам'янець-Подільський
|
29007 |
П-3897 |
Слабий Андрій Якович |
1896 |
с. Марківці Антонінського району
|
29008 |
П-21874 |
Слабий Андрій Якович |
1896 |
с. Марківці Антонінського району
|
29009 |
П-28373 |
Славецький Домінік Гнатович |
1900 |
с. Сморшки Антонінського району
|
29010 |
П-28373 |
Славецька Олена Матвіївна |
1909 |
с. Ледянка Антонінського району
|
29011 |
П-17219 |
Славецький Лаврентій Йосипович |
1903 |
с. Кошелівка Базалійського району
|
29012 |
П-18536 |
Славецький Мартин Іванович |
1905 |
с. Ледянка Антонінського району
|
29013 |
П-10693 |
Славецький Мар'ян Миколайович |
1895 |
с. Кучманівка Антонінського району
|
29014 |
П-10579 |
Славецький Петро Іванович |
1905 |
м-ко Плужне
|
29015 |
П-19127 |
Славецький Роман Мартинович |
1899 |
с. Волиця Польова Теофіпольського району
|
29016 |
П-28373 |
Славецький Роман Гнатович |
1909 |
с. Сморшки Антонінського району
|
29017 |
П-18355 |
Славецький Станіслав Йосипович |
1883 |
с. Мокроволя Ляховецького району
|
29018 |
П-23578 |
Славецький Станіслав Гнатович |
1896 |
с. Бісівка Білогірського району
|
29019 |
П-6405 |
Славецький Тимофій Пилипович |
1889 |
с. Кучманівка Антонінського району
|
29020 |
П-12804 |
Славинський Іван Мефодійович |
1891 |
с. Грушівці (Бессарабія)
|
29021 |
П-24598 |
Славутський Герш Мойсейович |
1894 |
с. Білогородка Ізяславського району
|
29022 |
П-9476 |
Слов'янський Петро Федорович |
1899 |
с. Посягва (Польща)
|
29023 |
П-19583 |
Сладковський Іван Михайлович |
1893 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
29024 |
П-6109 |
Сладковський Франц Іванович |
1908 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
29025 |
П-22677 |
Сладковський Франц Михайлович |
1905 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
29026 |
П-30502 |
Сланек Ростислав Йосипович |
1879 |
м. Прага (Чехословаччина)
|
29027 |
П-21785 |
Слатвинська Катерина Карлівна |
1885 |
с. Новосілка Борщівського повіту
|
29028 |
П-15495 |
Слатвинський Антон Михайлович |
1903 |
с. Шустівці Орининського району
|
29029 |
П-23275 |
Слатвинський Марко Казимирович |
1901 |
с. Ніверка Орининського району
|
29030 |
П-11239 |
Слащук Макар Степанович |
1898 |
с. Голосків Меджибізького району
|
29031 |
П-21652 |
Слауп Михайло Францович |
1892 |
с. Міцівці Солобковецького району
|
29032 |
П-24530 |
Слідзинський Володимир Іванович |
1908 |
м. Старокостянтинів
|
29033 |
П-22348 |
Слідзинський Володимир Йосипович |
1890 |
м. Старокостянтинів
|
29034 |
П-19855 |
Слідзюк Мойсей Йосипович |
1874 |
с. Троянівка Теофіпольського району
|
29035 |
П-10710 |
Слідзовський Михайло Казимирович |
1883 |
с. Іванківці Городоцького району
|
29036 |
П-12938 |
Сліпак Матвій Костянтинович |
1911 |
с. Буйволівці Ярмолинецького району
|
29037 |
П-13607 |
Слепенчук Василь Іванович |
1905 |
с. Олика Луцького повіту (Польща)
|
29038 |
П-12136 |
Сліпчук Захар Федорович |
1890 |
с. Коржівці Проскурівського округу
|
29039 |
П-7759 |
Сліпчук Кіндрат Вікентійович |
1903 |
с. Великий Порськ Ковельського повіту
|
29040 |
П-6451 |
Сліпчук Кіндрат Вікентійович |
1903 |
с. Великий Порськ Ковельського повіту
|
29041 |
П-19948 |
Сліпчук Роман Федорович |
1891 |
с. Малі Орлинці Чорноострівського району
|
29042 |
П-7763 |
Сліпчук Степан Євстафійович |
1896 |
м-ко Красилів
|
29043 |
П-14370 |
Слісарчук Омелян Денисович |
1886 |
с. Глинники Славутського району
|
29044 |
П-4077 |
Слісарчук Іван Петрович |
1869 |
м. Шепетівка
|
29045 |
П-17484 |
Слісарчук Леонтій Павлович |
1905 |
м-ко Антоніни
|
29046 |
П-10886 |
Слісарчук Гнат Трохимович |
1897 |
с. Глинники Славутського району
|
29047 |
П-26029 |
Слісарчук Мойсей Софронович |
1893 |
с. Вербка-Мурована Ярмолинецького району
|
29048 |
П-14981 |
Слісарук Петро Феодосійович |
1898 |
с. Велика Медведівка Антонінського району
|
29049 |
П-25471 |
Слісарчук Тимофій Васильович |
1890 |
м. Шепетівка
|
29050 |
П-24739 |
Слива Андрій Іванович |
1904 |
с. Бабин Корецької волості
|
29051 |
П-2905 |
Слива Степан Андрійович |
1910 |
с. Грим'ячка Віньковецького району
|
29052 |
П-11156 |
Слива Пилип Юхимович |
1882 |
с. Грим'ячка Зіньківського району
|
29053 |
П-24515 |
Сливинський Броніслав Рохович |
1812 |
с. Пільна Тернава Дунаєвецького району
|
29054 |
П-25329 |
Сливинський Василь Іванович |
1877 |
с. Заміхів Новоушицького району
|
29055 |
П-19066 |
Сливинський Василь Матвійович |
1914 |
с. Пільна Тернава Солобковецького району
|
29056 |
П-24515 |
Сливинський Казимир Вікентійович |
1898 |
с. Лісогірка Смотрицького району
|
29057 |
П-24515 |
Сливинський Каспар Карлович |
1914 |
с. Пільна Тернава Солобковецького району
|
29058 |
П-24515 |
Сливинська Марія Генріхівна |
1888 |
с. Лехнівка Ярмолинецького району
|
29059 |
П-21793 |
Сливинський Матвій Станіславович |
1891 |
с. Пільна Тернава Солобковецького району
|
29060 |
П-17573 |
Сливинський Петро Олександрович |
1893 |
с. Мала Радогощ Плужнянського району
|
29061 |
П-24515 |
Сливинський Рох Францович |
1878 |
с. Пільна Тернава Солобковецького району
|
29062 |
П-24515 |
Сливинський Станіслав Карлович |
1887 |
с. Пільна Тернава Солобковецького району
|
29063 |
П-15053 |
Сливинський Степан Тимофійович |
1884 |
с. Куражин Новоушицького району
|
29064 |
П-5128 |
Сливинський Степан Антонович |
1880 |
с. Вовкотруби Смотрицького району
|
29065 |
П-24296 |
Сливка Денис Микитович |
1905 |
с. Човгузів Теофіпольського району
|
29066 |
П-23935 |
Сливка Мефодій Семенович |
1897 |
с. Човгузів Теофіпольського району
|
29067 |
П-16722 |
Сливка Назар Тимофійович |
1892 |
с. Антонівка Миньковецького району
|
29068 |
П-5193 |
Слижевський Стефан Йосипович |
1879 |
м. Овруч Київської області
|
29069 |
П-5306 |
Слижевська Любов Євдокимівна |
1892 |
м. Ізяслав
|
29070 |
П-4315 |
Слинявчук Тимофій Іванович |
1890 |
с. Хижники Остропільського району
|
29071 |
П-882 |
Сліпенко Павло Петрович |
1898 |
с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області
|
29072 |
П-19826 |
Слісарчук (Слісарук) Микола Степанович |
1909 |
с. Курганівка Грицівського району
|
29073 |
П-11632 |
Слободенюк Олександр Михайлович |
1899 |
с. Холодівка Брацлавського повіту
|
29074 |
П-25148 |
Слободенюк Василь Антонович |
1891 |
с. Требухи Літинського району Вінницької області
|
29075 |
П-13421 |
Слободенюк Захар Степанович |
1898 |
с. Горбасів Летичівського району
|
29076 |
П-10537 |
Слободенюк Захар Федорович |
1873 |
с. Пузирки Славутського району
|
29077 |
П-29779 |
Слободенюк Іван Йосипович |
1907 |
с. Кропивна Антонінського району
|
29078 |
П-29779 |
Слободенюк Йосип Омелянович |
1871 |
с. Голики Славутського району
|
29079 |
П-12986 |
Слободенюк Лук'ян Кирилович |
1873 |
с. Траулин Шепетівського району
|
29080 |
П-28045 |
Слободенюк Роман Омелянович |
1898 |
с. Ріпки Ізяславського району
|
29081 |
П-24231 |
Слободенюк Терентій Романович |
1885 |
с. Підлісці Ізяславського району
|
29082 |
П-12871 |
Слободенюк Харитон Корнійович |
1894 |
с. Губельці Славутського району
|
29083 |
П-27405 |
Слободзинський Тимофій Іванович |
|
с. Кам'янське Запорізької області
|
29084 |
П-8799 |
Слободзян Августин Якович |
1898 |
с. Мархлівка Городоцького району
|
29085 |
П-17873 |
Слободян Олександр Олександрович |
1921 |
Чехословаччина
|
29086 |
П-7790 |
Слободян Андрій Степанович |
1896 |
с. Фрідрівці Орининського району
|
29087 |
П-4706 |
Слободян Алозій Йосипович |
1896 |
м-ко Городок
|
29088 |
П-22845 |
Слободян Олексій Максимович |
1904 |
с. Врублівці Староушицького району
|
29089 |
П-24078 |
Слободян Антон Дем'янович |
1888 |
с. Маліївці Солобковецького району
|
29090 |
П-12351 |
Слободян Василь Кіндратович |
1889 |
с. Дашківці Затонського району Затонського району
|
29091 |
П-10934 |
Слободян Василь Іванович |
1894 |
с. Сокіл Кам'янець-Подільського району
|
29092 |
П-26097 |
Слободян Вацлав Йосипович |
1904 |
м-ко Городок
|
29093 |
П-23632 |
Слободян Григорій Павлович |
1887 |
с. Суржа Кам'янець-Подільського району
|
29094 |
П-6768 |
Слободян Данило Петрович |
1907 |
с. Ластівці Кам'янець-Подільського району
|
29095 |
П-16559 |
Слободян Іван Павлович |
1895 |
с. Горбанівка Сатанівського району
|
29096 |
П-4774 |
Слободян Карпо Петрович |
1884 |
с. Монастирок Михайлівського району
|
29097 |
П-18236 |
Слободян Леонтій Петрович |
1883 |
с. Заздрість (Польща)
|
29098 |
П-13237 |
Слободян Максим Оникійович |
1893 |
с. Суржа Кам'янець-Подільського району
|
29099 |
П-19200 |
Слободян Мартин Іванович |
1886 |
с. Борбухи Ярмолинецького району
|
29100 |
П-18782 |
Слободян Максим Оникійович |
1893 |
с. Суржа Кам'янець-Подільського району
|
29101 |
П-8066 |
Слободян Микола Антонович |
1896 |
с. Станіславівка Віньковецького району
|
29102 |
П-18565 |
Слободян Наталя Михайлівна |
1899 |
с. Лясківці Кам'янець-Подільського району
|
29103 |
П-26228 |
Слободян Микола Іванович |
1889 |
с. Петраші Зіньковецького району
|
29104 |
П-10797 |
Слободян Микола Павлович |
1910 |
Бессарабія
|
29105 |
П-21445 |
Слободян-Чорний Микита Олексійович |
1887 |
с. Суржа Кам'янець- Подільського району
|
29106 |
П-23685 |
Слободян Никифор Степанович |
1897 |
с. Шидлівці (Польща)
|
29107 |
П-23857 |
Слободян Микита Павлович |
1892 |
с. Суржа Кам'янець-Подільського району
|
29108 |
П-699 |
Слободян Павло Кіндратович |
1893 |
с. Дашківці Затонського району
|
29109 |
П-12425 |
Слободян Павло Кіндратович |
1893 |
с. Дашківці Затонського району
|
29110 |
П-8101 |
Слободян Петро Станіславович |
1895 |
м-ко Городок
|
29111 |
П-14511 |
Слободян Петро Іванович |
1883 |
м-ко Городок
|
29112 |
П-7925 |
Слободян Петро Михайлович |
1893 |
с. Немиринці Городоцького району
|
29113 |
П-22090 |
Слободян Павло Кіндратович |
1893 |
с. Дашківці Затонського району
|
29114 |
П-1510 |
Слободян Софія Дмитрівна |
1915 |
хут. Козак Кам'янець-Подільського району
|
29115 |
П-19164 |
Слободян Степан Ілліч |
1897 |
с. Думанів Орининського району
|
29116 |
П-17438 |
Слободян-Стокрацький Семен Федорович |
1900 |
с. Мала Тернавка Смотрицького району
|
29117 |
П-12836 |
Слободян Станіслав Йосипович |
1908 |
м-ко Городок
|
29118 |
П-10247 |
Слободян Станіслав Дем'янович |
1885 |
с. Маліївці Дунаєвецького району
|
29119 |
П-24078 |
Слободян Станіслав Дем'янович |
1885 |
с. Маліївці Солобковецького району
|
29120 |
П-12073 |
Слободян Тимофій Миколайович |
1889 |
с. Немичинці Городоцького району
|
29121 |
П-16143 |
Слободян Федір Йосипович |
1902 |
с. Вигнанка Сатанівського району
|
29122 |
П-6058 |
Слободян Федір Максимович |
1886 |
с. Нагоряни Кам'янець-Подільського району
|
29123 |
П-24515 |
Слободян Франц Петрович |
1910 |
с. Мала Тернавка Солобковецького району
|
29124 |
П-22633 |
Слободян Едуард Олександрович |
1908 |
м-ко Городок
|
29125 |
П-1832 |
Слободян Юліан Матвійович |
1888 |
м-ко Городок
|
29126 |
П-21915 |
Слободяник Микола Павлович |
1889 |
с. Антонівка Уманського району Київської області
|
29127 |
П-30524 |
Слободянюк Олексій Васильович |
1896 |
с. Багринівці Літинського повіту
|
29128 |
П-18854 |
Слободянюк Олександр Йосипович |
1899 |
с. Лоївці Староушицького району
|
29129 |
П-18468 |
Слободянюк Антон Іванович |
1887 |
с. Іванківці Новоушицького району
|
29130 |
П-4352 |
Слободенюк Олексій Васильович |
1905 |
с. Горопаї Любарського району Житомирської області
|
29131 |
П-7498 |
Слободянюк Василь Гаврилович |
1900 |
с. Русанівці Меджибізького району
|
29132 |
П-18222 |
Слободянюк Григорій Олексійович |
1899 |
с. Жабинці Новоушицького району
|
29133 |
П-23014 |
Слободянюк Григорій Хомич |
1897 |
с. Сковородки Старокостянтинівського району
|
29134 |
П-1584 |
Слободянюк Дмитро Васильович |
1892 |
с. Обідне Вороновицького району Вінницької області
|
29135 |
П-6134 |
Слободянюк Євгенія Петрівна |
1906 |
с. Лапи (Польща)
|
29136 |
П-26021 |
Слободянюк Єлизавета Родіонівна |
1885 |
с. Горбасів Летичівського району
|
29137 |
П-12611 |
Слободянюк Йосип Федорович |
1900 |
м-ко Вовковинці
|
29138 |
П-20003 |
Слободянюк Іван Тимофійович |
1890 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
29139 |
П-18870 |
Слободянюк Йосип Гнатович |
1893 |
с. Маціорськ Новоушицького району
|
29140 |
П-19545 |
Слободянюк Казимир Федорович |
1899 |
с. Вовковинці Вовковинецького району
|
29141 |
П-29304 |
Слободянюк Корній Олексійович |
1901 |
с. Сахни Летичівського району
|
29142 |
П-2156 |
Слободянюк Михайло Михайлович |
1906 |
с. Притулівка Новоушицького району
|
29143 |
П-2837 |
Слободянюк Микита Євстафійович |
1905 |
м. Ізяслав
|
29144 |
П-17253 |
Слободянюк Микола Данилович |
1898 |
с. Русанівці Меджибізького району
|
29145 |
П-7498 |
Слободянюк Онуфрій Володимирович |
1897 |
с. Русанівці Меджибізького району
|
29146 |
П-21218 |
Слободянюк Павло Павлович |
1896 |
с. Мала Медведівка Антонінського району
|
29147 |
П-21719 |
Слободянюк Петро Олексійович |
1898 |
с. Сахни Летичівського району
|
29148 |
П-16881 |
Слободянюк Семен Васильович |
1897 |
с. Русанівці Меджибізького району
|
29149 |
П-4693 |
Слободянюк Степан Семенович |
1897 |
с. Двірець Ізяславського району
|
29150 |
П-17387 |
Слободенюк Сергій Дмитрович |
1890 |
с. Голосків Меджибізького району
|
29151 |
П-24978 |
Слободянюк Сергій Петрович |
1885 |
с. Білотин Плужнянського району
|
29152 |
П-7498 |
Слободянюк Федір Софронович |
1899 |
с. Русанівці Меджибізького району
|
29153 |
П-955 |
Слободянюк Пилип Дорофійович |
1894 |
с. Рожни Летичівського району
|
29154 |
П-24759 |
Слободянюк Февронія Гаврилівна |
1890 |
с. Заміхів Новоушицького району
|
29155 |
П-21842 |
Слободянюк Трохим Левкович |
1900 |
с. Мала Медведівка Антонінського району
|
29156 |
П-21209 |
Слободянюк Юстин Іванович |
1899 |
с. Гоголі Затонського району
|
29157 |
П-1912 |
Слободянюк Яків Васильович |
1901 |
с. Жабинці Новоушицького району
|
29158 |
П-14762 |
Словецький Томаш Казимирович |
1889 |
с. Оріхівка Старокостянтинівського району
|
29159 |
П-25956 |
Словиков Іван Андрійович |
1872 |
с. Шенфельд (Німеччина)
|
29160 |
П-23150 |
Словиковський Матвій Петрович |
1882 |
м. Ізяслав
|
29161 |
П-6460 |
Словиковський Микола Федорович |
1892 |
м. Ізяслав
|
29162 |
П-9200 |
Словинський Костянтин Олексійович |
1911 |
с. Лепесівка Білогірського району
|
29163 |
П-1805 |
Словинський Микола Антонович |
1895 |
с. Мельниця Тернопільської області
|
29164 |
П-3919 |
Слодовник Іван Пилипович |
1904 |
с. Мартинківці Сатанівського району
|
29165 |
П-4460 |
Сложинський Василь Петрович |
1911 |
с. Рождествена Генічеського району Запорізької області
|
29166 |
П-13564 |
Слойко Гнат Станіславович |
1894 |
м-ко Купіль Волочиського району
|
29167 |
П-22763 |
Слойко Іван Тимофійович |
1896 |
м-ко Купіль Волочиського району
|
29168 |
П-11482 |
Слойко Гнат Станіславович |
1896 |
м-ко Купіль Волочиського району
|
29169 |
П-7475 |
Слойковський Антон Гнатович |
1914 |
с. Лонки Волочиського району
|
29170 |
П-4015 |
Сломинський Олександр Семенович |
1922 |
м-ко Летичів
|
29171 |
П-11564 |
Сломинський Адам Іванович |
1885 |
с. Бісівка Ляховецького району
|
29172 |
П-4401 |
Сломинський Гіларій Михайлович |
1885 |
м. Кам'янець-Подільський
|
29173 |
П-24645 |
Сломинський Іван Карлович |
1875 |
с. Ледянка Антонінського району
|
29174 |
П-25389 |
Сломинський Йосип Денисович |
1886 |
с. Сахнівці Антонінського району
|
29175 |
П-4401 |
Сломинський Леонтій Гіларович |
1911 |
м. Кам'янець-Подільський
|
29176 |
П-9273 |
Сломинський Станіслав Іванович |
1917 |
с. Поляхове Теофіпольського району
|
29177 |
П-11226 |
Сломинський Адольф Улянович |
1911 |
с. Сахнівці Антонінського району
|
29178 |
П-15336 |
Слом'яний Йосип Францович |
1888 |
с. Лонки Волочиського району
|
29179 |
П-7885 |
Слотвинський Франц Денисович |
1876 |
с. Кальна Деражня Деражнянського району
|
29180 |
П-24315 |
Слотвинський Болеслав Антонович |
1911 |
с. Кальна Деражня Деражнянського району
|
29181 |
П-20507 |
Слотвинський Адольф Францович |
1883 |
с. Устилуг Володимир- Волинського повіту
|
29182 |
П-20272 |
Слотвинський Кир'ян Францович |
1910 |
с. Терешки Антонінського району
|
29183 |
П-12815 |
Слотвинський Іван Вікентійович |
1890 |
с. Терешки Антонінського району
|
29184 |
П-17176 |
Слотвинський Йосип Вікентійович |
1878 |
с. Вербородинці Шепетівського округу
|
29185 |
П-6077 |
Слубко Степан Гнатович |
1892 |
м-ко Чемерівці
|
29186 |
П-1922 |
Служський Адольф Іванович |
|
с. Бережанка Орининського району
|
29187 |
П-278 |
Слуковський Сидір Тимофійович |
1890 |
с. Малі Коровинці Чуднівського району Житомирської області
|
29188 |
П-7445 |
Слупський Адольф Іванович |
1905 |
с. Бережанка Орининського району
|
29189 |
П-24226 |
Слимко Павло Федорович |
1877 |
м-ко Ярмолинці
|
29190 |
П-18770 |
Слимко Павло Федорович |
1876 |
с. Грабина Ярмолинецького району
|
29191 |
П-10472 |
Слинько Володимир Пилипович |
1882 |
м. Лубни Полтавської області
|
29192 |
П-8824 |
Слишинський Йосип Антонович |
1897 |
с. Віньківці Віньковецького району
|
29193 |
П-5346 |
Слюсар Данило Захарович |
1909 |
с. Гриців Грицівського району
|
29194 |
П-6119 |
Слюсар Микола Якович |
1905 |
с. Яблунів Канівського району Київської області
|
29195 |
П-14862 |
Слюсарчук Арсентій Васильович |
1910 |
с. Дяків Славутського району
|
29196 |
П-27524 |
Слюсарчук Василь Іванович |
1880 |
с. Городище Шепетівського району
|
29197 |
П-5420 |
Слюсарчук Степан Васильович |
1913 |
с. Дяків Славутського району
|
29198 |
П-11550 |
Слюсарчук Степан Кирилович |
1886 |
с. Дяків Славутського району
|
29199 |
П-13830 |
Слюсарчук Степан Лукич |
1882 |
с. Дяків Славутського району
|
29200 |
П-8650 |
Слюсар Павло Кирилович |
1895 |
с. Грим'ячка Віньковецького району
|
29201 |
П-13561 |
Смалюшек Кирило Прокопович |
1892 |
с. Зіньків Зіньковецького району
|
29202 |
П-28800 |
Смагач Петро Тимофійович |
1899 |
м. Проскурів
|
29203 |
П-4975 |
Смагула Семен Трохимович |
1898 |
с. Магнишівка Михайлівського району
|
29204 |
П-14971 |
Смагула Терентій Михайлович |
1893 |
с. Шарівка Ярмолинецького району
|
29205 |
П-10974 |
Смажний Максим Герасимович |
1890 |
с. Плужне Плужнянського району
|
29206 |
П-9366 |
Смажний Трохим Максимович |
1899 |
с. Плужне Плужнянського району
|
29207 |
П-7783 |
Смажний Степан Романович |
1888 |
с. М'якоти Плужнянського району
|
29208 |
П-30524 |
Смакалюк-Смикун Григорій Григорович |
1899 |
|
29209 |
П-14413 |
Смаковський Василь Олександрович |
1882 |
с. Демшин Староушицького району
|
29210 |
П-16636 |
Смаковський Федір Антонович |
1896 |
с. Жаглівка Сатанівського району
|
29211 |
П-30524 |
Смалинський Карло Іванович |
1884 |
с. Майдан-Вербецький Летичівського району
|
29212 |
П-14310 |
Смалинський Степан Гаврилович |
1899 |
с. Чабанівка Староушицького району
|
29213 |
П-10334 |
Смалинюк Семен Омелянович |
1879 |
с. Миньківці Миньковецького району
|
29214 |
П-13715 |
Смалько (Смолько) Петро Васильович |
1900 |
с. Вітківці Кам'янець- Подільського району
|
29215 |
П-17276 |
Смалюх Пилип Петрович |
1897 |
с. Суслівці Летичівського району
|
29216 |
П-20841 |
Смалій Антон Тилимонович |
1895 |
с. Головлі Українські Славутського району
|
29217 |
П-15510 |
Смалюк Сруль Іцькович |
1895 |
с. Віньківці Віньковецького району
|
29218 |
П-17276 |
Смалюх Пилип Петрович |
1897 |
с. Суслівці Летичівського району
|
29219 |
П-23822 |
Смалюховський Яків Васильович |
1887 |
с. Адамівка Віньковецького району
|
29220 |
П-3831 |
Смалюшок Павло Семенович |
1884 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
29221 |
П-12333 |
Смаровоз Григорій Лаврович |
1887 |
с. Дашківці Затонського району
|
29222 |
П-5318 |
Смарунь Іван Людвігович |
1906 |
с. Бокиївка Чорноострівського району
|
29223 |
П-4707А |
Смароведко Вікентій Іванович |
1876 |
с. Станіславівка Віньковецького району
|
29224 |
П-17785 |
Смерчинський Микита Якович |
1884 |
с. Колодіївка Староушицького району
|
29225 |
П-2781 |
Сметанюк Андрій Петрович |
1874 |
с. Богушівка Волинської губернії
|
29226 |
П-4947 |
Сметанюк Генріх Андрійович |
1908 |
м. Бар Вінницької області
|
29227 |
П-2781 |
Сметанюк Марцел Петрович |
1881 |
с. Богушівка Волинської губернії
|
29228 |
П-6618 |
Сміховський (Снеховський) Альбін Казимирович |
1904 |
с. Тадеушпіль Шепетівського району
|
29229 |
П-12890 |
Сміховський Станіслав Антонович |
1903 |
с. Тадеушпіль Полонського району
|
29230 |
П-5480 |
Смецнюк Антон Петрович |
1888 |
с. Гуків Кам'янецького округу
|
29231 |
П-14981 |
Смішко Автоном Якимович |
1897 |
с. Велика Медведівка Антонінського району
|
29232 |
П-22775 |
Смішков Тимофій Филимонович |
1885 |
с. Борсуки Староушицького району
|
29233 |
П-10032 |
Смигоржевський Мар'ян Антонович |
1907 |
м. Житомир
|
29234 |
П-14086 |
Смірнов Олександр Васильович |
1889 |
с. Антоно-Ковач Одеської області
|
29235 |
П-18786 |
Смиртихин Петро Миколайович |
1891 |
с. Холопи Руднівського повіту
|
29236 |
П-5711 |
Сміх Полікарп Йосипович |
1887 |
с. Кордишів Шумського району Тернопільської області
|
29237 |
П-20755 |
Смогула Терентій Михайлович |
1893 |
с. Шарівка Ярмолинецького району
|
29238 |
П-29990 |
Смола Микола Войткович |
1899 |
с. Івахнівці Чемеровецького району
|
29239 |
П-18932 |
Смола Петро Йосипович |
1891 |
с. Івахнівці Чемеровецького району
|
29240 |
П-5258 |
Смола Петро Іванович |
1905 |
с. Івахнівці Чемеровецького району
|
29241 |
П-15565 |
Смоленська Магдалина Йосипівна |
1913 |
с. Мангейм Зельського району Одеської області
|
29242 |
П-9226 |
Смолій Андрій Миколайович |
1893 |
с. Нова Гребля Базалійського району
|
29243 |
П-23062 |
Смолій Андрій Миколайович |
1893 |
с. Нова Гребля Теофіпольського району
|
29244 |
П-13051 |
Смолій Андрій Данилович |
1879 |
с. Головлі Славутського району
|
29245 |
П-2045 |
Смолій Йосип Миколайович |
1870 |
с. Нова Гребля Базалійського району
|
29246 |
П-13880 |
Смолій Кіндрат Никифорович |
1885 |
с. Улашанівка Славутського району
|
29247 |
П-21370 |
Смолій Корній Тилимонович |
1907 |
с. Головлі Славутського району
|
29248 |
П-8312 |
Смолій Платон Степанович |
1896 |
с. Нова Гребля Базалійського району
|
29249 |
П-11539 |
Смолій Тилимон Іванович |
1874 |
с. Головлі Ганнопільського району
|
29250 |
П-8480 |
Смолій Трохим Улянович |
1895 |
с. Улашанівка Славутського району
|
29251 |
П-14860 |
Смолій Федір Лук'янович |
1883 |
с. Улашанівка Славутського району
|
29252 |
П-21250 |
Смолій Пилип Кіндратович |
1897 |
с. Головлі Славутського району
|
29253 |
П-19714 |
Смолик Володимир Францович |
1889 |
Селецька губернія (Польща)
|
29254 |
П-10277 |
Смоликовський Ілля Дмитрович |
1894 |
с. Чорниводи Городоцького району
|
29255 |
П-1691 |
Смолинська Ганна Іполитівна |
1903 |
с. Пижівка Новоушицького району
|
29256 |
П-22999 |
Смолинський-Телятник Антон Петрович |
1890 |
с. Сатанівка Юринецького району
|
29257 |
П-12438 |
Смолинська Ганна Полікарпівна |
1904 |
с. Пижівка Новоушицького району
|
29258 |
П-5703 |
Смолинський Антон Іванович |
1888 |
с. Майдан-Сахнівський Летичівського району
|
29259 |
П-8145 |
Смолинський Бернард Францович |
1908 |
с. Майдан-Вербецький Летичівського району
|
29260 |
П-5311 |
Смолинський Василь Федорович |
1894 |
с. Субіч Кам'янець-Подільського району
|
29261 |
П-22034 |
Смолинський Іван Андрійович |
1892 |
м. Проскурів
|
29262 |
П-21980 |
Смолинський Іван Михайлович |
1898 |
с. Сатанівка Сатанівського району
|
29263 |
П-15823 |
Смолинський Йосип Андрійович |
1901 |
с. Фрідрівці Орининського району
|
29264 |
П-5703 |
Смолинський Йосип Іванович |
1889 |
с. Майдан-Сахнівський Летичівського району
|
29265 |
П-5281 |
Смолинський Казимир Антонович |
1906 |
с. Завовк Летичівського району
|
29266 |
П-9274 |
Смолинський Кайтан Гнатович |
1893 |
с. Фрідрівці Орининського району
|
29267 |
П-9274 |
Смолинський Людвіг Андрійович |
1898 |
с. Фрідрівці Орининського району
|
29268 |
П-4396 |
Смолинський Станіслав Михайлович |
1897 |
с. Сатанівка Сатанівського району
|
29269 |
П-21579 |
Смолинський Станіслав Михайлович |
1896 |
с. Сатанівка Сатанівського району
|
29270 |
П-7975 |
Смолинський Франц Фабіанович |
1907 |
с. Майдан-Вербецький Летичівського району
|
29271 |
П-21579 |
Смолинська Франя Йосипівна |
1903 |
с. Глібів Скалатського району Тернопільської області
|
29272 |
П-6807 |
Смолинський Юліан Іванович |
1915 |
с. Сатанівка Сатанівського району
|
29273 |
П-25239 |
Смолов Іван Максимович |
1887 |
с. Писарівка Війтовецького району
|
29274 |
П-26152А |
Смолько Григорій Васильович |
1883 |
с. Вітківці Кам'янець-Подільського району
|
29275 |
П-1816 |
Смольницький Іван Гаврилович |
1895 |
с. Чабанівка Староушицького району
|
29276 |
П-19268 |
Смольницький Гнат Леонтійович |
1897 |
с. Загоряни Староушицького району
|
29277 |
П-19268 |
Смольницький Леонтій Дмитрович |
1896 |
с. Загоряни Староушицького району
|
29278 |
П-23015 |
Смольницький Микита Владиславович |
1888 |
с. Бучаї Староушицького району
|
29279 |
П-15977 |
Смольницький Семен Прохорович |
1897 |
с. Загоряни Староушицького району
|
29280 |
П-25831 |
Смолюк Таїсія Тилимонівна |
1922 |
с. Крачанівка Грицівського району
|
29281 |
П-10134 |
Смолюховський Олексій Васильович |
1891 |
с. Адамівка Віньковецького району
|
29282 |
П-3831 |
Смолюшок Павло Семенович |
1884 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
29283 |
П-5835 |
Смоляк Андрій Дмитрович |
1895 |
с. Іванківці Ружичнянського району
|
29284 |
П-20724 |
Смоляк Олександр Якимович |
1898 |
с. Білопіль Грицівського району
|
29285 |
П-30303 |
Смоляк Іван Григорович |
1885 |
с. Оринин Орининського району
|
29286 |
П-19182 |
Смоляк Карпо Єлисейович |
1896 |
с. Іванківці Проскурівського району
|
29287 |
П-785 |
Смоляк Петро Михайлович |
1899 |
с. Андрійківці Проскурівського району
|
29288 |
П-15038 |
Смоляк Петро Михайлович |
1899 |
с. Андрійківці Городоцького району
|
29289 |
П-6948 |
Сморж Микола Терентійович |
1900 |
с. Сураж Шумського району Тернопільської області
|
29290 |
П-25943 |
Сморжевський Адам Кайтанович |
1878 |
с. Гута-Яцьковецька Дунаєвецького району
|
29291 |
П-9375 |
Сморжевський Бартоломій Фаустович |
1885 |
с. Ліпини Миньковецького району
|
29292 |
П-30524 |
Сморжевський Болеслав Воцехович |
1889 |
с. Лозни Летичівського району
|
29293 |
П-9375 |
Сморжевський Йосип Фаустинович |
1898 |
с. Ліпини Миньковецького району
|
29294 |
П-2757 |
Сморжевський Октовіан Григорович |
1903 |
с. Шебутинці Староушицького району
|
29295 |
П-23153 |
Смульський Костянтин Сигізмундович |
1910 |
с. Попелюхи Вінницької області
|
29296 |
П-6160 |
Смульський Станіслав Адамович |
1882 |
м-ко Гриців
|
29297 |
П-10959 |
Смульський Роман Адамович |
1882 |
с. Гриців Грицівського району
|
29298 |
П-30524 |
Смунський Іван Петрович |
1898 |
Летичівський повіт
|
29299 |
П-21586 |
Смусь Пиня Лейбович |
1908 |
м. Проскурів
|
29300 |
П-27647 |
Смушкіс Хаїм Санович |
1903 |
м-ко Ганнопіль
|
29301 |
П-27647 |
Смушкіс Лев Вольфович |
1895 |
м-ко Ярунь Волинської губернії
|
29302 |
П-23384 |
Смик Семен Дем'янович |
1901 |
с. Кривачинці Волочиського району
|
29303 |
П-5210 |
Смик Леонтій Романович |
1891 |
с. Голохвасти Волочиського району
|
29304 |
П-5647 |
Смик Михайло Йосипович |
1898 |
с. Голохвасти Волочиського району
|
29305 |
П-29192 |
Смиковський Давид Павлович |
1901 |
с. Жижниківці Білогірського району
|
29306 |
П-20727 |
Смиковський Давид Павлович |
1901 |
с. Жижниківці Білогірського району
|
29307 |
П-28593 |
Смицький Платон Онисимович |
1898 |
с. Добровілля Орининського району
|
29308 |
П-20896 |
Смялковський Іван Францович |
1886 |
с. Розсохи Деражнянського району
|
29309 |
П-4481 |
Смялковський Франц Михайлович |
1893 |
с. Розсохи Деражнянського району
|
29310 |
П-17152 |
Смялковський Михайло Михайлович |
1886 |
с. Розсохи Деражнянського району
|
29311 |
П-6072 |
Снігур Олександра Пилипівна |
1900 |
с. Немиринці Теофіпольського району
|
29312 |
П-28839 |
Снігур Антон Якович |
1907 |
с. Ріпинці Орининського району
|
29313 |
П-3343 |
Снігур Онуфрій Семенович |
1904 |
с. Жорнівка Чемеровецького району
|
29314 |
П-10521 |
Снігур Семен Йосипович |
1882 |
с. Голенищеве Чемеровецького району
|
29315 |
П-10419 |
Снігур Феодосій Михайлович |
1877 |
с. Педоси Проскурівського району
|
29316 |
П-30524 |
Снігур Юлія Михайлівна |
1907 |
м-ко Вовковинці
|
29317 |
П-30524 |
Снігурка Анастасія Іванівна |
1882 |
м-ко Вовковинці
|
29318 |
П-10781 |
Сніжинський Петро Костянтинович |
1901 |
с. Тридуби Балтського району Одеської області
|
29319 |
П-70 |
Снітков Павло Михайлович |
1908 |
м. Орськ Чкаловської області (РРФСР)
|
29320 |
П-20142 |
Снігур Андрій Васильович |
1900 |
с. Бережанка Чемеровецького району
|
29321 |
П-9197 |
Снігур Антон Андрійович |
1888 |
с. Бережанка Чемеровецького району
|
29322 |
П-14680 |
Снігур Антон Андрійович |
1888 |
с. Бережанка Чемеровецького району
|
29323 |
П-24286 |
Снігур Бартко Іванович |
1882 |
с. Бережанка Чемеровецького району
|
29324 |
П-3100 |
Снігур Юхим Кирилович |
1885 |
м-ко Красилів
|
29325 |
П-17420 |
Снігур Іван Петрович |
1891 |
с. Стреків Деражнянського району
|
29326 |
П-14995 |
Снігур Мойсей Пантелеймонович |
1905 |
с. Рідкодуби Проскурівського району
|
29327 |
П-24984 |
Снігур Максим Тимофійович |
1900 |
с. Ріпинці Орининського району
|
29328 |
П-18553 |
Снігур Михайло Якович |
1895 |
с. Пудлівці Кам'янець-Подільського району
|
29329 |
П-26998 |
Снігур Марія Максимівна |
1928 |
с. Ріпинці Орининського району
|
29330 |
П-20126 |
Снігур Михайло Андрійович |
1877 |
с. Щурівці Ізяславського району
|
29331 |
П-19993 |
Снігур Микола Лук'янович |
1888 |
с. Вовковинці Вовковинецького району
|
29332 |
П-9318 |
Снігур Петро Михайлович |
1903 |
с. Щурівці Ізяславського району
|
29333 |
П-6896 |
Снігурський Йосип Людвігович |
1889 |
с. Мархлівка Городоцького району
|
29334 |
П-21767 |
Снігур Петро Костянтинович |
1891 |
м-ко Красилів
|
29335 |
П-8802 |
Снігурський Мартин Людвігович |
1894 |
м-ко Городок
|
29336 |
П-427 |
Снігурський Тит Антонович |
1878 |
м-ко Городок
|
29337 |
П-7936 |
Сніжевський Володимир Григорович |
1908 |
с. Заліски Київської області
|
29338 |
П-6572 |
Снітко Євдоким Григорович |
1889 |
с. Устинівка Київської області
|
29339 |
П-19444 |
Сніховський Іван Улянович |
1890 |
с. Оринин Орининського району
|
29340 |
П-5337 |
Сніховський Станіслав Валер'янович |
1899 |
с. Тадеушпіль Полонського району
|
29341 |
П-16431 |
Сніцар Олександр Касянович |
1924 |
с. Дзеленці Чорноострівського району
|
29342 |
П-19529 |
Сніцар Олексій Кирилович |
1889 |
с. Писарівка Красилівського району
|
29343 |
П-29378 |
Сніцар Іван Авксентійович |
1903 |
с. Улянівка Хащівського району Первомайського округу
|
29344 |
П-15268 |
Сніцар Микола Петрович |
1889 |
с. Бубнівка Волочиського району
|
29345 |
П-5891 |
Сніцарук Дмитро Митрофанович |
1897 |
хут. Трихатки Теофіпольського району
|
29346 |
П-27331 |
Сніцарчук Ганна Андріївна |
1926 |
с. Лисогірка Теофіпольського району
|
29347 |
П-25318 |
Сніцарюк (Сніцарук) Дмитро Митрофанович |
1895 |
с. Лисогірка Теофіпольського району
|
29348 |
П-11662 |
Сніцер Григорій Петрович |
1880 |
с. Дзеленці Чорноострівського району
|
29349 |
П-30245 |
Снопок Кирило Романович |
1915 |
с. Киликіїв Берездівського району
|
29350 |
П-26128 |
Снопок Кирило Романович |
1913 |
с. Киликіїв Берездівського району
|
29351 |
П-24865 |
Снопок Зот Романович |
1904 |
с. Киликіїв Берездівського району
|
29352 |
П-24865 |
Снопок Роман Євтихійович |
1882 |
с. Киликіїв Берездівського району
|
29353 |
П-3466 |
Снятинський Феодосій Васильович |
1907 |
с. Мала Побіянка Миньковецького району
|
29354 |
П-30049 |
Собака Михайло Андрійович |
1901 |
с. Жесна Польська Львівського повіту (Польща)
|
29355 |
П-28899 |
Собачинський Василь Митрофанович |
1910 |
с. Пукляки Орининського району
|
29356 |
П-5128 |
Собачинський Йосип Григорович |
1910 |
с. Пожарниця Кам'янець- Подільського району
|
29357 |
П-5875 |
Собачинська Федора Марківна |
1893 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
29358 |
П-9342 |
Собецький Микола Дмитрович |
1902 |
с. Холмище Ульянівського району Калузької області (РРФСР)
|
29359 |
П-25125 |
Собещанська Марія Іванівна |
1907 |
с. Мушкатівка Борщівського повіту
|
29360 |
П-22464 |
Собещанський Станіслав Іполитович |
1914 |
м. Славута
|
29361 |
П-4764 |
Собистянський Болеслав Йосипович |
1903 |
с. Стріхівці Солобковецького району
|
29362 |
П-3616 |
Собищанська Марія Романівна |
1892 |
с. Жуків Славутського району
|
29363 |
П-8006 |
Собищанський Віталій Антонович |
1895 |
м. Ізяслав
|
29364 |
П-10220 |
Собищанський Іван Степанович (Станіславович) |
1891 |
с. Радошівка Ізяславського району
|
29365 |
П-22641 |
Собищанський Микола Степанович |
1909 |
с. П'ятничани Орининського району
|
29366 |
П-6611 |
Собищанський Феофіл Антонович |
1890 |
м. Ізяслав
|
29367 |
П-26232 |
Собкевич Андрій Захарович |
1880 |
с. Осташки Проскурівського району
|
29368 |
П-26232 |
Собкевич Данило Кирилович |
1897 |
с. Осташки Проскурівського району
|
29369 |
П-6552 |
Собко Антон Йосипович |
1900 |
с. Кудринці Городоцького району
|
29370 |
П-5533 |
Собко Василь Іванович |
1873 |
с. Суслівці Летичівського району
|
29371 |
П-17664 |
Собко Влас Якович |
1890 |
с. Книжківці Проскурівського району
|
29372 |
П-20784 |
Собко Устин Антонович |
1900 |
с. Святець Теофіпольського району
|
29373 |
П-21150 |
Собко петро Йосипович |
1907 |
с. Кудринці Городоцького району
|
29374 |
П-8792 |
Собко Станіслав Домінікович |
1906 |
с. Кудринці Городоцького району
|
29375 |
П-15822 |
Собко Франц Іванович |
1896 |
с. Сокиринці Чемеровецького району
|
29376 |
П-4597 |
Собко Яків Герасимович |
1872 |
с. Кульчіївці Кам'янець-Подільського району
|
29377 |
П-16655 |
Собков Микола Михайлович |
1893 |
с. Курівка Сатанівського району
|
29378 |
П-21299 |
Собков Сава Якович |
1875 |
с. Книжківці Проскурівського району
|
29379 |
П-21655 |
Собков Станіслав Михайлович |
1900 |
с. Курівка Сатанівського району
|
29380 |
П-4807 |
Собков Станіслав Борткович |
1906 |
с. Жаглівка Сатанівського району
|
29381 |
П-6632 |
Собкович Микола Ілліч |
1902 |
с. Мархлівка Городоцького району
|
29382 |
П-29548 |
Собкович Франц Варфоломійович |
1882 |
м-ко Городок
|
29383 |
П-29554 |
Собкович Розалія Станіславівна |
1889 |
м-ко Городок
|
29384 |
П-18534 |
Соболевський Олександр Мелетійович |
1890 |
с. Рахнівка Дунаєвецького району
|
29385 |
П-14731 |
Соболевська Ганна Францівна |
1880 |
с. Буртин Полонського району
|
29386 |
П-12224 |
Соболевський Антон Станіславович |
1898 |
с. Буртин Полонського району
|
29387 |
П-9566 |
Соболевський Антон Йосипович |
1889 |
с. Новаки Полонського району
|
29388 |
П-14727 |
Соболевський Антон Домінікович |
1883 |
с. Буртин Полонського району
|
29389 |
П-15535 |
Соболевський Броніслав Войцехович |
1902 |
с. Буртин Полонського району
|
29390 |
П-10109 |
Соболевський Броніслав Іванович |
1895 |
с. Буртин Полонського району
|
29391 |
П-10223 |
Соболевський Вікентій Север'янович |
1906 |
с. Гурщина Плужнянського району
|
29392 |
П-20989 |
Соболевський Віктор Станіславович |
1887 |
с. Буртин Полонського району
|
29393 |
П-20831 |
Соболевський Владислав Іванович |
1886 |
с. Буртин Полонського району
|
29394 |
П-12334 |
Соболевський Владислав Францович |
1893 |
с. Буртин Полонського району
|
29395 |
П-20550 |
Соболевський Генріх Пилипович |
1910 |
хут. Добре Шепетівського району
|
29396 |
П-7382 |
Соболевський Геронім Варфоломійович |
1904 |
с. Буртин Полонського району
|
29397 |
П-14728 |
Соболевська Олена Миколаївна |
1896 |
с. Буртин Полонського району
|
29398 |
П-5283 |
Соболевський Іполит Феліксович |
1913 |
с. Буртин Полонського району
|
29399 |
П-24361 |
Соболевський Йосип Станіславович |
1889 |
с. Загуба Полонського району
|
29400 |
П-15722 |
Соболевський Леон Феліксович |
1904 |
с. Буртин Полонського району
|
29401 |
П-28806 |
Соболевський Мар'ян Варфоломійович |
1895 |
с. Буртин Полонського району
|
29402 |
П-24631 |
Соболевська Марцелина Войцехівна |
1872 |
с. Барбарівка Полонського району
|
29403 |
П-19421А |
Соболевський Модест Домінікович |
1892 |
с. Буртин Полонського району
|
29404 |
П-19570 |
Соболевський Павло Іванович |
1883 |
с. Буртин Полонського району
|
29405 |
П-19570 |
Соболевський Павло Петрович |
1905 |
с. Загуба Полонського району
|
29406 |
П-26118 |
Соболевський Рох Варфоломійович |
1891 |
с. Буртин Полонського району
|
29407 |
П-23750 |
Соболевський Север'ян Владиславович |
1879 |
с. Жемелинці Ляховецького району
|
29408 |
П-18008 |
Соболевський Станіслав Іванович |
1894 |
ст. Скаржиско Радомської губернії (Польща)
|
29409 |
П-24198 |
Соболевський Станіслав Броніславович |
1911 |
с. Хоровиця Славутського району
|
29410 |
П-5131 |
Соболевський Степан Варфоломійович |
1908 |
с. Буртин Полонського району
|
29411 |
П-24361 |
Соболевський Фелікс Касперович |
1868 |
с. Загуба Полонського району
|
29412 |
П-12223 |
Соболевський Юліан Йосипович |
1911 |
с. Буртин Полонського району
|
29413 |
П-14157 |
Собусь Пилип Степанович |
1893 |
с. Завалійки Волочиського району
|
29414 |
П-19790 |
Собчак Станіслав Станіславович |
1912 |
Люблінський повіт (Польща)
|
29415 |
П-4789 |
Собчевський Рафаїл Іванович |
1904 |
с. Завовк Летичівського району
|
29416 |
П-6606 |
Собчевський Броніслав Іванович |
1908 |
с. Завовк Летичівського району
|
29417 |
П-3116 |
Собченко Макар Власович |
1882 |
с. Гредчинці Летичівського району
|
29418 |
П-12677 |
Собчик Тимофій Іванович |
1904 |
с. Суслівці Летичівського району
|
29419 |
П-28876 |
Собчик Франц Андрійович |
1895 |
м. Шепетівка
|
29420 |
П-20793 |
Собчинський Леонтій Васильович |
1900 |
с. Долинівка Львівського повіту (Польща)
|
29421 |
П-21432 |
Собчинський Стах Францович |
1883 |
с. Вихватнівці Кам'янець- Подільського району
|
29422 |
П-4189 |
Собчук Дем'ян Іванович |
1889 |
с. Грибенинка Старокостянтинівського району
|
29423 |
П-21449 |
Собчук Іван Андрійович |
1898 |
с. Вихватнівці Кам'янець-Подільського району
|
29424 |
П-9013 |
Собчук Денис Прокопович |
1892 |
с. Лонки Волочиського району
|
29425 |
П-29579 |
Собчук Денис Прокопович |
1893 |
с. Лонки Волочиського району
|
29426 |
П-5512 |
Собчук Юрій Матвійович |
1891 |
с. Пашківці Старокостянтинівського району
|
29427 |
П- 24793 |
Собчук Іван Герасимович |
1900 |
м. Київ
|
29428 |
П-30015 |
Собчук Дмитро Григорович |
1884 |
с. Михайлівка (Польща)
|
29429 |
П-14879 |
Собчук Юхим Микитович |
1906 |
с. Бутівці Грицівського району
|
29430 |
П-4717 |
Собчук Гнат Корнійович |
1905 |
с. Пашківці Ружичнянського району
|
29431 |
П-4713 |
Собчук Казимир Феліксович |
1894 |
с. Рачинці Дунаєвецького району
|
29432 |
П-18201 |
Собчук Марко Юхимович |
1883 |
с. Терешки Антонінського району
|
29433 |
П-4707 |
Сова Антон Антонович |
1902 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29434 |
П-12208 |
Сова Антон Антонович |
1882 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29435 |
П-24618 |
Сова Антон Мартинович |
1893 |
с. Мацьківці Проскурівського району
|
29436 |
П-10162 |
Сова Дем'ян Антонович |
1899 |
с. Мацьківці Ружичнянського району
|
29437 |
П-23767 |
Сова Іван Мартинович |
1881 |
с. Мацьківці Проскурівського району
|
29438 |
П-21362 |
Сова Йосип Павлович |
1903 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29439 |
П-10163 |
Сова Станіслав Миколайович |
1893 |
с. Ружична Ружичнянського району
|
29440 |
П-6801 |
Сова Йосип Семенович |
1899 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29441 |
П-7993 |
Сова Степан Йосипович |
1912 |
с. Гречани Ружичнянського району
|
29442 |
П-6457 |
Сова Антон Мартинович |
1910 |
с. Гречани Ружичнянського району
|
29443 |
П-5812 |
Сова Фелікс Іванович |
1903 |
с. Мацьківці Ружичнянського району
|
29444 |
П-8401 |
Сова Мартин Мартинович |
1877 |
с. Мацьківці Ружичнянського району
|
29445 |
П-4798 |
Сова Станіслав Людвігович |
1907 |
с. Мацьківці Ружичнянського району
|
29446 |
П-13542 |
Совва Антон Іванович |
1909 |
с. Олешин Проскурівського району
|
29447 |
П-8661 |
Совва Андрій Михайлович |
1892 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29448 |
П-21419 |
Совва Антон Григорович |
1895 |
с. Мацьківці Проскурівського району
|
29449 |
П-21097 |
Совва Антон Михайлович |
1901 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29450 |
П-7433 |
Совва Броніслав Йосипович |
1910 |
ст. Гречани Проскурівського району
|
29451 |
П-8355 |
Совва Войцех Йосипович |
1898 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29452 |
П-23870 |
Совва Войцех Йосипович |
1899 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29453 |
П-8301 |
Совва Войцех Іванович |
1896 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29454 |
П-25900 |
Совва Войцех Йосипович |
1899 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29455 |
П-4684 |
Совва Войцех Йосипович |
1899 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29456 |
П-10764 |
Совва Вікторія Йосипівна |
1907 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29457 |
П-8896 |
Совва Вікторія Йосипівна |
1899 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29458 |
П-8723 |
Совва Іван Іванович |
1899 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29459 |
П-7928 |
Совва Іван Станіславович |
1901 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29460 |
П-8341 |
Совва Йосип Іванович |
1896 |
ст. Гречани Проскурівського району
|
29461 |
П-1867 |
Совва Йосип Йосипович |
1895 |
с. Гречани Ружичнянського району
|
29462 |
П-8314 |
Совва Йосип Мартинович |
1913 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29463 |
П-15235 |
Совва Йосип Павлович |
1897 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29464 |
П-11145 |
Совва Мартин Мартинович |
1905 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29465 |
П-17340 |
Совва Павло Павлович |
1903 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29466 |
П-3349 |
Совва Розалія Іванівна |
1905 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29467 |
П-11279 |
Совва Теофіл Мартинович |
1908 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29468 |
П-19689 |
Совва Теофіл Іванович |
1913 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29469 |
П-7950 |
Совва Франц Йосипович |
1908 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29470 |
П-6864 |
Совєтський (Совецький) Микола Йосипович |
1895 |
с. Курівка Сатанівського району
|
29471 |
П-21898 |
Совецький Адольф Казимирович |
1900 |
с. Підлісний Мукарів Солобковецького району
|
29472 |
П-8653 |
Совинський Адольф Матвійович |
1902 |
с. Малий Лазучин Мануїльського району
|
29473 |
П-27406 |
Совинський Йосип Болеславович |
1880 |
м. Познань (Польща)
|
29474 |
П-5613 |
Совинський Микола Йосипович |
1905 |
с. Педоси Чорноострівського району
|
29475 |
П-13840 |
Совинський Едуард Павлович |
1897 |
с. Клембівка Ізяславського району
|
29476 |
П- 5198 |
Совков Михайло Іванович |
1897 |
Польща
|
29477 |
П-20467 |
Совсун Данило Васильович |
1888 |
с. Залетичівка Летичівського району
|
29478 |
П-27242 |
Сов'як Омелян Петрович |
1892 |
с. Гуменці Кам'янець-Подільського району
|
29479 |
П-28314 |
Сов'як Федір Євдокимович |
1902 |
с. Джуржівка Ушицького повіту
|
29480 |
П-933 |
Созанська Ганна Степанівна |
1897 |
м. Вінники Львівської області
|
29481 |
П-19757 |
Созанський Іван Людвігович |
1900 |
с. Суржинці Кам'янець-Подільського району
|
29482 |
П-1917 |
Созанський Степан Антонович |
1894 |
с. Великі Вірмени Орининського району
|
29483 |
П-15978 |
Сойко Антон Кирилович |
1898 |
с. Томашівка Ярмолинецького району
|
29484 |
П-24171 |
Сойко Климентій Феодосійович |
1902 |
с. Водички Ляховецького району
|
29485 |
П-3268 |
Сойко Никанор Антонович |
1885 |
с. Липове Полтавської області
|
29486 |
П-17865 |
Сойко Станіслав Миколайович |
1874 |
с. Кадиївка Ярмолинецького району
|
29487 |
П-5422 |
Сокаль Абрам Натанович |
1903 |
м. Перемишль (Польща)
|
29488 |
П-5157 |
Сокальський Антон Михайлович |
1890 |
м-ко Деражня
|
29489 |
П-15028 |
Сокальський Йосип Петрович |
1908 |
м-ко Городок
|
29490 |
П-8831 |
Сокальський Степан Тимофійович |
1890 |
с. Зіньківці Кам'янець- Подільського району
|
29491 |
П-16984 |
Сокальський Дмитро Гнатович |
1887 |
м-ко Сатанів
|
29492 |
П-967 |
Сокальський Микола Гнатович |
1914 |
м. Кам'янець-Подільський
|
29493 |
П-1261 |
Сокальський Степан Гнатович |
1893 |
с. Біланівка Кам'янець-Подільського району
|
29494 |
П-11091 |
Сокальська Францішка Антонівна |
1908 |
м-ко Городок
|
29495 |
П-5128 |
Сокальська Марія Йосипівна |
1897 |
с. Біланівка Кам'янець-Подільського району
|
29496 |
П-19407 |
Сокальський Казимир Іполитович |
1902 |
с. Курганівка Грицівського району
|
29497 |
П-20447 |
Сокальський Марцелій Іванович |
1904 |
с. Мархлівка Городоцького району
|
29498 |
П-15032 |
Сокалюк Сергій Якович |
1889 |
с. Іршики Старокостянтинівського району
|
29499 |
П-12891 |
Сокалюк Яким Якович |
1892 |
с. Іршики Старокостянтинівського району
|
29500 |
П-778 |
Сокилко Митрофан Прокопович |
1881 |
с. Глушківці Солобковецького району
|
29501 |
П-4600 |
Сокирко Андрій Олександрович |
1890 |
с. Солонець (Бессарабія)
|
29502 |
П-4272 |
Сокирко Борис Миколайович |
1927 |
м. Славута
|
29503 |
П-13663 |
Сокирник Михайло Васильович |
1890 |
с. Купіль Волочиського району
|
29504 |
П-10441 |
Сокіл Іван Єлисейович |
1896 |
Волинська губернія
|
29505 |
П-8703 |
Сокіл Сергій Петрович |
1905 |
с. Радківці Сатанівського району
|
29506 |
П-6474 |
Сокіл Сергій Володимирович |
1916 |
м. Славута
|
29507 |
П-24267 |
Сокіл Трифон Іванович |
1883 |
с. Магнишівка Михалпільського району
|
29508 |
П-21568 |
Сокіл Софія Соломонівна |
1883 |
м. Шепетівка
|
29509 |
П-24682 |
Соколан Антон Васильович |
1902 |
с. Думанів Кам'янець-Подільського району
|
29510 |
П- 19668 |
Соколенко Григорій Пилипович |
1895 |
с. Слюзчина Слобідка Золотонінського району Полтавської області
|
29511 |
П-9206 |
Соколик Гордій Семенович |
1888 |
с. Судилків Шепетівського району
|
29512 |
П-20501 |
Соколик Олександр Йосипович |
1895 |
с. Манівці Красилівського району
|
29513 |
П-9791 |
Соколов Олександр Якович |
1913 |
с. Великі Зозулинці Красилівського району
|
29514 |
П-11465 |
Соколов Дмитро Арсентійович |
1902 |
с. Летава Кам'янецького округу
|
29515 |
П-9713 |
Соколов Кирило Якимович |
1891 |
с. Хватівка Кіровського району Могильовської області (БРСР)
|
29516 |
П-4763 |
Соколов Микола Якович |
1897 |
м. Юр'євець Івановської області (РРФСР)
|
29517 |
П-30524 |
Соколовська Антоніна Федорівна |
1904 |
м. Нижньодніпровськ
|
29518 |
П-12266 |
Соколовська Броніслава Йосипівна |
1892 |
с. Мальованка Шепетівського району
|
29519 |
П-5157 |
Соколовська Ксенія Якимівна |
1900 |
с. Суховоля Бродівського району Львівської області
|
29520 |
П-5128 |
Соколовська Марія Йосипівна |
1897 |
с. Біланівка Кам'янець- Подільського району
|
29521 |
П-8154 |
Соколовська-Ціховська Марія Федорівна |
1889 |
с. Лопенга Варшавської губернії (Польща)
|
29522 |
П-23134 |
Соколовська Надія Іванівна |
1886 |
с. Нова-Ушиця Новоушицького району
|
29523 |
П-24228 |
Соколовська Ніна Йосипівна |
1918 |
с. Собківці Волочиського району
|
29524 |
П-15635 |
Соколовська Ніна-Яніна Йосипівна |
1918 |
с. Собківці Волочиського району
|
29525 |
П-5084 |
Соколовський Антон Іванович |
1886 |
с. Андріївка Чемеровецького району
|
29526 |
П-18728 |
Соколовський Олександр Іванович |
1898 |
с. Андріївка Чемеровецького району
|
29527 |
П-4706 |
Соколовський Анастасій Іванович |
1904 |
с. Бабин Іллінецького району Вінницької області
|
29528 |
П-22580 |
Соколовський Олександр Онуфрійович |
1908 |
с. Збриж Чемеровецького району
|
29529 |
П-14265 |
Соколовський Альбін Віталійович |
1908 |
с. Велика Радогощ Плужнянського району
|
29530 |
П-5315 |
Соколовський Антон Олександрович |
1902 |
с. Сковородки Старокостянтинівського району
|
29531 |
П-25574 |
Соколовський Андріян Михайлович |
1898 |
с. Руда-Гірчичнянська Дунаєвецького району
|
29532 |
П-30524 |
Соколовський Артем Васильович |
1889 |
с. Терлівка Летичівського району
|
29533 |
П-21053 |
Соколовський Афіноген Антонович |
1894 |
с. Велика Боровиця Плужнянського району
|
29534 |
П-14265 |
Соколовський Болеслав Віталійович |
1907 |
с. Велика Радогощ Плужнянського району
|
29535 |
П-1560 |
Соколовський Вікентій Іванович |
1900 |
с. Янчинці Кам'янець- Подільського району
|
29536 |
П-9875 |
Соколовський Вікентій Феліксович |
1881 |
с. Кам'янка Ізяславського району
|
29537 |
П-16453 |
Соколовський Гриціан Валер'янович |
1891 |
с. Пузирки Славутського району
|
29538 |
П-11377 |
Соколовський Григорій Дмитрович |
1906 |
с. Збриж Чемеровецького району
|
29539 |
П-28529 |
Соколовський Григорій Дмитрович |
1909 |
с. Збриж Чемеровецького району
|
29540 |
П-30524 |
Соколовський Денис Якович |
1880 |
Летичівський повіт
|
29541 |
П-4612 |
Соколовська Євгенія Антонівна |
1904 |
с. Хорощ Гродненської губернії (Польща)
|
29542 |
П-10601 |
Соколовський Іван Антонович |
1886 |
Польща
|
29543 |
П-5660 |
Соколовський Іван Віталійович |
1914 |
с. Велика Радогощ Плужнянського району
|
29544 |
П-23141 |
Соколовський Іван Іванович |
1892 |
м. Ізяслав
|
29545 |
П-5109 |
Соколовський Іван Миколайович |
1902 |
с. Базалія Базалійського району
|
29546 |
П-24855 |
Соколовський Іван Петрович |
1906 |
с. Малий Лазучин Базалійського району
|
29547 |
П-11547 |
Соколовський Іван Федорович |
1874 |
с. Святець Теофіпольського району
|
29548 |
П-6174 |
Соколовський Йосип Антонович |
1880 |
м-ко Антоніни
|
29549 |
П-10443 |
Соколовський Йосип Вацлович |
1866 |
с. Оринин Орининського району
|
29550 |
П-4499 |
Соколовський Йосип Войцехович |
1887 |
с. Джуржівка Дунаєвецького району
|
29551 |
П-8501 |
Соколовський Йосип Денисович |
1908 |
с. Киселівка Орининського району
|
29552 |
П-4372 |
Соколовський Йосип Домінікович |
1882 |
м. Полонне
|
29553 |
П-8080 |
Соколовський Йосип Іванович |
1914 |
с. Криничне Деражнянського району
|
29554 |
П-23844 |
Соколовський Йосип Іванович |
1888 |
с. Кам'янка Плужнянського району
|
29555 |
П-16357 |
Соколовський Йосип Іванович |
1885 |
с. Вербівочка Грицівського району
|
29556 |
П-15239 |
Соколовський Йосип Михайлович |
1888 |
м. Хелм (Польща)
|
29557 |
П-8501 |
Соколовський Йосип Михайлович |
1911 |
с. Киселівка Орининського району
|
29558 |
П-18238 |
Соколовський Корнелій Петрович |
1903 |
с. Малий Лазучин Теофіпольського району
|
29559 |
П-13200 |
Соколовський Карл Михайлович |
1901 |
передм. Ракове м. Проскурів
|
29560 |
П-15595 |
Соколовський Казимир Альбінович |
1911 |
с. Шекеринці Плужнянського району
|
29561 |
П-2531 |
Соколовський Мар'ян Антонович |
1899 |
с. Сковородки Старокостянтинівського району
|
29562 |
П-11216 |
Соколовський Мар'ян Антонович |
1899 |
с. Сковородки Старокостянтинівського району
|
29563 |
П-6520 |
Соколовський Мар'ян Михайлович |
1895 |
с. Мартини Ізяславського району
|
29564 |
П-4713 |
Соколовський Мартин Адамович |
1901 |
с. Руда-Гірчичнянська Дунаєвецького району
|
29565 |
П-30524 |
Соколовський Мелетій Григорович |
1898 |
с. Терлівка Летичівського району
|
29566 |
П-6520 |
Соколовський Мечислав Францович |
1902 |
с. Мартини Ізяславського району
|
29567 |
П-5613 |
Соколовський Мартин Леонтійович |
1896 |
м-ко Чорний Острів
|
29568 |
П-28883 |
Соколовський Митрофан Павлович |
1902 |
с. Новополонне Полонського району
|
29569 |
П-15488 |
Соколовський Нарциз Альбінович |
1905 |
с. Шекеринці Плужнянського району
|
29570 |
П-6074 |
Соколовський Онуфрій Микитович |
1876 |
с. Збриж Чемеровецького району
|
29571 |
П-15311 |
Соколовський Петро Федорович |
1891 |
м. Хотин (Бессарабія)
|
29572 |
П-5072 |
Соколовський Станіслав Войцехович |
1888 |
с. Мартини Плужнянського району
|
29573 |
П-4906 |
Соколовський Сигізмунд Адамович |
1905 |
Польща
|
29574 |
П-9201 |
Соколовський Сергій Федорович |
1892 |
с. Каскада Новоушицького району
|
29575 |
П-22257 |
Соколовський Станіслав Войцехович |
1891 |
с. Мартини Ізяславського району
|
29576 |
П-7072 |
Соколовський Станіслав Йосипович |
1902 |
ст. Ісаково Смоленської губернії
|
29577 |
П-17796 |
Соколовський Франц Іванович |
1898 |
с. Янчинці Кам'янець-Подільського району
|
29578 |
П-8501 |
Соколовський Франц Денисович |
1903 |
с. Киселівка Орининського району
|
29579 |
П-10289 |
Соколовський Франц Феліксович |
1890 |
с. Вербівочка Грицівського району
|
29580 |
П-24645 |
Сокольницький Броніслав Людвігович |
1901 |
с. Вербородинці Старокостянтинівського району
|
29581 |
П-19674 |
Сокольницький Іван Васильович |
1868 |
с. Немичинці Проскурівського району
|
29582 |
П-29536 |
Сокольський Лев Михайлович |
1923 |
м. Кам'янець-Подільський
|
29583 |
П-24489 |
Сокольський Олександр Семенович |
1891 |
с. Січинці Новоушицького району
|
29584 |
П-16083 |
Соколюк Василь Семенович |
1882 |
с. Вербка Кам'янець-Подільського району
|
29585 |
П-19794 |
Соколюк Яким Якович |
1892 |
с. Іршики Остропільського району
|
29586 |
П-23246 |
Соколюк Герасим Григорович |
1908 |
с. Велика Боровиця Ізяславського району
|
29587 |
П-5264 |
Соколюк Іван Лук'янович |
1901 |
с. Маначин Волочиського району
|
29588 |
П-16873 |
Соколюк Кирило Павлович |
1885 |
с. Велика Радогощ Плужнянського району
|
29589 |
П-5660 |
Соколюк Кирило Павлович |
1896 |
с. Велика Радогощ Плужнянського району
|
29590 |
П-3775 |
Соколюк Митрофан Федорович |
1906 |
с. Велика Радогощ Плужнянського району
|
29591 |
П-11977 |
Соколюк Микита Іванович |
1902 |
с. Малишівка Остропільського району
|
29592 |
П-13972 |
Соколюк Потап Григорович |
1878 |
с. Великі Мацевичі Грицівського району
|
29593 |
П-5660 |
Соколюк Федір Миронович |
1899 |
с. Велика Радогощ Плужнянського району
|
29594 |
П-10123 |
Соколюк Хома Федорович |
1895 |
с. Вербка Кам'янець-Подільського району
|
29595 |
П-14402 |
Сокоревич Агафон Кіндратович |
1874 |
с. Кутки Славутського району
|
29596 |
П-24602 |
Сокотнюк Михайло Захарович |
1908 |
с. Розкошівка Теплицького району Вінницької області
|
29597 |
П-30284 |
Солган Микола Іванович |
1902 |
с. Супрунківці Ушицького повіту
|
29598 |
П-28856 |
Солган Софія Петрівна |
1909 |
с. Жванчик Миньковецького району
|
29599 |
П-1047 |
Солданюк Іван Мартинович |
1880 |
м. Лієпая (Латвія)
|
29600 |
П-10074 |
Солдатов Борис Миколайович |
1911 |
м. Маньчжурія (Північний Китай)
|
29601 |
П-10158 |
Солецький Віктор Васильович |
1899 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
29602 |
П-17753 |
Солецький Йосип Степанович |
1893 |
с. Круглик Берездівського району
|
29603 |
П-4707А |
Солецький Йосип Базильович (Васильович) |
1903 |
с. Майдан- Віньковецький Віньковецького району
|
29604 |
П-4707А |
Солецький Теофіл Васильович |
1908 |
с. Майдан-Віньковецький Віньковецького району
|
29605 |
П-14933 |
Солино Броніслав Йосипович |
1899 |
м. Рига (Латвія)
|
29606 |
П-5714 |
Солітецький Вікентій Антонович |
1903 |
м. Проскурів
|
29607 |
П-5486 |
Солнцев Микола Миколайович |
1891 |
м. Москва (РРФСР)
|
29608 |
П-12373 |
Соловей Онуфрій Феодосійович |
1876 |
с. Давидківці Проскурівського району
|
29609 |
П-24545 |
Соловей Єфрем Дмитрович |
1909 |
с. Гірники Дубенського повіту
|
29610 |
П-9611 |
Соловей Костянтин Степанович |
1899 |
с. Літки Деражнянського району
|
29611 |
П-16448 |
Соловей Матвій Григорович |
1905 |
с. Княгинин Кам'янець-Подільського району
|
29612 |
П-26138 |
Соловей Павло Михайлович |
1877 |
с. Шидлівці Кам'янець-Подільського району
|
29613 |
П-13301 |
Соловей Яків Петрович |
1880 |
с. Княгинин Кам'янець-Подільського району
|
29614 |
П-5228 |
Соломко (Соловко) Гіларій Войцехович |
1909 |
м-ко Вовковинці
|
29615 |
П-16615 |
Соловодов Федір Омелянович |
1899 |
с. Панівці Кам'янець-Подільського району
|
29616 |
П-22303 |
Соловйов Василь Митрофанович |
1878 |
с. Глотово Орловської губернії (РРФСР)
|
29617 |
П-14063 |
Соловйов Дмитро Каленикович |
1885 |
с. Красносілка Михайлівського району
|
29618 |
П-20702 |
Соловйов Онуфрій Домінікович |
1900 |
с. Плужне Плужнянського району
|
29619 |
П-5593 |
Соловйова Марія Федорівна |
1891 |
с. Хвощівка Ганнопільського району
|
29620 |
П-7212 |
Солов'юк Данило Петрович |
1889 |
м. Славута
|
29621 |
П-28373 |
Солов'юк Єфросинія Андріївна |
1903 |
с. Сморшки Антонінського району
|
29622 |
П-12371 |
Сологуб Василь Олексійович |
1884 |
с. Копачівка Деражнянського району
|
29623 |
П-3443 |
Сологуб Леонтій Олександрович |
1897 |
с. Воронківці Старокостянтинівського району
|
29624 |
П-5660 |
Сологуб Михей Якович |
1900 |
с. Велика Радогощ Плужнянського району
|
29625 |
П-20018 |
Сологуб Порфирій Гнатович |
1890 |
с. Копачівка Деражнянського району
|
29626 |
П-14796 |
Солод Павло Софронович |
1899 |
м-ко Лабунь Полонського району
|
29627 |
П-24849 |
Солодій Юхим Митрофанович |
1899 |
с. Михнів Ізяславського району
|
29628 |
П-6584 |
Солодковський Мар'ян Войцехович |
1904 |
с. Купин Смотрицького району
|
29629 |
П-4818 |
Солодковський Броніслав Мартинович |
1888 |
м-ко Городок
|
29630 |
П-16724 |
Солодковський Іван Войцехович |
1897 |
м-ко Купин Смотрицького району
|
29631 |
П-772 |
Солодковський Леон Лаврентійович |
1885 |
м-ко Смотрич
|
29632 |
П-2668 |
Солодковський Михайло Іванович |
1882 |
хут. Вільховець Кам'янець- Подільського району
|
29633 |
П-6322 |
Солодкий Володимир Тилимонович |
1904 |
с. Забілиння Полонського району
|
29634 |
П-5738 |
Солодкий Іван Васильович |
1889 |
с. Заріччя Хотинського району Чернівецької області
|
29635 |
П-19470 |
Солодкий Микита Іванович |
1883 |
м. Полонне
|
29636 |
П-19606 |
Солодков Володимир Прокопович |
1900 |
м. Київ
|
29637 |
П-27599 |
Солодовський Мойсей Адамович |
1898 |
с. Курівка Городоцького району
|
29638 |
П-11247 |
Солодун Влас Юхимович |
1914 |
м-ко Гриців
|
29639 |
П-28373 |
Солодюк Іван Гурійович |
1900 |
с. Криворудка Антонінського району
|
29640 |
П-28373 |
Солодюк Петро Гурійович |
1906 |
с. Криворудка Антонінського району
|
29641 |
П-11318 |
Соломатін Іван Кузьмич |
1880 |
м. Бендери (Молдова)
|
29642 |
П-16281 |
Соломаха Матвій Кононович |
1880 |
с. Велика Кошелівка Ніжинського району Чернігівської області
|
29643 |
П-17006 |
Соломаха Денис Васильович |
1893 |
с. Кадиївці Кам'янець-Подільського району
|
29644 |
П-5121 |
Соломаха Федір Семенович |
1896 |
с. Понінка Полонського району
|
29645 |
П-12110 |
Соломійчук Семен Іванович |
1884 |
с. Тернавка Антонінського району
|
29646 |
П-13384 |
Соломенко Степан Дмитрович |
1908 |
с. Кадиївці Кам'янець-Подільського району
|
29647 |
П-3063 |
Соломенний Тимофій Каспарович |
1883 |
с. Лонки Волочиського району
|
29648 |
П-24395 |
Соломійчук Сава Миколайович |
1894 |
с. Рожнів Снятинського повіту
|
29649 |
П-21421 |
Соломко Гнат Андрійович |
1880 |
с. Івки Старосинявського району
|
29650 |
П-20364 |
Соломко Антон Войцехович |
1897 |
м-ко Вовковинці
|
29651 |
П-15726 |
Соломко Авксентій Семенович |
1890 |
с. Малинівці Кам'янець- Подільського району
|
29652 |
П-24872 |
Соломко Григорій Миколайович |
1890 |
с. Малинівці Кам'янець- Подільського району
|
29653 |
П-4919 |
Соломко Лук'ян Григорович |
1880 |
с. Шведи-Городище Вовковинецького району
|
29654 |
П-24872 |
Соломко Степан Якович |
1874 |
с. Малинівці Кам'янець-Подільського району
|
29655 |
П-20369 |
Соломко Федір Олександрович |
1893 |
м-ко Вовковинці
|
29656 |
П-13018 |
Соломович Антон Васильович |
1893 |
с. Глушківці Солобковецького району
|
29657 |
П-19424 |
Соломович Антон Васильович |
1893 |
с. Глушківці Солобковецького району
|
29658 |
П-13009 |
Соломович Семен Васильович |
1901 |
с. Глушківці Солобковецького району
|
29659 |
П-5952 |
Соломон Казимир Вільгельмович |
1886 |
м. Славута
|
29660 |
П-25622 |
Соломон Іван Густавович |
1913 |
м. Кам'янець-Подільський
|
29661 |
П-15078 |
Соломонов Андрій Васильович |
1894 |
с. Вовківці (Польща)
|
29662 |
П-1806 |
Солом'юк Мойсей Демидович |
1904 |
с. Велика Погоріла Старокостянтинівського району
|
29663 |
П-15579 |
Солом'яний Станіслав Вікентійович |
1913 |
с. Лонки Волочиського району
|
29664 |
П-10327 |
Солоненко Андрій Федорович |
1889 |
с. Ляшковиця Кам'янець- Подільського округу
|
29665 |
П-22807 |
Солоненко Андрій Федорович |
1891 |
с. Ляшковиця Кам'янець- Подільського району
|
29666 |
П-14911 |
Солоненко Андрій Федорович |
1894 |
с. Ляшковиця Кам'янець- Подільського району
|
29667 |
П-14754 |
Солоненко Ганна Григорівна |
1901 |
с. Окопи (Польща)
|
29668 |
П-13155 |
Солоненко Яків Семенович |
1875 |
м-ко Базалія
|
29669 |
П-4804 |
Солонин Войтко Франкович |
1878 |
с. Маниківці Михайлівського району
|
29670 |
П-526 |
Солончук максим Пилипович |
1893 |
с. Кустівці Полонського району
|
29671 |
П-19501 |
Солончук Тихон Назарович |
1892 |
|
29672 |
П-19935 |
Солошин Олександр Павлович |
1898 |
с. Юхимівці Чорноострівського району
|
29673 |
П-18529 |
Солтик Оксен Омелянович |
1882 |
с. Северини Остропільського району
|
29674 |
П-27560 |
Солтус Макар Сергійович |
1904 |
с. Куровечка Юринецького району
|
29675 |
П-1920 |
Солтус Станіслав Блашкович |
1911 |
с. Тинна Смотрицького району
|
29676 |
П-5393 |
Солтинська Марія Пантелеймонівна |
1891 |
с. Гаврилівці Жванецького району
|
29677 |
П-21983 |
Солтис Матвій Васильович |
1894 |
с. Кульчини Красилівського району
|
29678 |
П-13948 |
Солтис Степан Петрович |
1880 |
с. Вербка Летичівського району
|
29679 |
П-7008 |
Солтис Степан Кононович |
1897 |
с. Вербка Летичівського району
|
29680 |
П-14584 |
Солтис Филимон Тимофійович |
1868 |
с. Рябіївка Волочиського району
|
29681 |
П-24515 |
Солтис Франц Броніславович |
1899 |
с. Тинна Смотрицького району
|
29682 |
П-5219 |
Солтисюк Іван Миколайович |
1891 |
м-ко Балин Смотрицького району
|
29683 |
П-7204 |
Сольдат Броніслав Йосипович |
1887 |
с. Воргуля Гродненської губернії (БРСР)
|
29684 |
П-44 |
Сольський Микола Степанович |
1914 |
с. Павликівці Фельштинського району
|
29685 |
П-5256 |
Сольський Степан Омелянович |
1908 |
с. Щитки-Тенецькі Вінницького району Вінницької області
|
29686 |
П-18703 |
Солярик Іван Тимофійович |
1901 |
с. Яцьківці Кам'янець-Подільського району
|
29687 |
П-1779 |
Солярик Іван Трохимович |
1896 |
с. Гута-Яцьковецька Староушицького району
|
29688 |
П-6404 |
Солярик Іван Трохимович |
1896 |
с. Гута-Яцьковецька Кам'янець Подільського району
|
29689 |
П-5243 |
Солярський Йосип Вавженець |
1900 |
Варшавська губернія (Польща)
|
29690 |
П-2589 |
Солятирський Вікентій Антонович |
1903 |
м. Проскурів
|
29691 |
П-8258 |
Соон Гаррі Михайлович |
1889 |
с. Філлін (Естонія)
|
29692 |
П-21165 |
Сопілка Олександр Павлович |
1892 |
с. Глушківці Солобковецького району
|
29693 |
П-12299 |
Сопильник Мойсей Якович |
1894 |
с. Брага Кам'янець-Подільського району
|
29694 |
П-24338 |
Сопильняк Віктор Єфремович |
1891 |
с. Хребтіїв Новоушицького району
|
29695 |
П-13853 |
Сопильняк Йосип Єфремович |
1896 |
с. Куражин Новоушицького району
|
29696 |
П-4812 |
Сопко (Собко) Антон Матвійович |
1878 |
с. Андріївка Чемеровецького району
|
29697 |
П-4812 |
Сопко (Собко) Йосип Матвійович |
1895 |
с. Андріївка Чемеровецького району
|
29698 |
П-3440 |
Сопков Михайло Микитович |
1892 |
м. Ростов-на-Дону (РРФСР)
|
29699 |
П-6238 |
Сопков Тимофій Кирилович |
1912 |
с. Погоріла Летичівського району
|
29700 |
П-25664 |
Сопронюк Андрій Корнійович |
1883 |
с. Теліжинці Ізяславського району
|
29701 |
П-14396 |
Сопронюк Василь Артемович |
1886 |
с. Жеребки Старокостянтинівського району
|
29702 |
П-24509 |
Сопронюк Михайло Пилипович |
1879 |
с. Теліжинці Ізяславського району
|
29703 |
П-1640 |
Сопронюк Пилип Онуфрійович |
1894 |
с. Жеребки Старокостянтинівського району
|
29704 |
П-20441 |
Сопронюк Іван Омелянович |
1882 |
с. Теліжинці Ізяславського району
|
29705 |
П-9031 |
Сопронюк Петро Леонтійович |
1902 |
с. Соснівка Білогірського району
|
29706 |
П-24487 |
Сопрук Тихон Іванович |
1898 |
с. Гречана Старосинявського району
|
29707 |
П-4737 |
Сопруновський Григорій Миколайович |
1895 |
с. Галузинці Вовковинецького району
|
29708 |
П-16262 |
Соприкін Климентій Григорович |
1902 |
с. Нігин Кам'янець-Подільського району
|
29709 |
П-7165 |
Сопун Харитон Гнатович |
1897 |
с. Сульжин Грицівського району
|
29710 |
П-5171 |
Сорока Антон Климентійович |
1904 |
с. Піддубці Берездівського району
|
29711 |
П-6598 |
Сорока Антон Іванович |
1903 |
с. Яхнівці Волочиського району
|
29712 |
П-24684 |
Сорока Анастасій Хомич |
1897 |
с. Пільна Тернава Солобковецького району
|
29713 |
П-25665 |
Сорока Іван Максимович |
1898 |
с. Пижівка Ізяславського району
|
29714 |
П-4247 |
Сорока Іван Степанович |
1901 |
с. Браїлівка Новоушицького району
|
29715 |
П-6137 |
Сорока Іван Карпович |
1899 |
с. Тростянець Славутського району
|
29716 |
П-15876 |
Сорока Іван Максимович |
1904 |
с. Піддубці Берездівського району
|
29717 |
П-6511 |
Сорока Гнат Арсентійович |
1895 |
с. Бабине Старосинявського району
|
29718 |
П-28373 |
Сорока Карпо Євтихійович |
1900 |
с. Кузьминці Теофіпольського району
|
29719 |
П-24515 |
Сорока Костянтин Никонович |
1904 |
с. Пільна Тернава Дунаєвецького району
|
29720 |
П-2185 |
Сорока Марія Йосипівна |
1901 |
с. Пільна Тернава Солобковецького району
|
29721 |
П-24682 |
Сорока Никифор Захарович |
1881 |
с. Думанів Орининського району
|
29722 |
П-1908 |
Сорока Никон Дмитрович |
1864 |
с. Пільна Тернава Солобковецького району
|
29723 |
П-4073 |
Сорока Платон Романович |
1908 |
с. Борове Сарненського повіту (Польща)
|
29724 |
П-24519 |
Сорока Прокіп Семенович |
1895 |
с. Дзвінки Ляховецького району
|
29725 |
П-14485 |
Сорока Рафаїл Тимофійович |
1910 |
с. Яхнівці Волочиського району
|
29726 |
П-494 |
Сорока Сильвестр Григорович |
1886 |
с. Стуфчинці Ружичнянського району
|
29727 |
П-5128 |
Сорока Тимофій Йосипович |
1882 |
с. Зіньківці Кам'янець-Подільського району
|
29728 |
П-14902 |
Сорока Яків Миколайович |
1896 |
Галичина
|
29729 |
П-16451 |
Сорокатий Андрій Тимофійович |
1896 |
с. Татаринці Ярмолинецького району
|
29730 |
П-20288 |
Сорокатий Василь Семенович |
1895 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
29731 |
П-1945 |
Сорокатий Кароль Францович |
1900 |
с. Шарівка Ярмолинецького району
|
29732 |
П-23933 |
Сорокатий Леонтій Петрович |
1888 |
с. Рудка Смотрицького району
|
29733 |
П-8085 |
Сорокатий Тимофій Матвійович |
1899 |
с. Татаринці Ярмолинецького району
|
29734 |
П-9676 |
Сорокатий Франц Рафаїлович |
1892 |
с. Правдівка Ярмолинецького району
|
29735 |
П-10145 |
Сороковський Броніслав Венедиктович |
1892 |
с. Михайлівка Орининського району
|
29736 |
П-18182 |
Сороковський Йосип Іванович |
1893 |
с. Смотричівка Смотрицького району
|
29737 |
П-13148 |
Сороколуд Федір Федорович |
1893 |
с. Семенів Ляховецького району
|
29738 |
П-19000 |
Сорочан Іван Ілліч |
1878 |
с. Глібів Миньковецького району
|
29739 |
П-8872 |
Сорочинська Кароліна Войцехівна |
1883 |
с. Зіньківці Кам'янець- Подільського району
|
29740 |
П-13120 |
Сорочинський Іван Мартинович |
1870 |
с. Кам'янка Ізяславського району
|
29741 |
П-17582 |
Соросинський Гнат Антонович |
1876 |
с. Вовковинці Вовковинецького району
|
29742 |
П-1704 |
Сорочинський Михайло Федорович |
1901 |
с. Білотин Ізяславського району
|
29743 |
П-10440 |
Сорочинська Софія Йосипівна |
1853 |
Польща
|
29744 |
П-867 |
Сорочинський Павло Степанович |
1903 |
с. Немиринці Городоцького району
|
29745 |
П-1716 |
Сорочкін Михайло Антонович |
1886 |
с. Благодатне Новосельського повіту Тульської губернії (РРФСР)
|
29746 |
П-15193 |
Сорошкевич Володимир Ананійович |
1890 |
с. Вербівці Шепетівського району
|
29747 |
П-15434 |
Сосницький Василь Савелійович |
1908 |
с. Каветчина Кам'янець- Подільського району
|
29748 |
П-17784 |
Сосницький-Пилипчук Василь Савелійович |
1905 |
с. Каветчина Кам'янець-Подільського району
|
29749 |
П-6651 |
Сосницький Юхим Васильович |
1907 |
с. Зайончики Волочиського району
|
29750 |
П-14591 |
Сосницький Михайло Дмитрович |
1889 |
с. Липівка Юринецького району
|
29751 |
П-19976 |
Сосницький Петро Васильович |
1870 |
с. Липівка Сатанівського району
|
29752 |
П-8122 |
Сосницький Семен Васильович |
1905 |
с. Зайончики Сатанівського району
|
29753 |
П-16777 |
Сосницький Франц Йосипович |
1892 |
с. Жучківці Городоцького району
|
29754 |
П-10245 |
Сосновий Станіслав Йосипович |
1889 |
с. Червона Новоселиця Полонського району
|
29755 |
П-7223 |
Сосновка Станіслав Йосипович |
1889 (1899) |
с. Ставці Люблінської губернії (Польща)
|
29756 |
П-11613 |
Сосновський Адам Іванович |
1907 |
с. Котелянка Полонського району
|
29757 |
П-9303 |
Сосновський Болеслав Бальтазарович |
1910 |
с. Ксаверівка Дунаєвецького району
|
29758 |
П-11331 |
Сосновський Володимир Григорович |
1904 |
с. Пільний Мукарів Солобковецького району
|
29759 |
П-6404 |
Сосновський Денис Лук'янович |
1881 |
с. Гута-Яцьковецька Кам'янець- Подільського району
|
29760 |
П-14287 |
Сосновський Станіслав Іванович |
1905 |
с. Котелянка Полонського району
|
29761 |
П-20367 |
Сосновський Станіслав Олексійович |
1888 |
м. Олькуш (Польща)
|
29762 |
П-28574 |
Сосновий Станіслав Францович |
1897 |
с. Мала Новоселиця Полонського району
|
29763 |
П-18690 |
Сосновський Станіслав Францович |
1908 |
с. Котелянка Полонського району
|
29764 |
П-21215 |
Сосновський Степан Іванович |
1883 |
с. Погоріла Летичівського району
|
29765 |
П-11863 |
Сосновський Станіслав Андрійович |
1905 |
м. Тернопіль
|
29766 |
П-7973 |
Сосновський Йосип Варфоломійович |
1904 |
с. Новомиколаївка Летичівського району
|
29767 |
П-23375 |
Сосновий Адам Адамович |
1891 |
с. Котелянка Полонського району
|
29768 |
П-8696 |
Сосновий Адам Йосипович |
1899 |
с. Новоселиця Полонського району
|
29769 |
П-18218 |
Сосновий Антон Францович |
1872 |
с. Котелянка Полонського району
|
29770 |
П-10288 |
Сосновий Йосип Станіславович |
1892 |
с. Червона Новоселиця Полонського району
|
29771 |
П-9805 |
Сосновий Павло Казимирович |
1879 |
с. Червона Новоселиця Полонського району
|
29772 |
П-10926 |
Сосняк Феодосій Онуфрійович |
1895 |
с. Адампіль Старосинявського району
|
29773 |
П-2159 |
Сосула Марія Іванівна |
1899 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
29774 |
П-2154 |
Сосула Пелагея Леонтіївна |
1901 |
м-ко Смотрич
|
29775 |
П-13402 |
Сосюк Яків Назарович |
1886 |
с. Михайлівці Антонінського району
|
29776 |
П-24444 |
Сотник Іван Авксентійович |
1897 |
с. Рахнівка Дунаєвецького району
|
29777 |
П-12691 |
Сотников Євтихій Васильович |
1894 |
с. Пилипи-Хребтіївські Новоушицького району
|
29778 |
П-28814 |
Сотницький Антон Михайлович |
1907 |
с. Чорнокозинці Орининського району
|
29779 |
П-17852 |
Сотничук Павлина Федорівна |
1908 |
с. Малі Пузирки Антонінського району
|
29780 |
П-24699 |
Софієнко Феодосій Силович |
1898 |
с. Виноград Лисянського району Черкаської області
|
29781 |
П-16627 |
Софинський Роман |
1906 |
с. Добровляни Бобринського району Дрогобицької області
|
29782 |
П-30301 |
Софій Петро Андрійович |
1900 |
м-ко Озерняни Зборівського повіту
|
29783 |
П-12367 |
Соха Антон Степанович |
1907 |
с. Сатанівка Юринецького району
|
29784 |
П-20131 |
Соха Григорій Пилипович |
1880 |
м-ко Смотрич
|
29785 |
П- 6073 |
Соха Іван Іванович |
1907 |
м-ко Сатанів
|
29786 |
П-29703 |
Соха Сидір Лук'янович |
1890 |
с. Сатанівка Сатанівського району
|
29787 |
П-24898 |
Соха Семен Лукич |
1875 |
с. Сатанівка Юринецького району
|
29788 |
П-13695 |
Соха Семен Семенович |
1885 |
с. Сатанівка Юринецького району
|
29789 |
П-5969 |
Соха Шмуль-Едя Мойшович |
1916 |
м. Корець (Польща)
|
29790 |
П-2732 |
Сохань Степан Миколайович |
1897 |
м-ко Ходорів Дрогобицької області
|
29791 |
П-94 |
Соханьонок Олексій Гнатович |
1896 |
м-ко Княжиці Могильовського району Могильовської області (БРСР)
|
29792 |
П-24715 |
Сохарський Михайло Тимофійович |
1887 |
с. Іванківці Орининського району
|
29793 |
П-17801 |
Сохатюк Юстин Созонович |
1896 |
с. Кривчик Дунаєвецького району
|
29794 |
П-20960 |
Сохацький Болеслав Францович |
1912 |
м-ко Сатанів
|
29795 |
П-12534 |
Сохацький Василь Степанович |
1910 |
м. Луцьк
|
29796 |
П-23117 |
Сохацький Йосип Іванович |
1879 |
м-ко Сатанів
|
29797 |
П-2631 |
Соцевич Павло Федорович |
1870 |
м. Кобрин Гродненської губернії (Польща)
|
29798 |
П-4847 |
Соцький Володимир Авксентійович |
1888 |
с. Капустяни Новоушицького району
|
29799 |
П-9220 |
Соцький Іван Іванович |
1900 |
с. Кугаївці Чемеровецького району
|
29800 |
П-28314 |
Соцький Яків Авксентійович |
1883 |
с. Капустяни Новоушицького району
|
29801 |
П-8892 |
Сочинський Феодосій Андрійович |
1880 |
с. Мала Кужелівка Миньковецького району
|
29802 |
П-20388 |
Сочинський Пилип Ілліч |
1885 |
с. Мала Кужелівка Миньковецького району
|
29803 |
П-20659 |
Соченюк Денис Семенович |
1892 |
с. Чевель (Польща)
|
29804 |
П-16161 |
Сочинський Іван Ілліч |
1893 |
с. Мала Кужелівка Миньковецького району
|
29805 |
П-1817 |
Сочинська-Шереметьєва Олеся Миколаївна |
1900 |
с. Угорники Станіславського повіту (Галичина)
|
29806 |
П-5788 |
Сочинський Цезар Йосипович |
1900 |
с. Сутківці Ярмолинецького району
|
29807 |
П-15193 |
Сошанський Василь Каленикович |
1887 |
с. Жванець Кам'янець- Подільського району
|
29808 |
П-6163 |
Спакман Муня Михайлович |
1912 |
м. Старокостянтинів
|
29809 |
П-14773 |
Спас Михайло Саверкович |
1894 |
с. Соломна Юринецького району
|
29810 |
П-289 |
Спаський Гаврило Іванович |
1870 |
с. Теперівка Деражнянського району
|
29811 |
П-15276 |
Спасюк Авксентій Ананійович |
1876 |
с. Добровілля Орининського району
|
29812 |
П-20971 |
Спасюк Омелян Авксентійович |
1897 |
с. Добровілля Орининського району
|
29813 |
П-20423 |
Спасюк Михайло Олексійович |
1900 |
с. Добра Надвірнянського повіту
|
29814 |
П-19221 |
Спасюк Феодосій Авксентійович |
1901 |
с. Добровілля Орининського району
|
29815 |
П-29245 |
Спектор Нута Йосипович |
1907 |
м. Проскурів
|
29816 |
П-3806 |
Спекторман Фішель Гершкович |
1898 |
м. Могилів-Подільський Вінницької області
|
29817 |
П-23090 |
Сперчинський Йосип Якович |
1887 |
с. Великі Дедеркали Кременецького повіту
|
29818 |
П-10099 |
Спеціальний-Толочко Олександр Йосипович |
1895 |
с. Нове Село Антонінського району
|
29819 |
П-10376 |
Спеціальний Яким Васильович |
1892 |
с. Нове Село Антонінського району
|
29820 |
П-1558 |
Співак Олександр Антонович |
1909 |
с. Підлісний Олексинець Городоцького району
|
29821 |
П-14464 |
Співак Василь Степанович |
1906 |
с. Гаврилівці Кам'янець-Подільського району
|
29822 |
П-11483 |
Співак Григорій Васильович |
1905 |
с. Малинівці Кам'янець-Подільського району
|
29823 |
П-11483 |
Співак Василь Онуфрійович |
1874 |
с. Бабшин Кам'янець-Подільського району
|
29824 |
П-5758 |
Співак Юхим Іванович |
1878 |
с. Бабшин Кам'янець-Подільського району
|
29825 |
П-4017 |
Співак Сруль Лейбович |
1905 |
м-ко Городок
|
29826 |
П- 9679 |
Співак Федір Романович |
1899 |
Австрія
|
29827 |
П-16067 |
Співак Яків Йосипович |
1889 |
с. Свинна Старокостянтинівського району
|
29828 |
П-24148 |
Спічак Тихон Васильович |
1881 |
с. Новолабунь Полонського району
|
29829 |
П-9425 |
Сплик Федір Петрович |
1896 |
с. Лезневе Ружичнянського району
|
29830 |
П-19238 |
Способ Григорій Гаврилович |
1881 |
с. Завовк Летичівського району
|
29831 |
П-5607 |
Сребницький Іван Мартинович |
1886 |
м. Кам'янець-Подільський
|
29832 |
П-15404 |
Срібняк Євстафій Павлович |
1896 |
с. Волохи Орининського району
|
29833 |
П-11633 |
Средзинський Богдан Іванович |
1905 |
м. Старокостянтинів
|
29834 |
П-7442 |
Средзинський Броніслав Феліксович |
1908 |
с. Заслуч Старокостянтинівського району
|
29835 |
П-11633 |
Средзинський Казимир Францович |
1906 |
м. Старокостянтинів
|
29836 |
П-580 |
Срібняк Григорій Петрович |
1895 |
с. Демшин Староушицького району
|
29837 |
П-8147 |
Срібняк Григорій Петрович |
1895 |
с. Демшин Кам'янець-Подільського району
|
29838 |
П-10455 |
Срібняк Юхим Афанасійович |
1890 |
с. Врублівці Кам'янець-Подільського району
|
29839 |
П-25539 |
Сромук Микола Олексійович |
1918 |
хут. Циганки Орловської губернії (РРФСР)
|
29840 |
П-5857 |
Срульович Адольф Самуїлович |
1917 |
м. Чернівці (Румунія)
|
29841 |
П-28259 |
Срульович Лейба Давидович |
1890 |
с. Лянцкорунь Кам'янецького округу
|
29842 |
П-22012 |
Сруль Агафія Степанівна |
1888 |
с. Лисець Миньковецького району
|
29843 |
П-5219 |
Срюбка Андрій Федорович |
1902 |
м-ко Балин Смотрицького району
|
29844 |
П-5219 |
Срюбка Іван Йосипович |
1883 |
м-ко Балин Смотрицького району
|
29845 |
П-4155 |
Ставинський Пилип Антонович |
1907 |
с. Буртин Полонського району
|
29846 |
П-14785 |
Ставинчук Павло Назарович |
1885 |
с. Якимівці Антонінського району
|
29847 |
П-13069 |
Стависюк Афанасій Іванович |
1892 |
с. Котелянка Полонського району
|
29848 |
П-3804 |
Ставніцер Овшій Абрамович |
1898 |
м-ко Меджибіж
|
29849 |
П-13050 |
Ставничий Мефодій Степанович |
1888 |
с. Велика Медведівка Шепетівського району
|
29850 |
П-20227 |
Ставнюк Яків Федорович |
1881 |
с. Михнів Ізяславського району
|
29851 |
П-25436 |
Ставський Володимир Петрович |
1901 |
с. Кочубеїв Орининського району
|
29852 |
П-4932 |
Ставський Іван Миколайович |
1900 |
с. Кадиївці Кам'янець-Подільського району
|
29853 |
П-15525 |
Ставський Петро Матвійович |
1887 |
с. Лука-Врубловецька Кам'янець- Подільського району
|
29854 |
П-316 |
Ставський Степан Миколайович |
1883 |
с. Щербівці Новоушицького району
|
29855 |
П-6203 |
Ставинога Филимон Дмитрович |
1898 |
с. Польові Гринівці Чорноострівського району
|
29856 |
П-6203 |
Ставинога Петро Андрійович |
1892 |
с. Польові Гринівці Чорноострівського району
|
29857 |
П-4600 |
Стадник Олексій (Кирило) Авксентійович |
1891 |
с. Балин Смотрицького району
|
29858 |
П-4493 |
Стадник Авксентій Максимович |
1905 |
м-ко Чорний Острів
|
29859 |
П-4975 |
Стадник Андрій Захарович |
1892 |
с. Вербка Михайлівського району
|
29860 |
П-19362 |
Стадник Авраам Демидович |
1886 |
с. Пирогівці Меджибізького району
|
29861 |
П-14969 |
Стадник Олександр Григорович |
1904 |
с. Пирогівці Меджибізького району
|
29862 |
П-24080 |
Стадник Андрій Микитович |
1903 |
с. Пирогівці Меджибізького району
|
29863 |
П-5550 |
Стадник Антон Іванович |
1891 |
с. Криничне Деражнянського району
|
29864 |
П-18686 |
Стадник Володимир Юхимович |
1899 |
с. Княгинин Кам'янець- Подільського району
|
29865 |
П-9801 |
Стадник Василь Гаврилович |
1899 |
с. Лошківці Ярмолинецького району
|
29866 |
П-2639 |
Стадник Герасим Григорович |
1889 |
с. Томашівка Ярмолинецького району
|
29867 |
П-18200 |
Стадник Герасим Григорович |
1890 |
с. Томашівка Солобковецького району
|
29868 |
П-27749 |
Стадник Григорій Федорович |
1901 |
с. Мужиловичі Ярунського району Житомирської області
|
29869 |
П-5842 |
Стадник Данило Михайлович |
1882 |
с. Осташки Чорноострівського району
|
29870 |
П-4074 |
Стадник Іван Йосипович |
1881 |
с. Фердинандове Остропільського району
|
29871 |
П-18205 |
Стадник Гнат Филимонович |
1886 |
с. Вербка Летичівського району
|
29872 |
П-24976 |
Стадник Іван Васильович |
1895 |
с. Думанів Орининського району
|
29873 |
П-6384 |
Стадник Іван Іванович |
1897 |
с. Кадиївка Ярмолинецького району
|
29874 |
П-14602 |
Стадник Йосип Васильович |
1901 |
с. Качуринці Волочиського району
|
29875 |
П-3387 |
Стадник Кирило Ілліч |
1897 |
с. Думанів Орининського району
|
29876 |
П-2639 |
Стадник Матвій Якович |
1894 |
с. Томашівка Солобковецького району
|
29877 |
П-6430 |
Стадник Петро Васильович |
1890 |
с. Копачівка Волочиського району
|
29878 |
П-16291 |
Стадник Степан Мефодійович |
1887 |
с. Вихилівка Ярмолинецького району
|
29879 |
П-20519 |
Стадник Семен Касянович |
1897 |
с. Рогізна Остропільського району
|
29880 |
П-17389 |
Стадник Станіслав Іванович |
1908 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
29881 |
П-24080 |
Стадник Трохим Дмитрович |
1889 |
с. Пирогівці Меджибізького району
|
29882 |
П-20524 |
Стадник Тимофій Мартинович |
1879 |
с. Кривачинці Волочиського району
|
29883 |
П-11135 |
Стадник Тимофій Федорович |
1899 |
с. Баранівка Віньковецького району
|
29884 |
П-8979 |
Стадник Федір Іванович |
1899 |
с. Вовча Гора Чорноострівського району
|
29885 |
П-569 |
Стадницький Матвій Олександрович |
1880 |
с. Мощана (Польща)
|
29886 |
П-7007 |
Стадничук Броніслав Іванович |
1898 |
с. Велика Бубнівка Чорноострівського району
|
29887 |
П-1703 |
Стадничук Григорій Дмитрович |
1909 |
с. Королівка Ярмолинецького району
|
29888 |
П-12577 |
Стадничук Федір Севастянович |
1902 |
с. Порохня Волочиського району
|
29889 |
П-5258 |
Стайоха Филимон Терентійович |
1907 |
с. Кутківці Чемеровецького району
|
29890 |
П-12915 |
Стайоха Василь Никифорович |
1884 |
с. Кутківці Чемеровецького району
|
29891 |
П-6044 |
Стайоха Людвіг Якович |
1907 |
с. Кутківці Чемеровецького району
|
29892 |
П-9500 |
Стаєцький Яків Федорович |
1887 |
с. Кутківці Чемеровецького району
|
29893 |
П-5996 |
Стайоха Василь Степанович |
1899 |
с. Кутківці Чемеровецького району
|
29894 |
П-28838 |
Стайнюк Василь Петрович |
1903 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
29895 |
П-4707 |
Стайновський Антон Семенович |
1894 |
с. Гречани Проскурівського району
|
29896 |
П-30380 |
Стамбульський Рувін Файбишевич |
1894 |
м. Кам'янець-Подільський
|
29897 |
П-29245 |
Стамбульчик Абрам Мойсейович |
1905 |
м. Славута
|
29898 |
П-4707А |
Стандрійчук Казимир Яцентійович |
1908 |
с. Каскада Новоушицького району
|
29899 |
П-6959 |
Станецький Антон Антонович |
1896 |
м. Проскурів
|
29900 |
П-6565 |
Станецький Йосип Антонович |
1894 |
м. Проскурів
|
29901 |
П-19816 |
Станіславишин Назар Леонтійович |
1879 |
м-ко Деражня
|
29902 |
П-11707 |
Станіславишин Семен Григорович |
1894 |
с. Гатна Деражня Деражнянського району
|
29903 |
П-4713 |
Станіславов Йосип Андрійович |
1902 |
с. Іванківці Дунаєвецького району
|
29904 |
П-8408 |
Станіславов Іван Якович |
1898 |
с. Іванківці Дунаєвецького району
|
29905 |
П-25453 |
Станіславський Геронім Йосипович |
1910 |
с. Безнісківці Кам'янець- Подільського району
|
29906 |
П-6973 |
Станіславський Іван Францович |
1900 |
м-ко Чемерівці
|
29907 |
П-7853 |
Станіславський Гнат Валентинович |
1898 |
с. Вікторівка Козятинського району Вінницької області
|
29908 |
П-6044 |
Станіславський Мартин Домінікович |
1889 |
с. Юрківці Чемеровецького району
|
29909 |
П-22555 |
Станіславський Станіслав Павлович |
1907 |
с. Січинці Дунаєвецького району
|
29910 |
П-13470 |
Станіславський Флоріан Антонович |
1905 |
хут. Млаки Староушицького району
|
29911 |
П-7730 |
Станішевський Антон Петрович |
1888 |
м-ко Летичів
|
29912 |
П-8245 |
Станішевський Болеслав Володимирович |
1906 |
м. Проскурів
|
29913 |
П-4265 |
Станішевський Іван Петрович |
1904 |
м-ко Летичів
|
29914 |
П-23977 |
Станішевський Михайло Іполитович |
1918 |
с. Слобідка-Шелехівська Деражнянського району
|
29915 |
П-22556 |
Станішевський Мечислав Болеславович |
1882 |
м. Варшава (Польща)
|
29916 |
П-10577 |
Станішевський Микола Францович |
1889 |
с. Мартинівка Чорноострівського району
|
29917 |
П-15170 |
Станішевський Франц Станіславович |
1903 |
с. Янчинці Кам'янець- Подільського району
|
29918 |
П-2784 |
Станкевич-Тарнавська Олександра Георгіївна |
1877 |
м. Кам'янець- Подільський
|
29919 |
П-29373 |
Станкевич Олександра Афанасіївна |
1893 |
с. Богданівці Проскурівського округу
|
29920 |
П-24946 |
Станкевич Євгеній Андроникович |
1892 |
с. Малий Скнит Славутського району
|
29921 |
П-22623 |
Станкевич Михайло Григорович |
1890 |
с. Нестерівці Дунаєвецького району
|
29922 |
П-29214 |
Станкевич Федір Григорович |
1872 |
с. Березна Літинського району Вінницької області
|
29923 |
П-10737 |
Станковський Олександр Іванович |
1901 |
с. Чемерівці Чемеровецького району
|
29924 |
П-20656 |
Станковський Броніслав Іванович |
1900 |
с. Демківці Чемеровецького району
|
29925 |
П-28179 |
Станковський Станіслав Іванович |
1904 |
с. Демківці Чемеровецького району
|
29926 |
П-15186 |
Станчук Федір Якович |
1889 |
с. Шарівка Ярмолинецького району
|
29927 |
П-13471 |
Старенький Микита Данилович |
1876 |
с. Баговиця Кам'янець- Подільського району
|
29928 |
П-25120 |
Стариков Іван Іванович |
1888 |
с. Волошеве Туринського району Уральської області
|
29929 |
П-13468 |
Стариков Степан Васильович |
1885 |
с. Велика Гнійниця Плужнянського району
|
29930 |
П-28389 |
Старинцев Іван Петрович |
1914 |
с. Ново-Царицино Кримської області
|
29931 |
П-18857 |
Старинчук Тимофій Іванович |
1896 |
с. Райки Остропільського району
|
29932 |
П-20023 |
Стародуб Василь Васильович |
1897 |
с. Малашівці Проскурівського району
|
29933 |
П-4241 |
Стародуб Пилип Маркіянович |
1918 |
с. Западинці Меджибізького району
|
29934 |
П-16190 |
Старостка Войцех Антонович |
1900 |
с. Шаровечка Проскурівського району
|
29935 |
П-10344 |
Старощук Андрій Васильович |
1882 |
с. Адамівка Орининського району
|
29936 |
П-19771 |
Старощук Андрій Васильович |
1882 |
с. Адамівка Орининського району
|
29937 |
П-22639 |
Старух Олексій Дмитрович |
1888 |
с. Гуків Орининського району
|
29938 |
П-1251 |
Старух Гизель Васильович |
1900 |
с. Гуків Орининського району
|
29939 |
П-24018 |
Старух Захар Іванович |
1902 |
с. Гуків Орининського району
|
29940 |
П-20140 |
Старушек Макар Євгенович |
1890 |
с. Нова Гута Смотрицького району
|
29941 |
П-25310 |
Старушко Федір Софронович |
1902 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
29942 |
П-18361 |
Старцун Прокіп Авксентійович |
1895 |
с. Баламутівка Михалпільського району
|
29943 |
П-22326 |
Старцев Михайло Микитович |
1890 |
с. Філянівка Новоушицького району
|
29944 |
П-23020 |
Старцевий Олександр Трохимович |
1878 |
с. Городиська Миньковецького району
|
29945 |
П-17356 |
Старцун Василь Іванович |
1896 |
с. Баламутівка Михалпільського району
|
29946 |
П-4706 |
Старчук Павло Іванович |
1894 |
с. Пилипи Коломийського повіту
|
29947 |
П-19842 |
Старий Микита Іванович |
1887 |
с. Слобідка-Щербовецька Новоушицького району
|
29948 |
П-28423 |
Стасенко Євген Гервасійович |
1880 |
с. Михайлівка Дунаєвецького району
|
29949 |
П-28423 |
Стсенко Петро Євгенович |
1902 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
29950 |
П-16475 |
Стасишин Іван Максимович |
1894 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
29951 |
П-19777 |
Стаскевич Броніслав Іванович |
1907 |
с. Козин Плужнянського району
|
29952 |
П-6541 |
Стасюк Анатолій Іванович |
1904 |
м. Одеса
|
29953 |
П-10522 |
Стасюк Оверкій Якимович |
1884 |
с. Заставці Летичівського району
|
29954 |
П-20875 |
Стасюк Андрій Якович |
1898 |
с. Шуньки Ляховецького району
|
29955 |
П-24440 |
Стасюк Олексій Леонтійович |
1888 |
с. Заставці Старосинявського району
|
29956 |
П-1845 |
Стасюк Афанасій Никифорович |
1903 |
с. Параївка Орининського району
|
29957 |
П-13898 |
Стасюк Григорій Павлович |
1903 |
с. Лисиче Славутського району
|
29958 |
П-10072 |
Стасюк Гаврило Іванович |
1900 |
с. Мирутин Берездівського району
|
29959 |
П-15283 |
Стасюк Данило Якович |
1883 |
с. Селичів Славутського району
|
29960 |
П-11714 |
Стасюк Омелян Іванович |
1895 |
с. Карабіївка Теофіпольського району
|
29961 |
П-25290 |
Стасюк Омелян Йосипович |
1905 |
с. Селичів Славутського району
|
29962 |
П-16104 |
Стасюк Омелян Петрович |
1894 |
с. Радушівка Славутського району
|
29963 |
П-8773 |
Стасюк Захар Улянович |
1905 |
с. Майдан-Вила Шепетівського району
|
29964 |
П-2703 |
Стасюк Йосип Іванович |
1897 |
с. Брага Кам'янець-Подільського району
|
29965 |
П-13832 |
Стасюк Іван Павлович |
1899 |
с. Лисиче Славутського району
|
29966 |
П-3006 |
Стасюк Іван Омелянович |
1883 |
с. Параївка Орининського району
|
29967 |
П-25290 |
Стасюк Йосип Микитович |
1868 |
с. Селичів Славутського району
|
29968 |
П-23541 |
Стасюк Лаврентій Григорович |
1880 |
с. Плиски Кременецького повіту
|
29969 |
П-14439 |
Стасюк Модест Павлович |
1902 |
с. Лисиче Славутського району
|
29970 |
П-11665 |
Стасюк Михайло Йосипович |
1890 |
с. Климашівка Проскурівського району
|
29971 |
П-10789 |
Стасюк Максим Гнатович |
1902 |
с. Юрівка Білогірського району
|
29972 |
П-1760 |
Стасюк Наталя Григорівна |
1884 |
с. Гулівці Ляховецького району
|
29973 |
П-23864 |
Стасюк Панас Никифорович |
1903 |
с. Параївка Орининського району
|
29974 |
П-23129 |
Стасюк Павло Григорович |
1884 |
с. Залуччя Орининського району
|
29975 |
П-12714 |
Стасюк Пантелеймон Якимович |
1897 |
с. Заставці Летичівського району
|
29976 |
П-7294 |
Стасюк Петро Іванович |
1892 |
м. Проскурів
|
29977 |
П-11906 |
Стасюк Пантелеймон Якимович |
1897 |
с. Заставці Старосинявського району
|
29978 |
П-13908 |
Стасюк Сава Григорович |
1885 |
с. Мислова Волочиського району
|
29979 |
П-16471 |
Стасюк Сергій Олександрович |
1907 |
с. Новогрудка (БРСР)
|
29980 |
П-28898 |
Стасюк Семен Павлович |
1904 |
с. Селичів Ганнопільського району
|
29981 |
П-24047 |
Стасюк Тимофій Дмитрович |
1900 |
с. Рідка Теофіпольського району
|
29982 |
П-20509 |
Стасюк-Тимощук Тимофій Дмитрович |
1900 |
с. Рідка Теофіпольського району
|
29983 |
П-29723 |
Стасюк Устина Романівна |
1892 |
с. Заставці Старосинявського району
|
29984 |
П-15068 |
Стасюк Юрій Дмитрович |
1899 |
с. Мислова Волочиського району
|
29985 |
П-5419 |
Статій Степан Григорович |
1899 |
с. Кондратешти (Бессарабія)
|
29986 |
П-4980 |
Статкевич Антон Феліксович |
1895 |
с. Пасічна Остропільського району
|
29987 |
П-4980 |
Статкевич Альбін Феліксович |
1890 |
с. Пасічна Остропільського району
|
29988 |
П-4980 |
Статкевич Іван Йосипович |
1884 |
с. Пасічна Остропільського району
|
29989 |
П-18058 |
Статкевич Людвіг Казимирович |
1899 |
с. Пасічна Остропільського району
|
29990 |
П-22023 |
Стахов Василь Устинович |
1884 |
с. Гуменці Кам'янець-Подільського району
|
29991 |
П-20986 |
Стахов Терентій Леонович |
1900 |
с. Черепівка Чорноострівського району
|
29992 |
П-17303 |
Стахович Петро Михайлович |
1888 |
с. Долина-Варшава Остропільського району
|
29993 |
П-5519 |
Стахович Петро Михайлович |
1888 |
с. Долина-Варшава Остропільського району
|
29994 |
П-9810 |
Стахович Андрій Михайлович |
1884 |
с. Володарівка Старокостянтинівського району
|
29995 |
П-6500 |
Стаховський Броніслав Устинович |
1901 |
с. Великі Калетинці Ляховецького району
|
29996 |
П-16457 |
Стаховський Казимир Іванович |
1898 |
с. Печеське Красилівського району
|
29997 |
П-4650 |
Стаховський Михайло Вікентійович |
1898 |
с. Гуштенек Борщівського повіту Тернопільської губернії
|
29998 |
П-18991 |
Стаховська Марія Петрівна |
1883 |
с. Михайлівка Дунаєвецького району
|
29999 |
14972 |
Стахур-Добжанський Людвіг Станіславович |
1896 |
с. Острава (Чехословаччина)
|
30000 |
П-3395 |
Стахурський Олександр Север'янович |
1892 |
с. Слобідка-Скипчанська Смотрицького району
|
30001 |
П-24380 |
Стахурський Віктор Федорович |
1896 |
с. Нестерівці Дунаєвецького району
|
30002 |
П- 20235 |
Стахурський Леонід Спиридонович |
1911 |
с. Велика Кісниця Ямпільського району Вінницької області
|
30003 |
П-4300 |
Стахурський Михайло Францович |
1881 |
с. Нестерівці Дунаєвецького району
|
30004 |
П-1010 |
Стахурський Стефан Йосипович |
1893 |
с. Слобідка-Скипчанська Смотрицького району
|
30005 |
П-4310 |
Стаценко Михайло Іванович |
1895 |
м. Проскурів
|
30006 |
П-14184 |
Сташевський Віктор Юліанович |
1897 |
с. Чернява Волочиського району
|
30007 |
П-27257 |
Сташевський Володимир Григорович |
1887 |
с. Станіславівка Летичівського повіту
|
30008 |
П-13080 |
Сташевський (Стажецький Стажевський) Войцех Войцехович |
1899 |
с. Тарнава Люблінської губернії (Польща)
|
30009 |
П-25974 |
Сташевський Генріх Леонардович |
1886 |
м. Лодзь (Польща)
|
30010 |
П-9874 |
Сташевський Іван Улянович |
1906 |
с. Чернява Волочиського району
|
30011 |
П-13618 |
Сташевський Франц Станіславович |
1879 |
с. Тріски Антонінського району
|
30012 |
П-5650 |
Сташевський Фабіан Юліанович |
1891 |
с. Чернява Волочиського району
|
30013 |
П-13601 |
Сташкевич Адам Казимирович |
1905 |
с. Харківці Остропільського району
|
30014 |
П-4713 |
Сташкевич Іван Антонович |
1896 |
с. Дем'янківці Дунаєвецького району
|
30015 |
П-4519 |
Сташко (Сташок) Федір Васильович |
1894 |
с. Поляни Волочиського району
|
30016 |
П-24515 |
Сташков Василь Йосипович |
1893 |
Галичина
|
30017 |
П-6992 |
Сташков Онуфрій Михайлович |
1897 |
с. Фрідріхівка Старокостянтинівського району
|
30018 |
П-9448 |
Сташок Данило Васильович |
1896 |
с. Поляни Волочиського району
|
30019 |
П-12680 |
Сташок Федір Васильович |
1894 |
с. Поляни Волочиського району
|
30020 |
П-29373 |
Стащенко Олександр Григорович |
1899 |
м. Бар Могилівського повіту
|
30021 |
П-30524 |
Стжиховська Марія Мартинівна |
1872 |
с. Бохни Летичівського повіту
|
30022 |
П-5228 |
Стеблевський Яків Леонтійович |
1889 |
с. Майдан Вовковинецького району
|
30023 |
П-18646 |
Стебельський Сигізмунд Володимирович |
1898 |
с. Крачки Чорноострівського району
|
30024 |
П-18377 |
Стеблинський Орест Федорович |
1900 |
с. Носів Підгаєцького повіту (Польща)
|
30025 |
П-9172 |
Стеблевський Дмитро Данилович |
1897 |
с. Майдан-Чернелевецький Деражнянського району
|
30026 |
П-26054 |
Стеглик Станіслав Єрнестович |
1916 |
с. Раковіци (Чехословаччина)
|
30027 |
П-3949 |
Стелик Устина Владиславівна |
1912 |
м. Кам'янець-Подільський
|
30028 |
П-395 |
Стеллик Устина Владиславівна |
1914 |
м. Кам'янець-Подільський
|
30029 |
П-22640 |
Стельмарчук Василь Пилипович |
1897 |
с. Заріччя Надвірнянського повіту
|
30030 |
П-10895 |
Стелмах Микола Сильвестрович |
1903 |
с. Кам'янка Житомирської області
|
30031 |
П-23598 |
Стельмах Олексій Іванович |
1906 |
с. Стара Гута Смотрицького району
|
30032 |
П-21431 |
Стельмах Олександр Васильович |
1898 |
с. Рудка Смотрицького району
|
30033 |
П-24331 |
Стельмах Іван Васильович |
1891 |
с. Шатава Дунаєвецького району
|
30034 |
П-11065 |
Стельмах Михайло Матвійович |
1887 |
с. Воротинь (БРСР)
|
30035 |
П-24515 |
Стельмах Павло Федорович |
1893 |
с. Рудка Смотрицького району
|
30036 |
П-20092 |
Стельмах Пелагея Тимофіївна |
1911 |
с. Грицьків Смотрицького району
|
30037 |
П-1843 |
Стельмах Платон Михайлович |
1879 |
с. Привороття Орининського району
|
30038 |
П-15003 |
Стельмах Севастян Леонтійович |
1877 |
с. Свинна Шепетівського району
|
30039 |
П-4941 |
Стельмашевський Станіслав Петрович |
1894 |
с. Миколаїв Чорноострівського району
|
30040 |
П-1335 |
Стельмащук Йосип Рафаїлович |
1903 |
м-ко Миколаїв Чорноострівського району
|
30041 |
П-20970 |
Стельмащук Казимир Мар'янович |
1897 |
с. Миколаїв Чорноострівського району
|
30042 |
П-6069 |
Стельмащук-Фещук Сергій Максимович |
1906 |
с. Загірці Плужнянського району
|
30043 |
П-7006 |
Стемблевський Мартин Олександрович |
1902 |
м-ко Сатанів Стельмащук
|
30044 |
П-7009 |
Стемпковський Порфирій Ілліч |
1882 |
м-ко Летичів
|
30045 |
П-2738 |
Стенге Марія Євдокимівна |
1877 |
м. Ізюм Харківської області
|
30046 |
П- 11044 |
Стендер Еля Нутович |
1898 |
м. Шепетівка
|
30047 |
П-2152 |
Стендер-Крижановська Марія Іванівна |
1900 |
с. Слобідка-Кульчієвецька Кам'янець-Подільського району
|
30048 |
П-19284 |
Стенжицький Йосип Лук'янович |
1889 |
с. Березівка Летичівського району
|
30049 |
П-17496 |
Степаненко Федір Іванович |
1892 |
с. Козлівка Чорнухинського району Полтавської області
|
30050 |
П-13649 |
Степанишин Іван Ананійович |
1880 |
с. Редвинці Меджибізького району
|
30051 |
П-19934 |
Степанишин Матвій Семенович |
1888 |
с. Волочиськ Волочиського району
|
30052 |
П-9236 |
Степанишин Филимон Костянтинович |
1885 |
с. Лисанівці Меджибізького району
|
30053 |
П-20850 |
Степанков Євдоким Ісаакович |
1887 |
с. Велика Березна Полонського району
|
30054 |
П-25962 |
Степанова Ганна Василівна |
1909 |
с. Воробіївка Дунаєвецького району
|
30055 |
П-5791 |
Степанов Іван Архипович |
1898 |
с. Стуфчинці Ружичнянського району
|
30056 |
П-5441 |
Степанов Іван Федорович |
1904 |
с. Череняга Пустошкінського району Ленінградської області
|
30057 |
П-3798 |
Степанов Михайло Олексійович |
1914 |
с. Надєждєно Новопетровського району Московської області
|
30058 |
П-12315 |
Степанов Михайло Климентійович |
1891 |
с. Ставниця Меджибізького району
|
30059 |
П-3083 |
Степанова Лариса Олександрівна |
1893 |
с. Ходаківці Проскурівського району
|
30060 |
П-5997 |
Степанищев Макар Якович |
1905 |
с. Красне Центрально-Чорноземської області
|
30061 |
П-18540 |
Степанов Михайло Францович |
1885 |
с. Іванківці Дунаєвецького району
|
30062 |
П-22848 |
Степанов Микола Семенович |
1898 |
м. Кам'янець-Подільський
|
30063 |
П-2279 |
Степанов Стефан Данилович |
1890 |
м-ко Полонне
|
30064 |
П-13613 |
Степанов Яків Васильович |
1890 |
с. Білотин Плужнянського району
|
30065 |
П-27368 |
Степанова Надія Пантелеймонівна |
1888 |
м. Кам'янець-Подільський
|
30066 |
П-10501 |
Степанович Филимон Йосипович |
1895 |
с. Климківці Фельштинського району
|
30067 |
П-14603 |
Степанишин Фадей Федорович |
1911 |
с. Микитинці Михалпільського району
|
30068 |
П-13793 |
Степанов Іван Іванович |
1884 |
с. Куртанаївка Самарської області (РРФСР)
|
30069 |
П-21221 |
Степанков Василь Георгійович |
1887 |
м-ко Меджибіж
|
30070 |
П-6977 |
Степанчук Олексій Іванович |
1897 |
с. Киселі Старокостянтинівського району
|
30071 |
П-2642 |
Степанчук Олексій Іванович |
1897 |
с. Киселі Старокостянтинівського району
|
30072 |
П-2915 |
Степанчук Денис Леонтійович |
1894 |
с. Киселі Старокостянтинівського району
|
30073 |
П-18124 |
Степанчук Денис Леонтійович |
1894 |
с. Киселі Старокостянтинівського району
|
30074 |
П-20860 |
Степанчук Іван Андрійович |
1891 |
с. Киселі Старокостянтинівського району
|
30075 |
П-15662 |
Степанчук Марія Олександрівна |
1911 |
м. Рівне
|
30076 |
П-18124 |
Степанчук Михайло Іванович |
1894 |
с. Киселі Старокостянтинівського району
|
30077 |
П-7590 |
Степанюк Антоніна Онуфріївна |
1885 |
с. Киликіїв Славутського району
|
30078 |
П-19448 |
Степанюк Андрій Якович |
1902 |
с. Улашанівка Славутського району
|
30079 |
П-23634 |
Степанюк Авксентій Тимофійович |
1902 |
с. В'язовець Ляховецького району
|
30080 |
П-23288 |
Степанюк Олександра Іванівна |
1897 |
с. Довгалівка Білогірського району
|
30081 |
П-25325 |
Степанюк Андрій Карлович |
1897 |
с. Чернокали Славутського району
|
30082 |
П-14914 |
Степанюк Артем Власович |
1903 |
с. Коськів Грицівського району
|
30083 |
П-24681 |
Степанюк Варфоломій Гордійович |
1903 |
с. В'язовець Ляховецького району
|
30084 |
П-24698 |
Степанюк Варвара Петрівна |
1914 |
с. Великий Скнит Славутського району
|
30085 |
П-12172 |
Степанюк Григорій Миколайович |
1906 |
с. Нетішин Славутського району
|
30086 |
П-6135 |
Степанюк Григорій Васильович |
1908 |
с. Бутівці Грицівського району
|
30087 |
П-7947 |
Степанюк Дмитро Якович |
1913 |
с. Улашанівка Славутського району
|
30088 |
П-25809 |
Степанюк Овсій Іванович |
1898 |
с. Улашанівка Славутського району
|
30089 |
П-27929 |
Степанюк Овсій Іванович |
1898 |
с. Улашанівка Ганнопільського району
|
30090 |
П-8489 |
Степанюк Захар Григорович |
1892 |
с. Прикордонна Улашанівка Славутського району
|
30091 |
П-22516 |
Степанюк Іван Архипович |
1878 |
с. Солов'є Славутського району
|
30092 |
П-7590 |
Степанюк Іван Іванович |
1873 |
с. Довжки Славутського району
|
30093 |
П-16826 |
Степанюк Іван Дмитрович |
1888 |
с. М'якоти Плужнянського району
|
30094 |
П-11553 |
Степанюк Гнат Іванович |
1875 |
м-ко Гриців
|
30095 |
П-15290 |
Степанюк Калістрат Тимофійович |
1874 |
с. Коськів Грицівського району
|
30096 |
П-17223 |
Степанюк Михайло Гнатович |
1888 |
с. Красівка Антонінського району
|
30097 |
П-20699 |
Степанюк Матвій Назарович |
1899 |
с. Шекеринці Плужнянського району
|
30098 |
П-4930 |
Степанюк Максим Петрович |
1890 |
с. Нетішин Славутського району
|
30099 |
П-24084 |
Степанюк Михайло Зотович |
1898 |
с. Плоска Берездівського району
|
30100 |
П-14478 |
Степанюк Михайло Зотович |
1890 |
с. Плоска Славутського району
|
30101 |
П-29144 |
Степанюк Микита Іванович |
1903 |
с. Улашанівка Ганнопільського району
|
30102 |
П-9445 |
Степанюк Павло Андрійович |
1898 |
с. Кривин Славутського району
|
30103 |
П-6762 |
Степанюк Петро Іванович |
1894 |
с. Довжки Славутського району
|
30104 |
П-23013 |
Степанюк Петро Іванович |
1892 |
с. Довжки Славутського району
|
30105 |
П-22772А |
Степанюк Павло Степанович |
1884 |
с. Білижинці Ізяславського району
|
30106 |
П-24525 |
Степанюк Петро Іванович |
1894 |
с. Довжки Славутського району
|
30107 |
П-6263 |
Степанюк Павло Еммануїлович |
1876 |
с. Рожична Грицівського району
|
30108 |
П-10378 |
Степанюк Павло Федорович |
1886 |
с. Довжки Славутського району
|
30109 |
П-6032 |
Степанюк Петро Йосипович |
1889 |
с. Клепачі Славутського району
|
30110 |
П-24231 |
Степанюк Павло Максимович |
1908 |
с. Ліщани Ізяславського району
|
30111 |
П-25033 |
Степанюк Петро Артемович |
1914 |
с. Ліски Ляховецького району
|
30112 |
П-25568 |
Степанюк Павло Юзефович |
1920 |
с. Ольхович Холмського повіту Люблінського воєводства (Польща)
|
30113 |
П-14218 |
Степанюк Сергій Іванович |
1905 |
с. Довжки Славутського району
|
30114 |
П-6218 |
Степанюк Тимофій Євдокимович |
1910 |
с. Теліжинці Ізяславського району
|
30115 |
П-23446 |
Степанюк Тилимон Іванович |
1904 |
с. Улашанівка Славутського району
|
30116 |
П-14042 |
Степанюк Терентій Євтихійович |
1881 |
с. Плоска Славутського району
|
30117 |
П-23661 |
Степанюк Терентій Архипович |
1881 |
с. Солов'є Славутського району
|
30118 |
П-22782 |
Степанюк Тит Купріянович |
1908 |
с. Печиводи Ганнопільського району
|
30119 |
П-9147 |
Степанюк Федір Іванович |
1906 |
с. Прикордонна Улашанівка Славутського району
|
30120 |
П-25903 |
Степанюк Федір Леонтійович |
1903 |
с. Плоска Славутського району
|
30121 |
П-11643 |
Степанюк Федот Тимофійович |
1898 |
с. Коськів Грицівського району
|
30122 |
П-6462 |
Степанюк Христина Архипівна |
1892 |
с. Довжки Славутського району
|
30123 |
П-15401 |
Степанюк Яків Іванович |
1902 |
с. Ледянка Ганнопільського району
|
30124 |
П-5336 |
Стьопін Степан Федорович |
1903 |
с. Ушаково Болховського повіту Орловської губернії (РРФСР)
|
30125 |
П-16346 |
Степко Іван Антонович |
1898 |
с. Голохвасти Ярмолинецького району
|
30126 |
П-21158 |
Степко Франко Францович |
1898 |
с. Вихилівка Ярмолинецького району
|
30127 |
П-4706 |
Степневський Андрій Антонович |
1902 |
м-ко Фельштин Городоцького району
|
30128 |
П-22085 |
Степовий Донат Матвійович |
1888 |
с. Шпичинці Проскурівського району
|
30129 |
П-28961 |
Степула Уляна Тимофіївна |
1901 |
с. Іванківці Юринецького району
|
30130 |
П-782 |
Степула Тимофій Данилович |
1875 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
30131 |
П-23201 |
Степула Тимофій Данилович |
1877 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
30132 |
П-23201 |
Степула Леонтій Тимофійович |
1905 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
30133 |
П-28905 |
Степчик Арсеній Матвійович |
1907 |
с. Піддубці Ганнопільського району
|
30134 |
П-28727 |
Степчик Пантелеймон Якович |
1903 |
с. Піддубці Славутського району
|
30135 |
П-27441 |
Степчина Віктор Сильвестрович |
1900 |
с. Мухарів Берездівського району
|
30136 |
П-5336 |
Степчин Афанасій Васильович |
1898 |
с. Татарівка Берездівського району
|
30137 |
П-26113 |
Степчин Василь Хомич |
1893 |
с. Піддубці Славутського району
|
30138 |
П-28807 |
Степчин Гордій Матвійович |
1905 |
с. Піддубці Ганнопільського району
|
30139 |
П-28831 |
Степчин Григорій Степанович |
1904 |
с. Татарівка Ганнопільського району
|
30140 |
П-24555 |
Степчин Іларіон Дмитрович |
1918 |
с. Татарівка Берездівського району
|
30141 |
П-15876 |
Степчин Нестор Васильович |
1896 |
с. Модестівка Берездівського району
|
30142 |
П-24739 |
Степчин Никифор Павлович |
1895 |
с. Татарівка Славутського району
|
30143 |
П-11597 |
Степчин Никифор Павлович |
1890 |
с. Татарівка Берездівського району
|
30144 |
П-9669 |
Степчин Микола Афанасійович |
1926 |
с. Татарівка Берездівського району
|
30145 |
П-16179 |
Степчин Павло Сильвестрович |
1897 |
с. Мухарів Берездівського району
|
30146 |
П-21224 |
Степчин Платон Денисович |
1876 |
с. Татарівка Ганнопільського району
|
30147 |
П-21224 |
Степчин Петро Платонович |
1908 |
с. Татарівка Ганнопільського району
|
30148 |
П-28808 |
Степчин Тимофій Макарович |
1902 |
с. Татарівка Ганнопільського району
|
30149 |
П-25442 |
Степчин Флоріан Терентійович |
1906 |
с. Татарівка Ганнопільського району
|
30150 |
П-17733 |
Степчук Михайло Миколайович |
1892 |
с. Станіславівка Віньковецького району
|
30151 |
П-4707А |
Степчук Петро Антонович |
1895 |
с. Станіславівка Віньковецького району
|
30152 |
П-19473 |
Степчук Петро Антонович |
1893 |
с. Станіславівка Віньковецького району
|
30153 |
П-9922 |
Степчук Петро Андрійович |
1906 |
с. Хропотова Чемеровецького району
|
30154 |
П-4707А |
Степчук Степан Іванович |
1889 |
с. Станіславівка Віньковецького району
|
30155 |
П-25046 |
Степ'юк Василь Дмитрович |
1884 |
с. Баймаки Ляховецького району
|
30156 |
П-3070 |
Степ'юк Антон Прокопович |
1899 |
с. Баймаки Ляховецького району
|
30157 |
П-6479 |
Степ'юк Пилип Карпович |
1909 |
с. Загінці Ляховецького району
|
30158 |
П-11482 |
Стеран Андрій Мойсейович |
1894 |
м-ко Купіль Волочиського району
|
30159 |
П-13173 |
Стерник Нехем'я-Нухим Фроїмович |
1907 |
м. Одеса
|
30160 |
П-22492 |
Стерницький Іван Йосипович |
1891 |
с. Грим'ячка Віньковецького району
|
30161 |
П-11682 |
Стерницький Карл Кузьмич |
1887 |
с. Шведи-Городище Вовковинецького району
|
30162 |
П-5819 |
Стерницький Мар'ян Іванович |
1877 |
с. Слобідка-Охрімовецька Меджибізького району
|
30163 |
П-5538 |
Стерпинський Марцин Йосипович |
1890 |
с. Губельці Ганнопільського району
|
30164 |
П-8205 |
Стетко Антон Францович |
1878 |
с. Климентовичі Шепетівського району
|
30165 |
П-13907 |
Стефан Едмунд Людвігович |
1882 |
с. Слобідські Голендри Ізяславського району
|
30166 |
П-23888 |
Стефаневич Іван Петрович |
1889 |
с. Фурманівка Кам'янець-Подільського району
|
30167 |
П-7355 |
Стефанович Андрій Федорович |
1896 |
с. Крилівка Андрушівського району Житомирської області
|
30168 |
П-11633 |
Стефанович-Шик Броніслава Володимирівна |
1905 |
м. Старокостянтинів
|
30169 |
П-4252 |
Стефановський Леонтій Іванович |
1885 |
с. Дзержанівка Дунаєвецького району
|
30170 |
П-25277 |
Стефановський Яків Іванович |
1873 |
с. Радівці Деражнянського району
|
30171 |
П-6179 |
Стефанський Йосип Якович |
1895 |
с. Заріччя Проскурівського району
|
30172 |
П-7827 |
Стефанський Йосип Якович |
1895 |
с. Заріччя Проскурівського району
|
30173 |
П-14050 |
Стефанський Михайло Вікторович |
1900 |
с. Кулеші Новоград- Волинського повіту
|
30174 |
П-6519 |
Стефанський Михайло Михайлович |
1885 |
м. Проскурів
|
30175 |
П-21555 |
Стефанус Карл Адольфович |
1898 |
с. Красностав Люблінської губернії (Польща)
|
30176 |
П-12799 |
Стефанцев Дмитро Михайлович |
1883 |
с. Драганівка Чемеровецького району
|
30177 |
П-16927 |
Стефанцев Йосип Афанасійович |
1897 |
с. Драганівка Чемеровецького району
|
30178 |
П-22515 |
Стефанців Антон Стефанович |
1900 |
с. Ружа Чемеровецького району
|
30179 |
П-24449 |
Стефанців Афанасій Федорович |
1866 |
с. Степанівка Смотрицького району
|
30180 |
П-24449 |
Стефанців Сергій Федорович |
1879 |
с. Степанівка Смотрицького району
|
30181 |
П-25871 |
Стефаньяк Йосип Францович |
1908 |
с. Домброве Луцького воєводства (Польща)
|
30182 |
П-4044 |
Стець Віктор Оверкович |
1906 |
с. Великі Зозулинці Базалійського району
|
30183 |
П-16262 |
Стець Іван Миколайович |
1902 |
с. Радківці Проскурівського району
|
30184 |
П-23498 |
Стець Максим Олександрович |
1894 |
с. Хоросниця (Польща)
|
30185 |
П-12221 |
Стець Петро Васильович |
1899 |
с. Чорниводи Городоцького району
|
30186 |
П-8507 |
Стець Петро Васильович |
1889 |
с. Чорниводи Городоцького району
|
30187 |
П-324 |
Стеценко Іван Федорович (Феодосійович) |
1876 |
с. Стара Синява Старосинявського району
|
30188 |
П-4516 |
Стеценко Іван Феодосійович |
1876 |
с. Стара Синява Старосинявського району
|
30189 |
П-1973 |
Стеценко Федір Прокопович |
1902 |
с. Заболоть Радомишльського району Житомирської області
|
30190 |
П-574 |
Стецишин Василь Михайлович |
1905 |
с. Озеряни Борщівського повіту (Польща)
|
30191 |
П-9434 |
Стецький Олександр Францович |
1880 |
м-ко Торчин Луцького повіту Волинської губернії (Польща)
|
30192 |
П-29695 |
Стецький Іван Іванович |
1901 |
с. Солобківці Солобковецького району
|
30193 |
П-16669 |
Стецький Михайло Іванович |
1903 |
с. Плужне Плужнянського району
|
30194 |
П-2062 |
Стецька Цезарія Іванівна |
1915 |
с. Катеринівка Миньковецького району
|
30195 |
П-14134 |
Стецько Олександр Архипович |
1905 |
с. Савичі (Польща)
|
30196 |
П-11850 |
Стецько Іван Іванович |
1884 |
с. Шпичинці Ружичнянського району
|
30197 |
П-12451 |
Стецьків Яків Іванович |
1880 |
с. Митківці Меджибізького району
|
30198 |
П-1058 |
Стецюк Олександр Пилипович |
1871 |
с. Богданівці Деражнянського району
|
30199 |
П-30255 |
Стецюк Андрій Савович |
1871 |
с. Мартинківці Проскурівського повіту
|
30200 |
П-23223 |
Стецюк Антон Адамович |
1903 |
с. Петраші Українські Віньковецького району
|
30201 |
П-14255 |
Стецюк Антон Антонович |
1902 |
с. Здомишель (Польща)
|
30202 |
П-11583 |
Стецюк Арсеній Макарович |
1895 |
с. Кузьмин Красилівського району
|
30203 |
П-8369 |
Стецюк Гаврило Лук'янович |
1904 |
с. Щаснівка Базалійського району
|
30204 |
П-11059 |
Стецюк Григорій Пилипович |
1900 |
с. Вовківці Шепетівського району
|
30205 |
П-1907 |
Стецюк Данило Петрович |
1895 |
с. Війтівці Летичівського району
|
30206 |
П-13965 |
Стецюк Юхим Дем'янович |
1899 |
с. Велика Побійна Новоушицького району
|
30207 |
П-30524 |
Стецюк Юхим Кирилович |
1898 |
с. Війтівці Летичівського району
|
30208 |
П-5470 |
Стецюк Катерина Петрівна |
1890 |
м-ко Купіль Війтовецького району
|
30209 |
П-11201 |
Стецюк Іван Олексійович |
1901 |
с. Кульчіївці Кам'янець-Подільського району
|
30210 |
П-8658 |
Стецюк Іван Кузьмич |
1887 |
с. Холодець Волочиського району
|
30211 |
П-6178 |
Стецюк Іван Хомич |
1893 |
м-ко Козятин Вінницької області
|
30212 |
П-217 |
Стецюк Йосип Кирилович |
1901 |
с. Війтівці Летичівського району
|
30213 |
П-28832 |
Стецюк Йосип Степанович |
1883 |
с. Лисиче Шепетівського округу
|
30214 |
П-7381 |
Стецюк Кирило Григорович |
1899 |
с. Білеве Ізяславського району
|
30215 |
П-22476 |
Стецюк Мартин Михайлович |
1901 |
с. Лисиче Славутського району
|
30216 |
П-10975 |
Стецюк Нестор Федорович |
1895 |
с. Лисиче Славутського району
|
30217 |
П-15769 |
Стецюк Никифор Іванович |
1898 |
с. Кульчіївці Староушицького району
|
30218 |
П-18605 |
Стецюк Микита Дем'янович |
1877 |
с. Кульчіївці Кам'янець-Подільського району
|
30219 |
П-20271 |
Стецюк Онуфрій Павлович |
1888 |
с. Михля Ізяславського району
|
30220 |
П-4762 |
Стецюк Петро Федорович |
1892 |
с. Гнатки Старокостянтинівського району
|
30221 |
П-24666 |
Стецюк Павло Іванович |
1902 |
с. Лисиче Славутського району
|
30222 |
П-23831 |
Стецюк Павло Юхимович |
1888 |
с. Путринці Ізяславського району
|
30223 |
П-20564 |
Стецюк Семен Миколайович |
1895 |
с. Хоминці Городоцького району
|
30224 |
П-11450 |
Стецюк Степан Микитович |
1899 |
с. Баглайки Шепетівського району
|
30225 |
П-25791 |
Стецюк Семен Миколайович |
1895 |
с. Хоминці Городоцького району
|
30226 |
П-23831 |
Стецюк Степан Никифорович |
1889 |
с. Путринці Ізяславського району
|
30227 |
П-4762 |
Стецюк Семен Леонтійович |
1898 |
с. Гнатки Старокостянтинівського району
|
30228 |
П-16887 |
Стецюк Степан Петрович |
1898 |
с. Почапинці Чемеровецького району
|
30229 |
П-5322 |
Стецюк Трохим Тихонович |
1883 |
с. Шибена Теофіпольського району
|
30230 |
П-20465 |
Стецюк Тилимон Іванович |
1899 |
с. Михнів Ізяславського району
|
30231 |
П-24173 |
Стецюк Пилип Никифорович |
1890 |
с. Хропотова Чемеровецького району
|
30232 |
П-18526 |
Стецюк Франц Станіславович |
1894 |
с. Хоминці Городоцького району
|
30233 |
П-21951 |
Стечишин Андрій Ілліч |
1890 |
м-ко Козлів Тернопільського повіту (Польща)
|
30234 |
П-1233 |
Стіновська Юлія Федорівна |
1902 |
с. Свинна Михайлівського району
|
30235 |
П-18886 |
Стінський Микола Петрович |
1885 |
с. Бачманівка Славутського району
|
30236 |
П-18305 |
Стінський Микола Францович |
1883 |
с. Бачманівка Славутського району
|
30237 |
П-15207 |
Стихач Василь Григорович |
1898 |
с. Драчі Грицівського району
|
30238 |
П-3189 |
Стовбур Парасковія Іванівна |
1880 |
с. Горбасів Летичівського району
|
30239 |
П-12813 |
Стовбур Федір Степанович |
1891 |
с. Горбасів Летичівського району
|
30240 |
П-14201 |
Стовпири Афанасій Павлович |
1897 |
с. Трительники Волочиського району
|
30241 |
П-2370 |
Стогрин Йосип Ілліч |
1882 |
с. Йолтухи Деражнянського району
|
30242 |
П-7485 |
Стожик Павло Іванович |
1885 |
с. Пільний Олексинець Городоцького району
|
30243 |
П-17346 |
Стозуб Родіон Пилипович |
1898 |
с. Солобківці Солобковецького району
|
30244 |
П-14581 |
Стойко Адольф Іванович |
1911 |
с. Михайлівка Михайлівського району
|
30245 |
П-21019 |
Стойко Болеслав Габрович |
1886 |
с. Скаржинці Ярмолинецького району
|
30246 |
П-22570 |
Стойко Войцех Варфоломійович |
1902 |
с. Скаржинці Ярмолинецького району
|
30247 |
П-876 |
Стойко Данило Федорович |
1880 |
с. Вищі Вовківці Городоцького району
|
30248 |
П-26007 |
Стойко Дмитро Іванович |
1891 |
с. Гуменці Кам'янець-Подільського району
|
30249 |
П-19955 |
Стойко Йосип Терентійович |
1887 |
с. Людвиківка Затонського району
|
30250 |
П-23840 |
Стойко Кирило Іванович |
1917 |
с. Кричово Тячівського округу (Чехословаччина)
|
30251 |
П-7252 |
Стойко Никанор Петрович |
1878 |
с. Поляни Волочиського району
|
30252 |
П-2776 |
Стойко Микола Гаврилович |
1888 |
с. Скаржинці Ярмолинецького району
|
30253 |
П-2776 |
Стойко Франц Якович |
|
с. Зіньків Віньковецького району
|
30254 |
П-19797 |
Стойник Данило Олексійович |
1886 |
с. Удріївці Солобковецького району
|
30255 |
П-15818 |
Стойнюк Іван Петрович |
1902 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
30256 |
П-5953 |
Стокальський Антон Мар'янович |
1904 |
м-ко Михалпіль
|
30257 |
П-22064 |
Стокалюк Микита Іванович |
1899 |
с. Драганівка Чемеровецького району
|
30258 |
П-5495 |
Стоколяс Трохим Пилипович |
1886 |
с. Браїлівка Новоушицького району
|
30259 |
П-21632 |
Стократницький Мар'ян Йосипович |
1883 |
с. Васютинці Вовковинецького району
|
30260 |
П-24515 |
Стокрацький Іван Федорович |
1902 |
с. Мала Тернавка Солобковецького району
|
30261 |
П-24515 |
Стокрацький Михайло Федорович |
1889 |
с. Мала Тернавка Солобковецького району
|
30262 |
П-850 |
Стокроцький Олексій Федорович |
1892 |
с. Мала Тернавка Смотрицького району
|
30263 |
П-20442 |
Стокроцький Іван Петрович |
1882 |
с. Мала Тернавка Смотрицького району
|
30264 |
П-13453 |
Столік Гонората Іванівна |
1900 |
с. Постолівка Юринецького району
|
30265 |
П-5231 |
Столконер Ганна Гедеонівна |
1898 |
ст. Зима Іркутської області (РРФСР)
|
30266 |
П-5232 |
Столконер Володимир Борисович |
1894 |
м. Полтава
|
30267 |
П-24232 |
Столяр Олексій Андрійович |
1899 |
с. Остапківці Городоцького району
|
30268 |
П-12483 |
Столяр Андрій Григорович |
1882 |
с. Зелені Курилівці Староушицького району
|
30269 |
П-23209 |
Столяр Андрій Миколайович |
1881 |
м-ко Гоща Волинської губернії
|
30270 |
П-707 |
Столяр Борис Іванович |
1889 |
с. Чорниводи Городоцького району
|
30271 |
П-19112 |
Столяр Іван Миколайович |
1888 |
с. Колубаївці Кам'янець-Подільського району
|
30272 |
П-10635 |
Столяр Йосип Мойсейович |
1902 |
м-ко Меджибіж
|
30273 |
П-24231 |
Столяр Микита Андрійович |
1896 |
с. Остапківці Городоцького району
|
30274 |
П-18797 |
Столяр Никанор Степанович |
1880 |
с. Гнатки Старокостянтинівського району
|
30275 |
П-13597 |
Столяр Федір Софонович |
1907 |
с. Гнатки Старокостянтинівського району
|
30276 |
П- 4817 |
Столяр Хаїм Ірович |
1903 |
м. Проскурів
|
30277 |
П- 28112 |
Столяр Хаїм Ірович |
1903 |
м. Проскурів
|
30278 |
П-26219 |
Столяр Яків Данилович |
1889 |
с. Водички Проскурівського району
|
30279 |
П-19449 |
Столяр Яків Данилович |
1889 |
с. Водички Чорноострівського району
|
30280 |
П-6466 |
Столяревич Кузьма Титович |
1899 |
м. Лозова-Павлівка (Донбас)
|
30281 |
П-7190 |
Столярська Степанида Климівна |
1919 |
м-ко Ямпіль Білогірського району
|
30282 |
П-23718 |
Столярський Артем Іванович |
1902 |
с. Уніїв Ляховецького району
|
30283 |
П-23247 |
Столярський Станіслав Августович |
1890 |
с. Пільна Тернава Солобковецького району
|
30284 |
П-8251 |
Столярчук Омелян Петрович |
1893 |
с. Глинники Славутського району
|
30285 |
П-9616 |
Столярчук Кирило Матвійович |
1901 |
с. Хоросток Славутського району
|
30286 |
П-13002 |
Столярчук Степан Олексійович |
1880 |
с. Мокіївці Грицівського району
|
30287 |
П-14001 |
Столярчук Степан Олексійович |
1879 |
с. Мокіївці Грицівського району
|
30288 |
П-20167 |
Столярчук Федір Михайлович |
1883 |
с. Марківці Грицівського району
|
30289 |
П-115 |
Стопа Ніна Станіславівна |
1919 |
с. Мала Новоселиця Полонського району
|
30290 |
П-9352 |
Стопа Адам Павлович |
1904 |
с. Червона Новоселиця Полонського району
|
30291 |
П-9128 |
Стопа Хома Феодосійович |
1896 |
с. Нехороше Київської області
|
30292 |
П-17654 |
Стопанкевич Борис Олександрович |
1887 |
м-ко Шатава Кам'янець- Подільського району
|
30293 |
П-4588 |
Стопачук Данило Йосипович |
1899 |
с. Залужжя Ізяславського району
|
30294 |
П-4444 |
Стопневич Микола Лукич |
1888 |
с. Воробіївка Дунаєвецького району
|
30295 |
П-11935 |
Стопницький Броніслав Іванович |
1902 |
с. Малий Лазучин Базалійського району
|
30296 |
П-2774 |
Стопнюк Іван Трохимович |
1914 |
с. Сахнівці Старокостянтинівського району
|
30297 |
П-4512 |
Стопчак Михайло Максимович |
1894 |
с. Лисівка Ярмолинецького району
|
30298 |
П-19924А |
Стопчак Петро Миколайович |
1899 |
с. Фельштин Городоцького району
|
30299 |
П-13203 |
Сторож Данило Григорович |
1894 |
с. Котів Бережанського повіту (Польща)
|
30300 |
П-21199 |
Стороженко Григорій Іванович |
1897 |
с. Рахнівка Дунаєвецького району
|
30301 |
П-20123 |
Стороженко Сергій Михайлович |
1886 |
хут. Аврамівка Кременчуцького району Полтавської області
|
30302 |
П-8047 |
Сторижинський Іван Хомич |
1898 |
с. Карчевець Ячівської волості Венгровського повіту (Польща)
|
30303 |
П-5262 |
Сторожинський Яків Зотович |
1897 |
с. Ладівка Великотокмацького району Запорізької області
|
30304 |
П-10902 |
Сторожишин Іван Лукич |
1897 |
с. Порохня Волочиського району
|
30305 |
П-19799 |
Сторожков Олександр Олександрович |
1890 |
м. Вологда (РРФСР)
|
30306 |
П-25838 |
Сторожук Альвіна Карлівна |
1892 |
м. Кам'янець-Подільський
|
30307 |
П-25652 |
Сторожук Олександр Ілліч |
1910 |
с. Юрченки Летичівського району
|
30308 |
П-15273 |
Сторожук Олексій Захарович |
1883 |
с. Кучська Слобідка Новоушицького району
|
30309 |
П-23629 |
Сторожук Афанасій Микитович |
1910 |
с. Демківці Старокостянтинівського району
|
30310 |
П-10978 |
Сторожук Андрій Гнатович |
1892 |
с. Велика Яромирка Смотрицького району
|
30311 |
П-10101 |
Сторожук Олександр Маркович |
1900 |
с. Райки Старокостянтинівського району
|
30312 |
П-21066 |
Сторожук Володимир Ілліч |
1888 |
с. Чорний Острів Чорноострівського району
|
30313 |
П-16888 |
Сторожук Василь Олександрович |
1898 |
с. Волоське Ляховецького району
|
30314 |
П-12602 |
Сторожук Василь Павлович |
1908 |
с. Рилівка Шепетівського району
|
30315 |
П-7251 |
Сторожук Григорій Авксентійович |
1905 |
с. Теофіполь Теофіпольського району
|
30316 |
П-2877 |
Сторожук Григорій Авксентійович |
1905 |
с. Теофіполь Теофіпольського району
|
30317 |
П-25791 |
Сторожук Дмитро Корнійович |
1901 |
с. Ружичанка Проскурівського району
|
30318 |
П-25953 |
Сторожук Дмитро Корнійович |
1901 |
с. Ружичанка Проскурівського району
|
30319 |
П-11688 |
Сторожук Давид Іванович |
1885 |
с. Олексіївка Старосинявського району
|
30320 |
П-21691 |
Сторожук Іван Степанович |
1892 |
с. Бронівка Волочиського району
|
30321 |
П-9775 |
Сторожук Іван Гнатович |
1893 |
с. Шрубків Летичівського району
|
30322 |
П-6645 |
Сторожук Іван Олександрович |
1904 |
с. Волоське Білогірського району
|
30323 |
П-2947 |
Сторожук Кіндрат Йосипович |
1885 |
с. Олексіївка Старосинявського району
|
30324 |
П-11462 |
Сторожук Кирило Іванович |
1889 |
с. Качуринці Війтовецького району
|
30325 |
П-27595 |
Сторожук Кирило Трохимович |
1905 |
с. Рилівка Шепетівського району
|
30326 |
П-24907 |
Сторожук Михайло Петрович |
1907 |
с. Кінашів Рогатинського повіту
|
30327 |
П-18458 |
Сторожук Михайло Станіславович |
1885 |
с. Татаринці Ярмолинецького району
|
30328 |
П-17861 |
Сторожук Матрона Захарівна |
1914 |
с. Власівка Зіньківського району Полтавської області
|
30329 |
П-19672 |
Сторожук Максим Авксентійович |
1887 |
с. Теофіполь Теофіпольського району
|
30330 |
П-21090 |
Сторожук Михайло Галактіонович |
1893 |
с. Немиринці Старокостянтинівського району
|
30331 |
П-8161 |
Сторожук Петро Порфирович |
1923 |
с. Лашки Старокостянтинівського району
|
30332 |
П-6961 |
Сторожук Петро Степанович |
1893 |
с. Яремичі Старокостянтинівського району
|
30333 |
П-5362 |
Сторожук Павло Дорофійович |
1895 |
с. Бронівка Волочиського району
|
30334 |
П-12721 |
Сторожук Сергій Іванович |
1880 |
с. Водички Проскурівського району
|
30335 |
П-8562 |
Сторожук Степан Іванович |
1897 |
с. Качуринці Волочиського району
|
30336 |
П-23867 |
Сторожук Тимофій Іванович |
1896 |
с. Сокіл Кам'янець-Подільського району
|
30337 |
П-5677 |
Стос Костянтин Степанович |
1920 |
с. Соколівка Кременецького повіту (Польща)
|
30338 |
П-5267 |
Стохля Франц Альбертович |
1902 |
с. Буцневе Деражнянського району
|
30339 |
П-27279 |
Стоцький Йосип Антонович |
1865 |
м. Кам'янець-Подільський
|
30340 |
П-28681 |
Стоя Василь Степанович |
1899 |
с. Юринці Проскурівського округу
|
30341 |
П-7451 |
Стоян Амброз Петрович |
1895 |
с. Кривачинці Волочиського району
|
30342 |
П-7290 |
Стоян Григорій Якубович |
1898 |
с. Кривачинці Волочиського району
|
30343 |
П-27680 |
Стоян Павло Федорович |
1877 |
с. Чижівка Ізяславського району
|
30344 |
П-4649 |
Стоян Павло Федорович |
1879 |
с. Чижівка Ізяславського району
|
30345 |
П-16843 |
Стоян Сава Микитович |
1896 |
с. Мисюрівка Староушицького району
|
30346 |
П-18989 |
Стражникевич Станіслав Гнатович |
1889 |
с. Закриниччя Ярунського району Житомирської області
|
30347 |
П-5215 |
Стражникевич Сигізмунд Людвігович |
1918 |
м. Шепетівка
|
30348 |
П-5215 |
Стражникевич Антон Людвігович |
1912 |
м. Шепетівка
|
30349 |
П-4212 |
Стряпко Василь Захарович |
1904 |
хут. Дубровка Гродненської губернії (Польща)
|
30350 |
П-22313 |
Стратійчук Ілля Дмитрович |
1897 |
с. Молодія (Буковина)
|
30351 |
П-9011 |
Стратюк Гаврило Іванович |
1898 |
с. Вілія Острозького повіту (Польща)
|
30352 |
П-21285 |
Страутман Жан Якович |
1897 |
м. Єлтава (Латвія)
|
30353 |
П-25315 |
Страшко Іван Григорович |
1911 |
с. Кобзівка Красноградського району Харківської області
|
30354 |
П-9839 |
Стрековський Антон Михайлович |
1882 |
с. Зелена Волочиського району
|
30355 |
П-12893 |
Стрілець Василь Семенович |
1896 |
с. Лапківці Проскурівського району
|
30356 |
П-23513 |
Стрілець Іван Пилипович |
1895 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
30357 |
П-13963 |
Стрілець Максим Федорович |
1881 |
с. Пилипківці Новоушицького району
|
30358 |
П-12751 |
Стрілець Никанор Данилович |
1908 |
с. Клинини Волочиського району
|
30359 |
П-1620 |
Стрілецький Георгій Леонтійович |
1898 |
м. Кам'янець-Подільський
|
30360 |
П-4265 |
Стрілецький Іван Карлович |
1908 |
с. Нове Село Ярмолинецького району
|
30361 |
П-6232 |
Стрілецький Йосип Карлович |
1892 |
с. Нове Село Ярмолинецького району
|
30362 |
П-23759 |
Стрілецький Іван Федорович |
1909 |
с. Фрампіль Ярмолинецького району
|
30363 |
П-8233 |
Стрілецький Мартин Казимирович |
1896 |
с. Струга Новоушицького району
|
30364 |
П-5228 |
Стрілецький Тимофій Север'янович |
1895 |
Римові Коричинці Вовковинецького району
|
30365 |
П-19893 |
Стрілецький Франц Альбінович |
1912 |
с. Бохни Летичівського району
|
30366 |
П-11644 |
Стрєлков Володимир Костянтинович |
1887 |
м. Сувалкі (Польща)
|
30367 |
П-6176 |
Стрєлков Ілля Олексійович |
1913 |
с. Плетньово Смоленської області (РРФСР)
|
30368 |
П-14938 |
Стрілковський Олександр Якович |
1885 |
с. Хотин Волинської губернії
|
30369 |
П-23171 |
Стрельбицький Василь Андрійович |
1887 |
ст. Волочиськ Проскурівського округу
|
30370 |
П-23171 |
Стрельбицький Василь Тимофійович |
1903 |
ст. Волочиськ Проскурівського округу
|
30371 |
П-10117 |
Стрельбицький Григорій Павлович |
1903 |
м. Могилів-Подільський Вінницької області
|
30372 |
П-23171 |
Стрельбицький Дмитро Андрійович |
1889 |
ст. Волочиськ Проскурівського округу
|
30373 |
П-14313 |
Стрельбицький Євген Андрійович |
1893 |
с. Янчинці Деражнянського району
|
30374 |
П-9683 |
Стрельбицький Йосип Карлович |
1899 |
с. Вівся Чемеровецького району
|
30375 |
П-5523 |
Стрельбицький Йосип Казимирович |
1894 |
с. Сказинці Ярмолинецького району
|
30376 |
П-6375 |
Стрельбицький Арсентій Михайлович |
1891 |
с. Майдан-Голенищівський Вовковинецького району
|
30377 |
П-10755 |
Стрельбицький Леонтій Феодосійович |
1892 |
с. Левада Заставнівського району Чернівецької області
|
30378 |
П-12542 |
Стрельбицький Лев Олександрович |
1913 |
ст. Флорешти (Бессарабія)
|
30379 |
П-1973 |
Стрельбицький Михайло Іванович |
1874 |
с. Лехнівка Проскурівського повіту
|
30380 |
П-5228 |
Стрельбицький Никифор Олексійович |
1894 |
с. Майдан Вовковинецького району
|
30381 |
П-23171 |
Стрельбицький Павло Тимофійович |
1905 |
ст. Волочиськ Проскурівського округу
|
30382 |
П-5207 |
Стрельбицький Станіслав Іванович |
1888 |
с. Кугаївці Чемеровецького району
|
30383 |
П-14246 |
Стрельбицький Станіслав Іванович |
1888 |
с. Кугаївці Чемеровецького району
|
30384 |
П-4563 |
Стрельбицький Тимофій Андрійович |
1877 |
м-ко Волочиськ
|
30385 |
П-23171 |
Стрельбицький Тимофій Андрійович |
1876 |
м-ко Волочиськ
|
30386 |
П-23333 |
Стрельбицький Федот Андрійович |
1895 |
м-ко Волочиськ
|
30387 |
П-7618 |
Стрельбицький Фелікс Тимофійович |
1889 |
м-ко Фрампіль Ярмолинецького району
|
30388 |
П-30524 |
Стрельбицька Юля Володимирівна |
1906 |
с. Вовковинці Деражнянського району
|
30389 |
П-3737 |
Стрельбицький Яків Васильович |
1899 |
с. Карпівці Ружичнянського району
|
30390 |
П-21388 |
Стрільницький Василь Карпович |
1903 |
с. Шведи-Городище Вовковинецького району
|
30391 |
П-30437 |
Стрільницький Венедикт Петрович |
1880 |
с. Вовковинці Вовковинецького району
|
30392 |
П-8766 |
Стрільчук Олександр Лазарович |
1893 |
с. Мончинці Красилівського району
|
30393 |
П-25826 |
Стрільчук Герасим Григорович |
1899 |
с. Нагоряни Кам'янець- Подільського району
|
30394 |
П-29325 |
Стрільчук Іван Дем'янович |
1909 |
с. Велика Побійна Миньковецького району
|
30395 |
П-15424 |
Стрільчук Іван Михайлович |
1882 |
с. Нагоряни Кам'янець-Подільського району
|
30396 |
П-8446 |
Стрільчук Костянтин Федорович |
1897 |
с. Троянівка Теофіпольського району
|
30397 |
П-19365 |
Стрільчук Костянтин Павлович |
1879 |
с. Каплівка Хотинського повіту (Бессарабія)
|
30398 |
П-21822 |
Стрільчук Михайло Васильович |
1896 |
с. Нагоряни Кам'янець- Подільського району
|
30399 |
П-2157 |
Стрільчук Петро Васильович |
1901 |
с. Мар'янівка Орининського району
|
30400 |
П-8446 |
Стрільчук Прокіп Васильович |
1895 |
с. Троянівка Теофіпольського району
|
30401 |
П-19190 |
Стремедловський (Стремидловський) Іван Лаврентійович |
1883 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
30402 |
П-9418 |
Стремецький Кароль Володимирович |
1899 |
с. Крачки Чорноострівського району
|
30403 |
П-17441 |
Стремецький Мар'ян Людвігович |
1893 |
с. Осташки Чорноострівського району
|
30404 |
П-18171 |
Стремецький Юліан Миколайович |
1896 |
с. Осташки Чорноострівського району
|
30405 |
П-9821 |
Стремидловський Адольф Гнатович |
1879 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
30406 |
П-12562 |
Стремидловський Адольф Гнатович |
1870 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
30407 |
П-26156 |
Стремидловська Ганна Федорівна |
1904 |
Гродненська губернія (Польща)
|
30408 |
П-17639 |
Стремидловський Адольф Карлович |
1890 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
30409 |
П-7146 |
Стремидловський Броніслав Андрійович |
1906 |
с. Мокіївці Грицівського району
|
30410 |
П-1623 |
Стремидловська Броніслава Адольфівна |
1916 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
30411 |
П-14730 |
Стремидловський Віктор Іванович |
1890 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
30412 |
П-7146 |
Стремидловський Владислав Андрійович |
1909 |
с. Мокіївці Грицівського району
|
30413 |
П-9696 |
Стремидловський Віталій Лаврентійович |
1896 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
30414 |
П-1362 |
Стремидловська Катерина Станіслава |
1883 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
30415 |
П-6618 |
Стремидловський Іван Йосипович |
1908 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
30416 |
П-14950 |
Стремидловський Йосип Іванович |
1897 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
30417 |
П-18644 |
Стремидловський (Стримидловський) Іван Андрійович |
1900 |
с. Судилків Шепетівського району
|
30418 |
П-3633 |
Стремидловська Софія Сидорівна |
1891 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
30419 |
П-7146 |
Стремидловський Станіслав Андрійович |
1891 |
с. Мокіївці Грицівського району
|
30420 |
П-1622 |
Стремидловський Франц Адольфович |
1918 |
с. Городнявка Шепетівського району
|
30421 |
П-22048 |
Стремінський Матвій Миколайович |
1893 |
с. Кадиївці Кам'янець- Подільського району
|
30422 |
П-8629 |
Стремінський Тимофій Іванович |
1898 |
с. Кадиївці Кам'янець- Подільського району
|
30423 |
П-6640 |
Стреницький Леонтій Петрович |
1896 |
м-ко Вовковинці
|
30424 |
П-24411 |
Стретелюк Сигізмунд Андрійович |
1908 |
|
30425 |
П-9331 |
Стречень Микола Костянтинович |
1898 |
с. Сиромовичі Мінської губернії (БРСР)
|
30426 |
П-12571 |
Стржелецький Іван Северинович |
1889 |
с. Коричинці Деражнянського району
|
30427 |
П-18156 |
Стржелецький Іван Северинович |
1889 |
с. Коричинці Деражнянського району
|
30428 |
П-5128 |
Стржелецький Фелікс Миколайович |
1900 |
м. Кам'янець-Подільський
|
30429 |
П-630 |
Стрижельський Іван Матвійович |
1912 |
с. Тинна Смотрицького району
|
30430 |
П-3626 |
Стрижельська Ядвіга Андріївна |
1885 |
с. Тинна Смотрицького району
|
30431 |
П-4980 |
Стриєвський Станіслав Антонович |
1887 |
с. Пасічна Остропільського району
|
30432 |
П-19027 |
Стрижельський Станіслав Мартинович |
1892 |
с. Тинна Смотрицького району
|
30433 |
П-22781 |
Стрижельський Матвій Миколайович |
1875 |
с. Тинна Смотрицького району
|
30434 |
П-6328 |
Стрілецький Володимир Тимофійович |
1908 |
с. Михалпіль Михалпільського району
|
30435 |
П-14109 |
Стрілецький Захар Савович |
|
с. Савинці Солобковецького району
|
30436 |
П-5564 |
Стриницький Олександр Карлович |
1901 |
с. Шведи Вовковинецького району
|
30437 |
П-16832 |
Стріхар Антон Григорович |
1899 |
с. Корначівка Солобковецького району
|
30438 |
П-25791 |
Стріхар Афанасій Іванович |
1894 |
с. Осташки Проскурівського району
|
30439 |
П-23018 |
Стріхарський Степан Йосипович |
1882 |
с. Теофіполь Теофіпольського району
|
30440 |
П-23790 |
Стріхарчук Микола Іванович |
1880 |
с. Велика Бубнівка Волочиського району
|
30441 |
П-12663 |
Строгаль Климентій Никифорович |
1903 |
с. Григорівка Старокостянтинівського району
|
30442 |
П-15037 |
Стройновський Лука Іванович |
1878 |
м-ко Летичів
|
30443 |
П-15673 |
Строкач Пилип Трохимович |
1897 |
с. Бражинці Полонського району
|
30444 |
П-23137 |
Строкун Лука Миронович |
1904 |
ст-ця Пашківська Краснодарського району Кубанської області (РРФСР)
|
30445 |
П-6160 |
Стронський Валер'ян Валер'янович |
1908 |
с. Гулі Барського району Вінницької області
|
30446 |
П-18633 |
Строхмальчук Федір Михайлович |
1891 |
с. Росохуватець Козівського району Тернопільської області
|
30447 |
П-28423 |
Строцький Аполлон Йосипович |
1898 |
с. Вільховець Новоушицького району
|
30448 |
П-5495 |
Строцький Антон Йосипович |
1896 |
с. Вільховець Новоушицького району
|
30449 |
П-5044 |
Строян Іван Андрійович |
1885 |
с. Мазники Михайлівського району
|
30450 |
П-13084 |
Строян Іван Андрійович |
1888 |
с. Мазники Михалпільського району
|
30451 |
П-20398 |
Строяновський Йосип Вацлавович |
1877 |
с. Якимівка Оратівського району Вінницької області
|
30452 |
П-20229 |
Струбецький Назарій Іванович |
1885 |
с. Пільна Тернава Дунаєвецького району
|
30453 |
П-22104 |
Стружевський Адам Йосипович |
1897 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
30454 |
П-17189 |
Стружевський Адам Людвігович |
1896 |
с. Субичі (Польща)
|
30455 |
П-3819 |
Стружевський Михайло Іванович |
1904 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
30456 |
П-155 |
Стружевський Станіслав Антонович |
1886 |
с. Зіньків Затонського району
|
30457 |
П-10111 |
Стружевський Станіслав Антонович |
1886 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
30458 |
П-4663 |
Струїк Митрофан |
1887 |
м. Кам'янець-Подільський
|
30459 |
П-20217 |
Струк Афанасій Олександрович |
1891 |
с. Атаки Хотинського повіту (Бессарабія)
|
30460 |
П-12380 |
Струк Гаврило Онисимович |
1894 |
с. Дашківці Затонського району
|
30461 |
П-14120 |
Струк Сидір Юхимович |
1892 |
с. Гринчук Кам'янець-Подільського району
|
30462 |
П-16128 |
Струк Семен Юхимович |
1896 |
с. Жабинці Орининського району
|
30463 |
П-18581 |
Струменський Михайло Костянтинович |
1889 |
с. Хорошів Білогірського району
|
30464 |
П-5953 |
Струмковський Йосип Віталійович |
1896 |
м-ко Михалпіль
|
30465 |
П-5953 |
Струньковський Франц Іванович |
1894 |
м-ко Михалпіль
|
30466 |
П-9930 |
Струсовський Семен Іванович |
1894 |
с. Нігин Смотрицького району
|
30467 |
П-13142 |
Струтинський Болеслав Феліксович |
1911 |
с. Михайлівка Орининського району
|
30468 |
П-1924 |
Струтинський Вітольд Михайлович |
1877 |
с. Жабинці Новоушицького району
|
30469 |
П-9948 |
Струтинський Михайло Герасимович |
1885 |
с. Яблунівка Старосинявського району
|
30470 |
П-11329 |
Струтинський Станіслав Антонович |
1914 |
Козятинський район Вінницької області
|
30471 |
П-7840 |
Струтинський Фадей Цезарович |
1911 |
с. Цимбалівка Грицівського району
|
30472 |
П-7422 |
Струтинський Йосип Григорович |
1899 |
с. Демшин Кам'янець- Подільського району
|
30473 |
П-15882 |
Стручек Франц Францович |
1905 |
с. Антонівка Плужнянського району
|
30474 |
П-15989 |
Стручек Алозій Григорович |
1865 |
м. Овст (Австрія)
|
30475 |
П-15982 |
Стручек Ярослав Алоїзович |
1895 |
с. Плужне Плужнянського району
|
30476 |
П-3010 |
Стручек Зот Мойсейович |
1898 |
с. Івки Старосинявського району
|
30477 |
П-9344 |
Стручек Йосип Антонович |
1902 |
с. Антонівка Плужнянського району
|
30478 |
П-3478 |
Стрихар Денис Маркович |
1892 |
м-ко Чорний Острів
|
30479 |
П-4212 |
Стряпко Василь Захарович |
1904 |
хут. Дубровка Гродненської губернії (БРСР)
|
30480 |
П-21594 |
Студенець Сергій Федорович |
1911 |
с. Станіславівка Затонського району
|
30481 |
П-6348 |
Студзинський Владислав Федорович |
1910 |
с. Гулівці Білогірського району
|
30482 |
П-10264 |
Студзинський Станіслав Броніславович |
1912 |
с. Малі Пузирки Антонінського району
|
30483 |
П-28373 |
Студзинська Юлія Антонівна |
1912 |
с. Сморшки Антонінського району
|
30484 |
П-15408 |
Студзинський Олександр Тимофійович |
1888 |
с. Ювківці Ляховецького району
|
30485 |
П-10841 |
Студзинський Роман Федорович |
1902 |
с. Гулівці Білогірського району
|
30486 |
П-5109 |
Студзинський Мартин Станіславович |
1903 |
с. Сморшки Антонінського району
|
30487 |
П-5109 |
Студзинський Франц Владиславович |
1912 |
с. Сморшки Антонінського району
|
30488 |
П-18998 |
Студзинський Станіслав Іванович |
1895 |
с. Кузьмин Красилівського району
|
30489 |
П-6129 |
Студзинський Мечислав Олександрович |
1904 |
м-ко Летичів
|
30490 |
П-9322 |
Студзинський Казимир Тимофійович |
1908 |
с. Майдан-Чернелевецький Деражнянського району
|
30491 |
П-5109 |
Студзинський Мартин Владиславович |
1903 |
с. Сморшки Антонінського району
|
30492 |
П-24749 |
Студзинський Едвард Владиславович |
1907 |
с. Сморшки Антонінського району
|
30493 |
П-9322 |
Студзинський Тимофій Адамович |
1876 |
с. Майдан-Чернелевецький Деражнянського району
|
30494 |
П-4727 |
Студніц Герш Абрамович |
1902 |
м-ко Городок
|
30495 |
П-22378 |
Стадницький Броніслав Олександрович |
1901 |
с. Мала Побіянка Миньковецького району
|
30496 |
П-21917 |
Стунжин Іван Антонович |
1891 |
с. Антонішки Ковенської губернії (Литва)
|
30497 |
П-15899 |
Ступарик Петро Іванович |
1895 |
с. Будилів Снятинського повіту (Польща)
|
30498 |
П-20041 |
Ступневич Домнікій Дем'янович |
1901 |
с. Куманів Сатанівського району
|
30499 |
П-18238 |
Ступницький Йосип Якубович |
1902 |
с. Малий Лазучин Теофіпольського району
|
30500 |
П-17914 |
Ступницький Ілля Петрович |
1895 |
с. Розлуч Самбірського повіту (Польща)
|
30501 |
П-21909 |
Ступницький Леонтій Якубович |
1912 |
с. Малий Лазучин Базалійського району
|
30502 |
П-6156 |
Ступницький Михайло Омелянович |
1890 |
с. Заміхів Новоушицького району
|
30503 |
П-24733 |
Ступчий Федір Сергійович |
1903 |
с. Зелена Чемеровецького району
|
30504 |
П-24960 |
Ступчий Дем'ян Карпович |
1909 |
с. Зелена Чемеровецького району
|
30505 |
П-14185 |
Стурко Леонтій Матвійович |
1897 |
с. Перегінське (Польща)
|
30506 |
П-16812 |
Стурко Леонтій Матвійович |
1897 |
с. Перегінське Долинського повіту (Польща)
|
30507 |
П-23930 |
Стирник Ісак Іванович |
1892 |
с. Старий Кривин Славутського району
|
30508 |
П-13604 |
Стринський Франц Петрович |
1901 |
с. Марачівка Берездівського району
|
30509 |
П-4706 |
Стисяк Адам Францович |
1891 |
с. Олександров Радомського повіту (Польща)
|
30510 |
П-25774 |
Стицина Семен Микитович |
1893 |
с. Постолівка Сатанівського району
|
30511 |
П-14900 |
Стичковський Станіслав Вікентійович |
1895 |
с. Нова Бубнівка Волочиського району
|
30512 |
П-10753 |
Суботіна Єфросинія Федорівна |
1900 |
Бессарабія
|
30513 |
П-6328 |
Суботін Роман Павлович |
1898 |
с. Торговиця Бабанського району Київської області
|
30514 |
П-10753 |
Суботін Софрон Сергійович |
1892 |
Бессарабія
|
30515 |
П-11140 |
Суботін Кирило Федорович |
1897 |
м. Ізмаїл
|
30516 |
П-26165 |
Сугак Максим Андрійович |
1890 |
с. Кудинка Летичівського району
|
30517 |
П-24233 |
Сугера Олексій Васильович |
1899 |
с. Ходорівці Кам'янець-Подільського району
|
30518 |
П-23441 |
Сугера Олексій Васильович |
1899 |
с. Ходорівці Кам'янець-Подільського району
|
30519 |
П-24875 |
Сугера Пилип Іванович |
1884 |
с. Ходорівці Кам'янець-Подільського району
|
30520 |
П-30480 |
Сугробов Федір Степанович |
1906 |
с. Потапово Щєлковського району Московської області (РРФСР)
|
30521 |
П-24952 |
Судак Трохим Арсентійович |
1905 |
с. Лісківці Староушицького району
|
30522 |
П-5284 |
Судейко Іван Данилович |
1901 |
с. Пархомівці Меджибізького району
|
30523 |
П-20006 |
Судобицький Тимофій Федорович |
1905 |
с. Манівці Красилівського району
|
30524 |
П-12295 |
Судома Карл Францович |
1901 |
с. Курники Волочиського району
|
30525 |
П-20407 |
Судома Броніслав Барткович |
1897 |
с. Курники Волочиського району
|
30526 |
П-21612 |
Судик Дем'ян Петрович |
1897 |
с. Свержева-Руська Краківського воєводства (Польща)
|
30527 |
П-10508 |
Суєцький Степан Якович |
1899 |
с. Глядки Волочиського району
|
30528 |
П-24519 |
Сузько (Сусько) Лука Павлович |
1870 |
с. Шуньки Білогірського району
|
30529 |
П- 5638 |
Сук Матвій Якович |
1889 |
м-ко Остропіль
|
30530 |
П-25891 |
Сукач Петро Миронович |
1888 |
с. Бесідки Славутського району
|
30531 |
П-25891 |
Сукач Пимон Миронович |
1900 |
с. Бесідки Славутського району
|
30532 |
П-25891 |
Сукач Никанор Остапович |
1898 |
с. Бесідки Славутського району
|
30533 |
П-20513 |
Сукач Юлія Кіндратівна |
1896 |
с. Гніздичне (Польща)
|
30534 |
П-23004 |
Сукеник Іван Романович |
1909 |
с. Жаглівка Юринецького району
|
30535 |
П-168 |
Сукеник Федір Трохимович |
1886 |
с. Жаглівка Юринецького району
|
30536 |
П-5818 |
Сукеник Василь Трохимович |
1884 |
с. Жаглівка Юринецького району
|
30537 |
П- 7194 |
Суков Іван Сергійович |
1895 |
м. Славута
|
30538 |
П-5233 |
Суконник Іван Юхимович |
1900 |
с. Писарівка Красилівського району
|
30539 |
П-6530 |
Суконник Марко Федорович |
1895 |
с. Сатанівка Сатанівського району
|
30540 |
П-21069 |
Сулковський Леонтій Сигізмундович |
1908 |
с. Білопіль Грицівського району
|
30541 |
П-13254 |
Сулима Єпінет Яремович |
1895 |
с. Немиринці Старокостянтинівського району
|
30542 |
П-17283 |
Сулима Мина Гнатович |
1870 |
Старосинявський району
|
30543 |
П-1197 |
Сулима Степан Дмитрович |
1889 |
с. Лисогірка Смотрицького району
|
30544 |
П-22155 |
Сулима Федір Гнатович |
1895 |
с. Лисогірка Смотрицького району
|
30545 |
П-14639 |
Сулимко Микита Петрович |
1897 |
с. Пукляки Орининського району
|
30546 |
П-23276 |
Сулимко Степан Іванович |
1908 |
с. Пукляки Орининського району
|
30547 |
П-4285 |
Сулковський Йосип Григорович |
1892 |
м. Бранськ (Польща)
|
30548 |
П-19268 |
Сулковський Микола Єлевферейович |
1886 |
м-ко Вербовець Мурованокуриловецького району Вінницької області
|
30549 |
П-6361 |
Сулковський Микола Якович |
1876 |
с. Довжок Довжоцького району
|
30550 |
П-17471 |
Сулковський Йосип Григорович |
1892 |
м. Острів (Польща)
|
30551 |
П-7104 |
Сулковський Пилип Гнатович |
1884 |
с. Райки Старокостянтинівського району
|
30552 |
П-27385 |
Султан Микола Миколайович |
1902 |
с. Федірки Волочиського району
|
30553 |
П-30380 |
Сулятицький Казимир Петрович |
1903 |
с. Черче Смотрицького району
|
30554 |
П-24806 |
Сулятицький Павло Гнатович |
1903 |
с. Черче Смотрицького району
|
30555 |
П-30380 |
Сулятицький Петро Антонович |
1893 |
с. Черче Смотрицького району
|
30556 |
П-18588 |
Сумара Петро Юзефович |
1896 |
с. Гавлувек (Австрія)
|
30557 |
П-11987 |
Сумашевський Вікентій Войцехович |
1916 |
с. Струга Новоушицького району
|
30558 |
П-12888 |
Сумиляк (Самиляк) Федот Васильович |
1902 |
с. Велика Побійна Новоушицького району
|
30559 |
П-1621 |
Сумир Іван Гнатович |
1907 |
с. Станіславівка Віньковецького району
|
30560 |
П-15543 |
Сумишевський Антон Станіславович |
1888 |
с. Струга Новоушицького району
|
30561 |
П-19727 |
Сумишевський Вікентій Антонович |
1890 |
с. Мала Стружка Новоушицького району
|
30562 |
П-18142 |
Сумишевський Йосип Андрійович |
1884 |
с. Струга Новоушицького району
|
30563 |
П-14289 |
Сумишевський Іван Войцехович |
1900 |
с. Струга Новоушицького району
|
30564 |
П-14344 |
Сумневич Микола Олександрович |
1875 |
м-ко Муровані Курилівці Вінницької області
|
30565 |
П-17975 |
Сумисловський Іван Іванович |
1899 |
с. Гнильче Підгаєцького повіту (Польща)
|
30566 |
П-9766 |
Супрович Ірма Йосипівна |
1912 |
м-ко Дунаївці
|
30567 |
П-18406 |
Сухар Петро Дмитрович |
1890 |
с. Кишло Хотинського повіту Чернівецької губернії
|
30568 |
П-25905 |
Сундак Мануїл Леонтійович |
1901 |
с. Русивель Гощанського району Рівненської області
|
30569 |
П-24682 |
Суник Андрон Федорович |
1893 |
с. Думанів Орининського району
|
30570 |
П-13671 |
Суник Омелян Васильович |
1897 |
с. Думанів Орининського району
|
30571 |
П-16831 |
Суник Микола Йосипович |
1899 |
с. Думанів Орининського району
|
30572 |
П-13750 |
Супильник Олексій Юхимович |
1877 |
с. Кочубеїв Орининського району
|
30573 |
П-17046 |
Суплик Іван Маркович |
1892 |
с. Свинна Шепетівського району
|
30574 |
П-25424 |
Супрович Авксентій Іванович |
1891 |
с. Пижівка Смотрицького району
|
30575 |
П-25943 |
Супрович Антон Іванович |
1873 |
с. Гута-Яцьковецька Дунаєвецького району
|
30576 |
П-19822 |
Супрович Броніслав Францович |
1916 |
с. Гута-Глібівська Миньковецького району
|
30577 |
П-13292 |
Супрович Домінік Аполлонович |
1904 |
с. Гута-Яцьковецька Староушицького району
|
30578 |
П-13595 |
Супрович Гнат Петрович |
1898 |
с. Пижівка Староушицького району
|
30579 |
П-10698 |
Супрович Йосип Денисович |
1897 |
с. Гута-Глібівська Новоушицького району
|
30580 |
П-18279А |
Супрович Рафаїл Іванович |
1904 |
с. Джуржівка Староушицького району
|
30581 |
П-20087 |
Супрович Станіслав Денисович |
1899 |
с. Джуржівка Староушицького району
|
30582 |
П-17160 |
Супрович Станіслав Вікторович |
1898 |
с. Гута-Яцьковецька Староушицького району
|
30583 |
П-16980 |
Супрович Франц Іванович |
1886 |
с. Гута-Яцьковецька Китайгородського району
|
30584 |
П-2497 |
Супрун Веремій Семенович |
1893 |
с. Мисюрівка Старосинявського району
|
30585 |
П-24266 |
Супрун Кузьма Григорович |
1903 |
с. Василівка Базалійського району
|
30586 |
П-12451 |
Супрун Яків Якович |
1870 |
с. Митківці Меджибізького району
|
30587 |
П-12153 |
Супрун Яків Якович |
1870 |
с. Митківці Меджибізького району
|
30588 |
П-23549 |
Сурмій Володимир Єфремович |
1893 |
с. Федірки Волочиського району
|
30589 |
П-11672 |
Сурмій Микола Іванович |
1872 |
с. Мирівка Волочиського району
|
30590 |
П-14840 |
Сурмій Семен Миколайович |
1904 |
с. Немиринці Волочиського району
|
30591 |
П-6992 |
Сурмій Яків Миколайович |
1901 |
с. Немиринці Волочиського району
|
30592 |
П-253 |
Сурник Петро Костянтинович |
1889 |
с. Грим'ячка Віньковецького району
|
30593 |
П-4011 |
Суровецький Мелетій Іванович |
1871 |
с. Яськівці Летичівського району
|
30594 |
П-16740 |
Суровий Олексій Дмитрович |
1912 |
с. Радківці Сатанівського району
|
30595 |
П-8570 |
Суровий Андрій Федорович |
1884 |
с. Радківці Сатанівського району
|
30596 |
П-4832 |
Суровий Аркадій Дмитрович |
1909 |
с. Радківці Сатанівського району
|
30597 |
П-13118 |
Сусько Костянтин Лук'янович |
1899 |
с. Шуньки Ляховецького району
|
30598 |
П-4945 |
Сускевич Карл Францович |
1894 |
м. Опочно (Польща)
|
30599 |
П-5639 |
Сусляк Арсентій Іванович |
1890 |
с. Гарячинці Новоушицького району
|
30600 |
П-2704 |
Сусляк Микола Никанорович |
1906 |
м-ко Калюс Новоушицького району
|
30601 |
П-15453 |
Сусляков Олексій Іванович |
1910 |
с. Калюс Новоушицького району
|
30602 |
П-28626 |
Суслян Варфоломій Олефірович |
1885 |
м. Кишинів (МРСР)
|
30603 |
П-23607 |
Суська Єлизавета Кіндратівна |
1895 |
м. Ізяслав
|
30604 |
П-6819 |
Суський Володимир Якович |
1885 |
м. Ізяслав
|
30605 |
П-9955 |
Сусул Степан Павлович |
1908 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
30606 |
П-30380 |
Сусула Степан Карпович |
1904 |
с. Підпилип'я Орининського району
|
30607 |
П-19595 |
Сусь Хома Гнатович |
1880 |
с. Гальчинці Базалійського району
|
30608 |
П-16991 |
Сут Назар Іович |
1890 |
с. Святець Теофіпольського району
|
30609 |
П-8649 |
Сут Максим Іович |
1895 |
с. Святець Теофіпольського району
|
30610 |
П-8601 |
Сут Лаврентій Петрович |
1910 |
с. Святець Теофіпольського району
|
30611 |
П-9269 |
Сут Степан Кіндратович |
1897 |
с. Святець Теофіпольського району
|
30612 |
П-11329 |
Суханевич Іван Степанович |
1914 |
с. Москвитянівка Грицівського району
|
30613 |
П-4768 |
Суханевич Семен Степанович |
1894 |
с. Вихватнівці Кам'янець- Подільського району
|
30614 |
П-27726 |
Сухань Микола Аврамович |
1893 |
с. Конюшівка Бердичівського округу
|
30615 |
П-13573 |
Сухарда Альвіна Едуардівна |
1889 |
м-ко Дунаївці
|
30616 |
П-12727 |
Сухарський Каспар Павлович |
1878 |
с. Іванківці Юринецького району
|
30617 |
П-113326 |
Сухарський Михайло Йосипович |
1899 |
с. Іванківці Юринецького району
|
30618 |
П-24715 |
Сухарська Марія Олександрівна |
1881 |
хут. Капариха Чемеровецького району
|
30619 |
П-13895 |
Сухарський Микола Антонович |
1906 |
с. Іванківці Юринецького району
|
30620 |
П-26124 |
Сухарський Петро Тимофійович |
1895 |
с. Іванківці Юринецького району
|
30621 |
П-12727 |
Сухарський Франц Іванович |
1893 |
с. Іванківці Юринецького району
|
30622 |
П-27556 |
Сухарський Франц Йосипович |
1908 |
с. Іванківці Юринецького району
|
30623 |
П-2483 |
Сухар Йосип Дем'янович |
1895 |
с. Почапинці Чемеровецького району
|
30624 |
П-15671 |
Сухар Микола Тимофійович |
1909 |
с. Сказинці Ярмолинецького району
|
30625 |
П-557 |
Сухатський Михайло Михайлович |
1902 |
с. Буряківка Заліщицького повіту (Польща)
|
30626 |
П-4793 |
Сухацький Іван Людвігович |
1889 |
м-ко Красилів
|
30627 |
П-6661 |
Сухацький Михайло Михайлович |
1902 |
с. Буряківка Заліщицького повіту (Польща)
|
30628 |
П-1102 |
Суха Антоніна Йосипівна |
1898 |
с. Томашівка Ярмолинецького району
|
30629 |
П-25979 |
Суха Текля Овсіївна |
1899 |
с. Тростянець Ганнопільського району
|
30630 |
П-9723 |
Сухецький Семен Данилович |
1884 |
с. Скипче Смотрицького району
|
30631 |
П-21675 |
Сухина Василь Федорович |
1887 |
с. Лютенька Гадяцького району Полтавської області
|
30632 |
П-5600 |
Сухін Іван Филимонович |
1876 |
с. Красносілка Деражнянського району
|
30633 |
П-11532 |
Суховерко Ганна Миколаївна |
1903 |
с. Ямпільчик Чемеровецького району
|
30634 |
П-7128 |
Суховецький Адам Петрович |
1898 |
с. Писарівка Волочиського району
|
30635 |
П-7128 |
Суховецький Гнат Гнатович |
1893 |
с. Писарівка Волочиського району
|
30636 |
П-19915 |
Суховецький Вікентій Петрович |
1892 |
с. Писарівка Волочиського району
|
30637 |
П-2455 |
Суховецький Дмитро Порфирович |
1909 |
с. Бальківці Волочиського району
|
30638 |
П-15521 |
Суховецький Тимофій Михайлович |
1914 |
с. Рябіївка Волочиського району
|
30639 |
П-15979 |
Суховецький Федір Порфирович |
1890 |
с. Бальківці Волочиського району
|
30640 |
П-7173 |
Суховирський Петро Васильович |
1901 |
с. Гнатівці Меджибізького району
|
30641 |
П-28839 |
Суховий Яків Афанасійович |
1910 |
с. Ріпинці Орининського району
|
30642 |
П-28839 |
Суховий Филимон Семенович |
1906 |
с. Ріпинці Орининського району
|
30643 |
П-16099 |
Суховолець Гнат Кіндратович |
1902 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
30644 |
П-20040 |
Суховолець Тетяна Яківна |
1905 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
30645 |
П-5229 |
Суходольський Олександр Семенович |
1887 |
с. Свіршківці Чемеровецького району
|
30646 |
П-6852 |
Суходольський Андрій Кирилович |
1893 |
м. Старокостянтинів
|
30647 |
П-15648 |
Суходольський Владислав Антонович |
1907 |
с. Тадеушпіль Полонського району
|
30648 |
П-21168 |
Суходольський Йосип Казимирович |
1882 |
с. Тадеушпіль Полонського району
|
30649 |
П-26132 |
Суходольський Микола Митрофанович |
1906 |
м. Ізяслав
|
30650 |
П-19653 |
Суходольський Франц Павлович |
1891 |
с. Зіньків Віньковецького району
|
30651 |
П-6044 |
Суходольський Яків Миколайович |
1905 |
с. Гусятин Чемеровецького району
|
30652 |
П-1913 |
Сухий Архип Іванович |
1891 |
с. Женишківці Затонського району
|
30653 |
П-28107 |
Сухий Денис Захарович |
1903 |
с. Піддубці Славутського району
|
30654 |
П-26113 |
Сухий Денис Захарович |
1903 |
с. Піддубці Славутського району
|
30655 |
П-1035 |
Сухий Євген Болеславович |
1904 |
м-ко Меджибіж
|
30656 |
П-8150 |
Сухий Іван Андрійович |
1918 |
с. Пашківці Старокостянтинівського району
|
30657 |
П-5696 |
Сухий Матвій Григорович |
1897 |
с. Тростянець Славутського району
|
30658 |
П-1102 |
Сухий Микола Йосипович |
1905 |
с. Томашівка Ярмолинецького району
|
30659 |
П-11756 |
Сухий Федір Герасимович |
1887 |
с. Пашківці Старокостянтинівського району
|
30660 |
П-26113 |
Сухий Пилип Захарович |
1900 |
с. Піддубці Славутського району
|
30661 |
П-4298 |
Сухолуцький Василь Прокопович |
1908 |
с. Петрівка Миколаївської області
|
30662 |
П-16691 |
Сухорук Петро Сергійович |
1896 |
с. Нова Ушиця Новоушицького району
|
30663 |
П-5275 |
Сухомлин Дмитро Петрович |
1906 |
с. Громи Ладижинського району Київської області
|
30664 |
П-3828 |
Сухоносов Микола Данилович |
1903 |
с. Вир Улянівського району Харківської області
|
30665 |
П-2289 |
Сухоруков Андрій Сергійович |
1879 |
с. Каскада Новоушицького району
|
30666 |
П-4368 |
Сухотюк Сергій Михайлович |
1897 |
с. Кривчик Новоушицького району
|
30667 |
П-4368 |
Сухотюк Степан Михайлович |
1899 |
м. Кам'янець-Подільський
|
30668 |
П-16158 |
Сухоставський Іван Прокопович |
1889 |
с. Волохи Орининського району
|
30669 |
П-30538 |
Сухоставський Костянтин Григорович |
1876 |
|
30670 |
П-11718 |
Сухоставський Михайло Семенович |
1899 |
с. Волохи Орининського району
|
30671 |
П-3683 |
Суховуха Венедикта Пилипівна |
1916 |
м. Київ
|
30672 |
П-6584 |
Суховухий Вікентій Олексійович |
1898 |
с. Смотричівка Смотрицького району
|
30673 |
П-11130 |
Суховухий Іван Олексійович |
1903 |
с. Смотричівка Смотрицького району
|
30674 |
П-26252 |
Сучок Григорій Юхимович |
1892 |
с. Чернелівка Красилівського району
|
30675 |
П-25759 |
Сучок Лаврентій Григорович |
1892 |
с. Бутівці Грицівського району
|
30676 |
П-12352 |
Сушанський Василь Якович |
1910 |
с. Слобідка-Малиновецька Кам'янець- Подільського району
|
30677 |
П-16004 |
Сушанський Данило Якович |
1890 |
с. Слобідка-Малиновецька Кам'янець- Подільського району
|
30678 |
П-12352 |
Суданський Іван Якович |
1901 |
с. Слобідка-Малиновецька Кам'янець- Подільського району
|
30679 |
П-13873 |
Сушанська-Ларіонова Надія Данилівна |
1909 |
с. Слобідка-Малиновецька Кам'янець-Подільського району
|
30680 |
П-6825 |
Сушанський Прокопій Якович |
1887 |
с. Гаравеччина Золочівської волості (Польща)
|
30681 |
П-2476 |
Сушарник Василь Федорович |
1896 |
с. Великі Вірмени Орининського району
|
30682 |
П-12922 |
Сушарник Наум Данилович |
1878 |
с. Великі Вірмени Орининського району
|
30683 |
П-20618 |
Сушенко Іван Максимович |
1884 |
с. Довжок Кам'янець-Подільського району
|
30684 |
П-5109 |
Сушильський (Сушицький) Володимир Дмитрович |
1887 |
с. Великі Зозулинці Теофіпольського району
|
30685 |
П-11610 |
Сушинський Антон Петрович |
1918 |
с. Лисогірка Смотрицького району
|
30686 |
П-25436 |
Сушинський Володимир Олексійович |
1899 |
с. Кочубеїв Орининського району
|
30687 |
П-27465 |
Сушинська Марія Йосипівна |
1908 |
с. Сторониче Плужнянського району
|
30688 |
П-24739 |
Сушинський-Жогель Мойсей Савович |
1894 |
с. Бабине Корецької волості Волинської губернії
|
30689 |
П-27492 |
Сушинський Петро Богданович |
1883 |
с. Пустельники (БРСР)
|
30690 |
П-3431 |
Сушко Григорій Авксентійович |
1901 |
с. Вербка Летичівського району
|
30691 |
П-2178 |
Сушко Григорій Герасимович |
1894 |
с. Широка Гребля Хмільницького району Вінницької області
|
30692 |
П-6525 |
Сущинський (Сушинський) Сигізмунд Мечиславович |
1902 |
с. Крачки Чорноострівського району
|
30693 |
П-5109 |
Сушицький Владислав Дмитрович |
1887 |
с. Великі Зозулинці Базалійського району
|
30694 |
П-21694 |
Сушицький Михайло Антонович |
1907 |
с. Думанів Орининського району
|
30695 |
П-24682 |
Сушицький Станіслав Миколайович |
1909 |
с. Думанів Орининського району
|
30696 |
П-4533 |
Сушкевич Євгеній Миколайович |
1904 |
м. Мінськ (БРСР)
|
30697 |
П-6136 |
Сушко Олексій Матвійович |
1901 |
с. Майдан-Сахнівський Летичівського району
|
30698 |
П-26061 |
Сушма Василь Петрович |
1903 |
с. Фрідрівці Орининського району
|
30699 |
П-11364 |
Сушма Михайло Васильович |
1890 |
с. Фрідрівці Орининського району
|
30700 |
П-4006 |
Сущенко Олександр Захарович |
1914 |
с. Юровщина Полонського району
|
30701 |
П-5570 |
Схаба Степан Лук'янович |
1886 |
с. Стуфчинці Проскурівського району
|
30702 |
П-27336 |
Схабович Казимир Кайтанович |
1905 |
с. Тарноруда Волочиського району
|
30703 |
П-13583 |
Схаб'юк Арсеній Олексійович |
1871 |
с. Строки Теофіпольського району
|
30704 |
П-11714 |
Схаб'юк Петро Якович |
1870 |
с. Карабіївка Теофіпольського району
|
30705 |
П-18515 |
Сцинський Гнат Францович |
1900 |
с. Берездів Берездівського району
|
30706 |
П-21404 |
Симко Михайло Трифонович |
1892 |
с. Іванківці Сатанівського району
|
30707 |
П-2675 |
Синишин Йосип Якович |
1902 |
с. Бережанка Чемеровецького району
|
30708 |
П-6466 |
Сипа Данило Іванович |
1894 |
с. Погорільці Білогірського району
|
30709 |
П-25329 |
Сипавка Микита Олексійович |
1908 |
с. Заміхів Новоушицького району
|
30710 |
П-605 |
Сировецька Ганна Іванівна |
1870 |
с. Новинка Сувальської губернії (Польща)
|
30711 |
П-5768 |
Сироїд Василь Гнатович |
1919 |
с. Бернове Хотинського повіту (Румунія)
|
30712 |
П-9237 |
Сиротюк Іван Петрович |
1897 |
с. Красноставці Чемеровецького району
|
30713 |
П-13195 |
Сіряков Семен Тимофійович |
1888 |
с. Бабарикіно Сизранського повіту Симбірської губернії (РРФСР)
|
30714 |
П-11255 |
Сис Всеволод Георгійович |
1911 |
м. Вінниця
|
30715 |
П-20216 |
Сис Михайло Тимофійович |
1889 |
с. Охрімівці Віньковецького району
|
30716 |
П-21814 |
Сисак-Федоров Тимофій Іванович |
1891 |
с. Балин Смотрицького району
|
30717 |
П-2491 |
Сисаковський (Сесаковський) Антон Францович |
1904 |
с. Каскада Новоушицького району
|
30718 |
П-4707А |
Сисаковський Адольф Францович |
1911 |
с. Каскада Новоушицького району
|
30719 |
П-3833 |
Сисенко Олександр Мойсейович |
1900 |
м. Сталіно
|
30720 |
П-15935 |
Сисоєв Павло Йосипович |
1906 |
с. Охрімівці Віньковецького району
|
30721 |
П-11731 |
Сисюк Іван Тимофійович |
1888 |
с. Вулька Славутського району
|
30722 |
П-6348 |
Сисюк Сава Іванович |
1899 |
с. Тихомель Білогірського району
|
30723 |
П-7242 |
Ситель Юзефа Іванівна |
1902 |
с. Нечаївка Ізяславського району
|
30724 |
П-15227 |
Ситник Антон Антонович |
1903 |
с. Трительники Чорноострівського району
|
30725 |
П-1340 |
Ситник Василь Якович |
1901 |
с. Жердя Орининського району
|
30726 |
П-10297 |
Ситник Дмитро Іванович |
1889 |
м. Тирасполь (МРСР)
|
30727 |
П-19267 |
Ситник Іван Людвігович |
1894 |
с. Станіславівка Віньковецького району
|
30728 |
П-14772 |
Ситник Карпо Михайлович |
1885 |
с. Трительники Чорноострівського району
|
30729 |
П-5778 |
Ситник Казимир Станіславович |
1890 |
с. Війтівці Чорноострівського району
|
30730 |
П-19493 |
Ситник Микола Іванович |
1894 |
с. Зіньків Затонського району
|
30731 |
П-14811 |
Ситник Петро Гнатович |
1894 |
с. Женишківці Затонського району
|
30732 |
П-9719 |
Ситнюк Кароль Станіславович |
1896 |
с. Грузевиця Чорноострівського району
|
30733 |
П-21885А |
Ситов Мефодій Давидович |
1875 |
с. Великі Мацевичі Грицівського району
|
30734 |
П-25791 |
Сич Володимир Миколайович |
1901 |
с. Сергіївка Проскурівського району
|
30735 |
П-23625 |
Сич Василь Тимофійович |
1905 |
с. Вільшаниця Теофіпольського району
|
30736 |
П-10906 |
Сич Василь Тимофійович |
1905 |
с. Вільшаниця Ляховецького району
|
30737 |
П-25832 |
Сич Марфа Василівна |
1892 |
с. Вільшаниця Ляховецького району
|
30738 |
П-25791 |
Сич Микита Миколайович |
1896 |
с. Сергіївка Проскурівського району
|
30739 |
П-10796 |
Сич Павло Антонович |
1909 |
с. Жуків Славутського району
|
30740 |
П-25791 |
Сич Яків Тимофійович |
1890 |
с. Велика Бубнівка Волочиського району
|
30741 |
П-17862 |
Сичевський Петро Юхимович |
1906 |
с. Святець Теофіпольського району
|
30742 |
П-6404 |
Сичінський Казимир Миколайович |
1907 |
с. Слобідка-Кульчієвецька Кам'янець-Подільського району
|
30743 |
П-27714 |
Сищук Олександр Іванович |
1891 |
с. Понора Ганнопільського району
|
30744 |
П-12765 |
Сищук Григорій Данилович |
1897 |
с. Понора Славутського району
|
30745 |
П-24067 |
Сищук Іван Данилович |
1892 |
с. Понора Славутського району
|
30746 |
П-15462 |
Сищук Сильвестр Пилипович |
1897 |
с. Понора Славутського району
|
30747 |
П-20534 |
Сюсько Костянтин Несторович |
1889 |
м. Шепетівка
|
30748 |
П-28913 |
Сяров Вацлав Владиславович |
1902 |
с. Голосків Кам'янець-Подільського району
|